"Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 қаңтар N 44
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
заңнамада
Z990464_
белгіленген тәртіппен "Эйр Қазақстан" жабық акционерлік
қоғамы екі ЭйрБас А-310-300 (сериялық нөмірлері 399 және 412) әуе
кемелерінің қаржылық лизингіне байланысты құралған берешекті өтеу үшін
екінші деңгейдегі банктен тартылып отырған несие бойынша
"Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кепілдік беруін
қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия "Казаэронавигация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2001 года N 44
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление Республиканским государственным предприятием "Казаэронавигация" гарантии по кредиту, привлекаемому закрытым акционерным обществом "Эйр Казахстан" у банка второго уровня для погашения задолженности, образовавшейся в связи с финансовым лизингом двух воздушных судов ЭйрБас А-310-300 (серийные номера 399 и 412) Z990464_ .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)