Кеден одағының "Таңбалау бөлігіндегі тамақ өнімі" техникалық регламентіне (КО ТР 022/2011) өзгерістерді күшіне енгізу тәртібі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 29 қаңтардағы № 13 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мынадай:
а) Кеден одағының "Таңбалау бөлігіндегі тамақ өнімі" техникалық регламентіне (КО ТР 022/2011) Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 75 шешімімен енгізілген өзгерістер күшіне енген күннен бастап 24 ай ішінде Кеден Одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 881 шешімімен қабылданған Кеден одағының "Таңбалау бөлігіндегі тамақ өнімі" техникалық регламентінде (КО ТР 022/2011) оны таңбалау бөлігінде белгіленген міндетті талаптарға сәйкес тамақ өнімінің өндірілуіне және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында айналысқа шығарылуына жол беріледі;
б) осы тармақтың "а" тармақшасында көрсетілген өнімнің айналысына әзірлеуші белгілеген оның жарамдылық мерзімі ішінде жол беріледі деп белгіленсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О порядке введения в действие изменений в технический регламент Таможенного союза "Пищевая продукция в части ее маркировки" (ТР ТС 022/2011)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 января 2019 года № 13
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить, что:
а) в течение 24 месяцев с даты вступления в силу изменений в технический регламент Таможенного союза "Пищевая продукция в части ее маркировки" (ТР ТС 022/2011), внесенных Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2018 г. № 75, допускаются производство и выпуск в обращение на таможенной территории Евразийского экономического союза пищевой продукциив соответствии с обязательными требованиями в части ее маркировки, установленными техническим регламентом Таможенного союза "Пищевая продукция в части ее маркировки" (TP ТС 022/2011), принятым Решением Комиссии Таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 881;
б) обращение продукции, указанной в подпункте "а" настоящего пункта, допускается в течение срока годности, установленного ее изготовителем.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян