Тапшылық (профицит) (16-18-21)
22
__________
* Әлеуметтік қамсыздандыру қорларын қоспағанда.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F12.08.01
Кезеңділігі
жылдық
Беру мерзімі
1 қыркүйек
Елдің коды
Жылы
Шоғырландырылған бюджеттің кірістері (ұлттық әдістеме бойынша түсімдердің барлық түрі)
Сыныптауыш коды
Ұлттық сыныптауыш бойынша кірістердің атауы
Ұлттық валютада миллион бірлік
ұлттық *
Халықаралық валюта қорының
__________
* Армения Республикасында – 5 белгі деңгейінде, Беларусь Республикасында – 5 белгі деңгейінде, Қазақстан Республикасында – 4 белгі деңгейінде, Қырғыз Республикасында – 5 белгі деңгейінде, Ресей Федерациясында – 3 белгі деңгейінде. Код бос жолдарсыз және басқа да бөгде белгілерсіз жасалады.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F12.08.04
Кезеңділігі
тоқсандық
Беру мерзімі
40-шы күні 1
Елдің коды
Жылы
Тоқсан (Q1,Q2,Q3,Q4)
Шоғырландырылған бюджеттің кірістері (ұлттық әдістеме бойынша түсімдердің барлық түрі)
Сыныптауыш коды
Ұлттық сыныптауыш бойынша кірістердің атауы
Ұлттық валютада миллион бірлік
ұлттық 2
Халықаралық валюта қоры
__________________
1 Армения Республикасында – 60-шы күні, Ресей Федерациясында – 45-ші күні,
2 Армения Республикасында - 5 белгі деңгейінде, Беларусь Республикасында – 5 белгі деңгейінде, Қазақстан Республикасында – 4 белгі деңгейінде, Қырғыз Республикасында – 5 белгі деңгейінде, Ресей Федерациясында – 3 белгі деңгейінде. Код бос жолдарсыз және басқа да бөгде белгілерсіз жасалады.
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F13.14.04
Кезеңділігі
тоқсандық
Беру мерзімі
50-ші күні
Елдің коды
Жылы
Тоқсан (Q1,Q2,Q3,Q4)
Заңды тұлғаларға экономикалық қызмет түрлері бойынша ұлттық валютада берілетін кредиттер бойынша берешек1
ұлттық валютадағы миллион бірлік, төртінші кезеңнің аяғында
КДЕС экономикалық қызмет түрі (ред. 2) 2
барлығы
соның ішінде:
1-топтан: мерзімі өтіп кеткен берешек
соның ішінде:
коды
атауы
қысқа мерзімді кредиттер
ұзақ мерзімді кредиттер
қысқа мерзімді кредиттер
ұзақ мерзімді кредиттер
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Банктер берген кредиттер.
2 Деректерді беруді автоматтандыру мақсатында КДЕС (ред. 2) кодтары мен атаулары Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің статистикасы кіші жүйесінен жүктеледі
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының

Дефицит (профицит) (16-18-21)
22
__________
* Без учета фондов социального обеспечения.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F12.08.01
Периодичность
годовая
Срок предоставления
1 сентября
Код страны
Год
Доходы консолидированного бюджета
(все виды поступлений по национальной методологии)
Код классификации
Наименование доходов по национальной классификации
Миллионов единиц национальной валюты
национальной *
Международного валютного фонда
__________
* В Республике Армения – на уровне 5 знаков, в Республике Беларусь – на уровне 5 знаков, в Республике Казахстан – на уровне 4 знаков, в Кыргызской Республике – на уровне 5 знаков, в Российской Федерации – на 3 уровне кода. Код формируется без пробелов и других посторонних знаков.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F12.08.04
Периодичность
квартальная
Срок предоставления
на 40-й день 1
Код страны
Год
Квартал (Q1,Q2,Q3,Q4)
Доходы консолидированного бюджета
(все виды поступлений по национальной методологии)
Коды классификации
Наименование доходов по национальной классификации
Миллионов единиц национальной валюты
национальной 2
Международного валютного фонда
________________
1 В Республике Армения – на 60-й день, в Российской Федерации – на 45-й день.
2 В Республике Армения – на уровне 5 знаков, в Республике Беларусь – на уровне 5 знаков, в Республике Казахстан – на уровне 4 знаков, Кыргызской Республике – на уровне 5 знаков, в Российской Федерации – на 3 уровне кода. Код формируется без пробелов и других посторонних знаков.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийс
кой экономической
комиссии
от 3 декабря 20
18 г. № 197
Код формата ЕЭК
F13.14.04
Периодичность
квартальная
Срок предоставления
на 50-й день
Код страны
Год
Квартал (Q1,Q2,Q3,Q4)
Задолженность по кредитам, предоставленным в национальной валюте, юридическим лицам
по видам экономической деятельности 1
миллионов единиц национальной валюты, на конец отчетного периода
Вид экономической деятельности КДЕС (ред. 2) 2
Всего
в том числе:
из гр.1: просроченная задолженность
в том числе:
код
наименование
краткосрочные кредиты
долгосрочные кредиты
краткосрочные кредиты
долгосрочные кредиты
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Кредиты, предоставленные банками.
2 В целях автоматизации передачи данных коды и наименования КДЕС (ред. 2) выгружаются из подсистемы статистики интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской
экономической
комиссии

F15.18.02
Кезеңділігі
жарты жылдық
Беру мерзімі
70-ші күні
Елдің коды
Жылы
Жарты жылдық
Экономикалық қызметтің түрлері бойынша жұмыс істеп жатқан қаржы ұйымдары мен аудиторлар саны1
единиц
КДЕС экономикалық қызмет түрі (ред. 2) 2
Заңды тұлғалар
Заңды тұлғалардың филиалдары мен өкілдіктері
коды
атауы
барлығы
мемлекттік
ұлттық жеке
Шетелдіктердің бақылауындағы (барлық елдер)
ЕАЭО мүше мемлекеттер-дің бақылауында
барлы-ғы
Шетелдіктер бақылауындағы заңды тұлғалар
ЕАЭО мүше мемлекеттердің бақылауындағы заңды тұлғалар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
__________
1 Кәсіпорынның статистикалық тіркелімі деректері бойынша толтырылады.
2 Деректерді беруді автоматтандыру мақсатында КДЕС (ред. 2) кодтары мен атаулары Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің статистикасы кіші жүйесінен жүктеледі.
Ескерту. Қазақстан Республикасынан ақпарат SDMX (версия 2.1) стандартына сәйкес беріледі.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F15.21.02
Кезеңділігі
жарты жылдық
Беру мерзімі
70-ші күні
Елдің коды
Жылы
Жарты жылдық
Статистикалық тіркелім деректері бойынша қаржылық ұйымдар 1
1-кесте
Сәйкестендіру коды 2
Құқықтық бірлік коды 3
Қаржы ұйымының атауы
Экономика секторының коды 4
Экономикалық қызмет түрінің коды 5
Ұйымдық-құқықтық нысанның коды 6
Жарғылық капиталдың құрылымы, пайыздар
мемлекеттік
ұлттық жеке
шетелдік
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
2- кесте 7
Сәйкестендіру коды 2
Елдің коды
Жарғылық капиталға қатысу, пайыздар
А
8
9
2-кестені толтырудың мысалы:
Сәйкестендіру коды
Елдің коды
Жарғылық капиталға қатысу, пайыздар
А
8
9
123456789
AM
10,00
123456789
BY
30,00
123456789
KZ
30,00
__________
1 Форматты толтыру кезінде тек жұмыс істеп тұрған ұйымдар ғана ескеріледі, 1 және 2-кестелер әр түрлі парақтарда xlsx файлында орналастырылады
2 Армения Республикасында – салық төлеушінің есептік нөмірі;
Беларусь Республикасында – салық төлеушінің есептік нөмірі;
Қазақстан Республикасында – бизнес сәйкестендіру нөмірі;
Қырғыз Республикасында – сәйкестендірілген салықтық нөмір;
Ресей Федерациясында – салық төлеушінің сәйкестендірілген нөмірі.
3 11 – заңды тұлға;121 – филиал;122 – өкілдік.
4 Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 ж.18.08. № 18 ұсынымына сәйкес ЭИСС коды
5 4 белгі деңгейіндегі (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 29 ұсынымы) КДЕС коды (ред. 2).
6 Шаруашылық жүргізудің ұйымдық-құқықтық нысандарының сыныптауышы (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 54 шешімі.).

F15.18.02
Периодичность
полугодовой
Срок предоставления
на 70-й день
Код страны
Год
Полугодие
Количество действующих финансовых организаций и аудиторов 1
по видам экономической деятельности
единиц
Вид экономической деятельности КДЕС (ред. 2) 2
Юридические лица
Филиалы и представительства юридических лиц
код
наименование
всего
государственные
национальные частные
под иностранным контролем (все страны)
под контролем государств – членов ЕАЭС
всего
юридические лица под иностранным контролем
юридические лица под контролем государств – членов ЕАЭС
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
__________
1 Заполняется по данным статистического регистра предприятий.
2 В целях автоматизации передачи данных коды и наименования
КДЕС (ред. 2) выгружаются из подсистемы статистики
интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза.
Примечание. Информация из Республики Казахстан передается в соответствии со стандартом SDMX (версия 2.1).
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F15.21.02
Периодичность
полугодовой
Срок предоставления
на 70-й день
Код страны
Год
Полугодие
Финансовые организации по данным статистического регистра 1
таблица 1
Идентифика-ционный код 2
Код типа правовой единицы 3
Название финансовой организации
Код сектора экономики 4
Код вида экономической деятельности 5
Код организационно-правовой формы 6
Структура уставного капитала, проценты
государ-ственный
национальный частный
иностранный
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
таблица 2 7       Пример заполнения таблицы 2:
Идентифика-ционный код 2
Код страны
Участие в уставном капитале, проценты
Идентификационный код
Код страны
Участие в уставном капитале, процент
А
8
9
А
8
9
123456789
AM
10,00
123456789
BY
30,00
123456789
KZ
30,00
_______________
1 При заполнении формата учитываются только действующие организации, таблицы 1 и 2 размещаются на разных листах в одном xlsx файле.
2 В Республике Армения – учетный номер налогоплательщика;
в Республике Беларусь – учетный номер плательщика;
в Республике Казахстан – бизнес идентификационный номер;
в Кыргызской Республике – идентификационный налоговый номер;
в Российской Федерации – идентификационный номер налогоплательщика.
3 11 – юридическое лицо;
121 – филиал;
122 – представительство.
4 Код КИСЭ в соответствии с Рекомендацией Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18.08.2015г. № 18.
5 Код КДЕС (ред. 2) (Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 декабря 2015 г. № 29) на уровне 4-х знаков.
6 Код в соответствии с классификатором организационно-правовых форм хозяйствования (Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 апреля 2019 г. № 54).

7 2-кестеде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден капиталдың қатысуымен қаржылық ұйымдар көрсетіледі (есеп беретін елдердің капиталынан басқа). Егер қаржы ұйымының 2 және одан да көп Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден капиталы болатын болса, онда әрбір инвестор ел бойынша жеке жол толтырылады. Мысалы, қаржы ұйымының капиталында Армения Республикасынан, Беларусь Республикасынан, Қазақстан Республикасынан және әлемнің басқа да елдерінен капитал болса. Бұл жағдайда 2-кестені толтыру мысалындағыдай осы қаржы ұйымының сәйкестендірілген кодымен 3 жол толтырылды. Бұл ретте осы қаржы ұйымдарының елдері бойынша пайыздар сомасы 1-кестенің 7-графасында көрсетілген пайыздан кем болуға немесе тең болуға тиіс. Еуразиялық экономикалық одаққа қатыспайтын елдің капиталға қатысуы туралы ақпарат 2-кестеде көрсетілмейді. 8-графада ISO 3166-1 стандарты бойыша елдің әріптік коды (альфа-2) көрсетіледі.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электронды пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F15.22.02
Кезеңділігі
жарты жылдық
Беру мерзімі
70-ші күні 1
Елдің коды
Жылы
Жарты жылдық
Әкімшілік тіркелімдері бойынша қаржы ұйымдары 2
1-кесте
Сәйкестендіру коды 3
Құқықтық бірлік типінің коды4
Қаржы ұйымының атауы
Активтер, млн. бірлік ұлттық валютада5
Міндеттемелер, млн. бірлік ұлттық валютада5
Пайда, млн. бірлік ұлттық валютада5
Жарғылық капиталдың құрылымы, пайыздар
мемлекеттік
ұлттық жеке
шетелдік
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
2-кесте
Сәйкестендіру коды 3
Лицензия
номері
қолданылу мерзімі (күні: айы, жылы) (мерзімсіз: 0)
лицензия сыныптауышының коды 6
рұқсат берілген қызмет түрлерінің сыныптауышы 7
А
8
9
10
11
3-кесте 8
Сәйкестендіру коды 3
Елдің коды
Жарғылық капиталға қатысу, пайыздар
А
12
13
3-кестені толтырудың мысалы:
Сәйкестендіру коды3
Елдің коды
Жарғылық капиталға қатысу, пайыздар
А
12
13
123456789
AM
20,0
123456789
BY
30,0
123456789
KZ
40,0
__________
1 Беларусь Республикасы бойынша – 110-шы күні.
2 1, 2 және 3 -кестелердің форматын толтырған кезде әр түрлі парақтарда xlsx файлында орналастырылады.
3 Армения Республикасында – салық төлеушінің есептік нөмірі;;
Беларусь Республикасында – салық төлеушінің есептік нөмірі;
Қазақстан Республикасында – бизнес сәйкестендіру нөмірі;
Қырғыз Республикасында – сәйкестендірілген салықтық нөмір;
Ресей Федерациясында – салық төлеушінің сәйкестендірілген нөмірі.
4 11 – заңды тұлға;121 – филиал;122 – өкілдік.
5 Рентабельділікті есептеу үшін пайдаланылатын көрсеткіштердің мәндері көрсетіледі.
6 Еуразиялық экономикалық комиссия лицензияларының сыныптауышына сәйкес.
7 Еуразиялық экономикалық комиссия қызметінің рұқсат етілген түрлеріне сәйкес (егер біреуден артық болса, бір жолда үтір арқылы көрсетіледі).
