1997 жылғы 26 қарашадағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Германия Федеративтік Республикасының Үкіметі арасындағы техникалық ынтымақтастық туралы келісімнің шеңберінде Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Германия Федеративтік Республикасының Үкіметі арасында ноталар алмасу нысанында техникалық көмек жөнінде жобалық келісімдер жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 маусым N 847
1997 жылғы 26 қарашадағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Германия Федеративтік Республикасының Үкіметі арасындағы техникалық ынтымақтастық туралы Z990021_ келісімді іске асыру және Германия Федеративтік Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының дамуына көрсететін ресми көмегін тиімді пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Германия Федеративтік Республикасының Үкіметі арасындағы ноталар алмасу нысанында техникалық көмек жөніндегі жобалық келісімдердің (бұдан әрі - жобалық келісімдер) мынадай жобалары мақұлдансын:
"Реформалау процесінде ауыл шаруашылығы жоғарғы оқу орындары мен ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының арасындағы мамандандырылған ынтымақтастықтың дамуына көмек көрсету";
"Еңбек және жұмыспен қамту рыногын қамтамасыз ету саясаты";
"Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттіктің (ASPR) Шетелдік көмекті
үйлестіру жөніндегі департаментіне (DEAC) техникалық-ұйымдық көмек
көрсету";
"Батыс Қазақстанда ауыл шаруашылығы білімін және консультациялар
беру";
"Жаңа бастаған кәсіпкерлерге жәрдемдесу мен шағын және орта бизнеске
көмек көрсету".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ноталар алмасу
жолымен жоғарыда көрсетілген жобалық келісімдерді жасассын.
3.  Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О заключении проектных соглашений по технической помощи в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Федеративной Республики Германия в рамках Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Федеративной Республики Германия о техническом сотрудничестве от 26 ноября 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2001 года N 847
В целях реализации Z990021_ Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Федеративной Республики Германия о техническом сотрудничестве от 26 ноября 1997 года и эффективного использования официальной помощи развитию, оказываемой Республике Казахстан Правительством Федеративной Республики Германия, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить следующие проекты проектных соглашений по технической помощи в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Федеративной Республики Германия (далее - проектные соглашения):
"Содействие развитию специализированного сотрудничества между сельскохозяйственными вузами и развитию сельского хозяйства в процессе реформ";
"Политика обеспечения рынка труда и занятости";
"Оказание технико-организационного содействия Департаменту по
координации зарубежной помощи (DEAC) Агентства по стратегическому
планированию (АSРR)";
"Сельскохозяйственное обучение и консультации в Западном Казахстане";
"Содействие начинающим предпринимателям и малым и средним
предприятиям".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан заключить
вышеуказанные проектные соглашения путем обмена нотами.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)