"Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 шілде N 1039
"Мемлекеттік кәсіпорын туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің қарамағына берілсін.
2. Мемлекеттік басқарудың уәкілетті органы, сондай-ақ Кәсіпорынға қатысты мемлекеттік меншік құқығының субъектісі функцияларын жүзеге асырушы орган болып Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгіленсін.
3. Қосымшаға сәйкес Кәсіпорынның еншілес мемлекеттік кәсіпорындар құруына рұқсат етілсін.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Мыналардың күшін жойылды деп танылсын:
1) "Қару-жарақтың, әскери өнімнің және екіұдай мақсаттағы өнімнің экспорты-импорты жөніндегі жекелеген мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 278  қаулысы 9-тармағының 2) тармақшасы;
2) "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592  қаулысы 1-тармағының 3) тармақшасы;
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 345 қаулысы1-тармағының 2) тармақшасы.
6. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қолдансын.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 10 шілдедегі
N 1039 қаулысына
қосымша
"Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорны еншілес кәсіпорындарының тізбесі
1. "Қолдау" еншілес кәсіпорны                  Алматы қаласы
2. "Военвтормет" еншілес кәсіпорны             Алматы қаласы

Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия "Казарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1039
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать Республиканское государственное предприятие "Казарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" (далее - Предприятие) из ведения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в ведение Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Определить уполномоченным органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Министерство обороны Республики Казахстан.
3. Разрешить Предприятию создание дочерних государственных предприятий согласно приложению.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Признать утратившими силу:
1) подпункт 2) пункта 9 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 278 P990278_ "Об отдельных вопросах по экспорту-импорту вооружения, военной продукции и продукции двойного назначения";
2) подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 P990592_ "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
3) подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 345 P000345_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592".
6. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить перерегистрацию Предприятия;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2000 года N 1039
Перечень дочерних предприятий
Республиканского государственного предприятия
"Казарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)"
1. Дочернее предприятие "Колдау"                      город Алматы
2. Дочернее предприятие "Военвтормет"                 город Алматы