Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 130 шешіміне титан оксидтеріне қатысты өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 7 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 43 және 45-баптарына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 16-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы "Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай кедендік-тарифтік реттеуі туралы" № 130 шешімінің 7-тармағының 7.1.26-тармақшасы мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Беларусь Республикасының облыстық атқару комитеттері кәсіпорындарды тіркеу орны бойынша берген және тауардың саны мен құны туралы, сондай-ақ осындай тауарды әкелуді жүзеге асыратын ұйымдар туралы мәліметтерді қамтитын әкелінетін тауардың нысаналы мақсатын растауды кеден органдарына ұсынған жағдайда ЕАЭО СЭҚ ТН 2823 00 000 0 кодымен сыныпталатын, Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 7 шешімі күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін Беларусь Республикасының аумағына жыл сайын 360 тоннадан аспайтын көлемде әкелінетін және химиялық талшықтар мен жіптердің өндірісінде пайдалануға арналған титан оксидтері.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Б.Сұлтанов
А.Кожошев
А. Оверчук

О внесении изменения в Решение Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 130 в отношении оксидов титана
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 января 2022 года № 7.
В соответствии со статьями 43 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 16 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), пунктом 7 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Дополнить подпункт 7.1.26 пункта 7 Решения Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 130 "О едином таможенно-тарифном регулировании Евразийского экономического союза" абзацем вторым следующего содержания:
"Оксиды титана, классифицируемые кодом 2823 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС, ввозимые на территорию Республики Беларусь с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 21 января 2022 г. № 7 по 31 декабря 2023 г. включительно в объеме не более 360 тонн ежегодно и предназначенные для использования в производстве химических волокон и нитей, при условии предоставления в таможенные органы подтверждения целевого назначения ввозимого товара, выданного областными исполнительными комитетами Республики Беларусь по месту регистрации предприятий и содержащего сведения о количестве и стоимости товара, а также об организациях, осуществляющих ввоз такого товара.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук