Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 24 наурыздағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі "Тарифтік емес реттеу шаралары туралы" № 30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41 шешімінің күшіне ену мерзімі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 25 наурыздағы № 12 өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 16-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 92-тармағына сәйкес, санитариялық-эпидемиологиялық жағдайдың шиеленісуі кезеңінде медициналық бұйымдар мен жеке қорғаныш құралдарының жетіспеушілігінің сыни деңгейінің туындауына жол бермеу, халықтың өмірі мен денсаулығын қорғау мақсатында жедел ден қоюды талап ететін ерекше жағдайға байланысты:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 24 наурыздағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі "Тарифтік емес реттеу шаралары туралы" № 30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41 шешімі осы Өкім күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 2 күн өткен соң күшіне енеді деп белгіленсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Э.Асрандиев А.Оверчук

О сроке вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 марта 2020 г. № 41 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30 "О мерах нетарифного регулирования"
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 марта 2020 года № 12
В соответствии с пунктом 16 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 92 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в связи с исключительным случаем, требующим оперативного реагирования в целях недопущения возникновения критического уровня нехватки медицинских изделий и средств индивидуальной защиты в период обострения санитарно-эпидемиологической обстановки, защиты жизни и здоровья населения:
1. Установить, что Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 марта 2020 г. № 41 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30 "О мерах нетарифного регулирования" вступает в силу по истечении 2-х календарных дней с даты вступления в силу настоящего распоряжения.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Э. Асрандиев А. Оверчук