Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың (ДШЭ-12 детонаторлық баулар) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 28 маусым N 964
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екі ұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы  Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнім транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143  P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 1-қосымшаға сәйкес мөлшерде "Нитро-Взрыв" ашық акционерлік қоғамы (Мәскеу қаласы) 2000 жылғы 21 қаңтардағы N 33/2000-НВ келісім-шарты бойынша "Взрывпром" ашық акционерлік қоғамы (Ташкент қаласы) үшін беретін жарылғыш материалдардың (ДШЭ-12 детонаторлық баулар) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Темір жол көлігі жөніндегі кеңестің 1996 жылғы 5 сәуірдегі он бесінші мәжілісінде бекітілген Қауіпті жүктерді тасымалдаудың қолданылып жүрген ережесіне және басқа да нормативтік құқықтық кесімдерге сәйкес қауіпсіздіктің ерекше шараларын сақтай отырып, 2-қосымшаға сай қозғалыс бағыты бойынша Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктің темір жол көлігімен транзиттік тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен жарылғыш материалдардың (ДШЭ-12 детонаторлық баулар) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда  министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 964 қаулысына қосымша
"Нитро-Взрыв" ашық акционерлік қоғамы (Мәскеу қаласы) 2000
жылғы 21.01. N 33/2000-НВ келісім-шарты бойынша "Взрывпром"
ашық акционерлік қоғамына (Ташкент қаласы) беретін
тауарларының саны
____________________________________________________________________
р/с !   Тауардың атауы   ! Өлшем ! Саны ! Бағасы   ! Жалпы құны
N                         бірлігі        АҚШ долла-  АҚШ долларымен
рымен
____________________________________________________________________
1   ДШЭ-12              Мың м.    400    180.0    72000.00

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов (детонирующего шнура ДШЭ-12) из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 964
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов (детонирующего шнура ДШЭ-12) из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых открытым акционерным обществом "Нитро-Взрыв" (город Москва) для открытого акционерного общества "Взрывпром" (город Ташкент) по контракту N 33/2000-НВ от 21 января 2000 года в количестве согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом груза через территорию Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими Правилами перевозок опасных грузов, утвержденными на пятнадцатом заседании Совета по железнодорожному транспорту 5 апреля 1996 года, и другими нормативными правовыми актами по маршруту перемещения согласно приложению 2.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов (детонирующего шнура ДШЭ-12) через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "28" июня 2000 года N 964
Количество товаров, поставляемых открытым
акционерным обществом "Нитро-Взрыв" (город Москва)
открытому акционерному обществу "Взрывпром" (город
Ташкент) по контракту N 33/2000-НВ от 21.01.2000 года
--------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование товара  ! Ед.изм ! Кол-во ! Цена в ! Общая
п/п !                       !        !        !  долл. ! стоимость в
!                       !        !        ! США    ! долл.США
---------------------------------------------------------------------------
1   Детонирующий шнур         тыс.м     400    180.0     72000.00
ДШЭ-12

детонаторлық бауы                   ____________________________________________________________________         Жиыны:                                        72000.00
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 28 маусымдағы
N 964 қаулысына 2-қосымша
2000 жылы беру үшін жарылғыш материалдардың
(ДШЭ-12 детонаторлық баудың) қозғалыс бағыты
Жарылғыш материалдардың қозғалысы мынадай бағыт бойынша жүзеге асырылады:
1. Жүк жөнелтуші: "Нитро-Взрыв" ААҚ-мы, Мәскеу қаласы,
Ресей Федерациясы
Жөнелту станциясы: Пашино, Ресей Федерациясы;
Баратын станциясы: Бұқара, Өзбек темір жолы;
Шекарадан өту станциясы: Локоть-Шеңгелді (Қазақстан Республикасы)
2. Қабылдап алушы: "Взрывпром" ашық акционерлік қоғамы,
Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы.

Итого                                          72000.00
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
"28" июня 2000 года N 964
Маршрут перемещения взрывчатых материалов
(детонирующего шнура ДШЭ-12)
для поставок в 2000 году
Маршрут перемещения взрывчатых материалов осуществляется по
следующему направлению:
1. Грузоотправитель: ОАО "Нитро-Взрыв", город Москва,
Российская Федерация
Станция отправления: Пашино, Российская Федерация;
Станция назначения: Бухара, Узбекская железная дорога;
Станция погранперехода: Локоть - Ченгельды (Республика Казахстан).
2. Получатель: открытое акционерное общество "Взрывпром" город
Ташкент, Республика Узбекистан.
(Специалисты:Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)