Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Нидерландтар Корольдігінен Өзбекстан Республикасына эпихлоргидриннің транзиті туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 15 мамыр N 713
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екі ұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнім транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Нидерландтар Корольдігінен Өзбекстан Республикасына Нидерландтар Корольдігінің "Сохоn Develorment А.V.V." компаниясы 1999 жылғы 5 қарашадағы N 071199/92 келісім-шартқа қосымша 1-келісімге сәйкес "Науаиазот" (Науаи қаласы) өндірістік бірлестігіне беретін эпихлоргидриннің 1-қосымшаға сәйкес мөлшерде Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат етілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі, қолданылып жүрген заңнаманың "Қауіпті жүктерді тасымалдау ережесін" қатаң сақтау жағдайында, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктің темір жол көлігімен тасымалдануын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы
эпихлоргидриннің транзитін бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды
қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 15 мамырдағы N 713
қаулысына N 1-қосымша
"Сохоn Develorment А.V.V." компаниясы 1999 жылғы
5 қарашадағы N 071199/92 келісім-шартқа қосымша келісімге
сәйкес "Науаиазот" ӨБ үшін беріп отыратын тауарлардың
Ерекшелігі
---------------------------------------------------------------------------
Тауардың атауы !Келісім-шарт ! Тоннасының бағасы !Жалпы құны! Беріп отыру
!  бойынша    !   АҚШ долларымен  !          !    мерзімі
! көлемі (тн) !                   !          !
---------------------------------------------------------------------------
Эпихлоргидрин      50,391            1350          68027,85      1999 ж.
ГОСТ 12844-44                                                   желтоқсан
2000 ж.
тоқсан
бойын.келісім.
---------------------------------------------------------------------------

О транзите через территорию Республики Казахстан эпихлоргидрина из Королевства Нидерландов в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 713
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан эпихлоргидрина из Королевства Нидерландов в Республику Узбекистан, поставляемого Компанией "Coxon Development А.V.V." Королевства Нидерланды, для производственного объединения "Навоиазот" (город Навои) согласно дополнительному соглашению 1 к контракту N 071199/92 от 5 ноября 1999 года в количестве согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление перевозки железнодорожным транспортом груза через территорию Республики Казахстан при строгом соблюдении "Правил перевозок опасных грузов" действующего законодательства Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за транзитом эпихлоргидрина через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2000 года N 713
Спецификация
товаров, поставляемых Компанией "Coxon Development А.V.V."
Королевства Нидерланды, для ПО "Навоиазот" согласно
дополнительному соглашению 1 к контракту N 071199/92
от 5 ноября 1999 года
---------------------------------------------------------------------------
Наименование ! Объем по  ! Цена за  ! Общая     ! Сроки поставки
товара       ! контракту ! тн.в дол.! стоимость !
!  (тн)     ! США      !           !
---------------------------------------------------------------------------
Эпихлоргидрин!  50,391   !  1350    ! 68027,85  ! Декабрь 1999 г.
ГОСТ 12844-44!           !          !           ! 2000 г. согласов.
!           !          !           ! по кварталам
---------------------------------------------------------------------------

Барлығы                                        68027,85
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 15 мамырдағы N 713
қаулысына N 2-қосымша
2000 жылы беріп отыру үшін эпихлоргидриннің
орын ауыстыру бағдары
Эпихлоргидриннің орын ауыстыру бағдары мына бағыт бойынша жүзеге
асырылады:
Жөнелту станциясы: Косяковка, Куйбышев т/ж;
Жеткізу станциясы: Тинчилик, Өзбек т/ж, коды 74040;
Шекарадан өту станциясы: Илецк-1-экс/Джилга-экс - Шеңгелді (Қазақстан
Республикасы).
Алушы: "Науаиазот" ӨБ коды 5291
706800 Өзбекстан, Науаи-5
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Всего                                68027,85
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2000 года N 713
Маршрут перемещения эпихлоргидрина
для поставок в 2000 году
Маршрут перемещения эпихлоргидрина осуществляется по следующему
направлению:
станция отправления: Косяковка, Куйбышевской ж/д;
станция назначения: Тинчилик, Узбекской ж.д. код 74040;
станция погранперехода: Илецк-1-экс/Джилга-экс - Ченгельды
(Республики Казахстан).
Получатель: ПО "Навоиазот" код 5291
706800 Узбекистан, Навои-5
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)