Қазақ ССР Министрлер Кеңесінің 1982 жылғы 26 қаңтардағы N 38 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 қазандағы N 1535 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 279 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.21  N 279  Қаулысымен.
"Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақ ССР-інің республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштері туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесінің 1982 жылғы 26 қаңтардағы N 38 қаулысына (Қазақ ССР ҚЖ, 1982 ж., N 5, 23-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақ ССР-інің республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізіміндегі:
"Алматы қаласы" бөліміндегі "Алма-Ата" деген сөз "Алматы" деген сөзбен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының
Бірінші Президентінің Резиденциясы"
тарихи-мәдени                         Фурманов        тарих
және сәулет кешені                    көшесі, 205     сәулет".
2. Осы қаулы қол қойылған күніне бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 января 1982 года N 38
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1535. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 279.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1535   утратило силу постановлением Правительства РК от 21.03.2008  N 279  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "Об охране и использованию историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Совета Министров Казахской ССР от 26 января 1982 года N 38 "О памятниках истории и культуры Казахской ССР республиканского значения" (СП Казахской ССР, 1982 г., N 5, ст. 23) следующие изменение и дополнение:
в Государственном списке памятников истории и культуры Казахской ССР республиканского значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "г. Алма-Ата" слово "Алма-Ата" заменить словом "Алматы", и дополнить строкой следующего содержания:
"Историко-культурный и
архитектурный комплекс истории
"Резиденция Первого Президента ----------
Республики Казахстан" ул. Фурманова, 205 архитектуры".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан