"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1715.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 2002 жылға арналған республикалық бюджет қосымшаға сәйкес:
кiрiстерi бойынша - 465 612 615 мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 49 064 505 мың теңге;
несиелердi қайтару бойынша - 10 727 276 мың теңге;
шығындар бойынша - 572 856 905 мың теңге;
несиелер бойынша - 33 024 491 мың теңге;
республикалық бюджет тапшылығының шектi мөлшерi 80 477 000 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнiң болжамды көлемiнiң 2,3 пайызы мөлшерiнде атқаруға қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі:
1) 2002 жылғы 1 ақпанға дейiнгi мерзiмде аумақтық бөлiнiсте республикалық бюджетке түсетiн ай сайынғы түсiмдердiң және жергiлiктi бюджеттерге түсетiн түсiмдердiң болжамдарын Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiне жеткiзсiн;
2) мыналарды әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы, Yкiметiнiң қарауына енгiзсін;
2002 жылғы 1 ақпанға дейiнгi мерзiмде "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369А қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметi қаулысының жобасы;
2002 жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде:
Алматы облысының әкiмiмен, мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, 2002 жылға арналған республикалық бюджетте орталық мемлекеттiк органдардың аумақтық бөлiмшелерiн Талдықорған қаласына көшiру жөнiндегi iс-шараларды аяқтауға көзделген қаражатты бөлу туралы шешiмнiң жобасы;
Жамбыл облысының әкiмiмен, мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, 2002 жылға арналған республикалық бюджетте Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге дайындыққа байланысты iс-шараларды өткiзуге көзделген қаражатты бөлу туралы шешiмнiң жобасы;
2002 жылға арналған республикалық бюджетте өтелуi және қызмет көрсетiлуi көзделген мемлекеттiк кепiлдiктерi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдар бойынша заемшылардың тiзбесiн бекiту туралы шешiмнiң жобасы;
3) Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп, 2002 жылдың бiрiншi тоқсаны iшiнде Астана қаласында мемлекеттiк қызметшiлер үшiн тұрғын үй сатып алуға бөлiнетiн қаражатты пайдалану туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.05.08. N 508 қаулысымен.

О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2002 год по:
доходам в сумме 465 612 615 тыс. тенге;
полученным официальным трансфертам - 49 064 505 тыс. тенге;
возврату кредитов - 10 727 276 тыс. тенге;
затратам - 572 856 905 тыс. тенге;
кредитам - 33 024 491 тыс. тенге,
с предельным размером дефицита республиканского бюджета - 80 477 000 тыс. тенге, или 2,3 процента к прогнозируемому объему валового внутреннего продукта страны согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) в срок до 1 февраля 2002 года довести до Министерства государственных доходов Республики Казахстан прогнозы помесячных поступлений в республиканский бюджет в территориальном разрезе и поступлений в местные бюджеты;
2) разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 1 февраля 2002 года проект постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А";
в срок до 1 марта 2002 года:
совместно с акимом Алматинской области, заинтересованными государственными органами проект решения о выделении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год на завершение мероприятий по передислокации территориальных подразделений центральных государственных органов в город Талдыкорган;
совместно с акимом Жамбылской области, заинтересованными государственными органами проект решения о выделении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год на проведение мероприятий, связанных с подготовкой к празднованию 2000-летия города Тараза;
проект решения об утверждении перечня заемщиков по негосударственным внешним займам, имеющим государственные гарантии, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2002 год;
3) совместно с Министерством экономики и торговли Республики Казахстан, Министерством юстиции Республики Казахстан в течение первого квартала 2002 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения об использовании средств, выделяемых на приобретение жилья для государственных служащих в городе Астане.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 08.05.2002 № 508.

3. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) қаржыландырудың ерекше тәртiбiн ескере отырып, ұлттық қауiпсiздiк органдарына жүктелген мiндеттер мен функцияларға және қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес 050 "Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша бөлiнетiн бюджет ақшасының пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша) қаржыландырудың ерекше тәртiбiн ескере отырып, көрсетiлген органға жүктелген мiндеттер мен функцияларға және қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес 030 "Мемлекет басшыларының және жекелеген лауазымды тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша бөлiнетiн бюджет ақшасының пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
5. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi:
1) 2002 жылғы 10 қаңтарға дейiнгi мерзiмде:
жылдық тағайындаулар шегiнде бюджеттiк бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) мiндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарларын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ұсынсын, сондай-ақ бюджеттiк бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) мiндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарларын бекiтсiн және ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерге жеткiзсiн;
бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) бұрын Қазынашылықтың аумақтық органдарында тiркелген, бiрақ 2001 жылы аяқталмаған азаматтық-құқықтық шарттарды мiндеттi түрде қайта тiркей отырып, жылдық тағайындаулар шегiнде республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң азаматтық-құқықтық шарттарын белгіленген тәртiппен тiркеудi қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi мыналарды әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн:
мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, 2002 жылғы 15 ақпанға дейiнгi мерзiмде мемлекеттiк қорғаныс тапсырысын бекiту туралы шешiмнiң жобасы;
2002 жылдың бiрiншi тоқсаны iшiнде 2002 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн дамытудың және конверсиялаудың ұзақ мерзiмдi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға көзделген 150 000 мың теңге сомасындағы бюджет ақшасын бөлу жөнiндегi ұсыныстар.
7. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi:
1) мыналарды әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн:
2002 жылғы 10 қаңтарға дейiнгi мерзiмде мемлекеттiк орган болып табылмайтын мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы шешiмнiң жобасы;

3. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) с учетом особого порядка финансирования обеспечить использование бюджетных денег, выделяемых по программе 050 "Обеспечение национальной безопасности", в соответствии с задачами и функциями, возложенными на органы национальной безопасности, и действующим законодательством.
4. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) с учетом особого порядка финансирования обеспечить использование бюджетных денег, выделяемых по программе 030 "Обеспечение безопасности глав государств и отдельных должностных лиц", в соответствии с задачами и функциями, возложенными на указанный орган, и действующим законодательством.
5. Администраторам республиканских бюджетных программ:
1) в срок до 10 января 2002 года:
представить в Министерство финансов Республики Казахстан планы финансирования бюджетных программ (подпрограмм) по обязательствам и платежам в пределах годовых назначений, а также утвердить и довести до подведомственных государственных учреждений планы финансирования бюджетных программ (подпрограмм) по обязательствам и платежам;
разработать паспорта бюджетных программ и внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения;
2) обеспечить в установленном порядке регистрацию гражданско-правовых договоров государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета, в пределах годовых назначений с обязательной перерегистрацией гражданско-правовых договоров, зарегистрированных ранее в территориальных органах Казначейства, но незавершенных в 2001 году.
6. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
совместно с заинтересованными государственными органами в срок до 15 февраля 2002 года проект решения об утверждении государственного оборонного заказа;
в течение первого квартала 2002 года предложения по распределению бюджетных денег в сумме 150 000 тыс. тенге, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год на реализацию Государственной программы развития и конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан на долгосрочный период.
7. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 10 января 2002 года проект решения о системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными органами;

2002 жылғы 15 қаңтарға дейiнгi мерзiмде Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру ережесi;
аумағында ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешенi орналасқан облыстардың әкiмдерiмен әрi мүдделi министрлiктермен және ведомстволармен бiрлесiп, 2002 жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде 2002 жылға арналған республикалық бюджетте осы аумақтардың халқына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген қаражатты бөлу туралы шешiмнiң жобасы;
Ақтөбе және Қызылорда облыстарының өкiмдерiмен бiрлесiп, 2002 жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде 2002 жылға арналған республикалық бюджетте Ақтөбе облысының Шалқар ауданы, Қызылорда облысының Арал және Қазалы аудандары халқына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген қаражатты бөлу туралы шешiмнiң жобасы;
2) Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар төлеу бойынша өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындауға бөлiнген әлеуметтiк төлемдердiң толықтығы мен уақтылығын қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мынадай ережелердi әзiрлесiн және заңнамада белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн:
1) 2002 жылғы 15 қаңтарға дейiнгi мерзiмде:
Минералдық тыңайтқыштарды сатып алуға ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн субсидиялау;
Таңдаулы тұқымды өсiрудi және асыл тұқымдандыру iсiн сақтауға және дамытуға қаражат төлеу;
Мемлекеттiк азық-түлiк резервiне 2002 жылы астық сатып алу;
2) 2002 жылғы 1 ақпанға дейiнгi мерзiмде:
Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру;
Лизингтiк негiзде ауыл шаруашылығы техникасымен қамтамасыз ету;
Ауылдық несие серiктестiктерiнiң жүйесi арқылы ауыл шаруашылығы өндiрiсiн несиелендiру;
ЕСКЕРТУ. 8-тармақтың 2) тармақшасы өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.28. N 576 қаулысымен.
9. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi 2002 жылғы 1 ақпанға дейiнгi мерзiмде мынадай ережелердi әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн:
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен тұрақты iшкi әуе тасымалдауын субсидиялау.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 18.04.2002 N 450 қаулысымен.
10. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi:
1) мыналарға көзделген бюджет ақшасын бөлу туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және 2002 жылғы 25 қаңтарға дейiнгi мерзiмде заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн:

в срок до 15 января 2002 года Правила повышения размеров пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий;
совместно с акимами областей, на территории которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур", и с заинтересованными министерствами и ведомствами в срок до 1 марта 2002 года проект решения о распределении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год для оказания адресной социальной помощи населению этих территорий;
совместно с акимами Актюбинской и Кызылординской областей в срок до 1 марта 2002 года проект решения о выделении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год для оказания адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области, Аральского и Казалинского районов Кызылординской области;
2) обеспечить полноту и своевременность социальных выплат, выделенных на выполнение обязательств прошлых лет по выплате надбавок к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне.
8. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан:
1) в срок до 15 января 2002 года Правила:
субсидирования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение минеральных удобрений;
выплаты средств на сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела; закупа зерна в 2002 году в государственный продовольственный резерв;
2) в срок до 1 февраля 2002 года Правила кредитования:
местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ;
обеспечения сельскохозяйственной техникой на лизинговой основе;
сельскохозяйственного производства через систему сельских кредитных товариществ.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28.05.2002 № 576.
9. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в срок до 1 февраля 2002 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан Правила:
субсидирования регулярных внутренних авиаперевозок за счет республиканского и местных бюджетов.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.04.2002 № 450.
10. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан в срок до 25 января 2002 года проект решения о распределении бюджетных денег, предусмотренных на:

500 000 мың теңге сомасында қоршаған ортаның ластануын жоюға және алдын алуға;
2 320 000 мың теңге сомасында сумен қамтамасыз ету жүйелерiн салуға және қайта жаңартуға;
361 981 мың теңге сомасында су беруге байланысты емес республикалық маңызы бар су шаруашылығы объектiлерiн пайдалануға;
2) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп, 2002 жылғы 25 қаңтарға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 15 шiлдедегi Заңына сәйкес келтiру туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
11. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi 2002 жылғы 1 ақпанға дейiнгi мерзiмде "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамының несие ресурстарын толықтыру және пайдалану ережесiн әзiрлесiн және заңнамада белгiлеген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
12. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
ұсталуы, қызмет көрсетiлуi және жөнделуi 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын негiзгi құралдарды коммуналдық меншiкке берсiн;
2002 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiмен бiрлесiп, мемлекеттiк тiркеу нөмiрi белгiлерiн, көлiк құралдарын тiркегенi туралы куәлiктердi және жүргiзу куәлiктерiн бергенi үшiн төлем мөлшерлерiн және оларды алу тәртiбiн бекiтудi қамтамасыз етсiн.
13. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi 2002 жылғы 15 қаңтарға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiмен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiмен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Республикалық Ұланымен (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiмен және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, Тұрғын үй қорының тиесілілiгiне қарамастан тұрғын үйдi ұстауға, коммуналдық қызметтерге (орталықтандырылған жылыту, суық және ыстық сумен жабдықтау, кәрiз, электрмен жабдықтау, газбен жабдықтау) арналған шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы төлеу ережесiн әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгізсiн.
14. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi "Қылмыстық-атқару жүйесiнiң аппараттары және аумақтық органдарының бөлiмшелерi" кiшi бағдарламасы бойынша әкiмшiлiк шығындарының құрамында 183 912 мың теңге сомасында республикалық бюджет қаражаты есебiнен штат саны 474 бiрлiк 199 қылмыстық-атқару инспекциясын ұстауды көздесiн.

ликвидацию и предупреждение загрязнения окружающей среды, в сумме 500 000 тыс.тенге;
строительство и реконструкцию систем обеспечения водой, в сумме 2 320 000 тыс. тенге;
эксплуатацию водохозяйственных объектов республиканского значения, не связанных с подачей воды, в сумме 361 981 тыс. тенге;
2) совместно с Министерством финансов Республики Казахстан в срок до 25 января 2002 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с Законом Республики Казахстан от 15 июля 1997 года "Об охране окружающей среды" ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
11. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса в срок до 1 февраля 2002 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан Правила пополнения и использования кредитных ресурсов закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства".
12. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
передать в коммунальную собственность основные средства, содержание, обслуживание и ремонт которых с 1 января 2002 года будет осуществляться за счет средств местных бюджетов;
в срок до 1 января 2002 года совместно с Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса обеспечить утверждение размеров и порядка взимания платы за выдачу государственных регистрационных номерных знаков, свидетельств о регистрации транспортных средств и водительских удостоверений.
13. Министерству обороны Республики Казахстан в срок до 15 января 2002 года совместно с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Службой охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Республиканской гвардией Республики Казахстан (по согласованию), Министерством внутренних дел Республики Казахстан, Агентством Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и другими заинтересованными государственными органами разработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан Правила выплаты денежной компенсации для оплаты расходов на содержание жилища, независимо от принадлежности жилищного фонда, коммунальные услуги (централизованное отопление, холодное и горячее водоснабжение, канализация, электроснабжение, газоснабжение).
14. Министерству юстиции Республики Казахстан предусмотреть в составе административных затрат по подпрограмме "Аппараты и подразделения территориальных органов уголовно-исполнительной системы" содержание 199 уголовно-исполнительных инспекций со штатной численностью 474 единицы в сумме 183 912 тыс. тенге за счет средств республиканского бюджета.

15. Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс Басқармасы (келiсiм бойынша) автомашиналар паркiн жаңарту жөнiндегi бағдарламаны iске асыру кезiнде Қазақстан Республикасы Парламентiнiң автомашиналар паркiн жаңарту мәселесiн қарасын.
16. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерiмен бiрлесiп, 2002 жылғы 1 сәуiрге дейiнгi мерзiмде 2002-2003 жылдарға алкоголь өнiмдерi мен мұнай өнiмдерi бойынша акциздердiң түсуiн әкiмшіліктендiрудi жақсарту жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
17. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне мыналарды ұсынсын:
2002 жылғы 15 қаңтарға дейiнгi мерзiмде тараптардың бiрi жергiлiктi атқарушы орган болып табылатын қолданыстағы несие келiсiмдерiне өзгерiстер енгiзу жөнiндегi және қажет болған ретте жаңа келiсiмдер жасасу жөнiндегi ұсыныстар;
2002 жылғы 25 қаңтарға дейiнгi мерзiмде жергiлiктi бюджеттерге түсетiн түсiмдердiң белгiленген тәртiппен бекiтiлген ай сайынғы сомасы;
2) 2002 жылдың бiрiншi тоқсаны iшiнде несиелiк берешектi түгендеудi жүргiзсiн және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне несиелiк берешек сомасы туралы есептi ұсынсын.
18. Республикалық және жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi бөлiнетiн бюджет ақшасының игерiлуiн және мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
19. Орталық атқарушы органдар 2002 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
20. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы
25 желтоқсандағы N 1715
қаулысына
ҚОСЫМША
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.18. N 324 , 2002.06.07. N 611 , 2002.06.13. N 638 , 2002.06.19. N 673 , 2002.06.26. N 694 , 2002.06.27. N 696 , 2002.07.17. N 795 , 2002.08.14. N 897 , 2002.09.11. N 994 , 2002.09.16. N 1012 , 2002.10.15. N 1128 , 2002.11.02. N 1161 , 2002.11.08. N 1179 , 2002.11.22. N 1242 ,
2002.11.25. N 1247 , 2002.12.09. N 1291 , 2002.12.09. N 1293 , 2002.12.14. N 1315 , 2002.12.24. N 1355 , 2002.12.24. N 1363 қаулыларымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылға арналған республикалық бюджеті
__________________________________________________________________________
Санаты | Сомасы,
Сыныбы |мың теңге
Ішкі сыныбы Атауы |
Ерекшелігі |
________________________________________________________________|_________
1 | 2 | 3
_________|______________________________________________________|_________
|I. Кірістер |465612615

15. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) при реализации программы по обновлению парка автомашин рассмотреть вопрос обновления парка автомашин Парламента Республики Казахстан.
16. Министерству государственных доходов Республики Казахстан совместно с Министерством финансов Республики Казахстан, акимами областей, городов Астана и Алматы в срок до 1 апреля 2002 года внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по улучшению администрирования поступления акцизов по алкогольной продукции и нефтепродуктам на 2002-2003 годы.
17. Акимам областей и городов Астаны и Алматы:
1) представить в Министерство финансов Республики Казахстан:
в срок до 15 января 2002 года предложения по внесению изменений в действующие кредитные соглашения, в которых одной из сторон является местный исполнительный орган, и по заключению, при необходимости, новых соглашений;
в срок до 25 января 2002 года утвержденные в установленном порядке помесячные суммы поступлений в местные бюджеты;
2) в течение первого квартала 2002 года провести инвентаризацию кредиторской задолженности и представить в Министерство финансов Республики Казахстан отчет о суммах кредиторской задолженности.
18. Администраторам республиканских и местных бюджетных программ обеспечить освоение и целевое использование выделяемых бюджетных денег.
19. Центральным исполнительным органам в срок до 1 февраля 2002 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
20. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2001 года N 1715
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2002 № 1128 (вступает в силу с 01.10.2002); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 02.11.2002 № 1161; от 08.11.2002 № 1179; от 22.11.2002 № 1242; от 25.11.2002 № 1247; от 09.12.2002 № 1291 и № 1293; от 14.12.2002 № 1315; от 24.12.2002 № 1355 и № 1363.
Республиканский бюджет Республики Казахстан на 2002 год
Категория Наименование Сумма,
Класс
Подкласс тыс.
Специфика тенге
_____________________________________________________________________________
1 2 3
_____________________________________________________________________________
І. Доходы 465612615

1 |Салық түсімдері |415010788
01 |Кірістерге салынатын табыс салығы |200755100
1 |Корпоративтік табыс салығы |200755100
01 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын | 94567050
|корпоративтік табыс салығы |
02 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын | 5893536
|корпоративтік табыс салығы |
03 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем көзінен | 2669414
|ұсталатын корпоративтік табыс салығы |
04 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын, төлем |
|көзінен ұсталатын корпоративтік табыс салығы | 6779774
05 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе | 83882542
|бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан |
|алынатын корпоративтік табыс салығы |
06 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе | 1141100
|бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен |
|ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын |
|корпоративтік табыс салығы |
07 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе | 5821684
|бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен |
|ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын |
|корпоративтік табыс салығы |
05 |Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге |178841761
|салынатын ішкі салықтар |
1 |Қосылған құнға салынатын салық |136532651
01 |Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген | 32921590
|тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетілген |
|қызметтерге салынатын қосылған құн салығы |
02 |Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және |103287102
|импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн |
|салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына |
|импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығы|
03 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе | 323959
|бойынша шикізат секторы ұйымдарының өндірген |
|тауарларына, орындаған жұмыстарына және көрсеткен |
|қызметтеріне салынатын қосылған құн салығы |
2 |Акциздер | 1601720
41 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 46800
|cпирттің барлық түрі |
42 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын арақ | 9600
43 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 13100
|ликер-арақ бұйымдары, күшейтілген шырындар және этил |
|спиртінің көлемді үлесі 12-ден 30 пайызға дейін және |
|одан жоғары күшейтілген сусындар |
44 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 96700
|шараптар |
45 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 65900
|коньяктар |
46 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын |
|шампан шараптары | 700
47 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын cыра | 156000
48 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил | 40300
|спиртінің көлемді үлесі 1,5-нан 12 пайызға дейін |
|алкоголі аз күшейтілген сусындар, күшейтілген шырындар|
49 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 11400
|бекіре және албырт балықтардың уылдырығы |
50 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 220800
|темекі бұйымдары |
55 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 695720
|жеңіл автомобильдер (мүгедектерге арнайы арналған |
|қолмен басқарылатын автомобильдерден басқа) |
57 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 17800
|алтыннан, платинадан немесе күмістен жасалған |
|зергерлік бұйымдар |
60 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын | 226900
|бензин (авиациялықты қоспағанда) |
3 |Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін | 40186541
|түсетін түсімдер |

1 Налоговые поступления 415010788
01 Подоходный налог на доходы 200755100
1 Корпоративный подоходный налог 200755100
01 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов 94567050
02 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов 5893536
03 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты 2669414
04 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты 6779774
05 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-организаций сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан 83882542
06 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан 1141100
07 Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан 5821684
05 Внутренние налоги на товары, работы и услуги 178841761
1 Налог на добавленную стоимость 136532651
01 Налог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные услуги
на территории Республики Казахстан 32921590
02 Налог на добавленную стоимость на товары,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан, кроме налога на
добавленную стоимость на товары, происходящие
и импортируемые с территории Российской
Федерации 103287102
03 Налог на добавленную стоимость на
произведенные товары, выполненные работы
и оказанные услуги от организаций сырьевого
сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан 323959
2 Акцизы 1601720
41 Все виды спирта, импортируемые на
территорию Республики Казахстан 46800
42 Водка, импортируемая на территорию
Республики Казахстан 9600
43 Ликеро-водочные изделия, крепленые соки и
крепленые напитки с объемной долей этилового
спирта от 12 до 30 процентов и выше, импортируемые
на территорию Республики Казахстан 13100
44 Вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан 96700
45 Коньяки, импортируемые на территорию
Республики Казахстан 65900
46 Шампанские вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан 700
47 Пиво, импортируемое на территорию
Республики Казахстан 156000
48 Слабоалкогольные крепленые напитки,
крепленые соки с объемной долей этилового
спирта от 1,5 до 12 процентов, импортируемые
на территорию Республики Казахстан 40300
49 Икра осетровых и лососевых рыб, импортируемая
на территорию Республики Казахстан 11400
50 Табачные изделия, импортируемые на территорию
Республики Казахстан 220800
55 Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), импортируемые на территорию
Республики Казахстан 695720
57 Ювелирные изделия из золота, платины или
серебра, импортируемые на территорию
Республики Казахстан 17800
60 Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию Республики Казахстан 226900
3 Поступления за использование природных
и других ресурсов 40186541

02 |Үстеме пайдаға салынатын салық | 411785
05 |Бонустар | 711589
06 |Роялтилер | 3371176
08 |Жасалған келісім-шарттар бойынша өнімдер бөлу | 6480
|жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі |
09 |Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін төлем | 520000
10 |Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшін төлем | 45862
11 |Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем | 140977
25 |Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының| 46362
|Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан) |
|түсетін бонустар |
26 |Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының| 32996514
|Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан) |
|түсетін роялти |
28 |Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының| 1935796
|Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардың) |
|жасалған келісім-шарттар бойынша өнімдер бөлу |
|жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі |
4 |Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін | 520849
|алынатын алым |
06 |Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль | 517000
|жолдарымен жүргені үшін алынатын алымдардан басқа, |
|Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлік |
|құралдарының жүргені үшін алынатын алым |
11 |Елтаңбалық алым | 183
19 |Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын автомобиль| 3666
|жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) |
|жарнамалар орналастырғаны үшін төлемақы |
06 |Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын | 33267600
|салықтар |
1 |Кеден төлемдері | 23192600
01 |Әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары | 21923800
02 |Әкетілетін тауарларға салынатын кеден баждары | 1268800
2 |Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да| 10075000
|салықтар |
01 |Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді жүзеге | 9719000
|асырудан түсетін түсімдер |
02 |Отандық тауар өндірушілерді қорғау шаралары ретінде | 356000
|салынатын баждар |
07 |Басқа да салықтар | 533259
1 |Басқа да салықтар | 533259
09 |Республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық | 533259
|түсімдер |
08 |Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және | 1613068
|(немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың |
|немесе лауазымды тұлғалардың құжаттар бергені үшін |
|алынатын міндетті төлемдер |
1 |Мемлекеттік баж | 1613068
01 |Консулдық алым | 1613068
2 |Салыққа жатпайтын түсімдер | 42933597
01 |Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін кірістер | 39153226
1 |Ведомстволық кәсіпорындардың тауарлар мен | 500895
|қызметтерді пайдамен сатудан түсетін іс жүзіндегі |
|пайдасы |
01 |Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар пайдасының | 500895
|үлесі |
2 |Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерінен түсетін | 36888695
|салыққа жатпайтын түсімдер |
01 |Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің кірісінен | 7240000
|түсетін түсімдер |
02 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің депозиттері бойынша | 1000000
|алынған сыйақылар (мүдделер) |
03 |Республикалық меншік болып табылатын акциялардың | 5800000
|пакеттеріне дивидендтерден түсетін түсімдер |
04 |Мемлекеттің сыртқы заемдар қаражатын екінші деңгейдегі| 8434
|банктер шоттарына орналастырудан түсетін сыйақылар |
|(мүдделер) |
11 |Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға берілгені | 539761
|үшін ақы |
13 |Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша | 120000
|өткізілетін лотереялардан түсетін кірістерден басқа, |
|мемлекеттік лотереялардан түсетін кірістердің түсімі |
26 |Әскери полигондарды пайдаланғаны үшін жалгерлік | 4251500
|төлемнен түсетін түсімдер |
27 |"Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін жалгерлік | 17779000
|төлемнен түсетін түсімдер |
28 |Республикалық меншік мүлкін жалға беруден түсетін | 150000
|түсімдер |
3 |Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін басқа да | 1763636
|кірістер |
01 |Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл және орман | 158800
|шаруашылықтарын жүргізуге байланысты емес мақсаттарға |
|пайдалану үшін алған кезде ауыл шаруашылығы және орман|
|шаруашылығы өндірістерінің зияндарын өтеуден түсетін |
|түсімдер |
02 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік | 1604836
|мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін |
|түсімдер |
02 |Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық емес және| 182030
|ілеспе саудадан алынатын кірістер |
3 |Коммерциялық емес және ілеспе саудадан алынатын басқа | 182030
|да төлемдер мен кірістер |
03 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік | 15400
|мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды |
|өткізуден түсетін ақшаның түсімі |
05 |Тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен республика.| 166630
|лық меншікке өтеусіз өткен мүлікті сатудан түсетін |
|түсімдер, оның ішінде кедендік бас тарту режимінде |
|мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар мен көлік |
|құралдары |

02 Налог на сверхприбыль 411785
05 Бонусы 711589
06 Роялти 3371176
08 Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам 6480
09 Плата за использование радиочастотного спектра 520000
10 Плата за пользование судоходными водными путями 45862
11 Плата за пользование животным миром 140977
25 Бонусы от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан) 46362
26 Роялти от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан) 32996514
28 Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам от организаций
сырьевого сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан) 1935796
4 Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности 520849
06 Сбор за проезд автотранспортных средств
по территории Республики Казахстан, кроме
сбора за проезд по платным государственным
автомобильным дорогам местного значения 517000
11 Гербовый сбор 183
19 Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования республиканского значения 3666
06 Налоги на международную торговлю и внешние
операции 33267600
1 Таможенные платежи 23192600
01 Таможенные пошлины на ввозимые товары 21923800
02 Таможенные пошлины на вывозимые товары 1268800
2 Прочие налоги на международную торговлю и
операции 10075000
01 Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур 9719000
02 Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер
отечественных товаропроизводителей 356000
07 Прочие налоги 533259
1 Прочие налоги 533259
09 Прочие налоговые поступления
в республиканский бюджет 533259
08 Обязательные платежи, взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными
лицами 1613068
1 Государственная пошлина 1613068
01 Консульский сбор 1613068
2 Неналоговые поступления 42933597
01 Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности 39153226
1 Фактическая прибыль ведомственных предприятий
от реализации товаров и услуг с прибылью 500895
01 Доля прибыли республиканских государственных
предприятий 500895
2 Неналоговые поступления от юридических лиц и
финансовых учреждений 36888695
01 Поступления от дохода Национального Банка
Республики Казахстан 7240000
02 Вознаграждения (интересы), полученные по
депозитам Правительства Республики Казахстан 1000000
03 Поступление дивидендов на пакеты акций,
являющихся республиканской собственностью 5800000
04 Вознаграждения (интересы) за размещение
средств государственных внешних займов на
счетах в банках второго уровня 8434
11 Плата за предоставление в пользование
информации о недрах 539761
13 Поступления доходов от государственных лотерей,
кроме доходов от лотерей, проводимых по
решениям местных представительных органов 120000
26 Поступления арендной платы за пользование
военными полигонами 4251500
27 Поступления арендной платы за пользование
комплексом "Байконур" 17779000
28 Поступления от аренды имущества
республиканской собственности 150000
3 Прочие доходы от предпринимательской
деятельности и собственности 1763636
01 Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и лесохозяйственного
производства при изъятии сельскохозяйственных
и лесных угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского и лесного
хозяйства 158800
02 Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета 1604836
02 Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж 182030
3 Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж 182030
03 Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из республиканского
бюджета 15400
05 Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего
в установленном порядке в республиканскую
собственность, в том числе товаров и
транспортных средств, оформленных в таможенном
режиме отказа в пользу государства 166630

03 |Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін түсімдер | 845070
1 |Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін түсімдер | 845070
01 |Орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық | 515300
|бөлімшелері салатын әкімшілік айыппұлдар мен |
|санкциялар |
04 |Казино, тотализаторлар және ойын бизнесі қызметінен | 120200
|алынған кірістерді қоспағанда, оған қатысты лицензиялық
|тәртіп белгіленген лицензиясыз қызметтен түскен |
|кірістерді алудан түсім |
06 |Атқарушылық санкция | 96200
07 |Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген | 7300
|экономикалық нормативтерді және статистикалық |
|есептілікті берудің мерзімдерін бұзғаны үшін екінші |
|деңгейдегі банктерге қолданылатын санкция сомаларының |
|түсімі |
08 |Салымдар бойынша шоттарға жалақыларды уақытылы | 170
|есептемегені үшін екінші деңгейдегі банктерге |
|қолданылатын санкция сомаларының түсімі |
12 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік | 105900
|мекемелер салатын басқа да санкциялар мен айыппұлдар |
04 |Несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) | 1568481
1 |Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен несиелер | 488449
|бергені үшін алынған сыйақылар (мүдделер) |
01 |Лизингті ұйымдастыру бағдарламасының шеңберінде беріл.| 147000
|ген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
02 |Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін | 5411
|берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
03 |АДБ бағдарламалық заемы шеңберінде ауылшаруашылық | 336038
|секторы үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар |
|(мүдделер) |
2 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаржы агенттері | 7627
|арқылы жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен беріл. |
|ген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
01 |Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу бағдарла. | 7627
|масының шеңберінде берілген несиелер бойынша сыйақылар|
|(мүдделер) |
3 |Жергілікті атқарушы органдарға республикалық бюджеттен| 426900
|берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
01 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді | 195000
|ұйымдастыруға берілген несиелер бойынша сыйақылар |
|(мүдделер) |
02 |1999 жылдың егіс науқанын ұйымдастыруға берілген | 231900
|тұқымдық қарыз бойынша сыйақылар (мүдделер) |
4 |Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы заемдардың қаражаты | 147378
|есебінен республикалық бюджеттен берілген несиелер |
|бойынша сыйақылар (мүдделер) |
01 |Техникалық көмек жобасын іске асыру үшін берілген | 3950
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
02 |Кәсіпорындар мен қаржы секторын дамыту жобасын іске | 66
|асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар |
|(мүдделер) |
03 |Шағын және орта бизнесті қолдау жобасын іске асыру | 33909
|үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
04 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау | 19945
|жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша |
|сыйақылар (мүдделер) |
05 |Мұнай саласына техникалық көмек көрсету жобасын іске | 71309
|асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар |
|(мүдделер) |
07 |Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру | 18199
|жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша |
|сыйақылар (мүдделер) |
5 |Жергілікті атқарушы органдарға үкіметтік сыртқы | 262766
|заемдардың қаражаты есебінен республикалық бюджеттен |
|берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
01 |Қала көлігін дамыту жобасын іске асыру үшін берілген | 190822
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
02 |Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы | 71944
|жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша |
|сыйақылар (мүдделер) |
6 |Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттік кепілдіктер бойынша| 58384
|талаптар бойынша сыйақылар (мүдделер) |
01 |Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттік кепілдіктер бойынша| 58384
|талаптар бойынша сыйақылар (мүдделер) |
7 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы | 176977
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |
01 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы | 176977
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) |

03 Поступления по штрафам и санкциям 845070
1 Поступления по штрафам и санкциям 845070
01 Административные штрафы и санкции, взимаемые
центральными государственными органами, их
территориальными подразделениями 515300
04 Поступление изъятых доходов, полученных от
безлицензионной деятельности, в отношении которой
установлен лицензионный порядок, за исключением
доходов, полученных от деятельности казино,
тотализаторов и игорного бизнеса 120200
06 Исполнительская санкция 96200
07 Поступление сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за нарушение экономических
нормативов и сроков предоставления статистической
отчетности, установленных Национальным Банком
Республики Казахстан 7300
08 Поступления сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за несвоевременное зачисление
заработной платы на счета по вкладам 170
12 Прочие санкции и штрафы, взимаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета 105900
04 Вознаграждения (интересы) по кредитам 1568481
1 Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета юридическим лицам 488449
01 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программы организации
лизинга 147000
02 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для софинансирования инвестиционных
проектов 5411
03 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программного займа АБР
для сельскохозяйственного сектора 336038
2 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
физическим лицам через финансовых агентов
Правительства Республики Казахстан 7627
01 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программы жилищного
строительства и приобретения жилья 7627
3 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
местным исполнительным органам 426900
01 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным на организацию проведения весенне-
полевых и уборочных работ 195000
02 Вознаграждения (интересы) по семенной ссуде,
выданной на организацию посевной кампании
1999 года 231900
4 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов
юридическим лицам 147378
01 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта технической
помощи 3950
02 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта развития
предприятий и финансового сектора 66
03 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта поддержки
малого и среднего бизнеса 33909
04 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
постприватизационной поддержки сельского
хозяйства 19945
05 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта технической
помощи нефтяной отрасли 71309
07 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
усовершенствования ирригационных и дренажных систем 18199
5 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов местным
исполнительным органам 262766
01 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта развития
городского транспорта 190822
02 Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
водоснабжения и санитарии города Атырау 71944
6 Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям 58384
01 Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям 58384
7 Вознаграждения (интересы) по внешним кредитам,
выданным правительствам иностранных государств 176977
01 Вознаграждения (интересы) по внешним кредитам,
выданным правительствам иностранных государств 176977

05 |Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер | 1184790
1 |Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер | 1184790
02 |Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезіндегі Қазақстан | 22450
|Республикасының үлесі |
04 |Заңсыз алынған мүлікті еркімен тапсырудан немесе | 176
|өндіріп алудан немесе мемлекеттік функцияларды орын. |
|дауға уәкілеттік берілген тұлғаларға немесе оларға |
|теңестірілген тұлғаларға заңсыз көрсетілген қызметтер.|
|дің құнынан алынатын сомалардың түсімі |
06 |Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың тамақтың, | 9000
|заттай мүліктің және коммуналдық-тұрмыстық, емдеу-ал. |
|дын алу қызметтерінің құнын, мемлекетке, түзеу мекеме.|
|сіне келтірілген залалды, қашуға жол бермеуге байла. |
|нысты қосымша шығындарды өтеуі |
09 |Республикалық бюджетке түсетін салыққа жатпайтын өзге | 955664
|де түсімдер |
23 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік | 70200
|мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі|
25 |Бұрын республикалық бюджеттен алынған, пайдаланылмаған| 127300
|қаражаттардың қайтарылуы |
3 |Капиталмен жасалған операциялардан алынатын кірістер | 7668230
01 |Негізгі капиталды сату | 2008900
1 |Негізгі капиталды сату | 2008900
04 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік | 8900
|мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін |
|түсімдер |
06 |Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан түсетін | 2000000
|түсімдер |
02 |Мемлекеттік қорлардан тауарлар сату | 5659330
1 |Мемлекеттік қорлардан тауарлар сату | 5659330
01 |Мемлекеттік резервтерден алынған тауарлар үшін бере. | 245930
|шектерді өтеуден түсетін түсімдер |
03 |Мемлекеттік ресурстардан астық сатудан түсетін | 5413400
|түсімдер |
| II. Алынған ресми трансферттер | 49064505
4 |Алынған ресми трансферттер | 49064505
01 |Мемлекеттік басқарудың төмен тұрған органдарынан | 49064505
|алынатын трансферттер |
2 |Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы | 49064505
|қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер |
04 |Ақтөбе облысының облыстық бюджетінен алынатын | 569100
|бюджеттік алу |
06 |Атырау облысының облыстық бюджетінен алынатын | 19602863
|бюджеттік алу |
10|Қарағанды облысының облыстық бюджетінен алынатын | 81131
|бюджеттік алу |
13|Маңғыстау облысының облыстық бюджетінен алынатын | 9000442
|бюджеттік алу |
14|Павлодар облысының облыстық бюджетінен алынатын | 1895969
|бюджеттік алу |
17|Алматы қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу | 17915000
| ІІІ. Несиелерді қайтару | 10727276
5 |Несиелерді қайтару | 10727276
01 |Ішкі несиелерді қайтару | 8293686
1 |Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен берілген | 2693995
|несиелерді қайтару |
01 |Лизингті ұйымдастыру бағдарламасы шеңберінде берілген | 142857
|несиелерді қайтару |
02 |Төлемге қабілетсіз кәсіпорындарды санациялауға және | 8118
|оңалтуға "Медетші қор" РМК-ға берілген несиелерді |
|қайтару |
04 |"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" ЖАҚ-қа | 10000
|берілген орталықтандырылған (директивалық) несиелерді |
|қайтару |
05 |Ретроактивтік несиелендіру негізінде берілген | 151537
|несиелерді қайтару |
08 |Директивалық несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті | 1045
|қайтару |
09 |Ішкіреспубликалық есептеме нәтижелері бойынша берілген| 1000
|несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті қайтару |
10 |Меншікті айналым қаражатын толықтыруға берілген | 100
|несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті қайтару |
11 |Экономиканы қайта құру қорының қаражаты есебінен | 900
|берілген несиелерді қайтару |
12 |Ауылшаруашылық жобаларын бірлесіп қаржыландыру үшін | 126007
|берілген несиелерді қайтару |
13 |Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін | 154600
|берілген несиелерді қайтару |
14 |АДБ-нің бағдарламалық заемы шеңберінде ауылшаруашылық | 2097831
|секторына берілген несиелерді қайтару |
2 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаржы агенттері | 110298
|арқылы жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен |
|берілген несиелерді қайтару |
03 |Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу | 110298
|бағдарламасы шеңберінде берілген несиелерді қайтару |
3 |Жергілікті атқарушы органдарға республикалық бюджеттен| 4813076
|берілген несиелерді қайтару |
01 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын ұйымдастыруға| 4000000
|берілген несиелерді қайтару |
02 |Кассалық алшақтықты жабуға берілген несиелерді қайтару| 600000
05 |1999 жылдың егіс науқанын ұйымдастыруға берілген | 213076
|тұқымдық қарызды қайтару |
4 |Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы заемдардың қаражаты | 272123
|есебінен республикалық бюджеттен берілген несиелерді |
|қайтару |
01 |Техникалық көмек жобасын іске асыру үшін берілген | 13142
|несиелерді қайтару |
02 |Кәсіпорындарды және қаржы секторын дамыту жобасын іске| 39449
|асыру үшін берілген несиелерді қайтару |
05 |Мұнай саласына техникалық көмек көрсету жобасын іске | 219532
|асыру үшін берілген несиелерді қайтару |
5 |Жергілікті атқарушы органдарға үкіметтік сыртқы | 404194
|заемдардың қаражаты есебінен республикалық бюджеттен |
|берілген несиелерді қайтару |
01 |Қала көлігін дамыту жобасын іске асыру үшін берілген | 404194
|несиелерді қайтару |
02 |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды | 1574818
|қайтару |
1 |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды | 1574818
|заңды тұлғалардың қайтаруы |
01 |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды | 1574818
|қайтару |

05 Прочие неналоговые поступления 1184790
1 Прочие неналоговые поступления 1184790
02 Доля Республики Казахстан при распределении
дополнительной и добавочной пошлин 22450
04 Поступление сумм от добровольной сдачи или
взыскании незаконно полученного имущества или
стоимости незаконно предоставленных услуг лицам,
уполномоченным на выполнение государственных
функций, или лицам, приравненным к ним 176
06 Возмещение осужденными к лишению свободы
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых, лечебно-профилактических
услуг, ущерба, причиненного государству,
исправительному учреждению, дополнительных затрат,
связанных с пресечением побега 9000
09 Прочие неналоговые поступления
в республиканский бюджет 955664
23 Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета 70200
25 Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета 127300
3 Доходы от операций с капиталом 7668230
01 Продажа основного капитала 2008900
1 Продажа основного капитала 2008900
04 Поступления от продажи имущества,
закрепленного за государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета 8900
06 Поступления от реализации вооружения
и военной техники 2000000
02 Продажа товаров из государственных запасов 5659330
1 Продажа товаров из государственных запасов 5659330
01 Поступления от погашения задолженности за
полученные товары из государственных резервов 245930
03 Поступления от реализации зерна из
государственных ресурсов 5413400
ІІ. Полученные официальные трансферты 49064505
4 Полученные официальные трансферты 49064505
01 Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления 49064505
2 Трансферты из областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы 49064505
04 Бюджетное изъятие из областного бюджета
Актюбинской области 569100
06 Бюджетное изъятие из областного бюджета
Атырауской области 19602863
10 Бюджетное изъятие из областного бюджета
Карагандинской области 81131
13 Бюджетное изъятие из областного бюджета
Мангистауской области 9000442
14 Бюджетное изъятие из областного бюджета
Павлодарской области 1895969
17 Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы 17915000
III. Возврат кредитов 10727276
5 Возврат кредитов 10727276
01 Возврат внутренних кредитов 8293686
1 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета юридическим лицам 2693995
01 Возврат кредитов, выданных в рамках программы
организации лизинга 142857
02 Возврат кредитов, выданных РГП "Реабилитационный
фонд" на санацию и реабилитацию
неплатежеспособных предприятий 8118
04 Возврат централизованных (директивных) кредитов,
переданных ЗАО "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства" 10000
05 Возврат кредитов, выданных на основе
ретроактивного кредитования 151537
08 Возврат просроченной задолженности по
директивным кредитам 1045
09 Возврат просроченной задолженности по кредитам,
выданным по результатам внутриреспубликанского
зачета 1000
10 Возврат просроченной задолженности по кредитам,
выданным на пополнение собственных
оборотных средств 100
11 Возврат кредитов, выданных за счет средств Фонда
преобразования экономики 900
12 Возврат кредитов, выданных для софинансирования
сельскохозяйственных проектов 126007
13 Возврат кредитов, выданных для софинансирования
инвестиционных проектов 154600
14 Возврат кредитов, выданных в рамках программного
займа АБР для сельскохозяйственного сектора 2097831
2 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета физическим лицам через финансовых
агентов Правительства Республики Казахстан 110298
03 Возврат кредитов, выданных в рамках программы
жилищного строительства и приобретения жилья 110298
3 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета местным исполнительным органам 4813076
01 Возврат кредитов, выданных на организацию
проведения весенне-полевых и уборочных работ 4000000
02 Возврат кредитов, выданных на покрытие
кассового разрыва 600000
05 Возврат семенной ссуды, выданной на организацию
посевной кампании 1999 года 213076
4 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных
внешних займов юридическим лицам 272123
01 Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта технической помощи 13142
02 Возврат кредитов, выданных для реализации проекта
развития предприятий и финансового сектора 39449
05 Возврат кредитов, выданных для реализации проекта
технической помощи нефтяной отрасли 219532
5 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных внешних
займов местным исполнительным органам 404194
01 Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта развития городского транспорта 404194
02 Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям 1574818
1 Возврат юридическими лицами требований по
оплаченным государственным гарантиям 1574818
01 Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям 1574818

04 |Сыртқы несиелерді қайтару | 858772
1 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы | 858772
|несиелерді қайтару |
01 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы | 858772
|несиелерді қайтару |
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Функционалдық топ |
Ішкі функция | Сомасы,
Әкімші Атауы | мың
Бағдарлама | теңге
Кіші бағдарлама |
_______________________________________________________________|__________
1 | 2 | 3
_________|_____________________________________________________|__________
|IV. Шығындар |572856905
1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер | 33488003
1 |Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын | 5299471
|өкілді, атқарушы және басқа органдар |
101 |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі | 456226
001 |Әкімшілік шығындар | 410097
001|Орталық органның аппараты | 402741
030|"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің | 7356
|аппараты |
030 |Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық | 34483
|аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету |
030|Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты | 34483
034 |Жоғарғы Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету | 7000
201 |Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы | 1421
|Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының |
|материалдық-техникалық базасын нығайту |
500 |Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Қазақстан| 3225
|стратегиялық зерттеулер институтына ақпараттық- |
|есептеу қызметін көрсету |
102 |Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық | 1205943
|Басқармасы |
001 |Әкімшілік шығындар | 1105209
001|Орталық органның аппараты | 1105209
034 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету | 30000
600 |Қазақстан Республикасы Парламентін есептеу және ұйым.| 70734
|дастыру техникасымен қамтамасыз ету |
104 |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі | 348701
001 |Әкімшілік шығындар | 299561
001|Орталық органның аппараты | 299561
032 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету | 46380
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 210
600 |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесін | 2550
|компьютерлік және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз|
|ету |
637 |Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі | 56343
001 |Әкімшілік шығындар | 47154
001|Орталық органның аппараты | 47154
500 |Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесіне | 1228
|ақпараттық-есептеу қызметін көрсету |
600 |Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесін есептеу| 7961
|және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
690 |Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы | 177849
001 |Әкімшілік шығындар | 28620
001|Орталық органның аппараты | 28620

04 Возврат внешних кредитов 858772
1 Возврат внешних кредитов, выданных правительствам
иностранных государств 858772
01 Возврат внешних кредитов, выданных правительствам
иностранных государств 858772
____________________________________________________________________________
Функц.группа Наименование сумма,
Подфункция
Администратор тыс.тенге
Программа
Подпрограмма ____________________________________________________________________________
1 2 3
____________________________________________________________________________
IV. Затраты 572856905
1 Государственные услуги общего характера 33488003
1 Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления 5299471
101 Администрация Президента Республики Казахстан 456226
001 Административные затраты 410097
001 Аппарат центрального органа 402741
030 Аппарат специального представительства на
космодроме "Байконур" 7356
030 Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней
политики государства 34483
030 Казахстанский институт стратегических
исследований 34483
034 Обеспечение деятельности Высшего Судебного Совета 7000
201 Укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики Казахстан 1421
500 Информационно-вычислительное обслуживание
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики Казахстан 3225
102 Хозяйственное управление Парламента Республики
Казахстан 1205943
001 Административные затраты 1105209
001 Аппарат центрального органа 1105209
034 Обеспечение литерных рейсов 30000
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Парламента Республики Казахстан 70734
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан 348701
001 Административные затраты 299561
001 Аппарат центрального органа 299561
032 Обеспечение литерных рейсов 46380
079 Выполнение функций лицензиаров 210
600 Обеспечение компьютерной и организационной
техникой Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан 2550
637 Конституционный Совет Республики Казахстан 56343
001 Административные затраты 47154
001 Аппарат центрального органа 47154
500 Информационно-вычислительное обслуживание
Конституционного Совета Республики Казахстан 1228
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Конституционного Совета Республики
Казахстан 7961
690 Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан 177849
001 Административные затраты 28620
001 Аппарат центрального органа 28620

030 |Сайлау өткізу | 125939
031|Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутат. | 40014
|тарын сайлауды өткізу |
032|Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің | 20925
|депутаттарын сайлауды өткізу |
033|Мәслихаттар депутаттарын сайлауды өткізу | 65000
031 |Сайлаушыларды және сайлау ұйымдастырушыларды құқықтық| 5467
|оқыту |
600 |Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын | 17823
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 3054409
001 |Әкімшілік шығындар | 107876
001|Орталық органның аппараты | 107876
034 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету | 844444
035 |Мемлекеттік резиденциялардың жұмыс істеуін қамтамасыз| 921334
|ету |
036 |Үкімет үйлерін ұстау | 614628
038 |Ресми делегацияларға қызмет көрсету | 145000
041 |Астана қаласындағы объектілерді салуға берілген | 154100
|вексельдер бойынша есептесулер |
046 |Мемлекеттік наградаларды, олардың құжаттарын, құрмет | 35000
|дипломдарын және кеуде белгілерін дайындау |
203 |Автомашиналар паркін жаңарту | 154600
500 |Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының | 35305
|ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету |
600 |Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының | 42122
|ақпараттық жүйелерін дамыту |
2 |Қаржылық қызмет | 15588731
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 41761695
001 |Әкімшілік шығындар | 7459353
001|Орталық органның аппараты | 589229
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 6870124
035 |Клиринг байланысын, электрондық почтаны, ішкі | 487749
|аймақтық арналарды пайдаланғаны үшін ақы төлеу |
036 |Жекешелендіру, меммүлікті басқару, жекешелендіруден | 500000
|кейінгі қызмет, оған және несиелендіруге қатысты дау.|
|ларды реттеу, несиелер мен мем.кепілдік бойынша мін. |
|деттемелерді орындау есебіне алынған не өндіріп алын.|
|ған мүлікті есепке алу, сақтау |
037 |Қаржы органдарын нормативтік құқықтық актілермен | 27104
|қамтамасыз ету |
047 |Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз ету | 50000
|жөніндегі қызметтерге ақы төлеу |
069 |Инвестициялық жобалар аудитін жүзеге асыру | 26612
100|Ішкі көздердің есебінен жобалардың аудиті | 26612
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 16220
201 |Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық | 252308
|органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету |
500 |Мемлекеттік меншік тізілімін жүргізудің ақпараттық | 86010
|жүйесін қамтамасыз ету |
501 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органда. | 1075553
|рының ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету |
030|Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпарат. | 227716
|тық-жүйелерін алып жүру |
031|Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін алып жүру | 274904
032|Салықтық әкімшілендіру ақпараттық жүйелерін, жалпы | 572933
|мақсаттағы телекоммуникацияларын қамтамасыз ету |
503 |"Біріккен салықтың ақпарат жүйесі" (БСАЖ) ақпараттық | 309289
|салықтық жүйесін қамтамасыз ету |
504 |"Ірі кәсіпорындардың мониторингі" ақпараттық жүйесін | 25546
|қамтамасыз ету |
505 |"Акциздік өнімдерін айналымын және өндіруді бақылау" | 6720
|ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету |
506 |"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және | 39033
|салық салу объектілерінің мемлекеттік тізілімі" |
|ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету |
600 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органда. | 505787
|рының ақпараттық жүйелерін құру |
030|Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі |
|органдарының ақпараттық жүйелерін құру |
031|Салықтық әкімшілендіру ақпараттық жүйелерін, жалпы | 263802
|мақсаттағы телекоммуникацияларын құру және дамыту |
603 |"Біріккен салықтық ақпараттық жүйе" (БСАЖ) ақпарат. | 425475
|тық салықтық жүйесін дамыту |
604 |"Ірі кәсіпорындар мониторингі" ақпараттық жүйесін | 6496
|дамыту |
605 |"Акциз өнімдерінің айналымын және оларды өндіруді | 14068
|бақылау" ақпараттық жүйесін дамыту |
606 |"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және | 233022
|салық салу объектілерінің мемлекеттік тізілімі" |
|ақпараттық жүйесін дамыту |
607 |"Салық есептілігінің электрондық нысандары" ақпарат. | 105350
|тық жүйесін құру |

030 Проведение выборов 125939
031 Проведение выборов депутатов Сената Парламента
Республики Казахстан 40014
032 Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента
Республики Казахстан 20925
033 Проведение выборов депутатов Маслихатов 65000
031 Правовое обучение избирателей и организаторов
выборов 5467
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан 17823
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 3054409
001 Административные затраты 107876
001 Аппарат центрального органа 107876
034 Обеспечение литерных рейсов 844444
035 Обеспечение функционирования государственных
резиденций 921334
036 Содержание правительственных зданий 614628
038 Обслуживание официальных делегаций 145000
041 Расчеты по векселям, выданным на строительство
объектов в г. Астане 154100
046 Изготовление государственных наград, документов
к ним, почетных дипломов и нагрудных знаков 35000
203 Обновление парка автомашин 154600
500 Сопровождение информационных систем Управления
Делами Президента Республики Казахстан 35305
600 Развитие информационных систем Управления Делами
Президента Республики Казахстан 42122
2 Финансовая деятельность 15588731
217 Министерство финансов Республики Казахстан 11761695
001 Административные затраты 7459353
001 Аппарат центрального органа 589229
002 Аппараты территориальных органов 6870124
035 Оплата за пользование клиринговой связью,
электронной почтой, внутризоновыми каналами 487749
036 Приватизация, управление госимуществом,
постприватизационная деятельность и
регулирование споров, связанных с этим и с
кредитованием, учет, хранение имущества,
полученного или взысканного в счет
исполнения обязательств по кредитам
и госгарантиям 500000
037 Обеспечение финансовых органов нормативными
правовыми актами 27104
047 Оплата услуг по обеспечению приема в бюджет
наличных денег 50000
069 Осуществление аудита инвестиционных проектов 26612
100 Аудит проектов за счет внутренних источников 26612
079 Выполнение функций лицензиаров 16220
201 Материально-техническое обеспечение налоговых
органов Министерства финансов Республики
Казахстан 252308
500 Сопровождение информационной системы ведения
реестра государственной собственности 86010
501 Сопровождение информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан 1075553
030 Сопровождение информационных систем
Министерства финансов Республики Казахстан 227716
031 Сопровождение информационной системы
Казначейства 274904
032 Сопровождение информационных систем,
телекоммуникаций общего назначения
и систем налогового администрирования 572933
503 Сопровождение информационной налоговой
системы "Интегрированная налоговая
информационная система" (ИНИС) 309289
504 Сопровождение информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий" 25546
505 Сопровождение информационной системы
"Контроль за оборотом и производством акцизной
продукции" 6720
506 Сопровождение информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков
и объектов налогообложения Республики
Казахстан" 39033
600 Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан 505787
030 Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан 241928
031 Создание и развитие информационных систем,
телекоммуникаций общего назначения и систем
налогового администрирования 263859
603 Развитие информационной налоговой системы
"Интегрированная налоговая информационная
система" (ИНИС) 425475
604 Развитие информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий" 6496
605 Развитие информационной системы "Контроль за
оборотом и производством акцизной продукции" 14068
606 Развитие информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков
и объектов налогообложения Республики Казахстан" 233022
607 Создание информационной системы "Электронные
формы налоговой отчетности" 105350

702 |Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсімдерді жүргізу | 5000
703 |Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын, куәліктерді| 25000
|және патенттерді басып шығару |
705 |Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттің меншігіне | 80000
|түскен мүлікті бағалау, сақтау және сату |
220 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 63730
|жоспарлау министрлігі |
030 |Мемлекеттік қаржыларды жоспарлау және перспективалы | 63730
|болжамдау саласындағы қолданбалы зерттеулер |
406 |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі | 83812
|есеп комитеті |
001 |Әкімшілік шығындар | 67160
001|Орталық органның аппараты | 67160
500 |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі | 1266
|есеп комитетіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету |
600 |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі | 15386
|есеп комитетін есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|қамтамасыз ету |
610 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу | 83363
|жөніндегі агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 21402
001|Орталық органның аппараты | 21402
033 |Мемлекеттік сатып алудың мониторингін жүргізу және | 17792
|ақпараттық қамтамасыз ету |
500 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөнін. | 20780
|дегі агенттігінің ақпараттық жүйелерін сүйемелдеу |
600 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөнін. | 23389
|дегі агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру |
619 |Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі | 3596131
001 |Әкімшілік шығындар | 2296316
001|Орталық органның аппараты | 130500
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 2165816
031 |Қызметтік-іздестіру иттерін қолданып, кедендік | 33000
|бақылауды қамтамасыз ету |
030|Кинология орталығы | 33000
035 |Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын, куәліктерді| 25000
|және патенттерді басып шығару |
036 |Қазақстан Республикасының кедендік шекарасын қорғауды| 40000
|қамтамасыз ету |
200 |Кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету 254294
301 |Кеден бекеттерін салу және қайта құру | 536000
500 |"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету | 333443
600 |"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін дамыту | 78078
3 |Сыртқы саяси қызмет | 7427012
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 5510
037 |Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін | 5510
|қамтамасыз ету |
030|Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күресті үйлестіру бюросы | 5510
204 |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі | 7301502
001 |Әкімшілік шығындар | 3668024
001|Орталық органның аппараты | 174616
004|Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, | 3493408
|өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар) |

702 Проведение процедур реорганизации и банкротства 5000
703 Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов 25000
705 Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в собственность государства по
отдельным основаниям 80000
220 Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан 63730
030 Прикладные исследования в области планирования
и перспективного прогнозирования
государственных финансов 63730
406 Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета 83812
001 Административные затраты 67160
001 Аппарат центрального органа 67160
500 Информационно-вычислительное обслуживание
Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета 1266
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета 15386
610 Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам 83363
001 Административные затраты 21402
001 Аппарат центрального органа 21402
033 Проведение мониторинга и информационное
обеспечение государственных закупок 17792
500 Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным
закупкам 20780
600 Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным закупкам 23389
619 Агентство таможенного контроля Республики
Казахстан 3596131
001 Административные затраты 2296316
001 Аппарат центрального органа 130500
002 Аппараты территориальных органов 2165816
031 Обеспечение таможенного контроля с применением
служебно-розыскных собак 33000
030 Кинологический центр 33000
035 Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов 25000
036 Обеспечение охраны таможенной границы Республики 40000
Казахстан
200 Материально-техническое обеспечение органов 254294
301 Строительство и реконструкция таможенных постов 536000
500 Сопровождение таможенной информационной системы
"ТАИС" 333443
600 Развитие таможенной информационной системы "ТАИС" 78078
3 Внешнеполитическая деятельность 7427012
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан 5510
037 Обеспечение политических интересов страны в
области общественного порядка 5510
030 Бюро по координации борьбы с организованной
преступностью 5510
204 Министерство иностранных дел Республики
Казахстан 7301502
001 Административные затраты 3668024
001 Аппарат центрального органа 174616
004 Аппараты органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии) 3493408

006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау | 193858
030|Қазақстан Республикасының меншігіне шетелде жылжымай.| 193858
|тын мүлік сатып алу |
030 |ТМД жарғылық және басқа да органдарына қатысу | 238652
030|ТМД жарғылық және басқа да органдарына үлестік | 224800
|салымдар |
031|Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық | 13852
|қауымдастықтағы тұрақты өкілінің аппаратын ұстау |
031 |Халықаралық ұйымдарға қатысу | 442922
035 |Құжаттарды ресімдеу жөніндегі консулдық қызметтер | 10000
039 |Мемлекеттік шекараны межелеу | 115000
030|Мемлекеттік шекараны межелеу | 74079
031|Мемлекеттік шекараны межелеу бойынша келіссөздер | 40921
|өткізу |
040 |Мемлекеттік шекараға қада қағу | 50000
030|Мемлекеттік шекараға қада қағу | 40000
031|Мемлекеттік шекараға қада қағу бойынша келіссөздер | 10000
|өткізу |
044 |Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс орнату | 30000
046 |Ұлттық бедел стратегиясын іске асыру | 98000
050 |Дипломатиялық және қызметтік төлқұжаттарды дайындау | 15900
051 |Рұқсатнамалық жапсырмаларды жасау | 17983
052 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протокол қызметін | 900
|байланыс құралдарымен қамтамасыз ету |
054 |Халықаралық почта байланысының қызметтеріне ақы төлеу| 53992
030|Халықаралық почта байланысының қызметтеріне ақы төлеу| 28230
031|Қазақстан Республикасының шет елдердегі ұйымдарына | 25762
|үкіметтік және дипломатиялық корреспонденцияны жеткі.|
|зуді ұйымдастыру |
055 |Ұзақ шетелдік іссапар кезінде қызметкерлерді | 42684
|медициналық сақтандыру |
057 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протоколының | 25000
|атқарылуын қамтамасыз ету |
201 |Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық | 126283
|өкілдіктерін материалдық-техникалық жарақтандыру |
202 |Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін | 544000
|орналастыру үшін шетелден жылжымайтын мүлік сатып алу|
301 |Республикалық меншіктегі шетелдегі дипломатиялық | 88315
|өкілдіктердің ғимараттарын қайта жаңарту және күрделі|
|жөндеу |
303 |Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің | 505400
|Астана қаласында әкімшілік ғимаратын салу |
305 |Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет | 700000
|көрсету объектілерін салу |
306 |Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың 2-кезекті | 300000
|инженерлік желілерін салу |
601 |Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін | 10000
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
602 |Қазақстан Республикасының шетелдердегі дипломатиялық | 24589
|өкілдіктерін есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|қамтамасыз ету |
208 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі | 100000
036 |Елдің қорғаныс саласындағы саяси мүдделерін | 100000
|қамтамасыз ету |
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 20000
|министрлігі |
052 |Инвестицияларды тарту жөнінде жарнамалық-ақпараттық | 20000
|жұмыстар жүргізу |

006 Выполнение обязательств прошлых лет 193858
030 Приобретение недвижимости в собственность
Республики Казахстан за рубежом 193858
030 Участие в уставных и других органах СНГ 238652
030 Долевые взносы в уставные и другие органы СНГ 224800
031 Содержание аппарата Постоянного представителя
Республики Казахстан при Евразийском
экономическом сообществе 13852
031 Участие в международных организациях 442922
035 Консульские услуги по оформлению документов 10000
039 Делимитация государственной границы 115000
030 Делимитация государственной границы 74079
031 Проведение переговоров по делимитации
государственной границы 40921
040 Демаркация государственной границы 50000
030 Демаркация государственной границы 40000
031 Проведение переговоров по демаркации
государственной границы 10000
044 Поддержание связи с загранучреждениями 30000
046 Реализация национальной имиджевой стратегии 98000
050 Изготовление дипломатических и служебных
паспортов 15900
051 Изготовление визовых наклеек 17983
052 Обеспечение службы Государственного протокола
Республики Казахстан средствами связи 900
054 Оплата услуг международной почтовой связи 53992
030 Оплата услуг международной почтовой связи 28230
031 Обеспечение доставки правительственной
и дипломатической корреспонденции в
загранучреждения Республики Казахстан 25762
055 Медицинское страхование сотрудников во время
длительной загранкомандировки 42684
057 Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан 25000
201 Материально-техническое оснащение
дипломатических представительств Республики
Казахстан за рубежом 126283
202 Приобретение недвижимости за рубежом для
размещения дипломатических представительств
Республики Казахстан 544000
301 Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности 88315
303 Строительство административного здания
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в городе Астана 505400
305 Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в городе Астана 700000
306 Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в городе Астана 300000
601 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства иностранных дел
Республики Казахстан 10000
602 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом 24589
208 Министерство обороны Республики Казахстан 100000
036 Обеспечение политических интересов страны в
области обороны 100000
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 20000
052 Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций 20000

4 |Іргелі ғылыми зерттеулер | 2744800
220 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 13100
|жоспарлау министрлігі |
036 |Қазақстан Республикасының инновациялық даму | 13100
|бағдарламасы |
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 2731700
030 |Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер | 2550992
030|Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулерді өткізу | 2389992
031|Жабдықтар сатып алу үшін ғылыми ұйымдарды субсидиялау| 161000
032 |Ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жетімділікті қамта. | 110378
|масыз ету |
033 |Ғылыми-тарихи құндылықтарды сақтау | 3655
030|Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайы | 3655
034 |Ғылыми кадрларды аттестаттау | 18235
035 |Ғылымның жай-күйін талдау және оның дамуын болжамдау | 11872
030|Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым Академиясы | 11872
036 |Ғылым, техника және білім беру салаларындағы мемле. | 34258
|кеттік сыйлықтар мен стипендиялар |
205 |Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайының | 100
|материалдық базасын дамыту |
206 |Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым Академиясының | 500
|материалдық базасын дамыту |
603 |Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым Академиясын | 1710
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
5 |Жоспарлау және статистикалық қызмет | 1744508
220 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 81100
|жоспарлау министрлігі |
032 |Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 75000
037 |Қазақстанның энергетикалық секторындағы жоспарлау | 1500
|және болжамдау жүйесін жетілдіру |
038 |Қазақстан Республикасында мемлекеттік басқару жүйесін| 1400
|жетілдіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу, мемлекеттік |
|аппараттың жұмысын ұйымдастыру |
039 |Әлемдегі геосаяси және геоэкономикалық процестердің | 1200
|мониторингі, олардың елдің ағымдағы жай-күйіне даму |
|перспективасына ықпалын бағалау |
501 |"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық | 885
|жүйесін қамтамасыз ету |
602 |"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық | 1115
|жүйесін құру |
606 |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі | 1640809
|агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 252329
001|Орталық органның аппараты | 108381
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 143948
031 |Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы туралы | 1196290
|деректердің ақпараттық-статистикалық базаларын құру |
030|Ақпараттық-статистикалық орталықтар | 893913
031|Ақпараттық-статистикалық деректер базасын құру | 205367
032|Статистикалық ақпаратты және статистикалық есептік | 97010
|нысандарын жариялау және тарату |
301 |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі | 10273
|агенттігінің әкімшілік ғимаратында жөндеу жұмыстарын |
|жүргізу |
500 |Статистика органдарының ақпараттық жүйелерін қамтама.| 71917
|сыз ету |
030|Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық | 61978
|жүйесіне ақпараттық-техникалық қызмет ету және |
|қамтамасыз ету |
031|Мемлекеттік статистикасының ақпараттық жүйесі сала. | 9939
|сындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер |
600 |Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық | 110000
|жүйелерін құру |

4 Фундаментальные научные исследования 2744800
220 Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан 13100
036 Программа инновационного развития
Республики Казахстан 13100
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 2731700
030 Фундаментальные и прикладные научные
исследования 2550992
030 Проведение фундаментальных и прикладных
научных исследований 2389992
031 Субсидирование научных организаций для
приобретения оборудования 161000
032 Обеспечение доступности научно-технической
информации 110378
033 Хранение научно-исторических ценностей 3655
030 Мемориальный музей академика К.И. Сатпаева 3655
034 Аттестация научных кадров 18235
035 Анализ состояния и прогнозирование развития
науки 11872
030 Национальная академия наук Республики Казахстан 11872
036 Государственные премии и стипендии в области науки,
техники и образования 34258
205 Развитие материальной базы Мемориального
музея академика К.И.Сатпаева 100
206 Развитие материальной базы Национальной
академии наук Республики Казахстан 500
603 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Национальной академии наук Республики
Казахстан 1710
5 Планирование и статистическая деятельность 1721909
220 Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан 81100
032 Прикладные научные исследования в области
экономики 75000
037 Совершенствование системы планирования и
прогнозирования в энергетическом секторе
Казахстана 1500
038 Разработка рекомендаций по совершенствованию
системы государственного управления в
Республике Казахстан, организация работы
государственного аппарата 1400
039 Мониторинг геополитических и геоэкономических
процессов в мире, оценка их влияния на текущее
состояние и перспективы развития страны 1200
501 Сопровождение информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана" 885
602 Создание информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана" 1115
606 Агентство Республики Казахстан по статистике 1640809
001 Административные затраты 252329
001 Аппарат центрального органа 108381
002 Аппараты территориальных органов 143948
031 Создание информационно-статистических баз
данных о социально-экономическом положении
республики 1196290
030 Информационно-статистические центры 893913
031 Сбор и обработка статистических данных 205367
032 Публикация и распространение статистической
информации и форм статистической отчетности 97010
301 Проведение ремонтных работ в административном
здании Агентства Республики Казахстан
по статистике 10273
500 Сопровождение информационных систем органов
государственной статистики 71917
030 Информационно-техническое обслуживание
и сопровождение информационной системы
органов государственной статистики 61978
031 Прикладные научные исследования в области
информационной системы государственной
статистики 9939
600 Создание информационных систем органов
государственной статистики 110000

6 |Жалпы кадрлық мәселелер | 148158
608 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері | 148158
|жөніндегі агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 76160
001|Орталық органның аппараты | 29600
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 46560
031 |Республиканың мемлекеттік қызмет кадрларын ақпарат. | 41720
|тандыру және сынақтан өткізу жүйесінің жұмыс істеуі |
030|Мемлекеттік қызметшілерді ақпараттандыру және | 14648
|сынақтан өткізу орталығы |
031|Әкімшілік мемлекеттік қызметке бос орындар туралы | 27072
|азаматтарды ақпараттандыру |
500 |Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін | 5034
|қамтамасыз ету |
600 |Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін | 20175
|дамыту |
601 |Мемлекеттік қызметкерлерді тестілеу ақпараттық | 3712
|жүйесін дамыту |
9 |Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер | 557922
220 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 394039
|жоспарлау министрлігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 190265
001|Орталық органның аппараты | 190265
500 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 26743
|жоспарлау министрлігінің ақпараттық жүйелерін |
|қамтамасыз ету |
600 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 177031
|жоспарлау министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру |
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 163883
001 |Әкімшілік шығындар | 144516
001|Орталық органның аппараты | 144516
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 5800
601 |Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігін | 13567
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
2 |Қорғаныс | 34678510
1 |Әскери мұқтаждар | 32721093
208 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі | 31931300
006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау | 500000
030|Республикалық бюджет қаражаты есебінен орындалатын | 500000
|міндеттемелер бойынша кредиторлық берешек |
030 |Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен| 50000
|тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар |
032 |Әскерге шақырылатындарды әскери мамандықтар бойынша | 200000
|даярлау |
033 |Әскери объектілерді қорғауды қамтамасыз ету | 150000
034 |Қарулы Күштерді басқарудың ақпараттық жүйесін құру | 150000
038 |Картографиялық-геодезиялық қамтамасыз ету | 100000
039 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінде | 150000
|бухгалтерлік есеп және есептіліктің автоматтандырыл. |
|ған жүйесін құру |
040 |Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар| 250000
041 |Қарулы Күштер инфрақұрылымы тіршілік әрекетінің | 2326653
|негізгі функцияларын қамтамасыз ету |
042 |Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту | 1567445
045 |Әскери полигондарды жалға беру туралы мемлекетаралық | 3756780
|шарттарды іске асыру |
051 |Қару-жарақ пен әскери техниканы, байланыс жүйесін | 1970220
|жаңғырту, сатып алу және қалпына келтіру |
052 |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің сыртқы шекараларын | 53000
|күзету мүддесінде шекара әскерлерін және оларды |
|қамтамасыз етуге арналған жүктерді мемлекетаралық |
|әскери тасымалдаулар |

6 Общие кадровые вопросы 148158
608 Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы 148158
001 Административные затраты 77517
001 Аппарат центрального органа 30957
002 Аппараты территориальных органов 46560
031 Функционирование системы информатизации и
тестирования кадров государственной службы
республики 41720
030 Центр информатизации и тестирования
государственных служащих 14648
031 Информирование граждан о вакансиях на
административную государственную службу 27072
500 Сопровождение информационной государственной
системы управления кадрами 5034
600 Развитие информационной государственной
системы управления кадрами 20175
601 Развитие информационной системы тестирования
государственных служащих 3712
9 Прочие государственные услуги общего характера 557922
220 Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан 394039
001 Административные затраты 190265
001 Аппарат центрального органа 190265
500 Сопровождение информационных систем Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан 26743
600 Создание информационных систем Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан 177031
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 163883
001 Административные затраты 144516
001 Аппарат центрального органа 144516
079 Выполнение функций лицензиаров 5800
601 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства образования и науки
Республики Казахстан 13567
2 Оборона 34678510
1 Военные нужды 32721093
208 Министерство обороны Республики Казахстан 31931300
006 Выполнение обязательств прошлых лет 500000
030 Кредиторская задолженность по обязательствам,
выполняемым за счет средств республиканского
бюджета 500000
030 Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера 50000
032 Подготовка допризывников по военным
специальностям 200000
033 Обеспечение охраны военных объектов 150000
034 Создание информационной системы управления
Вооруженными Силами 150000
038 Картографо-геодезическое обеспечение 100000
039 Создание автоматизированной системы
бухгалтерского учета и отчетности в Министерстве
обороны Республики Казахстан 150000
040 Мероприятия по обеспечению боевой
подготовки 250000
041 Обеспечение основных функций жизнедеятельности
инфраструктуры Вооруженных Сил 2326653
042 Развитие инфрастуктуры Вооруженных Сил 1567445
045 Реализация межгосударственных договоров
об аренде военных полигонов 3756780
051 Модернизация, приобретение и восстановление
вооружения и военной техники, системы связи 1970220
052 Межгосударственные воинские перевозки
пограничных войск и грузов для их обеспечения
в интересах охраны внешних границ государств-
участников СНГ 53000

076 |Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету | 20407202
001|Орталық органның аппараты | 349190
004|Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, | 220000
|өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар) |
030|Әскери комиссариаттардың аппараттары | 1369500
031|Әскери бөлімдерді ұстау | 13266012
032|Әскери бөлімдерді тасымалдармен қамтамасыз ету | 300000
033|Жеке құрамның тамақтануын ұйымдастыру | 2000000
034|Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен және медициналық | 355000
|бағыттағы өнімдермен қамтамасыз ету |
035|Әскери бөлімдерді жанар-жағар май материалдарымен | 1500000
|қамтамасыз ету |
036|Әскери бөлімдерді киім-кешекпен, жұмсақ мүліктермен | 600000
|және жалпы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету |
037|Әскери бөлімдерді байланысты қамтамасыз ету | 430000
040|Әскери билеттердің бланкілерін дайындау | 17500
200 |Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету | 300000
678 |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы | 789793
005 |Әскери бөлімдерді ұстау | 642731
030|Әскери бөлімдер | 642731
076 |Қорғалатын адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге | 44227
|және салтанатты рәсімдерді орындауға қатысу |
030|Республикалық ұланның қолбасшылығы | 44227
301 |Әскери техникалар қоймасын салу | 50000
303 |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы үшін | 50000
|казармалық-тұрғын үй қоры объектілерінің құрылысы |
600 |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланын | 2835
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
2 |Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру | 1957417
308 |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі| 1957417
|агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 612976
001|Орталық органның аппараты | 81416
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 531560
030 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар | 5000
|саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер |
031 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды| 362176
|жоюды ұйымдастыру |
030|Республикалық жедел құтқару жасағы | 29820
032|Әскери бөлімдерді ұстау | 255873
033|Аэромобильді аймақтық жедел құтқару жасақтары | 61603
035|Республикалық дағдарыс орталығы | 14880
032 |Селден қорғау объектілерін пайдалану | 212680
030|"Қазселденқорғау" | 212680
033 |Арнайы мақсаттағы объектілердің құрылысы | 43000
034 |Тікұшақтарды пайдалану | 72273
035 |Селден қорғау объектілерін дамыту | 600000
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 3000
201 |Аймақтық аэромобильдік авариялық-құтқару жасақтарының| 5872
|активтерді сатып алуы |
202 |Республикалық дағдарыс орталығының активтерді сатып | 220
|алуы |
203 |"Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің активтерді | 3631
|сатып алуы |
204 |Республикалық жедел құтқару жасағының активтерді | 2560
|сатып алуы |

076 Обеспечение обороноспособности страны 20407202
001 Аппарат центрального органа 349190
004 Аппараты органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии) 220000
030 Аппараты военных комиссариатов 1369500
031 Содержание воинских частей 13266012
032 Обеспечение воинских частей перевозками 300000
033 Организация питания личного состава 2000000
034 Обеспечение воинских частей медикаментами
и продукцией медицинского назначения 355000
035 Обеспечение воинских частей горюче-смазочными
материалами 1500000
036 Обеспечение воинских частей обмундированием,
мягким инвентарем и массовыми средствами гигиены 600000
037 Обеспечение воинских частей связью 430000
040 Изготовление бланков военных билетов 17500
200 Обеспечение жильем военнослужащих 300000
678 Республиканская гвардия Республики Казахстан 789793
005 Содержание воинских частей 642731
030 Воинские части 642731
076 Участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц
и выполнении церемониальных ритуалов 44227
030 Командование Республиканской гвардии 44227
301 Строительство хранилища боевой техники 50000
303 Строительство объектов казарменно-жилищного
фонда для Республиканской гвардии
Республики Казахстан 50000
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканской гвардии
Республики Казахстан 2835
2 Организация работы по чрезвычайным ситуациям 1957417
308 Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям 1957417
001 Административные затраты 612976
001 Аппарат центрального органа 81416
002 Аппараты территориальных органов 531560
030 Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера 5000
031 Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера 362176
030 Республиканский оперативно-спасательный отряд 29820
032 Содержание воинских частей 255873
033 Аэромобильные региональные оперативно-
спасательные отряды 61603
035 Республиканский кризисный центр 14880
032 Эксплуатация объектов селезащиты 212680
030 "Казселезащита" 212680
033 Строительство объектов специального назначения 43000
034 Эксплуатация вертолетов 72273
035 Развитие объектов селезащиты 600000
079 Выполнение функций лицензиаров 3000
201 Приобретение активов региональными
аэромобильными аварийно-спасательными отрядами 5872
202 Приобретение активов Республиканским
кризисным центром 220
203 Приобретение активов государственным
учреждением "Казселезащита" 3631
204 Приобретение активов Республиканским оперативно-
спасательным отрядом 2560

205 |Әскери бөлімдердің активтерді сатып алуы | 1314
206 |Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі | 4737
|агенттігінің аумақтық органдары үшін активтер сатып |
|алу |
301 |Орталық аппараттың әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу| 1000
501 |Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі | 10678
|агенттігінің ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету |
601 |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі| 16300
|агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру |
3 |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік | 61244887
1 |Құқық қорғау қызметі | 20202871
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 18676586
001 |Әкімшілік шығындар | 7225010
001|Орталық органның аппараты | 852056
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 6372954
004 |Тергеу ісінде адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу | 18000
014 |Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де| 413200
|көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы|
021 |Республикалық деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және | 3856326
|қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету |
030|Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері | 3856326
031 |Тергеудегі тұтқынға алынған адамдарды ұстау | 1630528
031|Тергеу изоляторлары | 1630528
034 |3-мемлекеттік жоба | 400000
030|3-мемлекеттік жобаның екінші фазасын іске асыру | 400000
035 |Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен| 217132
|жеке куәліктерін дайындау |
039 |Жедел-іздестіру қызметі | 763849
030|Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметі | 763849
040 |Ішкі істер органдарына автокөлік қызметін көрсетуді | 128874
|ұйымдастыру |
030|Автокөліктік қызмет көрсету мекемесі | 128874
043 |Іс жүргізу шығындарының орнын толтыру | 1000
045 |Дипломатиялық өкілдіктерді қорғау | 234328
046 |Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды мемлекеттік | 6985
|қорғау |
047 |Арнайы тасымалдар | 50900
049 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі ішкі| 750000
|әскерлерін реформалау бағдарламасы |
050 |Жүргізуші куәліктерін, көлік құралдарын мемлекеттік | 1362256
|тіркеуге арналған құжаттарды, нөмір белгілерін жасау |
030|Мемлекеттік тіркеу нөмірлері белгілерін дайындау | 718200
031|Көлік құралдарын тіркеу туралы куәліктерді дайындау | 350095
032|Жүргізу куәліктерін дайындау | 293961
051 |Автоматтандырылған ақпараттық іздестіру жүйесіне | 9679
|қызмет көрсету |
052 |Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ішкі| 29107
|істер органдары мен ішкі әскерлерін материалдық-тех. |
|никалық ресурстармен, әскери техникамен және арнайы |
|құралдармен қамтамасыз ету |
030|Мүліктің әскери және арнайы базасы | 29107
061 |Жедел әрекет ету қызметі | 74957

205 Приобретение активов воинскими частями 1314
206 Приобретение активов для территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям 4737
301 Капитальный ремонт административного здания
центрального аппарата 1000
501 Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям 10678
601 Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям 16300
3 Общественный порядок и безопасность 61244887
1 Правоохранительная деятельность 20202871
201 Министерство внутренних дел Республики
Казахстан 18676586
001 Административные затраты 7225010
001 Аппарат центрального органа 852056
002 Аппараты территориальных органов 6372954
004 Оплата труда адвокатов на следствии 18000
014 Государственная программа борьбы с
терроризмом и иными проявлениями экстремизма
и сепаратизма 413200
021 Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне 3856326
030 Соединения и части внутренних войск 3856326
031 Содержание следственно-арестованных лиц 1630528
031 Следственные изоляторы 1630528
034 Государственный проект 3 400000
030 Реализация второй фазы государственного
проекта 3 400000
035 Изготовление паспортов и удостоверений личности
граждан Республики Казахстан 217132
039 Оперативно-розыскная деятельность 763849
030 Оперативно-розыскная деятельность органов
внутренних дел 763849
040 Организация автотранспортного обслуживания
органов внутренних дел 128874
030 Учреждение автотранспортного обслуживания 128874
043 Возмещение процессуальных издержек 1000
045 Охрана дипломатических представительств 234328
046 Государственная защита лиц, участвующих в
уголовном процессе 6985
047 Специальные перевозки 50900
049 Программа реформирования внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан 750000
050 Изготовление водительских удостоверений,
документов, номерных знаков для
государственной регистрации транспортных средств 1362256
030 Изготовление государственных регистрационных
номерных знаков 718200
031 Изготовление свидетельств о регистрации
транспортных средств 350095
032 Изготовление водительских удостоверений 293961
051 Обслуживание автоматизированной информационной
поисковой системы 9679
052 Обеспечение органов внутренних дел и внутренних
войск Министерства внутренних дел Республики
Казахстан материально-техническими ресурсами,
военной техникой и специальными средствами 29107
030 База военного и специального имущества 29107
061 Служба оперативного реагирования 74957

030|"Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлімшесі | 74957
062 |Тергеу оқшаулауышында СПИД індетіне қарсы әрекет | 500
202 |Ішкі істер органдарын жабдықтармен, арнайы мақсаттағы| 191589
|құралдармен және көлікпен жабдықтау |
203 |Тергеу оқшаулауыштарын инженерлік-техникалық күзет | 25000
|құралдарымен жабдықтау |
204 |Ішкі әскерлердің жедел мақсаттағы батальонын | 283193
|материалдық-техникалық жарақтандыру |
205 |Жол полициясы ұйымдарының өндірістік базасын құру | 153100
302 |Ішкі әскерлер құрамалары мен бөлімдерінің үйлері мен | 107156
|ғимараттарын күрделі жөндеу |
304 |Тергеу оқшаулауыштарын салу, қайта жаңарту және | 640000
|күрделі жөндеу |
501 |Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін | 663
|қамтамасыз ету |
601 |Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін құру | 103254
618 |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі | 1526285
001 |Әкімшілік шығындар | 1225204
001|Орталық органның аппараты | 84096
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 1141108
030 |Қаржы полициясының органдарын материалдық-техникалық | 100000
|қамтамасыз ету |
032 |Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру қызметі | 30000
500 |Қаржы полициясы органдарының ақпараттық жүйелерін | 19900
|қамтамасыз ету |
600 |Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің | 151181
|бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуника.|
|циялық жүйесін құру |
2 |Құқықтық қызмет | 540303
221 |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі | 540303
030 |Мемлекеттік мүліктік міндеттемелердің тізілімін жүргізу 1800
032 |Сот сараптамаларын жүргізу | 227868
030|Сот сараптамасы орталығы | 227868
035 |Заң жобалау жұмыстары | 154100
030|Қолданылып жүрген заңдарға талдау жүргізу | 4100
031|Заң жобаларын әзірлеу жөніндегі консультациялық және | 150000
|сараптамалық қызметтер |
037 |Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу | 72535
043 |Санаткерлік меншік құқығын іске асыру жөніндегі жиын.| 14000
|тық бағдарлама |
050 |Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету | 30000
030|Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізімін | 6272
|жүргізу |
031|Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету | 23728
051 |Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау | 40000
030|Қазақстан Республикасының соттарында мемлекеттің | 2648
|мүддесін қорғау |
031|Шетел мемлекеттерінің соттарында мемлекеттің мүддесін| 37352
|қорғау |
3 |Сот қызметі | 5118166
501 |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты | 5118166
001 |Әкімшілік шығындар | 1030625
001|Орталық органның аппараты | 353565
031|Облыстардағы, Астана мен Алматы қалаларындағы әкімшілер 677060
032 |Сот төрелігін жүзеге асыру | 3314061
033|Жергілікті соттар | 3314061
033 |Әділет біліктілік алқасының қызметін қамтамасыз ету | 18480
201 |Сот жүйесінің органдарын материалдық-техникалық және | 590000
|өзге де қамтамасыз ету |
500 |Қазақстан Республикасы сот жүйесі органдарының | 15000
|бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесін|
|қамтамасыз ету |
600 |Қазақстан Республикасы сот жүйесі органдарының | 150000
|бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесін|
|құру |
4 |Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету жөніндегі| 3236460
|қызмет |

030 Подразделение специального назначения "Сункар" 74957
062 Противодействие эпидемии СПИДа в
следственных изоляторах 500
202 Оснащение органов внутренних дел оборудованием,
средствами специального назначения и транспортом 191589
203 Оснащение следственных изоляторов инженерно-
техническими средствами охраны 25000
204 Материально-техническое оснащение батальона
оперативного назначения внутренних войск 283193
205 Создание производственной базы организаций
дорожной полиции 153100
302 Капитальный ремонт зданий и сооружений
соединений и частей внутренних войск 107156
304 Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт следственных изоляторов 640000
501 Сопровождение информационных систем органов
внутренних дел 663
601 Создание информационных систем органов
внутренних дел 103254
618 Агентство финансовой полиции
Республики Казахстан 1526285
001 Административные затраты 1225204
001 Аппарат центрального органа 84096
002 Аппараты территориальных органов 1141108
030 Материально-техническое обеспечение органов
финансовой полиции 100000
032 Оперативно-розыскная деятельность органов
финансовой полиции 30000
500 Сопровождение информационных систем органов
финансовой полиции 19900
600 Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы
Агентства финансовой полиции Республики Казахстан 151181
2 Правовая деятельность 540303
221 Министерство юстиции Республики Казахстан 540303
030 Ведение реестра государственных имущественных
обязательств 1800
032 Проведение судебных экспертиз 227868
030 Центр судебной экспертизы 227868
035 Законопроектные работы 154100
030 Ведение анализа действующего законодательства 4100
031 Консультационные и экспертные услуги
по разработке законопроектов 150000
037 Оплата труда адвокатов за участие в суде 72535
043 Сводная программа по реализации прав
интеллектуальной собственности 14000
050 Обеспечение правовой информацией 30000
030 Ведение Государственного реестра
нормативных правовых актов 6272
031 Обеспечение правовой информацией 23728
051 Защита интересов государства в судах 40000
030 Защита интересов государства в судах
Республики Казахстан 2648
031 Защита интересов государства в судах
иностранных государств 37352
3 Судебная деятельность 5118166
501 Верховный Суд Республики Казахстан 5118166
001 Административные затраты 1030625
001 Аппарат центрального органа 353565
031 Администраторы в областях, городах Астаны
и Алматы 677060
032 Отправление правосудия 3314061
033 Местные суды 3314061
033 Обеспечение деятельности Квалификационной
коллегии юстиции 18480
201 Материально-техническое и иное обеспечение
органов судебной системы 590000
500 Сопровождение единой автоматизированной
информационно-аналитической системы органов
судебной системы Республики Казахстан 15000
600 Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы органов
судебной системы Республики Казахстан 150000
4 Деятельность по обеспечению законности и
правопорядка 3236460

502 |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы | 3236460
001 |Әкімшілік шығындар | 2669268
001|Орталық органның аппараты | 218140
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 2451128
030 |Қылмыстық және жедел есептерді жүргізу | 446054
030|Құқықтық статистика және ақпарат орталығы | 441054
031|Ресей Федерациясы ІІМ БАО Мемлекетаралық ақпараттық | 5000
|банкін үлестік ұстау |
600 |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы жанындағы| 56138
|Құқықтық статистика және ақпарат орталығының ақпарат.|
|тық жүйесін құру |
601 |"Папилон-7" АДАЖ дактилоскоптық есептеудің ақпараттық| 65000
|жүйесін құру |
5 |Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсізді. | 23701657
|гін қамтамасыз ету жөніндегі қызмет |
104 |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі | 167689
033 |Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық қорғауды | 8486
|ұйымдастыру |
030|Мемлекеттік органдардағы ақпаратты техникалық | 8486
|қорғауды ұйымдастыру жөніндегі орталық |
034 |Арнайы байланыспен қамтамасыз ету | 141168
030|Фельдъегерлік қызмет | 141168
035 |Мемлекеттік органдарды ақпаратты қорғау құралдарымен | 15000
|қамтамасыз ету |
037 |Мемлекеттік органдарды нормативтік құқықтық | 1000
|актілермен қамтамасыз ету |
601 |Мемлекеттік фельдъегерлік қызметті есептеу және | 1115
|ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
602 |Мемлекеттік органдарда Ақпараттарды техникалық қорғау| 920
|орталығын есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|қамтамасыз ету |
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 21301
056 |Қызметтік-іздеу иттерін қолдана отырып есірткі | 21301
|бизнесіне қарсы күрес бойынша ішкі істер органдарының|
|қызметтерін қамтамасыз ету |
030 |Кинологиялық оқу-жаттығу орталығы | 21301
410 |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті| 22528841
037 |5-мемлекеттік жоба | 800000
030|Ұлттық қауіпсіздік органдарын арнаулы мақсаттағы | 800000
|техникалық құралдармен жарақтандыру жөніндегі |
|бағдарлама |
050 |Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету | 21728841
680 |Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі | 983826
030 |Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды тұлға. | 983826
|лардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету |
6 |Қылмыстық-орындау жүйесі | 6977181
221 |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі | 6977181
040 |Сотталғандарды ұстау | 6473923
030|Түзеу мекемелері | 6473923
041 |Жедел-іздестіру қызметі | 13058
030|Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының жедел-іздестіру | 13058
|қызметі |
042 |Түзеу мекемелерінде СПИД індетіне қарсы әрекет | 3000
200 |Қылмыстық-атқару жүйесін жабдықтармен, арнайы | 98200
|мақсаттағы құралдармен және көлік құралдарымен |
|жабдықтау |
201 |Түзеу мекемелерін инженерлік-техникалық күзет | 89000
|құралдарымен жарақтандыру |
300 |Түзеу мекемелерін салу, қайта жаңарту және күрделі | 300000
|жөндеу |
9 |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да| 1468249
|қызметтер |

502 Генеральная Прокуратура Республики Казахстан 3236460
001 Административные затраты 2669268
001 Аппарат центрального органа 218140
002 Аппараты территориальных органов 2451128
030 Ведение криминального и оперативного учетов 446054
030 Центр правовой статистики и информации 441054
031 Долевое содержание Межгосударственного
информационного банка ГИЦ МВД Российской
Федерации 5000
600 Создание информационной системы Центра правовой
статистики и информации при Генеральной
Прокуратуре Республики Казахстан 56138
601 Создание информационной системы
дактилоскопических учетов АДИС "Папилон-7" 65000
5 Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства 23701657
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан 167689
033 Организация технической защиты информации
в государственных органах 8486
030 Центр по организации технической защиты
информации в государственных органах 8486
034 Обеспечение специальной связью 141168
030 Фельдъегерская служба 141168
035 Обеспечение средствами защиты информации
государственных органов 15000
037 Обеспечение нормативными правовыми актами
государственных органов 1000
601 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Государственной фельдъегерской службы 1115
602 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центра технической защиты
информации в государственных органах 920
201 Министерство внутренних дел Республики
Казахстан 21301
056 Обеспечение деятельности органов внутренних
дел по борьбе с наркобизнесом с применением
служебно-розыскных собак 21301
030 Кинологический учебно-тренировочный центр 21301
410 Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан 22528841
037 Государственный проект 5 800000
030 Программа по оснащению органов
национальной безопасности техническими средствами
специального назначения 800000
050 Обеспечение национальной безопасности 21728841
680 Служба охраны Президента Республики Казахстан 983826
030 Обеспечение безопасности глав государств
и отдельных должностных лиц 983826
6 Уголовно-исполнительная система 6977181
221 Министерство юстиции Республики Казахстан 6977181
040 Содержание осужденных 6473923
030 Исправительные учреждения 6473923
041 Оперативно-розыскная деятельность 13058
030 Оперативно-розыскная деятельность органов
уголовно-исполнительной системы 13058
042 Противодействие эпидемии СПИДа в
исправительных учреждениях 3000
200 Оснащение уголовно-исполнительной системы
оборудованием, инвентарем, средствами специального
назначения и транспортными средствами 98200
201 Оснащение исправительных учреждений
инженерно-техническими средствами охраны 89000
300 Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт исправительных учреждений 300000
9 Прочие услуги в области общественного порядка
и безопасности 1468249

221 |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі | 1468249
001 |Әкімшілік шығындар | 1283132
001|Орталық органның аппараты | 155076
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 633216
030|Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты | 97528
031|Қылмыстық-атқару жүйесі аумақтық органдарының | 397312
|аппараттары және бөлімшелері |
049 |Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес | 36200
|жөніндегі қызметті үйлестіру және оның мониторингі |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 2300
500 |Әділет органдарының ақпараттық-анықтамалық жүйелерін | 86681
|қамтамасыз ету |
501 |Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық | 662
|жүйесін қамтамасыз ету |
600 |Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық | 13053
|жүйесін құру |
601 |Әділет органдарының ақпараттық-анықтама жүйесін құру | 46221
4 |Білім беру | 16590003
2 |Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру | 1872319
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 252630
|министрлігі |
030|Республикалық деңгейде жалпы білім беретін оқуды | 252630
|субсидиялау |
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 1298205
031 |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау | 473335
030|Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты | 57999
031|Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты | 72185
032|Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери | 74754
|мектеп-интернаты |
033|А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка | 65766
|мектеп-интернаты |
034|Ө.Жәутіков атындағы республикалық физика-математика | 71463
|мектеп-интернаты |
035|Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын | 60094
|республикалық мектеп-интернаты |
036|К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған | 71074
|республикалық орта мамандандырылған музыка мектеп- |
|интернаты |
038 |Республикалық мектеп эксперименттерін және олимпиа. | 51380
|даларын өткізу |
048 |Балалармен мектептен тыс іс-шараларды өткізу | 194603
058 |Мектеп кітапханалары үшін әдебиеттер сатып алу және | 137199
|жеткізіп беру |
061 |Жалпы білім беру мекемелерінің оқушыларын оқулықпен | 235420
|қамтамасыз ету |
032|Оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және| 235420
|республикалық мекемелердің және шетелдегі оқушыларды |
|оқулықтармен қамтамасыз ету |
069 |"Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығында | 32735
|оқу-тәрбиелік іс-шараларын өткізу |
207 |Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты үшін | 1175
|негізгі құралдар сатып алу |
208 |Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты үшін | 1500
|негізгі құралдар сатып алу |
209 |Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери | 1000
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу |
210 |А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка | 1000
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу |
211 |Ө.Жәутіков атындағы республикалық физика-математика | 2000
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу |
212 |Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын республи. 3364
|калық мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу
213 |К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған орта 1800
|білім беретін республикалық мамандандырылған музыка |
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу |
306 |Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернатының | 1000
|ғимаратын күрделі жөндеу |
307 |Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық мектеп- | 1500
|интернаты ғимаратын күрделі жөндеу |
310 |Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын респуб. | 4886
|ликалық мектеп-интернатының ғимаратын күрделі жөндеу |
311 |К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған | 2123
|орта білім беретін республикалық мамандырылған музыка|
|мектеп-интернатының ғимаратын күрделі жөндеу |
317 |А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка | 22000
|мектеп-интернатының ғимаратын қайта жаңарту |
500 |Орта білімнің ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету | 90760
602 |Орта білімнің ақпараттық жүйесін құру | 39425
613 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі| 321484
|агенттігі |

221 Министерство юстиции Республики Казахстан 1468249
001 Административные затраты 1283132
001 Аппарат центрального органа 155076
002 Аппараты территориальных органов 633216
030 Аппарат Комитета уголовно-исполнительной
системы 97528
031 Аппараты и подразделения территориальных
органов уголовно-исполнительной системы 397312
049 Координация и мониторинг деятельности по
борьбе с наркоманией и наркобизнесом 36200
079 Выполнение функций лицензиаров 2300
500 Сопровождение информационно-справочной
системы органов юстиции 86681
501 Сопровождение информационной системы
Комитета уголовно-исполнительной системы 662
600 Создание информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы 13053
601 Создание информационно-справочной системы
органов юстиции 46221
4 Образование 16590003
2 Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование 1872319
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 252630
030 Субсидирование общеобразовательного обучения на
республиканском уровне 252630
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 1298205
031 Государственная поддержка одаренных детей 473335
030 Шымкентская республиканская военная школа-
интернат 57999
031 Карагандинская республиканская военная школа-
интернат 72185
032 Алматинская республиканская военная школа-
интернат им.Б.Момышулы 74754
033 Республиканская казахская средняя музыкальная
школа-интернат им. А.Жубанова 65766
034 Республиканская физико-математическая школа-
интернат им. О.Жаутыкова 71463
035 Республиканская школа-интернат с углубленным
изучением казахского языка и литературы 60094
036 Республиканская средняя специализированная
музыкальная школа-интернат для одаренных детей
им. К.Байсеитовой 71074
038 Проведение республиканских школьных экспериментов
и олимпиад 51380
048 Проведение внешкольных мероприятий с детьми 194603
058 Приобретение и доставка литературы для
школьных библиотек 137199
061 Обеспечение учебниками учащихся
общеобразовательных учреждений 235420
032 Разработка учебников и учебно-методических
комплексов и обеспечение учебниками учащихся
республиканских учреждений и за рубежом 235420
069 Проведение учебно-воспитательных мероприятий
в Республиканском учебно-оздоровительном
центре "Бобек" 32735
207 Приобретение основных средств для Шымкентской
республиканской военной школы-интерната 1175
208 Приобретение основных средств для Карагандинской
республиканской военной школы-интерната 1500
209 Приобретение основных средств для Алматинской
республиканской военной школы-интерната
им.Б.Момышулы 1000
210 Приобретение основных средств для Республиканской
казахской средней музыкальной школы-интерната
им.А.Жубанова 1000
211 Приобретение основных средств для Республиканской
физико-математической школы-интерната
им. О.Жаутыкова 2000
212 Приобретение основных средств для Республиканской
школы-интерната с углубленным изучением
казахского языка и литературы 3364
213 Приобретение основных средств для Республиканской
средней специализированной музыкальной школы-
интерната для одаренных детей им.К.Байсеитовой 1800
306 Капитальный ремонт зданий Карагандинской
республиканской военной школы-интерната 1000
307 Капитальный ремонт зданий Алматинской
республиканской военной школы-интерната
им. Б.Момышулы 1500
310 Капитальный ремонт зданий Республиканской
школы-интерната с углубленным изучением
казахского языка и литературы 4886
311 Капитальный ремонт зданий Республиканской
средней специализированной музыкальной
школы-интерната для одаренных детей
им. К.Байсеитовой 2123
317 Реконструкция зданий Республиканской
казахской средней музыкальной школы-интерната 22000
имени А.Жубанова
500 Сопровождение информационной системы среднего
образования 90760
602 Создание информационной системы среднего
образования 39425
613 Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту 321484

031 |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау | 232410
030|Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов | 79056
|атындағы республикалық мектеп-интернат |
031|Спорттағы дарынды балаларға арналған К.Ахметов | 97018
|атындағы республикалық мектеп-интернат |
032|Лениногорск қаласындағы спорттағы дарынды балаларға | 56336
|арналған республикалық мектеп-интернат |
033 |Олимпиадалық резерв және жоғары спорт шеберлігі | 77680
|мектептерін субсидиялау |
201 |Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов | 11394
|атындағы республикалық мектеп-интернаттың материалдық-
|техникалық базасын нығайту |
4 |Орта кәсіби білім беру | 1087154
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 267410
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау | 267410
030|Ақтөбе заң колледжі | 60124
033|Шымкент заң колледжі | 84417
034|Семей заң колледжі | 67126
035|Алматы заң колледжі | 55743
208 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі | 292400
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау | 292400
034|Орта-кәсіби білім мекемелері | 292400
221 |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі | 75757
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау | 75757
030|Павлодар заң колледжі | 75757
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 324215
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау | 324215
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 54519
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау | 54519
613 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі| 72853
|агенттігі |
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау | 72853
5 |Қосымша кәсіби білім беру | 557321
104 |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі | 550
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 550
030|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби | 550
|біліктілігін арттыру |
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 32340
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 32340
030|Кәсіби даярлау училищесі | 32340
204 |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі | 23935
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 23935
030|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби | 23935
|біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау |
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 1011
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 1011
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру 1011
006|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін | 912
|арттыру және қайта даярлау |
213 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты | 16392
|әлеуметтік қорғау министрлігі |

031 Государственная поддержка одаренных детей 232410
030 Республиканская школа-интернат для одаренных в
спорте детей им. Х.Мунайтпасова 79056
031 Республиканская школа-интернат для одаренных в
спорте детей им. К.Ахметова 97018
032 Республиканская школа-интернат для одаренных
в спорте детей в г. Лениногорске 56336
033 Субсидирование школ олимпийского резерва и высшего
спортивного мастерства 77680
201 Укрепление материально-технической базы
Республиканской школы-интерната для одаренных
в спорте детей имени Х.Мунайтпасова 11394
4 Среднее профессиональное образование 1087154
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан 267410
007 Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием 267410
030 Актюбинский юридический колледж 60124
033 Шымкентский юридический колледж 84417
034 Семипалатинский юридический колледж 67126
035 Алматинский юридический колледж 55743
208 Министерство обороны Республики Казахстан 292400
007 Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием 292400
034 Учреждения среднего профессионального образования 292400
221 Министерство юстиции Республики Казахстан 75757
007 Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием 75757
030 Павлодарский юридический колледж 75757
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 324215
007 Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием 324215
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 54519
007 Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием 54519
613 Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту 72853
007 Подготовка специалистов со средним профессиональным
образованием 72853
5 Дополнительное профессиональное образование 557321
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан 550
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 550
030 Повышение квалификации для выполнения
государственных функций 550
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан 32340
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 32340
030 Училище профессиональной подготовки 32340
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан 23935
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 23935
030 Повышение квалификации и переподготовка кадров
для выполнения государственных функций 23935
212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 1923
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 1923
005 Повышение квалификации государственных служащих 1011
006 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений 912
213 Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан 16392

010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 16392
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру 3381
030|Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік | 13011
|қорғау министрлігінің мамандарын оқыту |
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 15802
|министрлігі |
045 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 15802
|министрлігі мамандарының біліктілігін арттыру |
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 3714
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 3714
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру 3714
221 |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі | 845
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 845
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру 845
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 196383
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 196383
030|Мемлекеттік білім беру мекемелері кадрларының |
|біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 196383
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 132022
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 132022
005|Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру | 3177
030|Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемелері кадрлардың | 128845
|біліктілігін арттыру және қайта даярлау |
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 20000
|министрлігі |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 20000
030|Халықаралық деңгейде аудиторлар сарапшылары атағына | 20000
|мамандарды оқыту |
308 |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі| 7549
|агенттігі |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 7549
006|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін | 7549
|арттыру және қайта даярлау |
501 |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты | 35000
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 35000
030|Судьялардың және сот жүйесі қызметкерлерінің білікті.| 35000
|лігін арттыру |
606 |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі | 6272
|агенттігі |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 6272
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру 6272
608 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері | 56611
|жөніндегі агенттігі |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 46892
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру 1800
030|Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы | 39092
|Мемлекеттік қызмет академиясы |
031|Оқу жүйесін жетілдіру және мемлекеттік қызметшілердің| 6000
|біліктілігін арттыру |
602 |Мемлекеттік қызмет академиясын есептеу және ұйымдас. | 9719
|тыру техникасымен қамтамасыз ету |
610 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу | 7983
|жөніндегі агенттігі |

010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 16392
005 Повышение квалификации государственных служащих 3381
030 Обучение специалистов Министерства труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан 13011
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан 15802
045 Повышение квалификации специалистов Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан 15802
217 Министерство финансов Республики Казахстан 3714
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 3714
005 Повышение квалификации государственных
служащих 3714
221 Министерство юстиции Республики Казахстан 845
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 845
005 Повышение квалификации государственных служащих 845
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 196383
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 196383
030 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций образования 196383
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 132022
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 132022
005 Повышение квалификации государственных служащих 3177
030 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций здравоохранения 128845
233 Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан 20000
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 20000
030 Обучение специалистов на звание экспертов-
аудиторов международного уровня 20000
308 Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям 7549
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 7549
006 Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений 7549
501 Верховный Суд Республики Казахстан 35000
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 35000
030 Повышение квалификации судей и работников
судебной системы 35000
606 Агентство Республики Казахстан по статистике 6272
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 6272
005 Повышение квалификации государственных служащих 6272
608 Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы 56611
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 46892
005 Повышение квалификации государственных
служащих 1800
030 Академия государственной службы при Президенте
Республики Казахстан 39092
031 Совершенствование системы обучения и повышения
квалификации государственных служащих 6000
602 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Академии государственной службы 9719
610 Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам 7983

010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау | 7983
050|Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру | 7983
6 |Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін кәсіби білім беру 11896673
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 876850
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 876850
032|Қостанай заң институты | 126994
033|Ішкі әскерлердің жоғары әскери училищесі, Петропавл | 266081
|қаласы |
034|Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің | 278910
|академиясы |
035|Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің | 204865
|Қарағанды заң институты |
208 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі | 964400
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 964400
034|Жоғары білім беру мекемелері | 964400
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 8665179
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 2952502
033|Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттік ұлттық универси.| 172258
|тетінде кадрлар даярлау |
034|Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік универси.| 73788
|тетінде кадрлар даярлау |
040|Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік консерваториясы| 159241
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау | 2547215
050 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша ел ішіндегі | 3546581
|жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау |
034|Жаңа қабылдау шеңберінде елдің жоғары оқу орындарында| 431148
|кадрларды даярлау |
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау | 3115433
051 |Шетелдегі жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 397499
053 |Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында | 12036
|кадрлар даярлау |
054 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды мемлекеттік | 14855
|несиелендіруді қамтамасыз ету |
030|Қаржы орталығы | 14855
055 |М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университе.| 71760
|тінің Қазақстандық филиалында кадрлар даярлау |
067 |Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды стипендия.| 140940
|мен қамтамасыз ету |
068 |Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды даярлау | 69804
102 |Жоғары оқу орындарының студенттерін стипендиямен | 547085
|қамтамасыз ету |
035|Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде | 18888
|оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету |
036|Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік универси.| 13854
|тетінде оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді 514343
|стипендиямен қамтамасыз ету |
103 |Мемлекеттік білім гранттары бойынша оқитын | 865107
|студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету |
035|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білім беру | 115058
|гранттары бойынша оқитын студенттерді стипендиямен |
|қамтамасыз ету |
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді 750049
|стипендиямен қамтамасыз ету |

010 Повышение квалификации и переподготовка кадров 7983
005 Повышение квалификации государственных
служащих 7983
6 Высшее и послевузовское профессиональное
образование 11896673
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан 876850
009 Подготовка кадров в высших учебных заведениях 876850
032 Костанайский юридический институт 126994
033 Высшее военное училище внутренних войск,
г. Петропавловск 266081
034 Академия Министерства внутренних дел Республики
Казахстан 278910
035 Карагандинский юридический институт Министерства
внутренних дел Республики Казахстан 204865
208 Министерство обороны Республики Казахстан 964400
009 Подготовка кадров в высших учебных заведениях 964400
034 Учреждения высшего образования 964400
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 8665179
009 Подготовка кадров в высших учебных заведениях 2952502
033 Подготовка кадров в Казахском национальном
университете им. Аль-Фараби 172258
034 Подготовка кадров в Международном Казахско-
Турецком университете им.Х.А. Яссави 73788
040 Казахская национальная консерватория имени
Курмангазы 159241
091 Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны 2547215
050 Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственным образовательным
грантам 3546581
034 Подготовка кадров в высших учебных заведениях
страны в рамках нового приема 431148
091 Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны 3115433
051 Подготовка кадров в высших учебных заведениях за
рубежом 397499
053 Подготовка кадров в филиале "Восход"
Московского авиационного института 12036
054 Обеспечение государственного кредитования
подготовки кадров в высших учебных заведениях 14855
030 Финансовый центр 14855
055 Подготовка кадров в Казахстанском филиале
Московского государственного университета
им. М.В.Ломоносова 71760
067 Стипендиальное обеспечение научных и научно-
педагогических кадров 140940
068 Подготовка научных и научно-педагогических кадров 69804
102 Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений 547085
035 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в Казахском национальном университете
имени Аль-Фараби 18888
036 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в Международном Казахско-Турецком
университете имени Х.А.Яссави 13854
092 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны 514343
103 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам 865107
035 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам в рамках нового приема 115058
092 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны 750049

218 |Қаржы орталығының материалдық базасын дамыту | 2500
220 |М.В.Ломоносов атындағы ММУ Қазақстандық филиалына | 44510
|пайдалануға беру үшін Л.Гумилев атындағы Еуразия |
|ұлттық университетіне активтер сатып алу |
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 1167506
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 594299
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау | 594299
050 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша жоғары оқу | 363861
|орындарында кадрлар даярлау |
034|Жаңа қабылдауға шеңберінде елдің жоғары оқу | 38070
|орындарында кадрлар даярлау |
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау |
057 |Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету | 34776
058 |Ғылыми кадрларды даярлау | 20063
102 |Жоғары оқу орындарының студенттерін стипендиямен қам.| 88998
|тамасыз ету |
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студент. | 88998
|терді стипендиямен қамтамасыз ету |
103 |Мемлекеттік білім гранттары бойынша оқитын студент. | 65509
|терді стипендиямен қамтамасыз ету |
035|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білім беру | 8356
|гранттары бойынша оқитын студенттерді стипендиямен |
|қамтамасыз ету |
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студент. | 57153
|терді стипендиямен қамтамасыз ету |
308 |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі| 110191
|агенттігі |
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 110191
030|Көкшетау техникалық институты | 110191
618 |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі | 112547
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау | 112547
030|Қаржы полициясының академиясы | 112547
9 |Білім беру саласындағы өзге де қызметтер | 1176536
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 1174965
037 |Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 32975
039 |Әдіснамалық құралдарды дайындау | 37110
044 |Арнайы білім беру бағдарламаларын іске асыру | 26301
030|Дамуында проблемасы бар балалар мен жасөспірімдерді | 26301
|әлеуметтік бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалтудың |
|республикалық ғылыми-практикалық орталығы |
049 |Мәдениет және өнер саласында үздіксіз білім беруді | 481700
|қамтамасыз ету |
030|Қазақ ұлттық музыка академиясы | 232583
032|Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы | 249117
063 |Балалардың мамандандырылған түзету мекемелері үшін | 88000
|жаңа буын оқулықтар әзірлеу, шығару және жеткізіп беру
064 |Бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдары үшін | 138600
|арнайы пәндер бойынша оқулықтар мен оқу-әдістемелік |
|кешендерді әзірлеу |
214 |Дамуы кеміс балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік | 1391
|бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту республикалық |
|ғылыми-практикалық орталығы үшін негізгі құралдар |
|сатып алу |
215 |Қазақ ұлттық музыка академиясы үшін негізгі құралдар | 5000
|сатып алу |
216 |Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы | 2328
|үшін негізгі құралдар сатып алу |
312 |Қазақ ұлттық музыка академиясының ғимаратын күрделі | 10000
|жөндеу |
313 |Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясының| 15000
|ғимаратын күрделі жөндеу |
314 |Құрманғазы атындағы қазақ ұлттық консерваториясының | 66117
|ғимаратын күрделі жөндеу |
315 |Дамуы кеміс балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік | 10000
|бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту республикалық |
|ғылыми-практикалық орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
316 |Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының | 50000
|Үлкен органдық залын қайта жаңарту |
501 |Республикалық деңгейде білім берудің ақпараттық | 100443
|жүйесін қамтамасыз ету |
600 |Білім берудің ақпараттық жүйесін құру | 110000
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 1571

218 Развитие материальной базы Финансового центра 2500
220 Приобретение Евразийскому национальному
университету им.Л.Гумилева активов для
передачи в пользование Казахстанскому филиалу
МГУ им.М.В.Ломоносова 44510
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 1167506
009 Подготовка кадров в высших учебных
заведениях 594299
091 Подготовка кадров в высших учебных
заведениях внутри страны 594299
050 Подготовка кадров в высших учебных
заведениях по государственным образовательным
грантам 363861
034 Подготовка кадров в вузах страны в рамках
нового приема 38070
091 Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны 325791
057 Стипендиальное обеспечение научных кадров 34776
058 Подготовка научных кадров 20063
102 Стипендиальное обеспечение студентов
высших учебных заведений 88998
092 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях внутри
страны 88998
103 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам 65509
035 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам в рамках нового приема 8356
092 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях внутри
страны 57153
308 Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям 110191
009 Подготовка кадров в высших учебных заведениях 110191
030 Кокшетауский технический институт 110191
618 Агентство финансовой полиции Республики
Казахстан 112547
009 Подготовка кадров в высших учебных заведениях 112547
030 Академия финансовой полиции 112547
9 Прочие услуги в области образования 1176536
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 1174965
037 Прикладные научные исследования в области
образования 32975
039 Разработка методологических пособий 37110
044 Реализация специальных образовательных программ 26301
030 Республиканский научно-практический центр
социальной адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами в
развитии 26301
049 Обеспечение непрерывного обучения в области
культуры и искусства 481700
030 Казахская национальная академия музыки 232583
032 Казахская национальная академия искусств
им. Т.К.Жургенова 249117
063 Разработка, издание и доставка нового
поколения учебников для специализированных
коррекционных детских учреждений 88000
064 Разработка учебников и учебно-методических
комплексов по специальным дисциплинам для
организаций начального и среднего
профессионального образования 138600
214 Приобретение основных средств для
Республиканского научно-практического центра
социальной адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами
в развитии 1391
215 Приобретение основных средств для Казахской
национальной академии музыки 5000
216 Приобретение основных средств для Казахской
национальной академии искусств
им. Т.К.Жургенова 2328
312 Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной академии музыки 10000
313 Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной академии искусств
им. Т.К.Жургенова 15000
314 Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной консерватории им.Курмангазы 66117
315 Капитальный ремонт здания Республиканского
научно-практического центра социальной
адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами
в развитии 10000
316 Реконструкция Большого органного зала
Казахской национальной консерватории
им. Курмангазы 50000
501 Сопровождение информационной системы
образования на республиканском уровне 100443
600 Создание информационной системы
образования 110000
226 Министерство здравоохранения
Республики Казахстан 1571

049 |Әдіснамалық жұмыстар | 1571
5 |Денсаулық сақтау | 12038380
1 |Кең бейінді ауруханалар | 596448
201 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі | 116263
012 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының | 116263
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу |
030|Емханалы госпиталь | 66326
031|Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарының | 49937
|қызметкерлеріне және олардың отбасы мүшелеріне |
|медициналық көмек көрсету |
208 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі | 451900
012 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының | 451900
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу |
044|Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының | 451900
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу |
|жөніндегі мекеме |
678 |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы | 28285
012 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының | 28285
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу |
030|Республикалық ұланның госпиталі | 28285
2 |Халықтың денсаулығын қорғау | 1231775
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 105640
046 |Балаларды оңалту | 105640
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 1106368
040 |Иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды | 296847
|орталықтандырылған сатып алу |
042 |Халықтың салауатты өмір салтын насихаттау | 20114
043 |Індеттерге қарсы күрес жүргізу | 15622
047 |Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштарды) өндіру | 156922
048 |Арнайы медициналық резервті сақтау | 6334
030|Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз ету | 6334
|орталығы |
051 |Қатерлі жұқпалы аурулардың алдын алу және оларға | 610529
|қарсы күрес жүргізу |
030|Атырау, Арал теңізі, Ақтөбе, Орал, Талдықорған, | 487469
|Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда, Жамбыл, Шалқар |
|тырысқаққа қарсы станциялары |
031|Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық | 43015
|станция |
032| Оңтүстiк-Шығыс аймақтық әуе көлiгiндегі санитарлық- |
| эпидемиологиялық сараптама орталығы | 5744,7
| |
000|Солтүстiк-Батыс аймақтық әуе көлiгiндегi санитарлық- |
|эпидемиологиялық сараптама орталығы | 472,3
033|Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың | 26504
|Алматы аймақтық орталығы |
034|Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың | 27287
|Ақмола аймақтық орталығы |
035|Санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың батыс | 20037
|аймақтық орталығы |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 19767
039 |Республикалық деңгейде санитарлық-эпидемиологиялық | 19767
|қадағалау |
030|Санитарлық-эпидемиологиялық станция | 19767
3 |Мамандандырылған медициналық көмек | 6904919
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 6904919
033 |"В" қоздырғышы гепатитіне қарсы вакциналарды | 231146
|орталықтандырылған сатып алу |

049 Методологическая работа 1571
5 Здравоохранение 12038380
1 Больницы широкого профиля 596448
201 Министерство внутренних дел Республики
Казахстан 116263
012 Лечение военнослужащих, сотрудников право-
охранительных органов и членов их семей 116263
030 Госпиталь с поликлиникой 66326
031 Оказание медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов, членам
их семей 49937
208 Министерство обороны Республики Казахстан 451900
012 Лечение военнослужащих, сотрудников право-
охранительных органов и членов их семей 451900
044 Учреждения по лечению военнослужащих,
сотрудников правоохранительных органов
и членов их семей 451900
678 Республиканская гвардия Республики Казахстан 28285
012 Лечение военнослужащих, сотрудников правоохрани-
тельных органов и членов их семей 28285
030 Госпиталь Республиканской гвардии 28285
2 Охрана здоровья населения 1231775
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 105640
046 Реабилитация детей 105640
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 1106368
040 Централизованный закуп вакцин для
проведения иммунопрофилактики 296847
042 Пропаганда здорового образа жизни населения 20114
043 Борьба с эпидемиями 15622
047 Производство крови (заменителей) на
республиканском уровне 156922
048 Хранение специального медицинского резерва 6334
030 Республиканский центр специального
медицинского обеспечения 6334
051 Профилактика и борьба с опасными инфекциями 610529
030 Противочумные станции Атырауская, Араломорская,
Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская,
Мангистауская, Шымкентская, Кызылординская,
Жамбылская, Шалкарская 487469
031 Казахская республиканская санитарно-
эпидемиологическая станция 43015
032 Юго-Восточный региональный центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте 5744,7
033 Алматинский региональный центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы на транспорте 26504
034 Акмолинский региональный центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы на транспорте 27287
035 Западный региональный центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы 20037
000 Северо-Западный региональный центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте 472,3
694 Управление Делами Президента Республики Казахстан 19767
039 Санитарно-эпидемиологический надзор на
республиканском уровне 19767
030 Санитарно-эпидемиологическая станция 19767
3 Специализированная медицинская помощь 6904919
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 6904919
033 Централизованный закуп вакцин против
вирусного гепатита "В" 231146

035 |Ауруларды шетелде емдеу | 30000
036 |Мамандандырылған медициналық көмек көрсету | 709008
030|Мүгедектердің республикалық клиникалық госпиталі | 194409
032|Республикалық клиникалық психиатриялық аурухана | 135168
033|Қазақ республикалық лепрозорийі | 96141
035|Апат жөніндегі медицина орталығы | 34670
036|Жіті бақылаудағы мамандандырылған үлгідегі | 248620
|республикалық психиатриялық аурухана |
038 |Республикалық деңгейде орындалатын "Туберкулез" | 1619314
|бағдарламасы |
030|Қазақстан Республикасы туберкулез проблемаларының | 235536
|ұлттық орталығы |
031|"Бурабай" республикалық балалардың туберкулез | 62125
|санаторийі |
032|"Бурабай" республикалық ересектердің туберкулез | 104653
|санаторийі |
033|Туберкулезге қарсы қолданатын препараттарды | 1217000
|орталықтандырылған сатып алу |
039 |Диабетке қарсы препараттарды орталықтандырылған сатып| 958925
|алу |
044 |Диализаторлар мен оның шығыс материалдарын және | 160000
|бүйректі алмастыру бойынша операция жасалған ауру. |
|ларға дәрі-дәрмекті орталықтандырылған сатып алу |
| 052 |Ана мен баланы қорғау | 629463
030|Ана мен баланың денсаулығын қорғау республикалық | 107378
|ғылыми-зерттеу орталығының мамандандырылған медицина.|
|лық көмек көрсетуі |
031|Педиатрия мен балалар хирургиясы ғылыми орталығының | 114399
|мамандандырылған медициналық көмек көрсетуі |
032|Балаларды оңалту | 235491
033|"Балбұлақ" республикалық балалар сауықтыру орталығы | 38709
034|Лейкемиямен ауыратын балаларды емдеу үшін дәрі-дәр. | 133486
|мектерді орталықтандырылған сатып алу |
054 |Зертханалық жабдықтарды және шығыс материалдарын | 244784
|орталықтандырылған сатып алу |
055 |СПИД індетіне қарсы әрекет | 29654
030|СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жүргізу | 27754
|жөніндегі республикалық орталық |
031|ВИЧ-ті жұқтыруды алдын-алу шаралары | 1900
059 |Онкологиялық ұйымдар үшін медициналық жабдықтарды ор.| 400000
|талықтандырылған сатып алу |
060 |Онкологиялық ауруларды емдеу үшін химиялық препарат. | 800000
|тарды орталықтандырылған сатып алу |
065 |Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған | 1092625
|медициналық көмек |
031|Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған | 1092625
|медициналық көмек көрсету |
5 |Медициналық көмектің басқа түрлері | 633690
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 633690
031 |Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек | 617917
|көрсету |
032 |Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық | 15773
|қамтамасыз ету |
030|Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық | 15773
|қамтамасыз ету орталығы |
9 |Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер | 2671548
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 2586548

