Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 мамыр N 716
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік меншік объектілерінің
тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы
N 1587
P001587_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж.,
N 43, 513-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
реттік саны 6-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік саны 25-жолмен толықтырылсын:
"25. "ҚазжолҒЗИ" ААҚ (Алматы қаласы) 90%".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 716
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
октября 2000 года N 1587
P001587_
"О перечне объектов государственной
собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан,
2000 г., N 43, ст. 513) следующие изменение и дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 6, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 25, следующего содержания:
"25. ОАО "КаздорНИИ" (г. Алматы) 90 %".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)