Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының "ТАРАЗЫ" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қаңтар N 76
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының "ТАРАЗЫ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының "ТАРАЗЫ" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1874 P991874_ қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации Республиканского государственного предприятия "Таразы" Верховного Суда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 76
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Верховного Суда Республики Казахстан о ликвидации Республиканского государственного предприятия "ТАРАЗЫ" Верховного Суда Республики Казахстан на праве хозяйственного ведения.
2. Верховному Суду Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1874 P991874_ "О создании Республиканского государственного предприятия "ТАРАЗЫ" Верховного Суда Республики Казахстан".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)