Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 шілде N 1151. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасында этил спиртi мен алкогольдi өнiмдер (сырадан басқа) импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031  P971031_  қаулысына (Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 263-құжат):
1-тармақтағы "лицензиялау туралы ереже бекiтiлсiн" деген сөздер "лицензиялаудың тәртiбi бекiтiлсiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың үшiншi абзацы алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасында этил спиртi мен алкогольдi өнiмдер (сырадан басқа) импортын лицензиялаудың тәртiбi туралы ережеде:
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi дұрыс жазылған;
тақырыбындағы "тәртiбi туралы ереже" деген сөздер "тәртiбi" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Осы Ереже "деген сөздер "Осы Тәртiп" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Осы Ереженiң" деген сөздер "Осы Тәртiптiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтың е) тармақшасы алынып тасталсын;
6-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "тоғыз" деген сөз "алты" деген сөзбен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы "Лицензия берiлген күннен бастап, бiр күнтiзбелiк жылдан аспайтын мерзiмге," деген сөздер "Лицензия берiлген күннен бастап, ол берiлген күнтiзбелiк жыл аяқталғанға дейiнгi кезеңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Заңына" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Лицензиар этил спиртi мен алкогольдi өнiмдердiң (сырадан басқа) оларды Қазақстан Республикасында өндiрудiң жылдық көлемiнiң 20% деңгейiндегi импортына лицензиялар берудi жүзеге асырады".
көрсетiлген Ережеге 1 және 2-қосымшалардағы "Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкогольдi өнiмдердiң өндiрiсi мен айналысын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 и от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1151. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года  N 1031   "О лицензировании импорта этилового спирта и алкогольной продукции (кроме пива) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997г., N 29, ст. 263):
в пункте 1 слова "прилагаемое Положение о порядке" заменить словами "прилагаемые Правила";
в пункте 2 слова "Государственному таможенному комитету Республики Казахстан" заменить словами "Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
абзац 3 пункта 3 исключить;
в Положении о порядке лицензирования импорта этилового спирта и алкогольной продукции (кроме пива) в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в верхнем правом углу слово "утверждено" заменить словом "утверждены";
в заголовке слова "Положение о порядке" заменить словами "Правила";
в пункте 1 слова "Настоящее Положение определяет" заменить словами "Настоящие Правила определяют";
в пункте 2 слова "настоящего Положения" заменить словами "настоящих Правил";
подпункт е) пункта 4 исключить;
в пункте 6:
в абзаце первом слово "девяти" заменить словом "шести";
в абзаце втором слова "срок не более одного календарного года, начиная с даты выдачи лицензии" заменить словами "период, начиная с даты ее выдачи по окончании календарного года, в котором лицензия была выдана";
в пункте 7 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона" заменить словами "Законом Республики Казахстан";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Лицензиар осуществляет выдачу лицензии на импорт этилового спирта и алкогольной продукции (кроме пива) на уровне 20% годового объема их производства в Республика Казахстан.";
в приложениях 1 и 2 к указанному Положению слова "Министерство экономики и торговли" заменить словами "Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";

2) "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жүмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат):
1-тармақтағы "тәртiбi туралы ереже" деген сөздер "тәртiбi" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "лицензиялау туралы ереже" деген сөздер "лицензиялаудың тәртiбi" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулыға 1-қосымшада:
тақырыбындағы "тәртiбi туралы ереже" деген сөздер "тәртiбi" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Осы Ереже" деген сөздер "Осы Тәртiп" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Осы Ереженiң" деген сөздер "Осы Тәртiптiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен уәкiлеттi мемлекеттiк органдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Заңына" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген ережеге 1 және 2-қосымшалардағы "Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Лицензияны беретiн мемлекеттiк органның атауы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ережеге 3 және 4-қосымшалардағы "Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Лицензияны беретiн орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 5-қосымшадағы:
"Медициналық                  284440           Ғылымминi-Ғылым
мақсаттағы радиоактивтi                        академиясының Атом
сәулелену көзi                                 энергиясы жөнiндегi
агенттiгi"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Сусындарды өндiру            2106 90          Мемкірісминінің
кезiнде пайдаланылатын        200              Алкогольді өнімдердің
хош иiстi заттардың                           өндірісі мен айналымын
негiзiндегi өнiмдерден                         мемлекеттік бақылау
басқа, құрамдас спирттiк                       жөніндегі комитеті"
жартылай фабрикаттар
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап бір айдан кейін күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997г., N 29, ст. 266):
в пункте 1 слова "Положение о порядке" заменить словами "Правила";
в пункте 2 слова "Положение о лицензировании" заменить словами "Правила лицензирования";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в заголовке слова "Положение о порядке" заменить словами "Правила";
в пункте 1 слова "Настоящее положение определяет" заменить словами "Настоящие Правила определяют";
в пункте 2 слова "настоящего Положения распространяется" заменить словами "настоящих Правил распространяются";
в пункте 3 слова "Министерством экономики и торговли Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченными государственными органами, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке";
в пункте 8 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона" заменить словами "Законом Республики Казахстан";
в приложениях 1 и 2 к указанному положению слова "Министерство экономики и торговли" заменить словами "наименование государственного органа, выдающего лицензию";
в приложениях 3 и 4 к указанному положению слова "Министерство экономики и торговли" заменить словами "орган, выдавший лицензию";
в приложении 5 к указанному постановлению после строки:
"Источники радиоактивного     284440       Агентство по
излучения медицинского                    по атомной энергии
назначения                                Миннауки-Академии
наук"
дополнить строкой следующего содержания:
"Составные спиртовые         210690200     Комитет по государственному
полуфабрикаты, кроме                       контролю над производством и
продуктов на основе душистых               оборотом алкогольной
веществ, используемые при                  продукции Мингосдоходов
производстве напитков                                              ".
2. Настоящее постановление вступает в силу через месяц со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан