Алматы қаласында 2001 жылғы 25-27 сәуiрде Еуразиялық көлiк дәлiзiн дамыту жөнiнде көлiк ведомстволары мен кеден қызметтерi басшыларының бiрлескен кеңесiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 сәуір N 463
Қазақстанның транзиттiк әлеуетiн пайдалану жөнiндегi жұмысты жандандыру, сондай-ақ Беларусь Республикасы, Германия Федеративтiк Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы, Польша Республикасы, Ресей Федерациясы, басқа да мүдделi мемлекеттер мен халықаралық ұйымдардың көлiк ведомстволары мен кеден қызметтерiнiң басшыларын Еуразиялық көлiк дәлiзiн ұйымдастыру және дамыту жөнiндегi қызметтi үйлестiруге тарту үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алматы қаласында 2001 жылғы 25-27 сәуiрде Беларусь Республикасының, Германия Федеративтiк Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қытай Халық Республикасының, Польша Республикасының, Ресей Федерациясының көлiк ведомстволары мен кеден қызметтерi басшыларының бiрлескен кеңесiн (бұдан әрi - Кеңес) бюджеттiк қаржыландыру қаражатын тартусыз өткiзуiне келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiмен және "Қазақстан инвестицияға жәрдемдесу орталығы" жабық акционерлiк қоғамымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп Кеңестi өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi белгiленген
тәртiппен Кеңеске қатысушыларға кiру және шығу құжаттарын ресiмдеуде көмек
көрсетсiн.
4. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар министрлігіне және Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении в городе Алматы 25-27 апреля 2001 года Совместного совещания руководителей транспортных ведомств и таможенных служб по развитию Евразийского транспортного коридора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года N 463
Для активизации работы по использованию транзитного потенциала Казахстана, а также привлечения руководителей транспортных ведомств и таможенных служб Республики Беларусь, Федеративной Республики Германии, Республики Казахстан, Китайской Народной Республики, Республики Польша, Российской Федерации, других заинтересованных государств и международных организаций к координации деятельности по организации и развитию Евразийского транспортного коридора Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.Согласиться с проведением Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерством государственных доходов Республики Казахстан в городе Алматы 25-27 апреля 2001 года Совместного совещания руководителей транспортных ведомств и таможенных служб Республики Беларусь, Федеративной Республики Германии, Республики Казахстан, Китайской Народной Республики, Республики Польша, Российской Федерации (далее - Совещание) без привлечения средств бюджетного финансирования.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Министерством государственных доходов Республики Казахстан и Закрытым акционерным обществом "Казахстанский центр содействия инвестициям" (по согласованию) обеспечить организационные мероприятия по проведению Совещания.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном
порядке оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов
участникам Совещания.
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерство
государственных доходов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)