Дүниежүзілік Экономикалық форумның қамқорлығымен "Еуразия 2000" халықаралық экономикалық саммитін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 қаңтар N 29
Қазақстан Республикасы мен Орталық Азияның басқа мемлекеттерінің шет елдермен аймақтық интеграцияны нығайту, сауда-экономикалық және инвестициялық ынтымақтастықты дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Дүниежүзілік Экономикалық Форумның қамқорлығымен "Еуразия 2000" халықаралық экономикалық саммиті (бұдан әрі - Саммит) 2000 жылдың 26-28 сәуірінде Алматы қаласында өткізілсін.
2. Мыналар:
1) Саммиттің ұйымдастыру комитетінің құрамы (1-қосымша);
2) Саммитті дайындау және өткізу жөніндегі шаралар жоспары (2-қосымша) бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі және Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен бір ай мерзімде 2000 жылға арналған республикалық бюджеттің "Өкілдік шығыстар" және "Инвестицияларды тарту жөніндегі жарнамалық-ақпараттық жұмыс жүргізу" бағдарламаларына сәйкес Саммит өткізуге сметалық шығыстарды келісіп, Қазақстан Республикасы
Үкіметінің қарауына енгізсін.
4. Осы қаулының атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 қаңтардағы
N 29 қаулысымен бекітілген
"Еуразия 2000" халықаралық экономикалық саммитін
ұйымдастыруы комитетінің құрамы
Саудабаев Қанат        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бекмырзаұлы              Министрі Кеңсесінің басшысы, төраға
Ыдырысов Ерлан         - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Әбілфайызұлы             істер министрі, төрағаның орынбасары
Қуанышев Дулат         - Қазақстан Республикасы
Оразбекұлы               Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, хатшы
Тараков Лев            - Қазақстан Республикасы Президенті
Юрьевич                  Баспасөз қызметінің жетекшісі
(келісім бойынша)
Түймебаев Жансеиіт     - Қазақстан Республикасы Президенті
Қансеиітұлы              Протоколының бастығы (келісім бойынша)
Арғынғазин Әнуарбек    - Қазақстан Республикасы Президенті
Арғынғазынұлы            Іс басқарушысының орынбасары
(келісім бойынша)
Бүркітбаев Серік       - Қазақстан Республикасының Көлік
Мінуарұлы                және коммуникация министрі
Кәкімжанов Зейнолла    - Қазақстан Республикасының
Халидоллаұлы             Мемлекеттік кіріс министрі
Күлекеев Жақсыбек      - Қазақстан Республикасының
Әбдірахметұлы            Экономика министрі
Марченко Григорий      - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Александрович            Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Мыңбаев Сауат          - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхаметбайұлы            шаруашылығы министрі
Сүлейменов             - Қазақстан Республикасының Ішкі
Қайырбек Шошанұлы        істер министрі
Школьник Владимир      - Қазақстан Республикасының
Сергеевич                Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Жәмішев Болат          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бидахметұлы              бірінші вице-министрі
Храпунов Виктор        - Алматы қаласының әкімі
Вячеславович
Баталов Асқар          - "Қазинвест" Қазақстан
Болатұлы                 инвестицияларға жәрдемдесу
орталығының бас директоры
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 қаңтардағы
N 29 қаулысымен бекітілген
Дүниежүзілік Экономикалық Форумның қамқорлығымен "Еуразия 2000"
халықаралық экономикалық саммитін дайындау және өткізу жөніндегі
іс-шаралардың жұмыс жоспары
_________________________________________________________________________
N        Шаралар           Атқарылу            Атқарылуына жауаптылар
р/с                         мерзімі
_________________________________________________________________________
1            2               3                             4
_________________________________________________________________________

О проведении под эгидой Всемирного Экономического Форума Международного экономического саммита "Евразия 2000"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 29
В целях укрепления региональной интеграции, развития торгово- экономического и инвестиционного сотрудничества Республики Казахстан и других государств Центральной Азии с зарубежными странами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 26-28 апреля 2000 года в городе Алматы под эгидой Всемирного Экономического Форума Международный экономический саммит "Евразия 2000" (далее - Саммит).
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета Саммита:
2) план мероприятий по подготовке и проведению Саммита.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан и Агентству Республики Казахстан по инвестициям в месячный срок согласовать с Министерством финансов Республики Казахстан смету расходов на проведение Саммита в соответствии с программами республиканского бюджета на 2000 год "Представительские расходы" и "Проведение рекламно-информационной работы по привлечению инвестиций", и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 января 2000 года N 29
Состав организационного комитета
международного экономического саммита "Евразия 2000"
Саудабаев Канат Бекмурзаевич   -  Руководитель Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан,
председатель
Идрисов Ерлан Абильфаизович    -  Министр иностранных дел Республики
Казахстан, заместитель председателя
Куанышев Дулат Оразбекович     -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям, секретарь
Тараков Лев Юрьевич            -  Руководитель Пресс-службы
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Туймебаев Жансеит Кансеитович  -  Шеф протокола Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Аргингазин                     -  Заместитель Управляющего Делами
Ануарбек Аргингазинович           Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Буркитбаев Серик Минаварович   -  Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Какимжанов                     -  Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович             Республики Казахстан
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович-  Министр экономики Республики
Казахстан
Марченко Григорий Александрович-  Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич    -  Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Сулейменов Каирбек Шошанович   -  Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Школьник Владимир Сергеевич    -  Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович     -  первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан
Храпунов Виктор Вячеславович   -  аким города Алматы
Баталов Аскар Булатович        -  генеральный директор Казахстанского
центра содействия инвестициям
"Казинвест" (по согласованию)
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 января 2000 года N 29
Рабочий план мероприятий по подготовке и проведению
под эгидой Всемирного экономического форума
международного экономического саммита "Евразия 2000"
---------------------------------------------------------------------------
N !     Мероприятие              !  Срок    ! Ответственные за исполнение
п/п!                              !исполнения!
---------------------------------------------------------------------------
1 !           2                  !    3     !             4
---------------------------------------------------------------------------

1. Ұйымдастыру шаралары
_________________________________________________________________________
1 Қазақстан Республикасы   2000 ж.   Ұйымдастыру комитеті, Президенттің
Президентінің, ресми     5 сәуір   Протоколы (келісім бойынша), Сыртқы
делегациялар басшылары.            істер министрлігі, Инвестициялар
ның қатысуын есепке ала            жөніндегі агенттік
отырып, Саммит өткізу
сценарийін әзірлеу
_________________________________________________________________________
2 Алматы қаласының әуе.    2000 ж.   Ұйымдастыру комитеті, Президенттің
жайында Саммиттің ресми  25-29     Іс басқармасы (келісім бойынша),
делегациялар басшыларын  сәуір     Сыртқы істер министрлігі, Инвести.
қарсы алу мен шығарып              циялар жөніндегі агенттік
салуды қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
3 Саммитке қатысатын       2000 ж.   Ұйымдастыру комитеті, Сыртқы істер
қазақстандық ресми деле. қаңтар    министрлігі, Инвестициялар жөніндегі
гацияның құрамын анық.             агенттік
тау, оның ішінде Қазақстан
Республикасының іскерлік
топтар өкілдерінің құрамын
айқындау
_________________________________________________________________________
4 Саммит өткізудің шартта. 2000 ж.   Ұйымдастыру комитеті, Қаржы министр.
рын тең ұйымдастырушымен ақпан     лігі, Инвестициялар жөніндегі агент.
(Дүниежүзілік экономикалық         тік, Сыртқы істер министрлігі,
форум) бірге пысықтау және         "Қазинвест" Қазақстан инвестициялар.
шығындарды жабу көздері            ға жәрдемдесу орталығы (келісім
туралы ұсыныстар енгізу            бойынша)
_________________________________________________________________________
5 Саммиттің сметалық шығыс. 2000 ж.  Сыртқы істер министрлігі, Инвести.
тарын әзірлеп, Қазақстан  қаңтар-  циялар жөніндегі агенттік, Қаржы
Республикасының Үкіметі.  ақпан    министрлігі
не бекітуге енгізу
_________________________________________________________________________
6 Саммиттің бағдарламасын   2000 ж.  Ұйымдастыру комитеті, тең ұйымдасты.
әзірлеу                  15 наурыз рушы, Инвестициялар жөніндегі агент.
тік, Сыртқы істер министрлігі,
"Қазинвест" Қазақстан инвестициялар.
ға жәрдемдесу орталығы (келісім
бойынша)
_________________________________________________________________________
7 Ресми делегациялар басшы. 2000 ж.  Тең ұйымдастырушы, Сыртқы істер
ларына, халықаралық ұйым. қаңтар   министрлігі, Инвестициялар жөніндегі
дар басшыларына, компания.         агенттік, "Қазинвест" Қазақстан
лар мен банктерге, оның             инвестицияларға жәрдемдесу орталығы
ішінде БАҚ шетелдік және            (келісім бойынша), Президенттің
отандық өкілдеріне Саммитке         Баспасөз қызметі (келісім бойынша)
қатысуға шақырулар жіберу
_________________________________________________________________________
8 Саммиттің қонақтары мен    2000 ж. Сыртқы істер министрлігі
қатысушыларының рұқсатта. 26 сәуір
ма алуын қолдауды қамта.
масыз ету
_________________________________________________________________________
9 Саммитке қатысушылардың    2000 ж.  Сыртқы істер министрлігі,
келу-кету құжаттарын ре.   1-26     Мемлекеттік кіріс министрлігі
сімдеуді, ақпараттық       сәуір
материалдар мен жабдық.
тар әкелуін қамтамасыз
ету
_________________________________________________________________________
10 Саммиттың ресми делега.   2000 ж.   Ұйымдастыру комитеті, Президенттің
цияларына көліктік қыз.    25-29     Іс басқармасы (келісім бойынша),
мет көрсету                сәуір     Сыртқы істер министрлігі, Алматы
қаласының әкімі
_________________________________________________________________________
11 Саммиттің ресми делега.   2000 ж.   Сыртқы істер министрлігі
цияларына еріп жүрген     25-29
адамдарға ұялы байланыс   сәуір
құралдарын жалға алу
_________________________________________________________________________
12 Саммиттің ресми делега.   2000 ж.   Алматы қаласының әкімі
циялар басшыларына        25-29
гүлдер тапсыруды қамта.   сәуір
масыз ету
_________________________________________________________________________
13 Қонақ үй нөмірлерін сақ.  2000 ж.  Президенттің Іс басқармасы (келісім
тап қоюды ұйымдастыру,    25-29    бойынша), Сыртқы істер министрлігі,
Саммиттің ресми делега.   сәуір    тең ұйымдастырушы, "Қазинвест"
циялар басшылары мен               Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу
еріп жүрген адамдарды              орталығы (келісім бойынша)
орналастыру, оларға қыз.
мет көрсету жөнінде
қажетті шаралар қабылдау
_________________________________________________________________________
14 Саммиттің қонақтары мен   2000 ж.  Президенттің Іс басқармасы
қатысушыларына медицина.  25-29    (келісім бойынша)
лық қызмет көрсетуді      сәуір
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
15 Баспасөз өнімін дайын.    2000 ж.  Инвестициялар жөніндегі агенттік,
дауды ұйымдастыру         20 сәуір Қаржы министрлігі, "Қазинвест"
Қазақстан инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы (келісім бойынша),
мүдделі министрліктер мен
ведомстволар
_________________________________________________________________________
16 Ұрандар, жалаулар дайын.  2000 ж.  Ұйымдастыру комитеті, Алматы қала.
дауды, қалада жүру бағыт.  25-29   сының әкімі, "Қазинвест" Қазақстан
тарын безендіруді          сәуір   инвестицияларға жәрдемдесу орталығы
ұйымдастыру                        (келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
17 Мыналарды:                 2000 ж. Ішкі істер министрлігі, Алматы
ресми делегацияларының     26-28   қаласының әкімі
мүшелері тұратын және      сәуір
болатын жерлерде қауіп.
сіздікті, сондай-ақ жүру
бағыттарында Жол полициясы
департаментінің автомаши.
наларымен алып жүруді;
Саммит өткізетін орында
тәртіп сақтауды қамтамасыз
ету
_________________________________________________________________________
18 Саммитке қатысушылардың    2000 ж.  Ұйымдастыру комитеті, "Қазинвест"
Қазақстан Республикасының  26-28    Қазақстан инвестицияларға жәрдем.
министрліктер, ведомство.  сәуір    десу орталығымен (келісім бойынша)
лар басшыларымен екі жақ.           бірлесіп тиісті министрліктер
тық кездесуін ұйымдастыру           және ведомстволар
_________________________________________________________________________
19 Қазақстан Республикасы     2000 ж.  Ұйымдастыру комитеті, Президенттің
Президентінің атынан      26 сәуір  Іс басқармасы (келісім бойынша)
Саммиттің қонақтары мен             Қаржы министрлігі, Сыртқы істер
қатысушыларына арналған             министрлігі, Инвестициялар жөнін.
ресми қабылдау ұйымдастыру          дегі агенттік
_________________________________________________________________________
20 Қазақстан Республикасы     2000 ж.  Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
Президентінің атынан      26 сәуір  келісім министрлігі, "Қазинвест"
Саммитте концерт бағдар.            Қазақстан инвестицияларға жәрдем.
ламасын және ресми                  десу орталығы (келісім бойынша),
қабылдауға музыкалық                Қаржы министрлігі
сүйемелдеуін ұйымдастыру
________________________________________________________________________
21 Саммиттің қонақтары мен    2000 ж.  Көлік және коммуникациялар
қатысушыларының ұшып кетуі  3-29    министрлігі
жөніндегі келісуді, қызмет сәуір
көрсетуді, жанармай құюды,
арнайы ұшақтардың тұратын
жерін дайындауды ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
22 Арнайы авиарейстердің бо.  2000 ж. Көлік және коммуникациялар
луын қамтамасыз ету        17-29    министрлігі
_________________________________________________________________________
23 Саммитте ілеспе аудармаға  2000 ж.  Тең ұйымдастырушы, Президенттің
жағдай жасауды қамтамасыз  26-28    Іс басқармасы (келісім бойынша),
ету (аппараттар, аударма.  сәуір    Сыртқы істер министрлігі, "Қазин.
шылар)                              вест" Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы (келісім
бойынша), Инвестициялар жөніндегі
агенттік
_________________________________________________________________________
24 Саммитте жұмыс бабындағы  2000 ж.   Президенттің Іс басқармасымен
қонақ асын ұйымдастыру    26 сәуір  (келісім бойынша) бірлесіп тең
ұйымдастырушы, Сыртқы істер
министрлігі, Инвестициялар жөнін.
дегі агенттік
_________________________________________________________________________
25 Саммиттің қорытындылары   2000 ж.   Президенттің Баспасөз қызметі
бойынша Қазақстан Респуб. 28 сәуір  (келісім бойынша), Ұйымдастыру
ликасы Президентінің                комитеті, Сыртқы істер министрлігі,
баспасөз маслихатын                 Инвестициялар жөніндегі агенттік
дайындау және ұйымдастыру
_________________________________________________________________________

1. Организационные мероприятия
1  Разработать сценарий проведения  5 апреля  Организационный комитет,
Саммита с учетом пребывания      2000г.    Протокол Президента (по
Президента Республики Казахстан,           согласованию), Министерство
глав официальных делегаций                 иностранных дел, Агентство
по инвестициям
2  Обеспечить встречи и проводы     25-29     Организационный комитет,
глав официальных делегаций       апреля    Управление Делами Президента
Саммита в аэропорту города       2000г.    (по согласованию),
Алматы                                     Министерство иностранных дел,
Агентство по инвестициям
3  Определить состав официальной    январь    Организационный комитет,
казахстанской делегации на       2000г.    Министерство иностранных дел,
Саммите, в том числе состав                Агентство по инвестициям
представителей деловых кругов
Республики Казахстан
4  Проработать с соорганизатором    февраль   Организационный комитет,
(Всемирный экономический форум)   2000г.    Министерство финансов,
условия проведения Саммита и               Агентство по инвестициям,
внести предложения об источниках           Министерство иностранных
покрытия затрат                            дел, Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
5  Разработать и внести на          январь    Министерство иностранных дел,
утверждение в Правительство      февраль   Агентство по инвестициям,
Республики Казахстан смету       2000г.    Министерство финансов
расходов Саммита
6  Разработать программу Саммита    15 марта  Организационный комитет,
2000г.    соорганизатор, Агентство по
инвестициям, Министерство
иностранных дел,
Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
7  Направить приглашения к участию  январь    Соорганизатор, Министерство
в Саммите главам официальных     2000г.    иностранных дел, Агентство
делегаций, руководителям                   по инвестициям,
международных организаций,                 Казахстанский центр
компаний и банков, в том числе             содействия инвестициям
представителям зарубежных и                "Казинвест"
отечественных СМИ                          (по согласованию), Пресс-
служба Президента
(по согласованию)
8  Обеспечить визовую поддержку    26 апреля  Министерство иностранных дел
гостям и участникам Саммита      2000г.
9  Обеспечить оформление въездных-  1-26      Министерство иностранных дел,
выездных документов участников   апреля    Министерство государственных
Саммита, ввоза информационных    2000г.    доходов
материалов и оборудования для
его проведения
10 Обеспечить транспортное          25-29     Организационный комитет,
обслуживание официальных         апреля    Управление Делами Президента
делегаций Саммита                2000г.    (по согласованию),
Министерство иностранных дел,
аким города Алматы
11 Арендовать средства мобильной    25-29     Министерство иностранных дел
связи для лиц, сопровождающих    апреля
официальные делегации Саммита    2000г.
12 Обеспечить вручение цветов       25-29     аким города Алматы
главам официальных делегаций     апреля
Саммита                          2000г.
13 Организовать бронирование        25-29     Управление Делами Президента
гостиничных номеров, принять     апреля    (по согласованию),
необходимые меры по размещению,  2000г.    Министерство иностранных дел,
обслуживанию членов                        соорганизатор, Казахстанский
официальных делегаций Саммита              центр содействия инвестициям
и сопровождающих лиц                       "Казинвест"
(по согласованию)
14 Обеспечить медицинское           25-29     Управление Делами Президента
обслуживание гостей и участников апреля    (по согласованию)
Саммита                          2000г.
15 Организовать изготовление         20       Агентство по инвестициям,
печатной продукции               апреля    Министерство финансов,
2000г.    Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию),
заинтересованные
министерства и ведомства
16 Организовать изготовление        25-29     Организационный комитет,
лозунгов, флагов, оформление    апреля     аким города Алматы,
города по маршрутам следования   2000г.    Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
17 Обеспечить:                      26-28     Министерство внутренних дел,
безопасность членов официальных  апреля    аким города Алматы
делегаций Саммита в местах       2000г.
проживания и посещения, а также
сопровождение автомашинами
Департамента дорожной полиции по
маршрутам следования;
порядок в местах проведения
Саммита
18 Организовать двусторонние        26-28     Организационный комитет,
встречи участников Саммита       апреля    соответствующие министерства
с руководителями министерств     2000г.    и ведомства совместно с
и ведомств Республики Казахстан            Казахстанским центром
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
19 Организовать официальный прием    26       Организационный комитет,
для гостей и участников Саммита  апреля    Управление Делами Президента
от имени Президента Республики    2000г.   (по согласованию),
Казахстан                                  Министерство финансов,
Министерство иностранных
дел, Агентство по
инвестициям
20 Подготовить концертную программу  26       Министерство культуры,
и организовать музыкальное       апреля    информации и общественного
сопровождение официального       2000г.    согласия, Министерство
приема на Саммите от имени                 финансов, Казахстанский
Президента Республики Казахстан            центр содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
21 Обеспечить согласование пролетов, 3-29     Министерство транспорта и
обслуживание, заправку,          апреля    коммуникаций
организацию стоянки специальных  2000г.
самолетов гостей и участников
Саммита
22 Обеспечить сопровождение         17-29     Министерство транспорта
специальных авиарейсов           апреля    и коммуникаций
2000г.
23 Обеспечить условия для           26-28     Соорганизатор, Управление
синхронного перевода на Саммите  апреля    Делами Президента
(аппаратура, переводчики)        2000г.    (по согласованию),
Министерство иностранных
дел, Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию), Агентство
по инвестициям
24 Организовать рабочий обед на     26        Соорганизатор совместно с
Саммите                          апреля    Управлением Делами
2000г.    Президента
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел, Агентство по
инвестициям
25 Подготовить и организовать        28       Пресс-служба Президента
пресс-конференцию Президента     апреля    (по согласованию),
Республики Казахстан по итогам   2000г.    Организационный комитет,
Саммита                                    Министерство иностранных
дел, Агентство по
инвестициям

2. Ақпараттық-анықтамалық материалдар
_________________________________________________________________________
26 Қазақстан Республикасының  2000 ж.  Инвестициялар жөніндегі агенттік,
Инвестициялар жөніндегі    21 сәуір Қаржы министрлігімен бірлесіп
агенттігінің бюллетенін"           "Қазинвест" Қазақстан инвестицияларға
(ағылшын және орыс тіл.             жәрдемдесу орталығы (келісім
дерінде) дайындау және              бойынша)
шығару
_________________________________________________________________________
27 "1999-2000 ж.ж. Қазақстан.  2000 ж.  Инвестициялар жөніндегі агенттік,
ның Инвестициялық сапар.    26-28    "Қазинвест" Қазақстан инвестиция.
серігін", "Қазақстанның     сәуір    ларға жәрдемдесу орталығы
инвестициялық мүмкіндік.             (келісім бойынша)
тері" компакт-дискін
(ағылшын тілінде) дайын.
дау және Саммиттің қатысу.
шыларына тарату
_________________________________________________________________________
28 Аумақтардың инвестиция.    2000 ж.   Барлық облыстар, Астана және Алматы
лық мүмкіндіктері туралы   25 наурыз қалаларының әкімдері, "Қазинвест"
ақпараттық бюллетеньдерді            Қазақстан инвестицияларға жәрдем.
дайындау және шығару                 десу орталығы (келісім бойныша)
_________________________________________________________________________
29 Қазақстан Республикасының  2000 ж.   Барлық облыстар, Астана және
ықтимал инвестициялық      20 сәуір  Алматы қалаларының әкімдері,
жобалар тізбесін электрон.           Экономика министрлігі, "Қазинвест"
дық тасушыларда дайындау             Қазақстан инвестицияларға жәрдем.
және ресімдеу                        десу орталығы (келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
3. Саммитте сөйленетін сөздердің жобалары
_________________________________________________________________________
30 Қазақстан Республикасы    2000 ж.    Ұйымдастыру комитеті, Президенттің
Президентінің баяндамасы. 7 сәуір    Баспасөз қызметі (келісім бойынша),
ның жобасын дайындау                 Сыртқы істер министрлігі, Инвести.
циялар жөніндегі агенттік
_________________________________________________________________________
31 Саммитке:                  2000 ж.
Премьер-Министрдің         7 сәуір   Ұйымдастыру комитеті
Сыртқы істер министрінің             Сыртқы істер министрлігі
Қаржы министрінің                    Қаржы министрлігі
Экономика министрінің                Экономика министрлігі
Көлік және коммуникация              Көлік және коммуникациялар
министрінің                          министрлігі
Энергетика, индустрия және           Энергетика, индустрия және сауда
сауда министрінің                    министрлігі
Мемлекеттік кіріс министрінің        Мемлекеттік кіріс министрлігі
Ауыл шаруашылығы министрінің         Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ұлттық Банк төрағасының              Ұлттық Банк (келісім бойынша)
Бағалы қағаздар жөніндегі            Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
ұлттық комиссия төрағасының          комиссиясы (келісім бойынша)
Инвестициялар жөніндегі агенттігі    Инвестициялар жөніндегі агенттік
төрағасының                          Алматы қаласының әкімі
Алматы қаласы әкімнің
баяндамаларының жобаларын
дайындау және электрондық
тасушылар арқылы Инвестиция.
лар жөніндегі агенттігіне
тапсыру
_________________________________________________________________________
32 Саммиттің қорытындылары     2000 ж.  Ұйымдастыру комитеті, Сыртқы істер
бойынша БАҚ-тың өкілдеріне  28 сәуір министрлігі, Инвестициялар жөнін.
арналған баспасөз масли.             дегі агенттігі, "Қазинвест"
хатына материалдар дайындау          Қазақстан инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы (келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
33 Саммит жөніндегі баспасөзге  2000 ж. Ұйымдастыру комитеті, Сыртқы
материалдар дайындау, шетел. 25-29   істер министрлігі, Инвестициялар
дік және отандық БАҚ-та      сәуір   жөніндегі агенттігі, Президенттің
Саммит жұмысы мен қорытын.           телерадикомплексі (келісім бойын.
дыларын көрсетуді қамтамасыз         ша), "Хабар" агенттігі" ЖАҚ
ету                             (келісім бойынша)Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі
_________________________________________________________________________

2. Информационно-справочные материалы
26 Подготовить и выпустить в свет    21       Агентство по инвестициям,
"Бюллетень Агентства Республики  апреля    Казахстанский центр
Казахстан по инвестициям"        2000г.    содействия инвестициям
(на английском и русском языках)           "Казинвест"
(по согласованию) совместно
с Министерством финансов
27 Распространить среди участников   26-28    Агентство по инвестициям,
Саммита "Инвестиционный гид      апреля    Казахстанский центр
Казахстана 1999-2000 гг.",       2000г.    содействия инвестициям
компакт-диск "Инвестиционные               "Казинвест"
возможности Казахстана"                    (по согласованию)
(на английском языке)
28 Подготовить и издать             25 марта  акимы всех областей, городов
информационные бюллетени об      2000г.    Астаны и Алматы,
инвестиционных возможностях                Казахстанский центр
регионов                                   содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
29 Подготовить и оформить на         20        акимы всех областей,
электронном носителе перечень    апреля     городов Астаны и Алматы,
потенциальных инвестиционных     2000г.     Министерство экономики,
проектов Республики Казахстан               Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
3. Проекты выступлений на Саммите
30 Подготовить проект выступления   7 апреля   Организационный комитет,
Президента Республики Казахстан   2000г.     Пресс-служба Президента
на Саммите                                  (по согласованию),
Министерство иностранных
дел, Агентство по
инвестициям
31 Подготовить и представить в      7 апреля
Агентство по инвестициям         2000г.
(с переводом на английский язык)
на электронном носителе проекты
выступлений на Саммите:
Премьер-Министра                            Организационный комитет
Министра иностранных дел                    Министерство иностранных дел
Министра финансов                           Министерство финансов
Министра экономики                          Министерство экономики
Министра транспорта и коммуникаций          Министерство транспорта
и коммуникаций
Министра энергетики, индустрии и            Министерство энергетики,
и торговли                                  индустрии и торговли
Министра государственных доходов            Министерство государственных
доходов
Министра сельского хозяйства                Министерство сельского
хозяйства
Председателя Национального Банка            Национальный Банк
(по согласованию)
Председателя Национальной комиссии          Национальная комиссия по
по ценным бумагам                           ценным бумагам
(по согласованию)
Председателя Агентства по инвестициям       Агентство по инвестициям
акима города Алматы                         аким города Алматы
32 Подготовить материалы к пресс-     28       Организационный комитет,
конференциям для представителей   апреля    Министерство иностранных
СМИ по итогам Саммита             2000г.    дел, Агентство по
инвестициям, Казахстанский
центр содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
33 Подготовить материалы для         25-29     Организационный комитет,
печати о Саммите, обеспечить      апреля    Министерство иностранных
освещение работы и итогов         2000г.    дел, Агентство по
Саммита в зарубежных и                      инвестициям,
отечественных СМИ                           Телерадиокомплекс Президента
(по согласованию), ЗАО
"Агентство "Хабар" (по
согласованию), Министерство
культуры, информации и
общественного согласия

4. Саммиттің қорытындылары бойынша есеп
_________________________________________________________________________
34 Саммиттің қорытындылары      2000 ж. Ұйымдастыру комитеті, Сыртқы
бойынша есеп дайындау       20 мамыр істер министрлігі, Инвестициялар
жөніндегі агенттігі, "Қазинвест"
Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы (келісім
бойынша)
_________________________________________________________________________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

4. Отчет по итогам Саммита
34 Подготовить отчет по итогам      20 мая     Организационный комитет,
Саммита                          2000г.     Министерство иностранных
дел, Агентство по
инвестициям, Казахстанский
центр содействия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)