Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден шығарылатын бағдарламалық қамтамасыз етуді Ресей Федерациясындағы мемлекеттік (муниципалдық) сатып алуға қатысуға жіберу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 43 өкімі
Сатып алуды реттеу тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 25 қосымша) 30-тармағын орындау үшін және аталған Шарттың 28-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында:
1. Ресей Федерациясы Үкіметінен:
2019 жылғы 1 қаңтарға дейін электронды есептеу машиналарына арналған бағдарламалардың және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден шығарылатын дерекқордың бірыңғай тізілімін (бұдан әрі – тізілім) жүргізуді қамтамасыз ететін "Электронды есептеу машиналарына арналған бағдарламалардың және дерекқордың тізілімі" федералдық мемлекеттік ақпараттық жүйесін құруды тездету, тізілім операторын айқындау және Ресей Федерациясының Цифрлық даму, байланыс және бұқаралық коммуникациялар министрлігі жанынан бағдарламалық қамтамасыз ету жөнінде сарапшылық кеңес құру;
2019 жылғы 1 қаңтардан бастап тізілімді қалыптастыру және жүргізу, сондай-ақ оған бағдарламалық қамтамасыз ету жөніндегі мәліметтерді қосу туралы өтініштерді қабылдау сұралсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия 2018 жылғы 1 қазанға дейін Ресей Федерациясы Үкіметіне Ресей Федерациясының Цифрлық даму, байланыс және бұқаралық коммуникациялар министрлігі жанындағы бағдарламалық қамтамасыз ету жөніндегі сарапшылық кеңестің құрамына енгізу үшін кандидатуралар туралы ұсыныс берсін.
3. Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықтар, ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) К.А.Минасян осы Өкімнің орындалу мониторингін қамтамасыз етсін.
4. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О допуске программного обеспечения, происходящего из государств – членов Евразийского экономического союза, к участию в государственных (муниципальных) закупках Российской Федерации
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2018 года № 43.
Во исполнение пункта 30 Протокола о порядке регулирования закупок (приложение № 25 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и в целях реализации пункта 1 статьи 28 указанного Договора:
1. Просить Правительство Российской Федерации:
до 1 января 2019 г. ускорить создание федеральной государственной информационной системы "Реестры программ для электронных вычислительных машин и баз данных", обеспечивающей ведение единого реестра программ для электронных вычислительных машин и баз данных, происходящих из государств – членов Евразийского экономического союза (далее – реестр), определение оператора реестра и создание экспертного совета по программному обеспечению при Министерстве цифрового развития, связи и массовых коммуникаций Российской Федерации;
с 1 января 2019 г. обеспечить формирование и ведение реестра, а также прием заявлений о включении в него сведений о программном обеспечении.
2. Евразийской экономической комиссии до 1 октября 2018 г. представить в Правительство Российской Федерации предложения о кандидатурах для включения в состав экспертного совета по программному обеспечению при Министерстве цифрового развития, связи и массовых коммуникаций Российской Федерации.
3. Члену Коллегии (Министру) по внутренним рынкам, информатизации, информационно-коммуникационным технологиям Евразийской экономической комиссии Минасян К.А. обеспечить мониторинг исполнения настоящего распоряжения.
4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Мамин
Ж. Разаков
А. Силуанов