Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің алюминий электролизіне арналған көмір-графит өнімінің жекелеген түрлеріне қатысты кедендік әкелу баждарының ставкаларын белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) алюминий электролизіне арналған көмір-графит өнімінің жекелеген түрлеріне қатысты кедендік әкелу баждарының ставкалары белгіленсін.
2. Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертпелер (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай мазмұндағы 52С және 53С ескертпелермен толықтырылсын:
"52С) Кедендік әкелу бажының кедендік құнның 0 (нөл) % мөлшеріндегі ставкасы Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32 шешімі күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 30.04.2020 дейінгі аралықта қолданылады.";
"53С) Кедендік әкелу бажының кедендік құнның 5 (бес) % мөлшеріндегі ставкасы Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32 шешімі күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 30.04.2020 дейінгі аралықта қолданылады.".
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 19 наурыздағы
№ 32 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының СТАВКАЛАРЫ
СЭҚ ТК коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының ставкасы (кедендік құннан пайызбен не евромен не АҚШ долларымен)

Об установлении ставок ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов углеграфитовой продукции для электролиза алюминия
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 марта 2019 года № 32. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) в отношении отдельных видов углеграфитовой продукции для электролиза алюминия согласно приложению.
2. Примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) дополнить примечаниями 52С и 53С следующего содержания:
"52С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 марта 2019 г. № 32 по 30.04.2020 включительно.";
"53С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 5 (пять) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 марта 2019 г. № 32 по 30.04.2020 включительно.".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 19 марта 2019 г. № 32
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)