Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының Қамқоршылар Кеңесі құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 4 шілдедегі N 227 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының Қамқоршылар Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 16 маусымдағы N 3041 Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 238-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының (ҚМЭБИ) Қамқоршылар Кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Бектұрғанов         - Қазақстан Республикасының Білім және
Нұралы Сұлтанұлы      ғылым министрі
Бернард Демулен     - "Филипп Моррис Қазақстан" компаниясының
директоры
Дэннис Фэи          - "Шевронмұнайгаз Инк" компаниясының
президенті
Кьюн Су Ким         - "Буран Бойлер" компаниясының
президенті
Пол Крич            - ТМД-дағы "Кока-кола" компаниясының
бас директоры
2. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ Қамқоршылар Кеңесінің құрамынан Қ.Е.Көшербаев, Джеймс Скотт, Фил Мик, Дамманн Хеублайн, Хьюн Мо Ким шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Совета Попечителей Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июля 2001 года № 227. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
Постановляю:
1. Ввести в состав Совета Попечителей Казахстанского Института
Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики
Казахстан (КИМЭП), утвержденный Указом Президента Республики Казахстан от
19 июня 1996 года N 3041
U963041_
"О Совете Попечителей Казахстанского
Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 238):
Бектурганова                  - Министра образования и науки
Нуралы Султановича              Республики Казахстан
Бернарда Демулена             - директора компании "Филипп Моррис
Казахстан"
Денниса Фэи                   - президента компании "Шевронмунайгаз Инк"
Кьюн СУ Кима                  - президента компании "Буран Бойлер"
Пола Крича                    - генерального директора компании
"Кока-кола" в СНГ
2. Вывести из состава Совета Попечителей КИМЭПа при Президенте
Республики Казахстан Кушербаева К.Е., Джеймса Скотта, Фил Мика,
Дамманна Хеублайна, Хьюн Мо Кима.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я)