"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін жекешелендіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 сәуір N 464
"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкi" ашық акционерлiк қоғамының кезең-кезеңiмен жекешелендiрiлуiн аяқтау мақсатында Қазақстан Республикасы Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен 2001 жылдың төртiншi тоқсанында "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкi" ашық акционерлiк қоғамының бастапқы құны 100 (жүз) теңге саны 18 075 334 данадағы акцияларының мемлекеттiк пакетiн бiрыңғай лотпен аукционда жекешелендiрудi жүзеге асырсын.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.10.11. N 1315
қаулысымен. P011315_
2. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Жекешелендiрудiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 18 қазандағы N 1556 P001556_ қаулысына:
осы қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакетi жеке жоба бойынша жекешелендiрiлетiн аса iрi және бiрегей акционерлiк қоғамдардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 10-жол алынып тасталсын;
2) "1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ банкiн кезең-кезеңмен жекешелендiрудiң негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 6 шiлдедегi N 644 P980644_ қаулысына:
осы қаулымен мақұлданған 1998-2001 жылдарға арналған Қазақстан
Акционерлiк Халықтық Жинақ банкiн кезең-кезеңмен жекешелендiрудiң негiзгi
бағыттарында:
5-тармақтың 2) тармақшасының екiншi абзацындағы "республиканың
ұйымдастырылған қор рыногында және халықаралық бағалы қағаздар рыногында не
біртұтас пакетпен немесе пакеттермен инвесторларға" деген сөздер алынып
тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О приватизации государственного пакета акций открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года N 464
В целях завершения поэтапной приватизации открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить приватизацию государственного пакета акций открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана" в количестве 18 075 334 штук номинальной стоимостью 100 (сто) тенге на аукционе единым лотом в четвертом квартале 2001 года.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 октября 2001 г. N 1315 P011315_ .
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2000 года N 1556 P001556_ "Некоторые вопросы приватизации":
в Перечне особо крупных и уникальных акционерных обществ, государственные пакеты акций которых приватизируются по индивидуальным проектам, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1998 года N 644 P980644_ "Об Основных направлениях поэтапной приватизации Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы":
в Основных направлениях поэтапной приватизации Акционерного Народного
Сберегательного Банка Казахстана на 1998-2001 годы, одобренных указанным
постановлением:
в абзаце втором подпункта 2) пункта 5 слова "на организованном
фондовом рынке республики и международных рынках ценных бумаг либо единым
пакетом или пакетами инвесторам" исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)