Жер қойнауын пайдаланудың кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 маусым N 865
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күшi бар Жарлығының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес жер қойнауын пайдалану құқықтарын беруге байланысты жер қойнауын пайдалануға берiлетiн лицензияларды (келiсiм-шарттарды) қайта ресiмдеу туралы Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөнiндегі агенттігiнiң ұсынысы мақұлдансын.
2. "Құзыреттi органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар мен көмiрсутегi шикiзаты бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 ақпандағы N 183 P000183_ қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Құзыретті органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар мен көмiрсутегi шикiзаты бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбесiнде:
1) 2-қосымшаға сәйкес "Көмiрсутегi шикiзатын барлау" бөлiмi реттiк нөмiрлерi 4-1 - 4-21 жолдармен толықтырылсын;
2) 3-қосымшаға сәйкес "Қатты пайдалы қазбаларды барлау және өндiру"
бөлiмi реттiк нөмiрлерi 12-1 - 12-31 жолдармен толықтырылсын;
3) 4-қосымшаға сәйкес "Қатты пайдалы қазбаларды өндiру" бөлiмi реттiк
нөмiрлерi 6-1 - 6-8 жолдармен толықтырылсын;
4) 5-қосымшаға сәйкес "Көмiрсутегі шикiзатын барлау және өндiру"
бөлiмi реттiк нөмiрлерi 4-1 - 4-20 жолдармен толықтырылсын;
5) "Қатты пайдалы қазбаларды барлау" бөлiмi реттiк нөмiрлерi 35-1,
35-2 мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"35-1 "Эклогит жолағы" учаскесі  алмастар   Солтүстік Қазақстан
35-2 Дауыл-Көкпекті алқабы       хромиттер     Ақтөбе";
6) 6-қосымшаға сәйкес жаңа бөлімдермен толықтырылсын;
7) мынадай мазмұндағы бөліммен және реттік нөмірлері 1-4-жолдармен
толықтырылсын:
"Көмірсутегі шикізатын өндіру
1 Теңіз Қараторыны                                      Маңғыстау
2 Оңтүстік Қараторыны                                   Маңғыстау
3 Шығыс Қараторыны                                      Маңғыстау
4 Сәрсенбай                                             Маңғыстау".
3. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 маусымдағы
N 865 қаулысына
1-қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығы берілуіне байланысты жаңа жер
қойнауын пайдаланушыларға қайта ресімдеуге жататын жер
қойнауын пайдалану құқығына берілетін лицензиялардың
тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
N !   Лицензияның   !       Жер қойнауын        !    Жер қойнауын жаңа
р/с!      нөмірі     !    бұрынғы пайдаланушы    !       пайдаланушы
---------------------------------------------------------------------------

Отдельные вопросы недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
В соответствии со статьей 7 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Агентства Республики Казахстан по инвестициям о переоформлении лицензий (контрактов) на недропользование в связи с передачей права недропользования согласно приложению 1.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 183 P000183_ "Об утверждении Перечня участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году" следующие дополнения:
в Перечне участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году, утвержденном указанным постановлением:
1) раздел "Разведка углеводородного сырья" дополнить строками, порядковые номера 4-1 - 4-21, согласно приложению 2;
2) раздел "Разведка и добыча твердых полезных ископаемых" дополнить
строками, порядковые номера 12-1 - 12-31, согласно приложению 3;
3) раздел "Добыча твердых полезных ископаемых" дополнить строками,
порядковые номера 6-1 - 6-8, согласно приложению 4;
4) раздел "Разведка и добыча углеводородного сырья" дополнить
строками, порядковые номера 4-1 - 4-20, согласно приложению 5;
5) раздел "Разведка твердых полезных ископаемых" дополнить строками,
порядковые номера 35-1, 35-2, следующего содержания:
"35-1 Участок "Эклогитовая полоса"    алмазы   Северо-Казахстанская
35-2 Даульско-Кокпектинская площадь  хромиты  Актюбинская";
6) дополнить новыми разделами согласно приложению 6;
7) дополнить разделом и строками, порядковые номера 1-4, следующего
содержания:
"Добыча углеводородного сырья
1 Каратурун Морской         Мангистауская
2 Каратурун Южный           Мангистауская
3 Каратурун Восточный       Мангистауская
4 Сарсенбай                 Мангистауская".
3. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые
меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
Перечень
лицензий на право пользования недрами,
подлежащих переоформлению на новых недропользователей
в связи с передачей права недропользования
----------------------------------------------------------------------
N  !Номер лицензии !Прежний                 !Новый
п/п!               !недропользователь       !недропользователь
----------------------------------------------------------------------

1    МГ N 176 Д            "Ачполиметалл"                "Теріскей"
23.05.96 ж.         акционерлік қоғамы       жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
2    МГ N 177 Д            "Ачполиметалл"                "Теріскей"
23.05.96 ж.         акционерлік қоғамы       жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
3    МГ N 180 Д            "Ачполиметалл"                "Теріскей"
23.05.96 ж.         акционерлік қоғамы       жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
4    МГ N 435 Д            "Ачполиметалл"                "Теріскей"
23.05.96 ж.         акционерлік қоғамы       жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
5    МГ N 436 Д            "Ачполиметалл"                "Теріскей"
23.05.96 ж.         акционерлік қоғамы       жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
6    МГ N 560 Д            "Ачполиметалл"                "Теріскей"
25.09.96 ж.         акционерлік қоғамы       жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі
7    АИ N 1557             "Каспий Мұнай"             "Каспий Мұнай
29.04.99 ж.         акционерлік қоғамы          ТМЕ" акционерлік
қоғамы
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 маусымдағы
N 865 қаулысына
2-қосымша
----------------------------------------------------------------------
N р/с!Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы !       Облыс
----------------------------------------------------------------------
1  !                     2                    !         3
----------------------------------------------------------------------
4-1  XXXVIII - 45, 46; XXXIX - 46 блоктары      Оңтүстік Қазақстан
4-2  XL - 42; XLI - 42, 43 блоктары             Оңтүстік Қазақстан
4-3  XV - 44, 45, 46; XVI - 43, 44 блоктары     Ақмола, Қостанай,
Қарағанды
4-4  XIII - 43, 44; XIV - 42, 43, 44 блоктары   Ақмола
4-5  IX - 35, 36, 37, 38;
X - 35, 36, 37, 38 блоктары                Қостанай
4-6  XIII - 14, 15; XIV - 13, 14, 15 блоктары   Батыс Қазақстан
4-7  IX - 55; IX - 56; IX - 57, 58;             Ақмола, Павлодар,
X - 55, 56, 57, 58 блоктары                Көкшетау
4-8  XI - 59, 60, 61; XII - 59, 60, 61 блоктары Павлодар
4-9  XVI - 15, 16; XVII - 15, 16;               Батыс Қазақстан,
XVIII - 15 блоктары                        Ақтөбе
4-10 XXI - 1 - B (ішінара),                     Батыс Қазақстан
С, D (ішінара), E (ішінара), F;
XXI - 2, 3, 4, 5, 6; XXII - 1 - A
(ішінара), В, С; XXII - 2 - А, В, С;
XXII - 3 - А, В, С; XXII - 4 - А, В, С, F;
XXII - 5; XXII - 6 блоктары
4-11 XXII - 13 - С, F; XXII - 14 - A            Атырау
(ішінара), D (ішінара); XXIII -
13 - C блоктарындағы Айыртау учаскесі
4-12 XXII - 7, 8; XXIV - 7, 8; XXV - 7, 8       Атырау
блоктарындағы Қарабас учаскесі
4-13 XXVIII - 17 - D (ішінара), E (ішінара),    Атырау, Маңғыстау
F (ішінара); XXIX - 16 - C (ішінара),
E (ішінара), F (ішінара); XXIX - 17;
XXX - 16 - A (ішінара), В, С, D, Е, F;

1   МГ N 176 Д      Акционерное общество    Товарищество о ограниченной
от 23.05.96г.   "Ачполиметалл"          ответственностью "Терискей"
2   МГ N 177Д       Акционерное общество    Товарищество о ограниченной
от 23.05.96г.   "Ачполиметалл"          ответственностью "Терискей"
3   МГ N 180Д       Акционерное общество    Товарищество о ограниченной
от 23.05.96г.   "Ачполиметалл"          ответственностью "Терискей"
4   МГ N 435Д       Акционерное общество    Товарищество о ограниченной
от 23.05.96г.   "Ачполиметалл"          ответственностью "Терискей"
5   МГ N 436Д       Акционерное общество    Товарищество о ограниченной
от 23.05.96г.   "Ачполиметалл"          ответственностью "Терискей"
6   МГ N 560Д       Акционерное общество    Товарищество о ограниченной
от 25.09.96г.   "Ачполиметалл"          ответственностью "Терискей"
7   АИ N 1557       Акционерное общество    Акционерное общество
от 29.04.99г.   "Каспий Нефть"          "Каспий Нефть ТМЕ"
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования!     Область
----------------------------------------------------------------------
1 !                 2                   !       3
----------------------------------------------------------------------
4-1  Блоки XXXVIII - 45, 46; XXXIX - 46      Южно-Казахстанская
4-2  Блоки XL - 42; XLI - 42, 43             Южно-Казахстанская
4-3  Блоки XV - 44, 45, 46; XVI - 43, 44     Акмолинская, Коста-
найская, Карагандинская
4-4  Блоки XIII - 43, 44; XIV - 42, 43, 44   Акмолинская
4-5  Блоки IX - 35, 36, 37, 38;              Костанайская
X - 35, 36, 37, 38
4-6  Блоки XIII - 14, 15; XIV - 13, 14, 15   Западно-Казахстанская
4-7  Блоки IX - 55; IX - 56; IX - 57, 58;    Акмолинская, Павлодар-
X - 55, 56, 57, 58                      ская, Кокшетауская
4-8  Блоки XI - 59, 60, 61; XII - 59, 60, 61 Павлодарская
4-9  Блоки XVI - 15, 16; XVII - 15, 16;      Западно-Казахстанская,
XVIII - 15                              Актюбинская
4-10 Блоки XXI - I - B (частично),           Западно-
С, D (частично), E (частично), F;       Казахстанская
XXI - 2, 3, 4, 5, 6; XXII - I - A
(частично), В, С; XXII - 2 - А, В, С;
XXII - 3 - А, В, С; XXII - 4 - А, В, С, F;
XXII - 5; XXII - 6
4-11 Участок Айыртау на блоках               Атырауская
XXII - 13 - С, F; XXII - 14 - A
(частично), D (частично); XXIII -
13 - C
4-12 Участок Карабас на блоках               Атырауская
XXII - 7, 8; XXIV - 7, 8;
XXV -7, 8
4-13 Участок Восточный (блоки Южная Эмба)    Атырауская
на блоках XXVIII - 17 - D (частично),   Мангистауская
E (частично),
F (частично); XXIX - 16 - C (частично),
E (частично), F (частично) XXIX - 17;
XXX - 16 - A (частично), В, С, D, Е, F;

XXX - 17; XXXI - 16 - A (ішінара),
B (ішінара), С; XXXI - 17 - А, В, C
блоктарындағы Шығыс учаскесі
(Оңтүстік Ембі блоктары)
4-14 XX - 7, 8; XXI - 7, 8; XXII - 7, 8         Батыс Қазақстан
блоктары
4-15 XXXV - 66 - F; XXXV - 67 - D, Е, F;        Алматы
XXXV - 68 - D, Е; XXXVI - 66 - С;
XXXVI - 67 - А, В, С, F; XXXVI - 68 -
А, В, D, E блоктарында Жаркент
депрессиясының шегіндегі алаңы
4-16 XXXII - 40 - А, В, С, D, Е, F;             Қызылорда
XXXIII - 40 A (ішінара), B (ішінара),
C (ішінара); XXXIII - 41 - А
(ішінара), В (ішінара), С (ішінара),
Е (ішінара) блоктары
4-17 Айыртау II                                 Атырау
4-18 XXVIII - 36 - С, F; XXVIII                 Қызылорда
- 37 - D; XXX - 38 - D, Е, F; XXX -
39 - D, Е, F; XXX - 40 - D; XXXI -
38 - В, С; XXX - 39 - А, B блоктары
4-19 XXI - F (ішінара), XXII - 22 -             Ақтөбе
D (ішінара), E (ішінара), F;
XXI - 23 - В, С, D, Е, F (ішінара);
XX - 21 - B (ішінара), C (ішінара),
E (ішінара), F (ішінара); XX - 22 -
A (ішінара), B (ішінара), C (ішінара),
D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара);
XX - 23 - A (ішінара), B (ішінара),
C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара)
4-20 XXIV - 16 - A (ішінара), B (ішінара)       Атырау
блоктарындағы Кемеркөл
4-21 XXVII - 18 - D, Е, F (ішінара);            Ақтөбе
XXVII - 19 - D (ішінара), E (ішінара),
F (ішінара); XXVII - 20 - B (ішінара),
C (ішінара), D (ішінара), Е, F;
XXVIII - 18 - А, В, С, Е, F;
XXVIII - 19 - А, B (ішінара), C (ішінара),
D (ішінара), Е, F; XXVIII - 20 - А, В, С,
D, Е, F; XXVIII - 21 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 22 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 23 - А, В, С, D, E (ішінара);
XXIX - 18 - А, В, С, D, Е, F; XXIX -
19 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 20 - А, В, С,
D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара);
XXIX - 21 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 22 -
А, В, С, D, Е, F; XXIX - 23 - А, B (ішінара),
D, E (ішінара); XXX - 18 - А, В, С, D, Е, F;
XXX - 19 А, В, C (ішінара), D, Е, F;
XXX - 20 - A (ішінара), B (ішінара),
C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара), F
блоктарындағы Шолқара учаскесі
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 маусымдағы
N 865 қаулысына
3-қосымша
----------------------------------------------------------------------
N р/с! Жер қойнауын пайдалану    ! Пайдалы қаз.!
!   объектісінің атауы      !баның түрі   !        Облыс
----------------------------------------------------------------------
1  !            2              !       3     !          4
----------------------------------------------------------------------
12-1  Үштөбе кен орны              Барит           Қарағанды

XXX - 17; XXXI - 16 - A (частично),
B (частично), С; XXXI - 17 - А, В, C
4-14 Блоки XX - 7, 8; XXI - 7, 8;            Западно-Казахстанская
XXII - 7, 8
4-15 Площадь в пределах Жаркентской          Алматинская
депрессии на блоках
XXXV - 66 - F; XXXV - 67 - D, Е, F;
XXXV - 68 - D, Е; XXXVI - 66 - С;
XXXVI - 67 - А, В, С, F; XXXVI - 68 -
А, В, D, E
4-16 Блоки XXXII - 40 - А, В, С, D, Е, F;    Кызылординская
XXXIII - 40 A (частично), B (частично),
C (частично); XXXIII - 41 - А
(частично), В (частично), С (частично),
Е (частично)
4-17 Айыртау II                              Атырауская
4-18 Блоки XXVIII - 36 - С, F; XXVIII        Кызылординская
- 37 - D; XXX - 38 - D, Е, F; XXX -
39 - D, Е, F; XXX - 40 - D; XXXI -
38 - В, С; XXX - 39 - А, B
4-19 Блоки XXI - F (частично), XXII - 22 -   Актюбинская
D (частично), E (частично), F;
XXI - 23 - В, С, D, Е, F (частично);
XX - 21 - B (частично), C (частично),
E (частично), F (частично); XX - 22 -
A (частично), B (частично), C (частично),
D (частично), E (частично), F (частично);
XX - 23 - A (частично), B (частично),
C (частично), D (частично), E (частично)
4-20 Кемерколь на блоках                     Атырауская
XXIV - 16 - A (частично), B (частично)
4-21 Участок Шолькара на блоках              Актюбинская
XXVII - 18 - D, Е, F (частично);
XXVII - 19 - D (частично), E (частично),
F (частично); XXVII - 20 - B (частично),
C (частично), D (частично), Е, F;
XXVIII - 18 - А, В, С, Е, F;
XXVIII - 19 - А, B (частично), C (частично),
D (частично), Е, F; XXVIII - 20 - А, В, С,
D, Е, F; XXVIII - 21 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 22 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 23 - А, В, С, D, E (частично);
XXIX - 18 - А, В, С, D, Е, F; XXIX -
19 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 20 - А, В, С,
D (частично), E (частично), F (частично);
XXIX - 21 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 22 -
А, В, С, D, Е, F; XXIX - 23 - А, B (частично),
D, E (частично); XXX - 18 - А, В, С, D, Е, F;
XXX - 19 А, В, C (частично), D, Е, F;
XXX - 20 - A (частично), B (частично),
C (частично), D (частично), E (частично), F
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта       !Вид полезного!
!недропользования           !ископаемого  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  !            2              !       3     !        4
----------------------------------------------------------------------
12-1  Месторождение Уштобе         Барит        Карагандинская

12-2  Дөң КБК-ның техногендік
минералдық құралымдары       Хром            Ақтөбе
12-3  Қаратас кен орны             Марганец        Қарағанды
12-4  Ақүңгір учаскесі             Марганец        Қарағанды
12-5  Семей полигонының аумағы     Мыс,
полиметалдар    Семей
12-6  Сарытым учаскесі             Марганец        Қарағанды
12-7  Маңырақ кен орны             Көмір           Шығыс Қазақстан
12-8  Сұлубұқан учаскесі           Көмір           Алматы
12-9  Таған кен орны, Көрпебай
учаскесі                     Бентонит        Шығыс Қазақстан
12-10 Тайжүзген учаскесі           Бентонит        Шығыс Қазақстан
12-11 Солтүстік Хорасан кен орны   Уран            Қызылорда
12-12 Қасқасу кен орны             Көмір           Оңтүстік Қазақстан
12-13 Сұлу Мәдина учаскесі         Марганец        Қарағанды
12-14 Ойпат учаскесі               Марганец        Қарағанды
12-15 Баянкөл өзенінің бассейні    Алтын           Алматы
12-16 Шолақтау, Жаңатас, Түйесай,  Фосфориттер     Оңтүстік Қазақстан,
Көк жөн кен орындарының                      Жамбыл
техногендік минералдық
құралымдары
12-17 Қарағанды көмір бассейнінің   Көмір           Қарағанды
бұрынғы N 17 және N 20
шахталар алаңдарындағы
есептен шығарылған қорлары
12-18 Бүйен өзенінің бассейні      Алтын           Алматы
12-19 Лениногор ЖЭО-ның            Алтын,          Шығыс Қазақстан
техногендік минералдық       күміс
құралымдары
12-20 Жиделі келешегі бар алқабы   Алтын, күміс,   Қарағанды
мыс
12-21 Ашықтас учаскесі             Алтын, күміс,   Қарағанды
мыс
12-22 Қара учаскесі                Алтын, күміс    Қарағанды
мыс
12-23 Тасқора келешегі бар алқабы  Алтын           Шығыс Қазақстан
12-24 Карьерное кен орны           Алтын           Қарағанды
12-25 Жақсы кен орындар тобы       Марганец        Ақмола
12-26 Горностаевское               Никель,         Шығыс Қазақстан
кобальт
12-27 Қазығұрт станциясының        Фосфор          Оңтүстік Қазақстан
ауданындағы техногендік
минералдық құралымдар,
шлак үйіндісі
12-28 Жабағылы                     Ванадий         Оңтүстік Қазақстан
12-29 Желдіарық учаскесі           Алтын           Шығыс Қазақстан
12-30 Шыбынды учаскесі             Алтын           Шығыс Қазақстан
12-31 Айдарлы кен орны             Мыс             Шығыс Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 маусымдағы
N 865 қаулысына
4-қосымша
----------------------------------------------------------------------
N р/с! Жер қойнауын пайдалану       ! Пайдалы қаз.!
! объектісінің атауы           ! баның түрі  !       Облыс
----------------------------------------------------------------------

12-2  Техногенные минеральные
образования Донского ГОКа    Хром         Актюбинская
12-3  Месторождение Каратас        Марганец     Карагандинская
12-4  Участок Акунгур              Марганец     Карагандинская
12-5  Территория Семипалатинского  Медь,
полигона                     полиметаллы  Семипалатинская
12-6  Участок Сарытум              Марганец     Карагандинская
12-7  Месторождение Манракское     Уголь        Восточно-Казахстанская
12-8  Участок Сулубукан            Уголь        Алматинская
12-9  Месторождение Таганское,
участок Курпебайский         Бентонит     Восточно-Казахстанская
12-10 Участок Тайжузгенский        Бентонит     Восточно-Казахстанская
12-11 Месторождение Северный
Харасан                      Уран         Кызылординская
12-12 Месторождение Каскасу        Уголь        Южно-Казахстанская
12-13 Участок Сулу-Медине          Марганец     Карагандинская
12-14 Участок Ойпат                Марганец     Карагандинская
12-15 Бассейн р.Баянкол            Золото       Алматинская
12-16 Техногенные минеральные      Фосфориты    Южно-Казахстанская,
образования месторождений                 Жамбылская
Чулак-Тау, Жанатас, Тьесай,
Кок-Джон
12-17 Списанные запасы на полях    Уголь        Карагандинская
бывших шахт N 17 и N 20
Карагандинского угольного
бассейна
12-18 Бассейн р.Биен               Золото       Алматинская
12-19 Техногенные минеральные      Золото,      Восточно-Казахстанская
образования Лениногорской    серебро
ТЭЦ
12-20 Жиделийская перспективная    Золото,      Карагандинская
площадь                      серебро,
медь
12-21 Участок Ашиктас              Золото,      Карагандинская
серебро, медь
12-22 Участок Кара                 Золото,      Карагандинская
серебро, медь
12-23 Таскоринская перспективная   Золото       Восточно-Казахстанская
площадь
12-24 Месторождение Карьерное      Золото       Карагандинская
12-25 Жаксинская группа            Марганец     Акмолинская
месторождений
12-26 Горностаевское               Никель,      Восточно-Казахстанская
кобальт
12-27 Техногенные минеральные      Фосфор       Южно-Казахстанская
образования, шлакоотвал
район ст.Казгурт
12-28 Жебаглинское                 Ванадий      Южно-Казахстанская
12-29 Участок Жельдыарык           Золото       Восточно-Казахстанская
12-30 Участок Шибынды              Золото       Восточно-Казахстанская
12-31 Месторождение Айдарлы        Медь         Восточно-Казахстанская
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта       !Вид полезного!
!недропользования           !ископаемого  !     Область
----------------------------------------------------------------------

1  !               2              !      3      !        4
----------------------------------------------------------------------
6-1   Бестөбе кенішінің техногендік    Алтын        Ақмола
минералдық құралымдары (АШФ)
6-2   Жәйрем КБК-ның техногендік       Барит,       Қарағанды
минералдық құралымдары,          марганец
N 4, 6, 7, 2а
6-3   Игілік кен орны                  Алтын        Алматы
6-4   Алайғыр кен орны               Полиметалдар   Қарағанды
6-5   Жолымбет кенішінің техногендік   Алтын        Ақмола
минералдық құралымдары (АШФ)
6-6   Ақсу кенішінің техногендік       Алтын        Ақмола
минералдық құралымдары (АШФ)
6-7   Юбилейное кен орны               Алтын        Ақтөбе
6-8   Күмісқұдық кен орны              Көмір        Қарағанды
----------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 маусымдағы
N 865 қаулысына
5-қосымша
----------------------------------------------------------------------
N р/с!Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы !       Облыс
----------------------------------------------------------------------
1  !                      2                   !         3
----------------------------------------------------------------------
4-1   Әлімбай                                     Атырау
4-2   Королевское (тұз үстіндегі)                 Атырау
4-3   Батыстағы Навобогат                         Атырау
4-4   Комсомольское                               Маңғыстау
4-5   Орталық                                     Оңтүстік Қазақстан
4-6   Придорожное                                 Оңтүстік Қазақстан
4-7   Қопа                                        Ақтөбе
4-8   XXIX - 14 - E (ішінара); XXX - 14 - B       Атырау
(ішінара) (тұз үстіндегі) блоктары
4-9   Төбе арал                                   Атырау
4-10  Құмсай (тұз астындағы) - Оңтүстік Арансай   Ақтөбе
алқабы
4-11  Грядовое                                    Атырау
4-12  Прибрежное                                  Атырау
4-13  Солтүстік Батыстағы Жетібай                 Маңғыстау
4-14  XXVIII - 36 - С, F (ішінара);               Қызылорда
XXX - 38 D (ішінара), Е, F; XXX - 39 D
(ішінара), F; XXX - 40 - D; XXXI -
38 B (ішінара), C (ішінара);
XXXI - 39 - А, B блоктары
4-15  XXX - 42 - Е (ішінара), F (ішінара)         Қызылорда
блогының аумағындағы Тамғалытар алқабы
4-16  XXX - 43 - D (ішінара), Е (ішінара)         Қызылорда
блогының аумағындағы Терехов алқабы
4-17  XXXII - 40; XXXIII - 40; XXXIII - 41        Қызылорда
блоктары
4-18  XXVIII - 36 - С, F блоктарындағы N 1        Қызылорда
учаскесі; XXIX - 38 - А (ішінара), В
(ішінара), D (ішінара), Е (ішінара)
блоктарындағы N 2 учаскесі; XXX - 38 - А
(ішінара), В (ішінара), С (ішінара),
D (ішінара), Е (ішінара), F;
XXX - 39 - А (ішінара), D (ішінара),
Е (ішінара); XXXI - 38 - В (ішінара),
С (ішінара); XXXI - 39 А (ішінара),
В (ішінара) блоктарындағы N 3
учаскесі

1  !            2              !       3     !        4
----------------------------------------------------------------------
6-1   Техногенные минеральные     Золото        Акмолинская
образования рудника
Бестюбе (ЗИФ)
6-2   Техногенные минеральные     Барит,        Карагандинская
образования Жайремского     марганец
ГОКа, отвалы N 4, 6, 7, 2а
6-3   Месторождение Игилик        Золото        Алматинская
6-4   Месторождение Алайгыр       Полиметаллы   Карагандинская
6-5   Техногенные минеральные     Золото        Акмолинская
образования рудника
Жолымбет (ЗИФ)
6-6   Техногенные минеральные     Золото        Акмолинская
образования рудника
Аксу (ЗИФ)
6-7   Месторождение Юбилейное     Золото        Актюбинская
6-8   Месторождение Кумыскудук    Уголь         Карагандинская
Приложение 5
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  !                   2                   !            3
----------------------------------------------------------------------
4-1   Алимбай                                 Атырауская
4-2   Королевское (надсолевое)                Атырауская
4-3   Навобогатинское Западное                Атырауская
4-4   Комсомольское                           Мангистауская
4-5   Орталык                                 Южно-Казахстанская
4-6   Придорожное                             Южно-Казахстанская
4-7   Копа                                    Актюбинская
4-8   Блоки XXIX - 14 - E (частично);         Атырауская
XXX - 14 - B (частично) (надсолевый)
4-9   Тобеарал                                Атырауская
4-10  Площадь Кумсай (подсолевый) - Арансай
Южный                                   Актюбинская
4-11  Грядовое                                Атырауская
4-12  Прибрежное                              Атырауская
4-13  Жетыбай северо-западный                 Мангистауская
4-14  Блоки XXVIII - 36 - С, F (частично);    Кызылординская
XXX - 38 D (частично), Е, F; XXX - 39 D
(частично), F; XXX - 40 - D; XXXI -
38 B (частично), C (частично);
XXXI - 39 - А, B
4-15  Площадь Тамгалытар на территории        Кызылординская
блока XXX - 42 - Е (частично), F
(частично)
4-16  Площадь Тереховская на территории       Кызылординская
блока XXX - 43 - D (частично), Е
(частично)
4-17  Блоки XXXII - 40; XXXIII - 40;
XXXIII - 41                             Кызылординская
4-18  Участок N 1 на блоках XXVIII - 36 -     Кызылординская
С, F; Участок N 2 на блоках XXIX
- 38 - А (частично), В (частично),
D (частично), Е (частично);
Участок N 3 на блоках XXX - 38 - А
(частично), В (частично), С (частично),
D (частично), Е (частично), F;
XXX - 39 - А (частично), D (частично),
Е (частично); XXXI - 38 - В (частично),
С (частично); XXXI - 39 А (частично),
В (частично)

4-19  Шұбарқұдық                                  Ақтөбе
4-20  Жақсы май                                   Ақтөбе
----------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 7 маусымдағы
N 865 қаулысына
6-қосымша
Жерасты суларын барлау
----------------------------------------------------------------------
N р/с ! Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы  !      Облыс
----------------------------------------------------------------------
1      "Күмістау" бұлағының учаскесінде жерасты          Алматы
суларын барлау
2      Щучинск ауданындағы Жоғарғы қылшықты              Ақмола
учаскесінде жерасты суларын барлау
3      Жылға, Дарбаза, Шанақ, Шошқабұлақ             Оңтүстік Қазақстан
кенттеріндегі учаскелерде жерасты
суларын барлау
----------------------------------------------------------------------
Жерасты суларын барлау және өндіру
----------------------------------------------------------------------
N р/с ! Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы  !      Облыс
----------------------------------------------------------------------
1                        2                                3
----------------------------------------------------------------------
1      N 80/11-А скважинаның учаскесінде (Шарын         Алматы
поселкесінен 20 км батысқа қарай) барлау
және өндіру
2      Түрген сайының N 99 бұлағының учаскесінде        Алматы
барлау және өндіру
3      Түрген сайының N 2  бұлағының учаскесінде        Алматы
барлау және өндіру
4      Қарасай ауданындағы Шұбартай бұлағының           Алматы
N 1656 скважинаның  учаскесінде барлау
және өндіру
5      "Жасыл тоғай" санаториінің N 523 скважинаның     Ақмола
учаскесінде барлау және өндіру
6      "Серафимовка-Көктерек" учаскесінде барлау        Ақмола
және өндіру
7      Астана қаласынан 12 км солтүстік шығысқа         Ақмола
қарай N 252 скважинаның учаскесінде барлау
және өндіру
8      Көкшетау қаласында N 189Д скважинаның            Ақмола
учаскесінде барлау және өндіру
9      Малиновский учаскесінде барлау және өндіру       Ақмола
10     N 553Б скважинаның учаскесінде (Елизаветинка     Ақмола
селосы) барлау және өндіру
11     Алға ауданында барлау және өндіру                Ақтөбе
12     Бестамақ учаскесінде барлау және өндіру          Ақтөбе
13     "Мұнайшы" демалыс үйінің учаскесінде барлау      Ақтөбе
және өндіру
14     Өскемен қаласындағы Аблакетка учаскесінде        Шығыс Қазақстан
барлау және өндіру
15     Суздальский учаскесінде барлау және өндіру       Шығыс Қазақстан
16     Тихоновка станциясының учаскесінде барлау        Қарағанды
және өндіру
17     Михайлов кен орнындағы N 7-99 скважинаның        Қарағанды
учаскесінде барлау және өндіру
18     Михайлов кен орнындағы N 1-ЧД скважинаның        Қарағанды
учаскесінде барлау және өндіру
19     Михайлов кен орнындағы N 2-ЧД скважинаның        Қарағанды
учаскесінде барлау және өндіру
20     Осакаров кен орнында барлау және өндіру          Қарағанды
21     Қызылжарма кен орнының учаскесінде барлау        Қызылорда
және өндіру
22     Қызылорда  кен орнының учаскесінде барлау        Қызылорда
және өндіру
23     N 95 алаңның учаскесінде барлау және өндіру      Қызылорда
24     N 251 алаңның учаскесінде барлау және өндіру     Қызылорда
25     Қостанай қаласындағы N 925 скважинаның           Қостанай
учаскесінде барлау және өндіру
26     Щербаков кен орнының N 70 скважинаның            Қостанай
учаскесінде барлау және өндіру
27     Абай кен орнының N 9156 және N 9318              Қостанай
скважиналардың учаскесінде барлау және өндіру
28     "Қостанайқарамет" учаскесінде барлау және        Қостанай
өндіру
29     Қостанай ауданының N 9071э скважинаның           Қостанай
учаскесінде барлау және өндіру
30     Заречный кентіндегі N 999 скважинаның            Қостанай
учаскесінде барлау және өндіру
31     Перелески-Южный кен орнында барлау және өндіру   Қостанай
32     Опресненная полоса кен орнында барлау және       Қостанай
өндіру
33     Павлодар қаласының "Бастау" ЖШС учаскесінде      Павлодар
барлау және өндіру
34     Павлодар қаласының "Роса" ААҚ учаскесінде        Павлодар
барлау және өндіру
35     "Энергетик" санаторий-профилакторийдің           Павлодар
учаскесінде барлау және өндіру
36     Успенов учаскесінде барлау және өндіру           Павлодар
37     Приташкентск артезиан бассейнінің N 15-ТС        Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
38     Приташкентск артезиан бассейнінің N 789Д         Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
39     Приташкентск артезиан бассейнінің N 13-ТН        Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
40     Приташкентск артезиан бассейнінің N 404          Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
41     Приташкентск артезиан бассейнінің N 2ТП          Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
42     Приташкентск артезиан бассейнінің N 105-Д        Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
43     Приташкентск артезиан бассейнінің N 154Д         Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
44     Приташкентск артезиан бассейнінің N 156Д         Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
45     Приташкентск артезиан бассейнінің N 3в           Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
46     Ақтас бұлағының учаскесінде барлау және          Оңтүстік
өндіру                                           Қазақстан
47     Приташкентск артезиан бассейнінің N 506-Д        Оңтүстік
скважинаның учаскесінде барлау және өндіру       Қазақстан
48     Шымкент кен орнының N 12-А скважинаның           Оңтүстік
учаскесінде барлау және өндіру                   Қазақстан
49     Арыс артезиан бассейнінің солтүстік-батыс        Оңтүстік

4-19  Шубаркудук                              Актюбинская
4-20  Жаксымай                                Актюбинская
Приложение 6
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 865
Разведка подземных вод
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  Разведка подземных вод на участке        Алматинская
родника "KYMIC ТАУ"
2  Разведка подземных вод на Верхне-        Акмолинская
Кылшактинском участке в Щучинском
районе
3  Разведка подземных вод на участках       Южно-Казахстанская
поселков Жилга, Дарбаза, Шанак,
Шошкабулак
Разведка и добыча подземных вод
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  !                   2                   !       3
----------------------------------------------------------------------
1  Разведка и добыча на участке скважины    Алматинская
N 80/11-А (20 км западнее пос. Чарын)
2  Разведка и добыча на участке родника     Алматинская
N 99 Тургенского ущелья
3  Разведка и добыча на участке родника     Алматинская
N 2 Тургенского ущелья
4  Разведка и добыча на участке скважины    Алматинская
N 1656 в долине ручья Шубартай в
Карасайском районе
5  Разведка и добыча на участке скважины    Акмолинская
N 523 санатория "Зеленый бор"
6  Разведка и добыча на участке             Акмолинская
Серафимовка-Коктерек
7  Разведка и добыча на участке скважины    Акмолинская
N 252 в 12 км северо-восточнее г.Астаны
8  Разведка и добыча на участке скважины    Акмолинская
N 189 Д в г.Кокшетау
9  Разведка и добыча на участке Малиновский Акмолинская
10  Разведка и добыча на участке скважины    Акмолинская
N 553 Б (с.Елизаветинка)
11  Разведка и добыча в Алгинском районе     Актюбинская
12  Разведка и добыча на участке Бестамак    Актюбинская
13  Разведка и добыча на участке Д.О.        Актюбинская
"Нефтяник"
14  Разведка и добыча на участке Аблакетка   Восточно-Казахстанская
в г.Усть-Каменогорске
15  Разведка и добыча на Суздальском участке Восточно-Казахстанская
16  Разведка и добыча на участке
ст.Тихоновка                             Карагандинская
17  Разведка и добыча на участке скважины    Карагандинская
N 7-99 Михайловского месторождения
18  Разведка и добыча на участке скважины    Карагандинская
N 1-ЧД Михайловского месторождения
19  Разведка и добыча на участке скважины    Карагандинская
N 2-ЧД Михайловского месторождения
20  Разведка и добыча на Осакаровском        Карагандинская
месторождении
21  Разведка и добыча на участке             Кызылординская
Кызылжарминского месторождения
22  Разведка и добыча на участке             Кызылординская
Кызылординского месторождения
23  Разведка и добыча на участке площадки    Кызылординская
N 95
24  Разведка и добыча на участке площадки    Кызылординская
N 251
25  Разведка и добыча на участке скважины    Костанайская
N 925 в г. Костанае
26  Разведка и добыча на участке скважины    Костанайская
N 70 Щербаковского месторождения
27  Разведка и добыча на участке скважин     Костанайская
N 9156 и N 9318 Абайского месторождения
28  Разведка и добыча на участке             Костанайская
"Костанайчермет"
29  Разведка и добыча на участке скважины    Костанайская
N 9071э Костанайского района
30  Разведка и добыча на участке скважины    Костанайская
N 999 в п.Заречный
31  Разведка и добыча на месторождении       Костанайская
Перелески-Южный
32  Разведка и добыча на месторождении       Костанайская
Опресненная полоса
33  Разведка и добыча на участке ТОО         Павлодарская
"Бастау", г.Павлодар
34  Разведка и добыча на участке ОАО         Павлодарская
"Роса", г.Павлодар
35  Разведка и добыча на участке             Павлодарская
санатория-профилактория "Энергетик"
36  Разведка и добыча на Успеновском         Павлодарская
участке
37  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 15-ТС Приташкентского артезианского
бассейна
38  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 789Д Приташкентского артезианского
бассейна
39  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 13ТН Приташкентского артезианского
бассейна
40  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 404 Приташкентского артезианского
бассейна
41  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 2 ТП Приташкентского артезианского
бассейна
42  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 105-Д Приташкентского артезианского
бассейна
43  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 154Д Приташкентского артезианского
бассейна
44  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 156Д Приташкентского артезианского
бассейна
45  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 3В Приташкентского артезианского
бассейна
46  Разведка и добыча на участке             Южно-Казахстанская
родника Актас
47  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 506-Д Приташкентского артезианского
бассейна
48  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская
N 12-А Шымкентского месторождения
49  Разведка и добыча на участке скважины    Южно-Казахстанская

бөлігіндегі N 1113 және N 2323 скважиналардың    Қазақстан
учаскесінде барлау және өндіру
Жерасты суларын өндіру
1      Алматы кен орнындағы "Алсу" ЖШС учаскесінде      Алматы
өндіру
2      Алматы кен орнындағы N 1470 скважинаның          Алматы
учаскесінде өндіру
3      Алматы кен орнындағы N 1564 және N 54Д           Алматы
скважинаның учаскесінде өндіру
4      Алматы кен орнындағы Первомай мұнай базасының    Алматы
учаскесінде өндіру
5      Алматы кен орнының Комета учаскесінде өндіру     Алматы
6      Шамолған кентін сумен жабдықтау үшін Қаскелең    Алматы
кен орнының жерасты суларын өндіру
7      Талдықорған кен орнында жерасты суларын өндіру   Алматы
8      Николаев кен орнының учаскесінде жерасты         Алматы
суларын өндіру
9      Қорғас кен орнының учаскесінде жерасты суларын   Алматы
өндіру
10     Майбалық кен орнында жерасты суларын өндіру      Ақмола
11     Шалқар кен орнындағы N 10 және N 27М             Ақтөбе
скважиналардың учаскесінде жерасты минералды
суларын өндіру
12     Елек кен орнының жерасты суларын өндіру          Ақтөбе
13     Кеңқияқ кен орнының жерасты суларын өндіру       Ақтөбе
14     Құмсай кен орнының жерасты суларын өндіру        Ақтөбе
15     Көкжиде учаскесінде жерасты суларын өндіру       Ақтөбе
16     Талас-Асы кен орнының учаскесінде жерасты        Жамбыл
суларын өндіру
17     Серебряков кен орнының жерасты суларын өндіру    Батыс Қазақстан
18     Ақсай кен орнының жерасты суларын өндіру         Батыс Қазақстан
19     Жарсуат кен орнының жерасты суларын өндіру       Батыс Қазақстан
20     Таран кен орнының жерасты суларын өндіру         Қостанай
21     Обаған кен орнының жерасты суларын өндіру        Қостанай
22     Шиелі кен орнының жерасты суларын өндіру         Қызылорда
23     Ұланақ-Куйбышев кен орнының жерасты              Маңғыстау
суларын өндіру
24     Голодностепск кен орнының (Славянский учаскесі)  Оңтүстік
жерасты суларын өндіру                           Қазақстан
25     Голодностепск кен орнының (Ильичевский учаскесі) Оңтүстік
жерасты суларын өндіру                           Қазақстан
26     Сайрам кентін сумен жабдықтауға арналған         Оңтүстік
Тассай-Ақсу кен орнының жерасты суларын өндіру   Қазақстан
27     Арыс қаласын сумен жабдықтауға арналған          Оңтүстік
Қараспан кен орнының жерасты суларын өндіру      Қазақстан
Емдік балшықтарды барлау
1      "Қосқақ" сорының емдік балшықтарын барлау        Оңтүстік Қазақстан
Емдік балшықтарды өндіру
1      "Сабындыкөл" кен орнының емдік тұнба             Қостанай
балшықтарын өндіру
2      Қаработан көл жүйесінде емдік балшықтарды        Атырау
өндіру
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

N 1113 и N 2323 в северо-западной части
Арысского артезианского бассейна
Добыча подземных вод
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  !                   2                   !       3
----------------------------------------------------------------------
1  Добыча на участке ТОО "Алсу"            Алматинская
Алматинского месторождения
2  Добыча на участке скважины N 1470       Алматинская
Алматинского месторождения
3  Добыча на участке скважин N 1564 и      Алматинская
N 54 Д Алматинского месторождения
4  Добыча на участке Первомайской          Алматинская
нефтебазы Алматинского месторождения
5  Добыча на участке Комета                Алматинская
Алматинского месторождения
6  Добыча подземных вод Каскеленского      Алматинская
месторождения для водоснабжения
пос.Шемолган
7  Добыча подземных вод Талды-Корганского  Алматинская
месторождения
8  Добыча подземных вод на участке         Алматинская
Николаевского месторождения
9  Добыча подземных вод Хоргосского        Алматинская
месторождения
10  Добыча подземных вод месторождения      Акмолинская
Майбалык
11  Добыча минеральных подземных вод        Актюбинская
на участке скважин N 10 и N 27М
Челкарского месторождения
12  Добыча подземных вод Илекского          Актюбинская
месторождения
13  Добыча подземных вод на                 Актюбинская
Кенкиякском месторождении
14  Добыча подземных вод на
Кумсайском месторождение                Актюбинская
15  Добыча подземных вод на Кокжидинском    Актюбинская
участке
16  Добыча подземных вод на участке         Жамбылская
Талас-Ассинского месторождения
17  Добыча подземных вод Серебряковского    Западно-Казахстанская
месторождения
18  Добыча подземных вод Аксайского         Западно-Казахстанская
месторождения
19  Добыча подземных вод Жарсуатского       Западно-Казахстанская
месторождения
20  Добыча подземных вод Тарановского       Костанайская
месторождения
21  Добыча подземных вод Убаганского        Костанайская
месторождения
22  Добыча подземных вод Шиилийского        Кызылординская
месторождения
23  Добыча подземных вод Уланак-            Мангистауская
Куйбышевского месторождения
24  Добыча подземных вод Голодно-           Южно-Казахстанская
степского месторождения
(уч. Славянский)
25  Добыча подземных вод Голодно-           Южно-Казахстанская
степского месторождения
(уч. Ильичевский)
26  Добыча подземных вод Тассай-            Южно-Казахстанская
Аксуйского месторождения
для водоснабжения п.Сайрам
27  Добыча подземных вод                    Южно-Казахстанская
Караспанского месторождения
для водоснабжения, г.Арысь
Разведка лечебных грязей
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  Разведка лечебных грязей сора "Коскак"  Южно-Казахстанская
Добыча лечебных грязей
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1   Добыча лечебных иловых грязей           Костанайская
месторождения "Озеро мыльное"
2   Добыча лечебных грязей на системе       Атырауская
озер Каработан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)