Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден шығарылатын тауарлардың мемлекеттік сатып алуға қатысуына рұқсат ету туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 20 өкімі
Сатып алуды реттеу тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 25 қосымша) 30-тармағын және көрсетілген Шарттың 28-бабының 1-тармағын орындау үшін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден шығарылатын тауарлардың мемлекеттік сатып алуға қатысуына рұқсат ету мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден 2018 жылғы 1 тамызға дейін Еуразиялық экономикалық комиссияға Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден шығарылатын, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде оларға қатысты мемлекеттік сатып алуға қатысуға рұқсат етуге тыйымдар белгіленген жекелеген тауарларға рұқсат ету туралы ұсыныстар жіберу сұралсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы 2018 жылғы 1 қыркүйекке дейін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер берген ұсыныстарды талқылау мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары өкілдерінің қатысуымен консультациялар өткізсін және нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысында баяндасын.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян В.Матюшевский А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О допуске товаров, происходящих из государств – членов Евразийского экономического союза, к участию в государственных закупках
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 13 июля 2018 года № 20
Во исполнение пункта 30 Протокола о порядке регулирования закупок (приложение № 25 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пункта 1 статьи 28 указанного Договора, в целях обеспечения допуска товаров, происходящих из государств – членов Евразийского экономического союза, к участию в государственных закупках:
1. Просить государства – члены Евразийского экономического союза направить до 1 августа 2018 г. в Евразийскую экономическую комиссию предложения о допуске отдельных товаров, происходящих из государств – членов Евразийского экономического союза, в отношении которых в государствах – членах Евразийского экономического союза установлены запреты на допуск к участию в государственных закупках.
2. Коллегии Евразийской экономической комиссии провести до 1 сентября 2018 г. консультации с участием представителей уполномоченных органов государственной власти государств – членов Евразийского экономического союза в целях обсуждения представленных предложений государств – членов Евразийского экономического союза и доложить о результатах на очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян В. Матюшевский А. Мамин Ж. Разаков А. Силуанов