Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң N 4467 КZ заемын (Құқықтық реформаның жобасы) iске асыру салаларын Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Әдiлет министрлiгi арасында бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 ақпан N 279
Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң арасындағы Заем (Құқықтық реформа жобасы) туралы 1999 жылғы 20 мамырдағы келiсiмдi тиiмдi iске асыру мақсатында "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Заңының Z990357_ 24-бабына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының сот жүйесiнiң тәуелсiздiгiн күшейту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 1 қыркүйектегi N 440 U000440_ , "Қазақстан Республикасының құқық қорғау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2001 жылғы 22 қаңтардағы N 536 U010536_ Жарлықтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 2001-2003 жылдарға арналған Құқықтық реформа жобасын iске асыруға көзделген Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң N 4467 КZ заемы (бұдан әрi - Заем) қаражатын Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Әдiлет министрлiгi арасында бөлу туралы Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң арасындағы Заем (Құқықтық реформаның жобасы) туралы келiсiмдi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 15 ақпандағы N 248 P000248_ қаулысына:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотына 7 103 000 (жетi миллион жүз үш мың) АҚШ доллары мөлшерiнде Заем қаражатын, сондай-ақ республикалық бюджеттен 1 100 000 (бiр миллион жүз мың) АҚШ долларына тең мөлшерде қоса қаржыландыру қаражатын мақсатты әрi тиiмдi пайдалану үшiн жауапкершiлiк жүктелсiн және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 9 397 000 (тоғыз миллион үш жүз тоқсан жетi мың) АҚШ доллары мөлшерiнде Заем қаражатын республикалық бюджеттен 900 000 (тоғыз жүз мың) АҚШ долларына тең мөлшерде ортақ қаржыландыру қаражатын мақсатты әрi тиiмдi пайдалану үшiн жауапкершiлiк жүктелсiн.";
2) "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылға арналған республикалық бюджетi"
1-қосымшада:
"IV "Шығыстар" бөлiмiнде:
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында:
2 "Құқықтық қызмет" iшкi функциясында "1 488 642" саны "1 386 638"
санымен ауыстырылсын;
221 "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
"1 488 642" саны "1 386 638" санымен ауыстырылсын;
39 "Құқықтық реформа" бағдарламасында "305 400" саны "203 396" санына
ауыстырылсын;
80 "Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру" бағдарламасында
"305 400" саны "203 396" санымен ауыстырылсын;
3 "Сот қызметi" iшкi функциясында "3271650" саны "3373654" санымен
ауыстырылсын;
501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" әкiмшiсi бойынша:

О разделении сфер реализации займа Международного Банка Реконструкции и Развития N 4467 KZ (Проект Правовой реформы) между Верховным Судом и Министерством юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2001 года N 279
В целях эффективной реализации Соглашения о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития от 20 мая 1999 года в соответствии со статьей 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и Указами Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2000 года N 440 U000440_ "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан", от 22 января 2001 года N 536 U010536_ "О мерах по совершенствованию правоохранительной деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Верховного Суда Республики Казахстан и Министерства юстиции Республики Казахстан о распределении средств займа Международного Банка Реконструкции и Развития N 4467 KZ (далее - Займ), предусмотренного на реализацию Проекта Правовой реформы на 2001-2003 годы между Верховным Судом и Министерством юстиции Республики Казахстан.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 248 P000248_ "О мерах по реализации Соглашения о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Возложить на Верховный Суд Республики Казахстан ответственность за целевое и эффективное использование средств Займа в размере 7103000 (семь миллионов сто три тысячи) долларов США, а также средств софинансирования из республиканского бюджета в размере, эквивалентном 1100000 (один миллион сто тысяч) долларов США, и на Министерство юстиции Республики Казахстан ответственность за целевое и эффективное использование средств Займа в размере 9397000 (девять миллионов триста
девяносто семь тысяч) долларов США и средств софинансирования из
республиканского бюджета в размере, эквивалентом 900000 (девятьсот тысяч)
долларов США";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря
2000 года N 1950
P001950_
"О реализации Закона Республики Казахстан "О
республиканском бюджете на 2001 год":
в приложении 1 "Республиканский бюджет Республики Казахстан на 2001
год":
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 2 "Правовая деятельность" цифру "1488642" заменить
цифрой "1386638";
по администратору 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
цифру "1488642" заменить цифрой "1386638";
в программе 39 "Правовая реформа" цифру "305400" заменить цифрой
"203396";
в подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" цифру
"305400" заменить цифрой "203396";
в подфункции 3 "Судебная деятельность" цифру "3271650" заменить
цифрой "3373654";
по администратору 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":

"3271650" саны "3373654" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бағдарламамен және кiшi бағдарламамен
толықтырылсын:
"39 Құқықтық реформа 102004
80 Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру 102004";
"Республикалық бюджеттiк бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды)
өткiзу нысандары" 2-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлiмде:
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында:
3 "Сот қызметi" iшкi функциясында:
501 "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" әкiмшiсi бойынша:
мынадай мазмұндағы бағдарламамен және кiшi бағдарламамен
толықтырылсын:
"39 Құқықтық реформа
80 Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру            Инв. жоба".
3. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкiнiң арасындағы Заем (Құқықтық реформаның жобасы) туралы келiсiмдi іске асыру жөнiндегi үйлестiру-байқаушы кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 қаңтардағы N 128 P000128_ қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 қаңтардағы N 128
қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылғы 13 қарашадағы N 1703
P001703_
қаулысы.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Премьер-Министрдің орынбасары
О.Ә. Жандосовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

цифру "3271650" заменить цифрой "3373654";
дополнить программой и подпрограммой следующего содержания:
"39 Правовая реформа 102004
80 Реализация проекта за счет внешних займов 102004";
в приложении 2 "Формы реализации республиканских бюджетных программ"
(подпрограмм)":
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 3 "Судебная деятельность":
по администратору 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
дополнить программой и подпрограммой следующего содержания:
"39 Правовая реформа
80 Реализация проекта за счет внешних займов         Инв. проект".
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2000 года N 128 P000128_ "О Координационно-наблюдательном совете по реализации Соглашения о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1703 P001703_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2000 года N 128".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Джандосова У.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)