8 3-кестеде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден капиталдың қатысуымен қаржылық ұйымдар көрсетіледі (есеп беретін елдердің капиталынан басқа). Егер қаржы ұйымының 2 және одан да көп Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден капиталы болатын болса, онда әрбір инвестор ел бойынша жеке жол толтырылады. Мысалы, қаржы ұйымының капиталында Армения Республикасынан, Беларусь Республикасынан, Қазақстан Республикасынан және әлемнің басқа да елдерінен капитал болса. Бұл жағдайда 2-кестені толтыру мысалындағыдай осы қаржы ұйымының сәйкестендірілген кодымен 3 жол толтырылады. Бұл ретте осы қаржы ұйымдарының елдері бойынша пайыздар сомасы 1-кестенің 7-графасында көрсетілген пайыздан кем болуға немесе тең болуға тиіс. Еуразиялық экономикалық одаққа қатыспайтын елдің капиталға қатысуы туралы ақпарат 2-кестеде көрсетілмейді. 8-графада ISO 3166-1 стандарты бойынша елдің әріптік коды (альфа-2) көрсетіледі.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды

7 В таблице 2 указываются финансовые организации с участием капитала из государств – членов Евразийского экономического союза (кроме капитала отчитывающейся страны). Если финансовая организация имеет капитал из 2 и более государств – членов Евразийского экономического союза, то по каждой стране-инвестору заполняется отдельная строка. Например, в уставном капитале финансовой организации имеется капитал из Республики Армения, Республики Беларусь, Республики Казахстан и других стран мира. В этом случае заполняются 3 строки с идентификационным кодом данной финансовой организации, как указано в примере заполнения таблицы 2. При этом сумма процентов по странам данной финансовой организации должна быть меньше или равна проценту иностранного капитала, отраженного в графе 7 таблицы 1. Информация об участии в капитале стран вне Евразийского экономического союза в таблице 2 не указывается. В графе 8 указывается буквенный код (альфа-2) страны по стандарту ISO 3166-1.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F15.22.02
Периодичность
полугодовая
Срок предоставления
на 70-й день 1
Код страны
Год
Полугодие
Финансовые организации по данным административного регистра 2
таблица 1
Идентифика-ционный
код 3
Код типа правовой единицы 4
Название финансовой организации
Активы,
млн. единиц национальной валюты 5
Обязательства, млн. единиц национальной валюты 5
Прибыль, млн. единиц национальной валюты 5
Структура уставного капитала, проценты
государст-венный
национальный частный
иностранный
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
таблица 2
Идентификационный код 3
Лицензия
номер
срок действия (дата: мм.гггг) (бессрочная: 0)
код классификации лицензии 6
код классификации разрешенных видов деятельности 7
А
8
9
10
11
таблица 3 8                   Пример заполнения таблицы 3:
Идентификационный код 3
Код страны
Участие в уставном капитале, проценты
Идентификационный
код 3
Код страны
Участие в уставном капитале, проценты
А
12
13
А
12
13
123456789
AM
20,0
123456789
BY
30,0
123456789
KZ
40,0
________________
1 По Республике Беларусь – на 110-й день.
2 При заполнении формата таблицы 1, 2 и 3 размещаются на разных листах в одном xlsx файле.
3 В Республике Армения – учетный номер налогоплательщика;
в Республике Беларусь – учетный номер плательщика;
в Республике Казахстан – бизнес идентификационный номер;
в Кыргызской Республике – идентификационный налоговый номер;
в Российской Федерации – идентификационный номер налогоплательщика.
4 11 – юридическое лицо;
121 – филиал;
122 – представительство.
5 Указываются значения показателей, используемых для расчета рентабельности.
6 В соответствии с классификатором лицензий Евразийской экономической комиссии.
7 В соответствии с классификатором разрешенных видов деятельности Евразийской экономической комиссии (если более одного – коды указываются через запятую в одном поле).
8 В таблице 3 указываются финансовые организации с участием капитала из государств – членов Евразийского экономического союза (кроме капитала отчитывающейся страны). Если финансовая организация имеет капитал из 2 и более государств – членов Евразийского экономического союза, то по каждой стране-инвестору заполняется отдельная строка. Например, в уставном капитале финансовой организации имеется капитал из Республики Армения, Республики Беларусь, Республики Казахстан и других стран мира. В этом случае заполняются 3 строки с идентификационным кодом данной финансовой организации, как указано в примере заполнения таблицы 3. При этом сумма процентов по странам данной финансовой организации должна быть меньше или равна проценту иностранного капитала, отраженного в графе 7 таблицы 1. Информация об участии в капитале стран вне Евразийского экономического союза в таблице 2 не указывается. В графе 12 указывается буквенный код (альфа-2) страны по стандарту ISO 3166-1.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК

F16.02.04
Кезеңділігі
тоқсандық
Беру мерзімі
130-шы күні 1
Елдің коды
Жылы
Тоқсан (Q1,Q2,Q3,Q4)
Экономикалық қызмет түрлері бойынша бөлгенде елге келетін тікелей инвестициялар
(есептік кезең ішінде)
КДЕС Экономикалық қызмет түрлері (ред. 2) 2
Миллион АҚШ доллары
коды
атауы
А
Б
1
__________
1 Ресей Федерациясында – 115-ші жұмыс күні.
2 Деректерді беруді автоматтандыру мақсатында КДЕС (ред. 2) кодтары мен атаулары Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің статистикасы кіші жүйесінен жүктеледі
Ескерту. "Активтер/пассивтер" қағидаттарына сәйкес таза негіздегі тікелей инвестициялар (оларды өтеуді ескере отырып)
Уәкілетті органның ескертуі
Байланыстыушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F16.08.01
Кезеңділігі
жылдық
Беру мерзімі
1 шілде
Елдің коды
Жылы
Халықаралық инвестициялық позиция деректері бойынша тікелей инвестициялар 1
(есептік кезеңнің соңында)
1-кесте
Жолдың нөмірі
Жолдың атауы
Жолдың типі
Жолдың өлшемі
Мазмұны
1
KS
Символды
2
Деректерді беруші елдің коды
2
Y
Сандық
4
Есеп берілетін жыл
3
SPOZ
Сандық
15
Сомасы, миллион АҚШ доллары
4
NI
Символды
1
Инвестиция жіберудің коды. Жолдың 2 мәні бар:
0 – контрагент елге деректер берген елден инвестицияларды білдіреді,
1 – контрагент елден деректер берген елге инвестицияларды білдіреді
5
KY
Символды
25
Құралдың түрі (жолда көрсетілген екі мәндердің бірі болады):
- борыштық құралдар
'- капиталға қатысу
6
SP
Символды
2
Контрагент елдің коды
2-кесте
миллион АҚШ доллары
Контрагент ел 2
Елден
Елге
барлығы
соның ішінде
барлығы
соның ішінде
коды
атауы
капиталға қатысу
борыштық құралдар
капиталға қатысу
борыштық құралдар
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 "Активтер/пассивтер" қағидаттарына сәйкес есептік кезеңнің аяғында.
2 ISO 3166 стандарты бойынша әріптік коды (альфа-2).
Ескерту. dBASE форматындағы файл 5 версиядан (1-кесте) жоғары емес. 2-кесте 1-кестені толтыру мүмкін болмағанда толтырылады.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F18.03.12
Кезеңділігі
айлық
Беру мерзімі
есептік кезеңнен кейін 40-шы күні
Беру нысаны
электронды түрде
Файлдың форматы
dBASE, 5 версиядан жоғары емес
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара саудадағы тауарлар экспорты мен импорты
Жолдың нөмірі
Жолдың атауы
Жолдың типі
Жолдың өлшемі
Мағыналық мазмұны
1
KS
Символды
2
Деректерді берген елдің коды
2
MY
Символды
6

F16.02.04
Периодичность
квартальная
Срок предоставления
на 130-й день 1
Код страны
Год
Квартал (Q1,Q2,Q3,Q4)
Прямые инвестиции в страну в разбивке по видам экономической деятельности
(за отчетный период)
Вид экономической деятельности
КДЕС (ред. 2) 2
Миллионов долларов США
код
наименование
А
Б
1
__________
1 В Российской Федерации – на 115-й рабочий день.
2 В целях автоматизации передачи данных коды и наименования КДЕС (ред. 2) выгружаются из подсистемы статистики интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза.
Примечание. Прямые инвестиции на чистой основе (с учетом их погашения) в соответствии с принципом "активы/пассивы".
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F16.08.01
Периодичность
годовая
Срок предоставления
1 июля
Код страны
Год
Прямые инвестиции по данным международной инвестиционной позиции 1
(на конец отчетного периода)
таблица 1
Номер поля
Имя поля
Тип поля
Размерность поля
Содержание
1
KS
Символьный
2
Код страны, предоставляющей данные
2
Y
Числовой
4
Год, за который предоставляется отчетность
3
SPOZ
Числовой
15
Сумма, миллионов долларов США
4
NI
Символьный
1
Код направления инвестиции. Поле принимает 2 значения:
0 – означает инвестиции из страны, предоставляющей данные,
в страну-контрагент
1 – означает инвестиции из страны-контрагента в страну, предоставляющую данные
5
KY
Символьный
25
Вид инструмента (поле может иметь одно из двух указанных значений):
- долговые инструменты
'- участие в капитале
6
SP
Символьный
2
Код страны-контрагента
таблица 2
миллионов долларов США
Страна-контрагент 2
Из страны
В страну
всего
в том числе
всего
в том числе
код
наименование
участие в капитале
долговые инструменты
участие в капитале
долговые инструменты
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Запасы на конец отчетного периода в соответствии с принципом активов/пассивов.
2 Буквенный код (альфа-2) страны по стандарту ISO 3166-1.
Примечания. Формат файла dBASE, не выше версии 5 (таблица 1).
Таблица 2 заполняется в случае невозможности заполнения таблицы 1.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F18.03.12
Периодичность
месячная
Срок предоставления
на 40-й день после отчетного периода
Форма предоставления
в электронном виде
Формат файла
dBASE, не выше версии 5
Экспорт и импорт товаров во взаимной торговле с государствами – членами Евразийского экономического союза
Номер поля
Имя поля
Тип поля
Размерность поля
Смысловое содержание
1
KS
Символьный
2
Код страны, предоставляющей данные
2
MY
Символьный
6

2. Деректердің берілетін файлына есептік кезеңнің қаңтарынан бастап соңғы айына дейін ақпарат енгізіледі.
3. Салмағы нетто, қосымша өлшем бірлігі саны мен статистикалық құны (10-13-жолдар) тұтас сандарда көрсетіледі..
4. Деректерді шектеулі тарату мәліметтері үшін 1 – 3, 5 – 8, 12 және 13-жолдар жалпы тәртіппен толтырылады. 4-жолда "9999999999" шартты код көрсетіледі. 9 – 11-жолдар толтырылмайды.
5. Деректерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер де береді.
Салып жіберілетін файл уәкілетті органның ақпаратымен қоса жүреді, ол мынадай түрде болады:
Байланысушы тұлға
Электронды пошта
@
Телефон
Файлдың атауы
CRC (MD5) файлына арналған сома
";
б) F13.17.04 и F16.01.01 форматтары алып тасталсын;
в) мынадай мазмұндағы F13.15.04, F13.20.04, F13.21.04 и F15.17.02 форматтармен толықтырылсын:
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F13.15.04
Кезеңділігі
тоқсандық
Беру мерзімі
50-ші күні
Елдің коды
Жылы
Тоқсан (Q1,Q2,Q3,Q4)
Экономикалық қызметтің түрлері бойынша заңды тұлғаларға шетелдік валютада берілетін кредиттер бойынша берешек1
есептік кезеңнің аяғына қарай ұлттық валютада миллион бірлік
КДЕС Экономикалық қызмет түрлері (ред. 2) 2
барлығы
соның ішінде:
1-топтан: мерзімі өтіп кеткен берешек
соның ішінде:
коды
атауы
қысқа мерзімді кредиттер
ұзақ мерзімді кредиттер
қысқа мерзімді кредиттер
ұзақ мерзімді кредиттер
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Банктер беретін кредиттер.
2 Деректерді беруді автоматтандыру мақсатында КДЕС (ред. 2) кодтары мен атаулары Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің статистикасы кіші жүйесінен жүктеледі
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды
F13.20.04
Кезеңділігі
тоқсандық
Беру мерзімі
50-ші күні
Елдің коды
Жыл
Тоқсан (Q1,Q2,Q3,Q4)
Заңды тұлғаларға ұлттық валютада берілетін кредиттердің көлемі және олар бойынша орташа пайыздық ставкалар1
есептік кезең ішінде
КДЕС Экономикалық қызмет түрлері (ред. 2) 2
Берілген кредиттердің көлемі, ұлттық валютада миллион бірлік
Жылға шаққандағы орташа пайыздық ставкалар
коды
атауы
барлығы
соның ішінде:
барлығы
соның ішінде:
қысқа мерзімді кредиттер
ұзақ мерзімді кредиттер
қысқа мерзімді кредиттер
ұзақ мерзімді кредиттер
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Банктер берген кредиттер.
2 Деректерді беруді автоматтандыру мақсатында КДЕС (ред. 2) кодтары мен атаулары Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің статистикасы кіші жүйесінен жүктеледі.
Уәкілетті органның ескертуі
Байланысушы тұлға
Электрондық пошта
@
Телефон
Толтырылған күні
;
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 197 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
ЕЭК форматының коды

2. В предоставляемый файл данных включается информация с января по декабрь отчетного периода.
3. Значения веса нетто, количества в дополнительной единице измерения и статистической стоимости (поля 10 – 13) указываются в целых числах.
4. Для сведений ограниченного распространения данные в полях 1 – 3, 5 – 8, 12 и 13 заполняются в общем порядке. В поле 4 указывается условный код "9999999999". Поля 9 – 11 не заполняются.
5. Данные предоставляются также уполномоченным органам государств – членов Евразийского экономического союза.
Пересылаемый файл сопровождается информацией уполномоченного органа в виде:
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Наименование файла
CRC сумма для файла (MD5)
";
б) форматы F13.17.04 и F16.01.01 исключить;
в) дополнить форматами F13.15.04, F13.20.04, F13.21.04 и F15.17.02 следующего содержания:
"УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F13.15.04
Периодичность
квартальная
Срок предоставления
на 50-й день
Код страны
Год
Квартал (Q1,Q2,Q3,Q4)
Задолженность по кредитам, предоставленным в иностранной валюте, юридическим лицам по видам экономической деятельности 1
миллионов единиц национальной
валюты, на конец отчетного периода
Вид экономической деятельности КДЕС (ред. 2) 2
Всего
в том числе:
из гр.1: просроченная задолженность
в том числе:
код
наименование
краткосрочные кредиты
долгосрочные кредиты
краткосрочные кредиты
долгосрочные кредиты
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Кредиты, предоставленные банками.
2 В целях автоматизации передачи данных коды и наименования КДЕС (ред. 2) выгружаются из подсистемы статистики интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
"УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК
F13.20.04
Периодичность
квартальная
Срок предоставления
на 50-й день
Код страны
Год
Квартал (Q1,Q2,Q3,Q4)
Объем кредитов, предоставленных в национальной валюте, юридическим лицам
и средневзвешенные процентные ставки по ним 1
за отчетный период
Вид экономической деятельности КДЕС (ред. 2) 2
Объем предоставленных кредитов, миллионов единиц национальной валюты
Средневзвешенные процентные ставки, в процентах годовых
код
наименование
всего
в том числе:
всего
в том числе:
краткосрочные кредиты
долгосрочные кредиты
краткосрочные кредиты
долгосрочные кредиты
А
Б
1
2
3
4
5
6
__________
1 Кредиты, предоставленные банками.
2 В целях автоматизации передачи данных коды и наименования КДЕС (ред. 2) выгружаются из подсистемы статистики интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза.
Примечания уполномоченного органа
Контактное лицо
Электронная почта
@
Телефон
Дата заполнения
;
"УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2018 г. № 197
Код формата ЕЭК