035 Лечение больных за рубежом 30000
036 Оказание специализированной медицинской помощи 709008
030 Республиканский клинический госпиталь инвалидов 194409
032 Республиканская клиническая психиатрическая
больница 135168
033 Казахский республиканский лепрозорий 96141
035 Центр медицины катастроф 34670
036 Республиканская психиатрическая больница
специализированного типа с интенсивным
наблюдением 248620
038 Программа "Туберкулез", выполняемая на
республиканском уровне 1619314
030 Национальный центр проблем туберкулеза Республики
Казахстан 235536
031 Республиканский туберкулезный детский санаторий
"Боровое" 62125
032 Республиканский туберкулезный взрослый санаторий
"Боровое" 104653
033 Централизованный закуп противотуберкулезных
препаратов 1217000
039 Централизованный закуп противодиабетических
препаратов 958925
044 Централизованный закуп диализаторов с расходными
материалами и лекарственных средств для больных,
перенесших операцию по пересадке почек 160000
052 Охрана материнства и детства 629463
030 Оказание специализированной медицинской помощи
Республиканским научно-исследовательским центром
охраны здоровья матери и ребенка 107378
031 Оказание специализированной медицинской помощи
Научным центром педиатрии и детской хирургии 114399
032 Реабилитация детей 235491
033 Республиканский детский реабилитационный центр
"Балбулак" 38709
034 Централизованный закуп лекарственных препаратов
для лечения детей, больных лейкемией 133486
054 Централизованный закуп лабораторного
оборудования и расходных материалов 244784
055 Противодействие эпидемии СПИДа 29654
030 Республиканский центр по профилактике
и борьбе со СПИДом 27754
031 Мероприятия по предупреждению заражений ВИЧ 1900
059 Централизованный закуп медицинского
оборудования для онкологических организаций 400000
060 Централизованный закуп химиопрепаратов для
лечения онкологических больных 800000
065 Специализированная медицинская помощь населению
на республиканском уровне 1092625
031 Оказание специализированной медицинской помощи
населению на республиканском уровне 1092625
5 Другие виды медицинской помощи 633690
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 633690
031 Оказание медицинской помощи отдельным категориям
граждан 617917
032 Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций 15773
030 Центр технического и информационного обеспечения
медицинских организаций 15773
9 Прочие услуги в области здравоохранения 2671548
226 Министерство здравоохранения
Республики Казахстан 2586548

001 |Әкімшілік шығындар | 291632
001|Орталық органның аппараты | 92588
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 199044
030 |Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми | 251658
|зерттеулер |
031 |Медициналық жабдықтар мен санитарлық көлікті | 982101
|орталықтандырылған сатып алу |
032 |Көрсетілетін медициналық қызметтің сапасын талдау | 127824
|және бағалау |
037 |Сот-медициналық сараптамасы | 382006
030|Сот-медицинасы орталығы және оның аумақтық бөлімшелері 382006
041 |Медицина және денсаулық сақтау саласында құндылық. | 4804
|тарды сақтау жөніндегі ұйымдарды субсидиялау |
053 |Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі | 276140
|жөндеу |
056 |Халыққа медициналық қызмет көрсетуді басқаруды | 71786
|жетілдіру |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 15000
201 |Республикалық мемлекеттік денсаулық сақтау мекемеле. | 113642
|рін материалдық-техникалық жарақтандыру |
203 |Орталық орган аппаратының материалдық-техникалық | 6809
|базасын нығайту |
205 |"Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары | 5350
|республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМК қайта |
|құру және жабдықтау жобасын дайындау |
206 |Астана қаласында қан препаратын өндіру жөніндегі | 16640
|зауыт құрылысының жобасын дайындау |
300 |Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау | 1272
|министрлігінің әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу |
500 |Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін қамтамасыз |
|ету | 11999
600 |Денсаулық сақтау органдарының ақпараттық жүйелерін |
|құру | 13001
601 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлі.| 14884
|гін есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|қамтамасыз ету |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 85000
042 |Медициналық жабдықтарды орталықтандырылған сатып алу | 85000
6 |Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек |169805872
1 |Әлеуметтік қамтамасыз ету |162814622
213 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты |162814622
|әлеуметтік қорғау министрлігі |
030 |Зейнетақы бағдарламасы |120432800
030|Ортақ зейнетақыларды төлеу |120432800
031 |Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар | 34167235
030|Мүгедектігі бойынша | 18925695
031|Асыраушысынан айырылуына байланысты | 14723050
032|Жасы бойынша | 518490
032 |Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар | 5819542
007|ҰОС мүгедектері | 1443725
008|ҰОС қатысушылар | 2022438
009|ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар | 1104628
013|ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар | 693623
014|ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері | 207032
016|Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері (күйеулері)| 304898
030|Кеңес Одағының батырлары, Социалистік еңбек ерлері, | 43198
|үш дәрежедегі Даңқ, үш дәрежедегі Еңбек Даңқы орден. |
|дерінің ковалерлері |

001 Административные затраты 291632
001 Аппарат центрального органа 92588
002 Аппараты территориальных органов 199044
030 Прикладные научные исследования в области
здравоохранения 251658
031 Централизованный закуп медицинского оборудования
и санитарного транспорта 982101
032 Анализ и оценка качества предоставляемых
медицинских услуг 127824
037 Судебно-медицинская экспертиза 382006
030 Центр судебной медицины и его территориальные
подразделения 382006
041 Субсидирование организаций по хранению
ценностей в области медицины и здравоохранения 4804
053 Капитальный ремонт республиканских организаций
здравоохранения 276140
056 Совершенствование управления медицинским
обслуживанием населения 71786
079 Выполнение функций лицензиаров 15000
201 Материально-техническое оснащение
республиканских государственных учреждений
здравоохранения 113642
203 Укрепление материально-технической базы
аппарата центрального органа 6809
205 Подготовка проекта реконструкции и оснащения РГП
"Республиканский научно-практический Центр
медико-социальных проблем наркомании" 5350
206 Подготовка проекта строительства завода по
производству препаратов крови в г. Астане 16640
300 Капитальный ремонт административного здания
Министерства здравоохранения Республики Казахстан 1272
500 Сопровождение информационных систем
здравоохранения 11999
600 Создание информационных систем здравоохранения 13001
601 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства здравоохранения
Республики Казахстан 14884
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 85000
042 Централизованный закуп медицинского оборудования 85000
6 Социальное обеспечение и социальная помощь 169805872
1 Социальное обеспечение 162814622
213 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан 162814622
030 Пенсионная программа 120432800
030 Выплата солидарных пенсий 120432800
031 Государственные социальные пособия 34167235
030 По инвалидности 18925695
031 По случаю потери кормильца 14723050
032 По возрасту 518490
032 Специальные государственные пособия 5819542
007 Инвалиды ВОВ 1443725
008 Участники ВОВ 2022438
009 Лица, приравненные к инвалидам ВОВ 1104628
013 Лица, приравненные к участникам ВОВ 693623
014 Вдовы воинов, погибших в ВОВ 207032
016 Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ 304898
030 Герои Советского Союза, Герои Социалистического
труда, кавалеры орденов Славы трех степеней,
Трудовой Славы трех степеней 43198

045 |Жерлеуге берілетін жәрдемақы | 1827745
030|Зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен мүгедектерін | 1494402
|жерлеуге берілетін жәрдемақы |
031|Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы және жерасты және |
|ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды|
|және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға |
|берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақылар алатындарды|
|жерлеуге <*> | 333343
047 |Жер астындағы және ашық кен жұмыстарында, еңбектің | 567300
|ерекше зиян және ерекше ауыр жағдайларындағы жұмыс. |
|тарда жұмыс істеген адамдарға берілетін мемлекеттік |
|арнайы жәрдемақылар |
2 |Әлеуметтік көмек | 907219
213 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты | 907219
|әлеуметтік қорғау министрлігі |
033 |Біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы | 601000
030|Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтардың| 601000
|салдарынан зардап шеккен зейнеткерлерге, мемлекеттік |
|әлеуметтік жәрдемақы алушыларға |
038 |Протездеу бойынша медициналық қызметтер көрсету және | 143232
|протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету |
042 |Мүгедектерді, оның ішінде мүгедек балаларды сурдоқұ. |
|ралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз ету | 91941
043 |Мүгедектерді, оның ішінде мүгедек балаларды тифлоқұ. |
|ралдармен қамтамасыз ету | 65046
056 |Қаза болған, қайтыс болған әскери қызметшілердің ата-| 6000
|аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына біржол.|
|ғы төлемдер |
9 |Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету | 6091183
|салаларындағы өзге де қызметтер |
213 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты | 4859188
|әлеуметтік қорғау министрлігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 550307
001|Орталық органның аппараты | 92467
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 457840
006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау | 460000
030|Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтардың| 460000
|салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына|
|үстемеақылар |
035 |Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту | 49790
036 |Жұмыспен қамту, әлеуметтік сақтандыру және еңбек | 11418
|мәселелері бойынша зерттеулер және нормативтік |
|құжаттар дайындау |
044 |Заңды тұлғалар тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке | 567000
|жүктеген өмір мен денсаулыққа келтірілген зиянды өтеу|
055 |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың | 2617673
|қызметтеріне ақы төлеу |
058 |Мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбекке ақы | 16720
|төлеу және халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
|үшін консультациялық қызметтермен қамтамасыз ету |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 1000
200 |Аумақтық органдарды материалдық-техникалық жабдықтау | 12780
500 |Жұмыспен қамтылудың және кедейшіліктің ақпараттық | 38657
|базасын қамтамасыз ету |
600 |Жұмыспен қамту, кедейшілік ақпараттық базасын дамыту | 3493
601 |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың ақ. | 519690
|параттық жүйесін дамыту |
602 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеумет.| 10660
|тік қорғау министрлігін есептеу және ұйымдастыру |
|техникасымен қамтамасыз ету |
605 |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография | 1224843
|жөніндегі агенттігі |

045 Пособие на погребение 1827745
030 Пособие на погребение пенсионеров, участников
и инвалидов ВОВ 1494402
031 Пособие на погребение получателей
государственных социальных пособий и
государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых
горных работах, на работах с особо
вредными и особо тяжелыми условиями
труда 333343
047 Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных открытых горных работах,
на работах с особо вредными и особо тяжелыми
условиями труда 567300
2 Социальная помощь 907219
213 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан 907219
033 Единовременные государственные денежные
компенсации 601000
030 Пенсионерам, получателям государственных
социальных пособий, пострадавшим вследствие
ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне 601000
038 Предоставление медицинских услуг по протезированию
и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями 143232
042 Обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью
инвалидов, в том числе детей-инвалидов 91941
043 Обеспечение тифлосредствами инвалидов,
в том числе детей-инвалидов 65046
056 Единовременные выплаты родителям, усыновителям,
опекунам погибших, умерших военнослужащих 6000
9 Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения 6084031
213 Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан 4859188
001 Административные затраты 550307
001 Аппарат центрального органа 92467
002 Аппараты территориальных органов 457840
006 Выполнение обязательств прошлых лет 460000
030 Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне 460000
035 Реабилитация инвалидов и ветеранов 49790
036 Исследования по вопросам занятости, социального
страхования и труда и разработка нормативных
документов 11418
044 Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью,
возложенное судом на государство, в случае
прекращения юридического лица 567000
055 Оплата услуг государственного центра по
выплате пенсий 2617673
058 Обеспечение консультационными услугами
работников государственных учреждений для
совершенствования системы оплаты труда
и социальной защиты населения 16720
079 Выполнение функций лицензиаров 1000
200 Материально-техническое оснащение
территориальных органов 12780
500 Сопровождение информационной базы занятости,
бедности 38657
600 Развитие информационной базы занятости,
бедности 3493
601 Развитие информационной системы Государственного
центра по выплате пенсий 519690
602 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан 10660
605 Агентство по миграции и демографии Республики
Казахстан 1224843

001 |Әкімшілік шығындар | 64721
001|Орталық органның аппараты | 18161
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 46560
030 |Оралмандарды (репатрианттарды) тарихи отанына қоныс. | 375103
|тандыру және оларды әлеуметтік қорғау |
030|Көшіру іс-шаралары | 359986
031|Репатрианттарды (оралмандарды) бейімдеу орталығы | 15117
032 |Оралмандардың (репатрианттардың) отбасыларына тұрғын | 767986
|үй сатып алу |
500 |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография | 4381
|жөніндегі агенттігіне ақпараттық-есептеу қызметін |
|көрсету |
600 |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография | 12652
|жөніндегі агенттігінің ақпараттық жүйесін құру |
8 |Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік | 8152075
1 |Мәдениет саласындағы қызмет | 2348900
230 |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және | 2348900
|қоғамдық келісім министрлігі |
039 |Театр-концерт ұйымдарын субсидиялау | 761648
040 |Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 8629
041 |Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау | 323424
030|Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі | 164915
|ұйымдарды субсидиялау |
032|Алтын мен қымбат бағалы металдар мұражайы | 7614
034|Қазақстан Республикасының Президенттік мәдениет | 130174
|орталығы |
035|Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы | 20721
046 |Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шаралар жүргізу | 95000
031|Республикалық деңгейде ойын-сауық іс-шараларын өткізу| 95000
050 |Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау | 37864
030|Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы | 9884
033|"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдениет және табиғи қорығы | 3350
034|"Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы 4960
035|Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби | 16700
|мемориалдық қорық-мұражайы |
036|"Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени | 2970
|қорық-мұражайы |
052 |Ұлттық фильмдер шығару | 955020
056 |Мемлекет қайраткерлерін мәңгілік есте қалдыру | 5000
058 |Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу, қайта жаңарту | 75780
|жұмыстарын жүргізу |
201 |Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы үшін | 10000
|әдебиеттерді және өзге де негізгі активтерді сатып алу
202 |Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірім.| 818
|дер кітапханасы үшін әдебиеттерді және өзге де |
|негізгі активтерді сатып алу |
203 |С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар | 1718
|кітапханасы үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі |
|активтерді сатып алу |
204 |Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған респу. | 1600
|бликалық кітапхана үшін әдебиеттер сатып алу |
205 |Алтын және бағалы металдар мұражайы үшін негізгі | 16527
|активтерді сатып алу |
206 |Қазақстан Республикасының Президенттік мәдени орталы.| 30328
|ғы үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі активтерді |
|сатып алу |
207 |Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы | 3130
|үшін негізгі активтерді сатып алу |
208 |Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы үшін негізгі | 317
|активтерді сатып алу |
209 |"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы үшін| 74
|негізгі активтерді сатып алу |
210 |Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби | 350
|мемориалдық қорық-мұражайы үшін негізгі активтерді |
|сатып алу |
211 |"Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени | 60
|қорық-мұражайы үшін негізгі активтерді сатып алу |
303 |Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби- | 21613
|мемориалдық қорық мұражайын күрделі жөндеу |

001 Административные затраты 64721
001 Аппарат центрального органа 18161
002 Аппараты территориальных органов 46560
030 Переселение на историческую родину и социальная
защита репатриантов (оралман) 375103
030 Переселенческие мероприятия 359986
031 Центр адаптации репатриантов (оралман) 15117
032 Приобретение жилья семьям репатриантов
(оралман) 767986
500 Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства по миграции и демографии
Республики Казахстан 4381
600 Создание информационной системы Агентства
по миграции и демографии Республики Казахстан 12652
8 Культура, спорт, туризм и информационное
пространство 8152075
1 Деятельность в области культуры 2348900
230 Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан 2348900
039 Субсидирование театрально-концертных
организаций 761648
040 Прикладные научные исследования в области
культуры 8629
041 Хранение историко-культурных ценностей 323424
030 Субсидирование организаций по хранению
историко-культурных ценностей 164915
032 Музей золота и драгоценных металлов 7614
034 Президентский центр культуры Республики
Казахстан 130174
035 Музей Первого Президента Республики Казахстан 20721
046 Проведение социально значимых и культурных
мероприятий 95000
031 Проведение зрелищных мероприятий на
республиканском уровне 95000
050 Содержание историко-культурных заповедников и
музеев 37864
030 Отрарский государственный археологический
заповедник 9884
033 Национальный историко-культурный и природный
заповедник "Улы-Тау" 3350
034 Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Азрет-Султан" 4960
035 Государственный историко-культурный и литературный
мемориальный заповедник-музей им.Абая 16700
036 Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Памятник древнего Тараза" 2970
052 Производство национальных фильмов 955020
056 Увековечение памяти деятелей государства 5000
058 Проведение ремонтно-реставрационных работ
историко-культурных ценностей 75780
201 Приобретение литературы и прочих основных
активов для Национальной библиотеки
Республики Казахстан 10000
202 Приобретение литературы и прочих основных
активов для Государственной республиканской
юношеской библиотеки имени Жамбыла 818
203 Приобретение литературы и прочих основных
активов для Государственной республиканской
детской библиотеки имени С.Бегалина 1718
204 Приобретение литературы для Республиканской
библиотеки для незрячих и слабовидящих
граждан 1600
205 Приобретение основных активов для Музея
золота и драгоценных металлов 16527
206 Приобретение литературы и прочих основных
активов для Президентского центра культуры
Республики Казахстан 30328
207 Приобретение основных активов для Музея Первого
Президента Республики Казахстан 3130
208 Приобретение основных активов для Отрарского
государственного археологического заповедника 317
209 Приобретение основных активов для
Национального историко-культурного и природного
заповедника "Улы-Тау" 74
210 Приобретение основных активов для Государственного
историко-культурного и литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая 350
211 Приобретение основных активов для Государственного
историко-культурного заповедника-музея
"Памятник древнего Тараза" 60
303 Капитальный ремонт Государственного историко-
культурного и литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая 21613

2 |Спорт және туризм | 1277434
613 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі| 1277434
|агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 40361
001|Орталық органның аппараты | 40361
030 |Мемлекеттік сыйлықтар | 192
032 |Жоғары жетістікті спорт | 1069893
034 |Туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар | 26111
037 |Республикалық деңгейде Олимпиадалық резерв дайындау | 130000
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 3218
500 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі| 696
|агенттігіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету |
600 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі| 6963
|агенттігін есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|қамтамасыз ету |
3 |Ақпараттық кеңістік | 4098737
101 |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі | 43139
015 |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын | 41939
|қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану |
030|Қазақстан Республикасы Президентінің Мұрағаты | 41939
202 |Қазақстан Республикасының Президенті Мұрағатының | 500
|материалдық-техникалық базасын нығайту |
601 |Қазақстан Республикасының Президентінің Мұрағатын | 700
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 10816
024 |Аппараттың жалпыға жетімділігін қамтамасыз ету | 10816
035 |Республикалық ғылыми-педагогикалық кітапхана | 10816
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 2401
024 |Ақпараттың жалпыға қол жетімділігін қамтамасыз ету | 2401
036|Республикалық ғылыми-медициналық кітапхана | 2401
230 |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және | 3968655
|қоғамдық келісім министрлігі |
015 |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын | 59685
|қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану |
030|Мемлекеттік кітап палатасы | 12564
031|Орталық мемлекеттік мұрағат | 30151
032|Мұрағат ісін дамыту жөніндегі іс-шаралар | 16970
024 |Ақпараттың жалпыға қол жетімділігін қамтамасыз ету | 114122
030|Қазақстан Республикасының ұлттық кітапханасы | 82119
032|Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірім.| 9686
|дер кітапханасы |
033|С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар | 13486
|кітапханасы |
034|Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған | 8831
|республикалық кітапхана |
031 |Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық | 327000
|саясатты жүргізу |
032 |Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық | 3197348
|саясатты жүргізу |
031|Транспондер жалдау | 323991
032|"Қазақстанның теледидары мен радиосы" республикалық | 1093108
|корпорациясы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты |
|жүргізу |
033|"Хабар" агенттігі арқылы мемлекеттік ақпараттық | 1743594
|саясатты жүргізу |
035|ТМД елдерімен іскерлік ынтымақтастық шеңберінде | 36655
|мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу |
033 |Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлері бойынша баспа | 250000
|бағдарламаларын қалыптастыру |
037 |"Қазақстан-2030" стратегиясын насихаттау жөнінде | 10000
|конференциялар, семинарлар мен кеңестер ұйымдастыру |
200 |Мемлекеттік мұрағаттар үшін мұрағат құжаттарын | 5500
|сатып алу |
302 |Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасының | 5000
|ғимаратын күрделі жөндеу |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 73726
051 |"Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" 73726
|КЖАҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу |
9 |Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңістікті | 427004
|ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер |
230 |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және | 427004
|қоғамдық келісім министрлігі |

