Украинада шығарылатын және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін тұтас илемденген болатдоңғалақтарға қатысты демпингке қарсы шараларды уақытша қолданбау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 125 шешімі
Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 8 қосымша) 272-тармағына сәйкес және 2019 жылғы 19 маусымдағы Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықты қорғау департаменті директорының № 9 бұйрығына сәйкес басталған, демпингке қарсы қайта тексеру шеңберінде мүдделі тұлғалар ұсынған ақпараттарды талдау нәтижелері бойынша әзірленген Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықты қорғау департаментінің қорытындысы негізінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Украинада шығарылатын және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін тұтас илемденген болат доңғалақтарға қатысты Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 170 шешімінде белгіленген демпингке қарсы шаралар осы Шешім күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2020 жылғы 1 маусымға дейінгі аралықта қолданылмасын.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден ісі саласындағы уәкілетті мемлекеттік органдары Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 170 шешімінде көзделген демпингке қарсы бажды өндіріп алуды осы Шешімнің 1-тармағында көрсетілген кезеңде жүзеге асырмасын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
К. Минасян

О временном неприменении антидемпинговой меры в отношении стальных цельнокатаных колес, происходящих из Украины и ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 июля 2019 года № 125
В соответствии c пунктом 272 Протокола о применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам (приложение № 8 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и на основании заключения Департамента защиты внутреннего рынка Евразийской экономической комиссии, подготовленного по результатам анализа информации, представленной заинтересованными лицами в рамках повторного антидемпингового расследования, начатого в соответствии с приказом директора Департамента защиты внутреннего рынка Евразийской экономической комиссии от 13 июня 2019 г. № 9, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Не применять антидемпинговую меру, установленную Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 декабря 2015 г. № 170 в отношении стальных цельнокатаных колес, происходящих из Украины и ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза, с даты вступления настоящего Решения в силу по 1 июня 2020 г. включительно.
2. Государственным органам государств – членов Евразийского экономического союза, уполномоченным в сфере таможенного дела, не осуществлять взимание антидемпинговой пошлины, предусмотренной Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 декабря 2015 г. № 170, в период, указанный в пункте 1 настоящего Решения.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
К. Минасян