Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы бақылау органдарының өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына уәкілетті өкілдері кіретін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің атқарушы билік органдарының тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 64 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 7 және 48-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 2 желтоқсандағы № 283 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы бақылау органдарының өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына уәкілетті өкілдері кіретін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің атқарушы билік органдарының тізбесіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) І бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"I. Армения Республикасынан
1. Армения Республикасының Мемлекеттік кіріс комитеті.
2. Армения Республикасының Экономикалық даму және инвестициялар министрлігі.
3. Армения Республикасының Денсаулық сақтау және еңбек саласының инспекциялық органы.
4. Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі жөніндегі инспекциялық орган.
5. Армения Республикасының Ұлттық қауіпсіздік қызметі.";
б) ІІІ бөлімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в перечень органов исполнительной власти государств – членов Евразийского экономического союза, уполномоченные представители которых включаются в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 апреля 2019 года № 64
В соответствии с пунктами 7 и 48 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в перечень органов исполнительной власти государств – членов Евразийского экономического союза, уполномоченные представители которых включаются в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2013 г. № 283, следующие изменения:
а) раздел I изложить в следующей редакции:
"I. От Республики Армения
1. Комитет государственных доходов Республики Армения.
2. Министерство экономического развития и инвестиций Республики Армения.
3. Инспекционный орган здравоохранения и труда Республики Армения.
4. Инспекционный орган по безопасности пищевых продуктов при Правительстве Республики Армения.
5. Служба национальной безопасности Республики Армения.";
б) пункт 3 раздела III изложить в следующей редакции:
"3. Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян