Ресей Федерациясының Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Тауар номенклатурасына сәйкес тауарлардың жекелеген түрлерін сыныптау бөлігінде міндеттемелерін орындауы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 152 шешімі
Ресей Федерациясының Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Тауар номенклатурасына сәйкес басқару тұтқасы бар электр арбаларын сыныптау бөлігінде міндеттемелерін орындау мониторингі нәтижелері туралы ақпаратты назарға ала отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа №1 қосымша) 43-тармағының 4-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Ресей Федерациясына Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Тауар номенклатурасына сәйкес басқару тұтқасы бар электр арбаларын сыныптау кезінде Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабының 3-тармағын және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 30 маусымдағы "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша басқару тұтқасы бар электр арбасын сыныптау туралы" №70 шешімін орындау қажеттігі туралы хабарлансын.
2. Ресей Федерациясы Үкіметінен қабылданған шаралар туралы осы Шешім күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде Еуразиялық экономикалық комиссияны хабардар ету сұралсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О выполнении Российской Федерацией обязательств в части классификации отдельных видов товаров в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 сентября 2018 года № 152
Приняв к сведению информацию о результатах мониторинга выполнения Российской Федерацией обязательств в части классификации электрических тележек с рукоятью управления в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза согласно подпункту 4 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Уведомить Российскую Федерацию о необходимости исполнения пункта 3 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза и Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 июня 2015 г. № 70 "О классификации электрической тележки с рукоятью управления по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза" при классификации электрических тележек с рукоятью управления в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Просить Правительство Российской Федерации проинформировать Евразийскую экономическую комиссию о принятых мерах в течение 10 календарных дней с даты вступления настоящего Решения в силу.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян