Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстандық бiтiмгершiлiк батальонын құру туралы" 2000 жылғы 31 қаңтардағы N 116 өкiмін iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 11 сәуір N 552
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстандық бiтiмгершiлiк батальонын құру туралы" 2000 жылғы 31 қаңтардағы N 116 өкiмiн iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігi мыналарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне:
1) екi апта мерзiмде "Қазақстандық бiтiмгершілiк батальоны" мемлекеттiк мекемесi туралы ереженi бекiтуге;
2) бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасы мен Бiрiккен Ұлттар Ұйымының (бұдан әрi - БҰҰ) арасындағы БҰҰ-ның дайындық шаралары жүйесiне салымдарға қатысты өзара түсiнiстiк туралы меморандумның жобасын ұсынсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі Қазақстан
Республикасы мен БҰҰ арасындағы БҰҰ-ның дайындық шаралары жүйесiне
салымдарға қатысты өзара түсiнiстiк туралы меморандумды қол қоюға даярлау
жөнiнде БҰҰ-мен келiссөздер жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 31 января 2000 года N 116 "О создании Казахстанского миротворческого батальона"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 552
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 31 января 2000 года N 116 N000116_ "О создании Казахстанского миротворческого батальона" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан разработать и представить в Правительство Республики Казахстан:
1) в двух недельный срок на утверждение Положение о государственном учреждении "Казахстанский миротворческий батальон";
2) в месячный срок проект Меморандума о взаимопонимании между Республикой Казахстан и Организацией Объединенных Наций (далее - ООН) относительно вкладов в систему подготовительных мероприятий ООН.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить проведение переговоров с ООН по подготовке к подписанию Меморандума о взаимопонимании между Республикой Казахстан и ООН относительно вкладов в систему подготовительных мероприятий ООН.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.
Чунтонов В.)