2 Спорт и туризм 1277434
613 Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту 1277434
001 Административные затраты 40361
001 Аппарат центрального органа 40361
030 Государственные премии 192
032 Спорт высших достижений 1069893
034 Мероприятия по туристической деятельности 26111
037 Подготовка олимпийского резерва на
республиканском уровне 130000
079 Выполнение функций лицензиаров 3218
500 Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту 696
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту 6963
3 Информационное пространство 4098737
101 Администрация Президента Республики Казахстан 43139
015 Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных
изданий и их специальное использование 41939
030 Архив Президента Республики Казахстан 41939
202 Укрепление материально-технической базы
Архива Президента Республики Казахстан 500
601 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Архива Президента Республики
Казахстан 700
225 Министерство образования и науки
Республики Казахстан 10816
024 Обеспечение общедоступности информации 10816
035 Республиканская научно-педагогическая библиотека 10816
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 2401
024 Обеспечение общедоступности информации 2401
036 Республиканская научно-медицинская библиотека 2401
230 Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан 3968655
015 Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование 59685
030 Государственная книжная палата 12564
031 Центральный государственный архив 30151
032 Мероприятия по развитию архивного дела 16970
024 Обеспечение общедоступности информации 114122
030 Национальная библиотека Республики Казахстан 82119
032 Государственная республиканская юношеская
библиотека им. Жамбыла 9686
033 Государственная республиканская детская
библиотека им. С.Бегалина 13486
034 Республиканская библиотека для незрячих и
слабовидящих граждан 8831
031 Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы 327000
032 Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание 3197348
031 Аренда транспондера 323991
032 Проведение государственной информационной
политики через Республиканскую корпорацию
"Телевидение и радио Казахстана" 1093108
033 Проведение государственной информационной
политики через Агентство "Хабар" 1743594
035 Проведение государственной информационной
политики в рамках делового сотрудничества со
странами СНГ 36655
033 Формирование издательских программ по социально
важным видам литературы 250000
037 Организация конференции, семинаров и совещаний по
пропаганде Стратегии "Казахстан-2030" 10000
200 Приобретение архивных документов для
государственных архивов 5500
302 Капитальный ремонт здания Национальной
библиотеки Республики Казахстан 5000
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 73726
051 Проведение государственной информационной
политики через НЗАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан" 73726
9 Прочие услуги по организации культуры, спорта и
информационного пространства 427004
230 Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан 427004

001 |Әкімшілік шығындар | 211159
001|Орталық органның аппараты | 110108
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 101051
035 |Жастар саясатын жүргізу | 47309
030|Жастар саясаты жөніндегі іс-шаралар ұйымдастыру | 10000
031|Жастардың мәдени демалысын ұйымдастыру | 37309
038 |Мемлекеттік тілді және басқа тілдерді дамыту | 99500
053 |Мемлекеттік сыйлықтар мен стипендиялар | 29200
600 |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және | 39836
|қоғамдық келісім министрлігін есептеу және ұйымдас. |
|тыру техникасымен қамтамасыз ету |
9 |Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану | 7970508
1 |Отын және энергетика | 2659180
231 |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық | 2659180
|ресурстар министрлігі |
030 |Энергетика және мұнай өндіру саласындағы қолданбалы | 59180
|ғылыми зерттеулер |
030|Электр және жылу энергияларын өндіру, беру және бөлу | 10665
|жөніндегі қондырғыларды пайдаланудың сенімділігі мен |
|қауіпсіздігі мәселелері жөніндегі аварияға қарсы, |
|пайдалану және әдістемелік нұсқаулар шығару |
031|2010 жылға дейінгі кезеңге арналған перспективалық | 10948
|отын-энергетикалық балансын және 2015 жылға дейін |
|Қазақстан Республикасы отын-энергетикалық кешенінің |
|даму стратегиясын әзірлеу |
033|Электр энергетикасы саласындағы нормативтік-техника. | 11341
|лық құжаттаманы қайта қарау және әзірлеу |
034|Мұнайға және мұнайхимия кешенін дамыту жөніндегі | 26226
|қолданбалы ғылыми зерттеулер |
033 |Амангелді газ кен орындары тобын игеру | 2600000
2 |Жер қойнауын пайдалану | 1247835
231 |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық | 1247835
|ресурстар министрлігі |
043 |Инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу | 3000
045 |Геологиялық ақпараттарды қалыптастыру | 64645
030|Республикалық геологиялық ақпарат орталығы | 64645
046 |Мемлекеттік геологиялық зерделеу | 470206
030|Аймақтық және геологиялық түсіру жұмыстары | 288500
031|Іздестіру-бағалау жұмыстары | 181706
047 |Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану мониторингі | 479421
030|Минералдық шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану | 45715
|мониторингі |
031|Жер асты суларының және қауіпті геологиялық | 433706
|процестердің мониторингі |
065 |Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша көздерін | 62873
|іздестіру жөніндегі іздестіру-барлау жұмыстары |
066 |Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолдан.| 83869
|балы ғылыми зерттеулер |
500 |Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы | 56929
|ақпараттық жүйені қамтамасыз ету |
600 |Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы | 2000
|ақпараттық жүйені дамыту |
601 |Жер қойнауын пайдалану саласында лицензиялық және | 15000
|келісім-шарттық ережелердің орындалу мониторингінің |
|ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру |
602 |Геологиялық ақпараттар республикалық орталығын есеп. | 9892
|теу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
9 |Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану | 4063493
|саласындағы өзге де қызметтер |

001 Административные затраты 211159
001 Аппарат центрального органа 110108
002 Аппараты территориальных органов 101051
035 Проведение молодежной политики 47309
030 Организация мероприятий по молодежной политике 10000
031 Организация культурного досуга молодежи 37309
038 Развитие государственного и других языков 99500
053 Государственные премии и стипендии 29200
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства культуры, информации
и общественного согласия Республики Казахстан 39836
9 Топливно-энергетический комплекс и
недропользование 7970508
1 Топливо и энергетика 2659180
231 Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан 2659180
030 Прикладные научные исследования в области
энергетики и нефтедобычи 59180
030 Выпуск противоаварийных, эксплуатационных
и методических указаний по вопросам надежности
и безопасности эксплуатации установок по
производству, передаче и распределению
электрической и тепловой энергии 10665
031 Разработка перспективного топливно-
энергетического баланса на период до 2010
года и стратегии развития топливно-
энергетического комплекса Республики
Казахстан до 2015 года 10948
033 Пересмотр и разработка нормативно-технической
документации в области электроэнергетики 11341
034 Прикладные научные исследования по развитию
нефтегазового комплекса и нефтехимии 26226
033 Освоение Амангельдинской группы месторождений
газа 2600000
2 Недропользование 1247835
231 Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан 1247835
043 Проведение конкурсов инвестиционных программ 3000
045 Формирование геологической информации 64645
030 Республиканский центр геологической
информации 64645
046 Государственное геологическое изучение 470206
030 Региональные и геологосъемочные работы 288500
031 Поисково-оценочные работы 181706
047 Мониторинг недр и недропользования 479421
030 Мониторинг минерально-сырьевой базы
и недропользования 45715
031 Мониторинг подземных вод и опасных
геологических процессов 433706
065 Поисково-разведочные работы по изысканию
дополнительных источников водообеспечения
города Астана 62873
066 Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр 83869
500 Сопровождение информационной системы
о недрах и недропользователях 56929
600 Развитие информационной системы о недрах
и недропользователях 2000
601 Создание информационно-коммуникационной системы
мониторинга исполнения лицензионных и контрактных
условий в сфере недропользования 15000
602 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканского центра геологической
информации 9892
9 Прочие услуги в области топливно-энергетического
комплекса и недропользования 4063493

217 |Қазақстан Республикасының қаржы министрлігі | 93000
039 |"Қарағандыкөміршахтасы" жойылған шахталар қызметкер. | 93000
|лерінің денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі
|міндеттемелердің орындалуы |
231 |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық | 3970493
|ресурстар министрлігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 298305
001|Орталық органның аппараты | 192769
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 105536
032 |Қарағанды көмір бассейнінің шахталарын жабу | 533499
035 |Мырғалымсай кен орындарының кеніштерін жоюға дайындау|
|және жою | 507859
037 |Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік | 310398
|қалдықтарды көму |
038 |Өнімді бөлу туралы келісімдерде мемлекет мүдделерін | 647220
|білдіру |
040 |Өздігінен төгіліп жатқан ұңғымаларды жою және | 601017
|консервациялау |
041 |Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 992367
050 |Жойылған шахталар қызметкерлерінің денсаулығына кел. | 64000
|тірілген зиянның орнын толтыру жөніндегі "Қарағанды. |
|шахтжою" РМК міндеттемелерін орындау |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 8828
603 |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық | 7000
|ресурстар министрлігін есептеу және ұйымдастыру |
|техникасымен қамтамасыз ету |
10 |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған | 29340216
|ортаны қорғау |
1 |Ауыл шаруашылығы | 15733127
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 14989723
030 |Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми | 36800
|зерттеулер |
032 |Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйін бағалау | 55827
030|Жетісу гидрогеология-мелиоративтік экспедициясы | 20991
031|Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау | 34836
033 |Өсімдіктерді қорғау | 2811836
030|Ауыл шаруашылық дақылдарының ерекше қауіпті | 154636
|зиянкестері мен ауруларын анықтау мониторингі |
031|Өсімдіктерді жаппай зиянкестерден және аурулардан | 2657200
|қорғау |
034 |Мал ауруларының диагностикасы | 569541
030|Республикалық мал-дәрігерлік зертхана | 28585
031|Жануарлар ауруларының диагностикасы | 540956
035 |Эпизоотияға қарсы шаралар | 1050000
037 |Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық және | 35098
|себу сапаларын анықтау |
038 |Элиталық тұқым өсіру және асыл тұқымдандыру ісін | 1491000
|сақтау және дамыту |
042 |Бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ауылшаруа.| 147000
|шылық техникасының лизингі бойынша сыйақылар |
|(мүдделер) ставкаларының орнын толтыру |
043 |Астықтың мемлекеттік азықтық резервін жаңарту үшін | 5413400
|сатып алуды қамтамасыз ету |
045 |Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерді минералды | 400000
|тыңайтқыштар сатып алуға субсидиялау |
046 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді | 195000
|ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бой.
|ынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру|

217 Министерство финансов Республики Казахстан 93000
039 Исполнение обязательств "Карагандашахтауголь"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью
работников ликвидированных шахт 93000
231 Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан 3970493
001 Административные затраты 298305
001 Аппарат центрального органа 192769
002 Аппараты территориальных органов 105536
032 Закрытие шахт Карагандинского угольного
бассейна 533499
035 Подготовка к ликвидации и ликвидация
рудников Миргалимсайского месторождения 507859
037 Консервация и ликвидация урановых рудников,
захоронение техногенных отходов 310398
038 Представление интересов государства в
соглашениях о разделе продукции 647220
040 Ликвидация и консервация самоизливающихся
скважин 601017
041 Прикладные научные исследования
технологического характера 992367
050 Исполнение обязательств РГП "Карагандаликвидшахт"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью
работников ликвидируемых шахт 64000
079 Выполнение функций лицензиаров 8828
603 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан 7000
10 Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды 29340216
1 Сельское хозяйство 15733127
212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 14989723
030 Прикладные научные исследования в области
сельского хозяйства 36800
032 Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель 55827
030 Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция 20991
031 Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель 34836
033 Защита растений 2811836
030 Мониторинг выявления очагов особо опасных
вредителей и болезней сельскохозяйственных
культур 154636
031 Защита растений от массовых вредителей и
болезней 2657200
034 Диагностика заболеваний животных 569541
030 Республиканская ветеринарная лаборатория 28585
031 Диагностика заболеваний животных 540956
035 Противоэпизоотия 1050000
037 Определение сортовых и посевных качеств семенного
и посадочного материала 35098
038 Сохранение и развитие элитного семеноводства
и племенного дела 1491000
042 Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по лизингу сельскохозяйственной техники,
осуществляемому за счет средств бюджета 147000
043 Обеспечение закупа для обновления
государственного продовольственного резерва
зерна 5413400
045 Субсидирование сельскохозяйственных
товаропроизводителей на приобретение
минеральных удобрений 400000
046 Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по кредитованию местных бюджетов на
организацию проведения весенне-полевых
и уборочных работ 195000

047 |Мемлекеттік резервтегі астықты сақтау | 770460
048 |Ауылшаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау | 56828
030|Ауыл шаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау жөніндегі |
|мемлекеттік комиссия және облыстық инспектуралар | 56828
049 |Карантинге жататын өнімдерді зертханалық | 8356
|фитосанитариялық талдау |
030|Республикалық карантин лабораториясы | 8356
050 |Карантинге жататын импорттық материалдарды | 2585
|интродукциялық-карантиндік бақылау |
030|Республикалық интродукциялық-карантиндік көшеттік | 2585
051 |Астықтың мемлекеттік астық резервінің ауыстырылуы | 21000
052 |Құнарлылық мониторингін жүргізу және топырақтың | 20000
|химиялық құрамын анықтау |
054 |Жер суландыру және қашыртқы жүйелерін жетілдіру | 1569503
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 228035
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 1320284
101|Ішкі көздерден жобаларды басқаруға жәрдемдесу үшін | 21184
|жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу |
057 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі | 59514
|қолдау жөніндегі жоба |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 47926
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 4706
101|Ішкі көздерден жобаларды басқаруға жәрдемдесу үшін | 6882
|жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу |
066 |Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулез| 34800
|және бруцеллез ауруларына қарсы күрес |
067 |Жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы ауруларының | 22077
|ошақтарын жою |
068 |Аса қауіпті карантиндік зиянкестер мен арамшөптердің | 160000
|ошақтарын жою |
200 |Республикалық мал-дәрігерлік зертханасын материалдық-| 27663
|техникалық жарақтандыру |
201 |Ауылшаруашылық дақылдарын тұқым сынау жөніндегі мем. | 7649
|лекеттік комиссиясын, облыстық инспектураларын |
|материалдық-техникалық жарақтандыру |
202 |Республикалық карантиндік зертханасын материалдық- | 7530
|техникалық жарақтандыру |
203 |Республикалық интродукциялық-карантиндік питомникті | 728
|материалдық-техникалық жарақтандыру |
204 |Гидрогеологиямелиоративтік экспедицияларды материал. | 15528
|дық-техникалық жарақтандыру |
614 |Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару | 675544
|жөніндегі агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 250709
001|Орталық органның аппараты | 23341
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 227368
006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау | 132210
030|Өткен жылдардың жерге орналастыру жұмыстары бойынша | 132210
|кредиторлық берешегін өтеу |
030 |Жер ресурстарын экономикалық бағалауды анықтау сала. | 9269
|сындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер |
036 |Жерге орналастыру жөніндегі іс-шаралар | 214036
600 |Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған | 69320
|ақпараттық жүйесін құру |

047 Хранение зерна государственных резервов 770460
048 Сортоиспытание сельскохозяйственных культур 56828
030 Государственная комиссия, областные инспектуры по
сортоиспытанию сельскохозяйственных культур 56828
049 Лабораторный фитосанитарный анализ подкарантинной
продукции 8356
030 Республиканская карантинная лаборатория 8356
050 Интродукционно-карантинные наблюдения
импортного подкарантинного материала 2585
030 Республиканский интродукционно-карантинный
питомник 2585
051 Перемещение государственного резерва зерна 21000
052 Проведение мониторинга плодородия и
определение химического состава почв 20000
054 Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем 1569503
080 Реализация проекта за счет внешних займов 228035
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 1320284
101 Приобретение услуг местных консультантов
для оказания содействия в управлении проектом
из внутренних источников 21184
057 Проект по постприватизационной поддержке
сельского хозяйства 59514
080 Реализация проекта за счет внешних займов 47926
081 Реализация проекта за счет внутренних источников 4706
101 Приобретение услуг местных консультантов для
оказания содействия в управлении проектом из
внутренних источников 6882
066 Борьба с туберкулезом и бруцеллезом
сельскохозяйственных животных и птиц 34800
067 Ликвидация очагов острых инфекционных заболеваний
животных и птиц 22077
068 Ликвидация очагов особо опасных карантинных
вредителей и сорняков 160000
200 Материально-техническое оснащение
Республиканской ветеринарной лаборатории 27663
201 Материально-техническое оснащение
Государственной комиссии, областных инспектур
по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур 7649
202 Материально-техническое оснащение Республиканской
карантинной лаборатории 7530
203 Материально-техническое оснащение
Республиканского интродукционно-карантинного
питомника 728
204 Материально-техническое оснащение
гидрогеологомелиоративных экспедиций 15528
614 Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами 675544
001 Административные затраты 250709
001 Аппарат центрального органа 23341
002 Аппараты территориальных органов 227368
006 Выполнение обязательств прошлых лет 132210
030 Погашение кредиторской задолженности
по землеустроительным работам прошлых лет 132210
030 Прикладные научные исследования в области
определения экономической оценки земельных
ресурсов 9269
036 Мероприятия по землеустройству 214036
600 Создание автоматизированной информационной
системы Государственного земельного кадастра 69320

694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 67860
044 |Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және дамыту | 67860
2 |Су шаруашылығы | 7061885
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 7061885
055 |Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді | 989657
|қалпына келтіру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 395931
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 532864
101|Ішкі көздерден жобаларды басқаруға жәрдемдесу үшін | 12832
|жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу |
102|Ішкі көздерден салу уақытында және қызмет көрсету | 129400
|мерзімін егжей-тегжейлі жобалау, техникалық қадаға. |
|лауды жүзеге асыру үшін консультациялық қызметтермен |
|қамтамасыз ету |
731 |Арал теңізі аймағының елді мекенін сумен жабдықтау |718890
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 572020
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 146870
732 |"Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен жабдықтау" жобасы | 27548
|шеңберінде су құбырлары жүйесінің ағып кетуін іздеу |
|бағдарламасы, су өлшеуіштерін құру |
029|Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру | 27548
733 |Су ресурстарын қорғау және тиімді пайдалану | 9000
030|Су ресурстарын қорғау және пайдалану саласында су | 9000
|шаруашылығы баланстары мен нормативтерінің сызбасын |
|әзірлеу |
736 |Сумен қамтамасыз ету жүйелерін салу және қайта жаңарту 2320000
030|Көкшетау өндірістік су құбырын жаңғырту және Щучинск | 270000
|қаласының жаңа телімін салу |
031|Ауылдық елді мекендерді ішетін сумен қамтамасыз ету | 2050000
|жүйесін салу және жаңғырту |
739 |Астана қаласының сол жақ жағалау бөлігіндегі | 25000
|құрылысты тасқын судан қорғау жөнінде техникалық-эко.|
|номикалық негіздемелерін әзірлеу |
3 |Орман шаруашылығы | 1774443
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 1774443
206 |Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары меке.| 1650
|месінің материалдық-техникалық базасын дамыту |
207 |Ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі ме. | 87000
|кемелердің материалдық-техникалық базасын дамыту |
724 |Қазақстанның ормандары | 1685793
030|Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары | 5820
|мекемесі |

694 Управление Делами Президента Республики Казахстан 67860
044 Сохранение и развитие племенного коневодства 67860
2 Водное хозяйство 7061885
212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 7061885
055 Совершенствование управления водными ресурсами и
восстановление земель 989657
080 Реализация проекта за счет внешних займов 395931
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 532864
101 Приобретение услуг местных консультантов
для оказания содействия в управлении проектом
из внутренних источников 11967
102 Обеспечение консультационными услугами
для осуществления детального проектирования,
технического надзора во время строительства
и срока обслуживания из внутренних источников 48895
726 Сохранение и восстановление имущества,
находящегося в республиканской собственности,
по объектам водоснабжения 111164
729 Эксплуатация водохозяйственных объектов
республиканского значения, не связанных
с подачей воды 361981
730 Проект регулирования русла реки Сырдарья
и сохранение северной части Аральского моря 2498645
080 Реализация проекта за счет внешних займов 1994340
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 362073
101 Приобретение услуг местных консультантов для
оказания содействия в управлении проектом из
внутренних источников 12832
102 Обеспечение консультационными услугами
для осуществления детального проектирования,
технического надзора во время строительства
и срока обслуживания из внутренних источников 129400
731 Проект водоснабжения и санитарии населенных
пунктов региона Аральского моря 718890
080 Реализация проекта за счет внешних займов 572020
081 Реализация проекта за счет внутренних источников 146870
732 Программа поиска утечек водопроводной сети,
установление водомеров в рамках проекта
"Водоснабжение Казалинска/Новоказалинска" 27548
029 Реализация гранта за счет внутренних источников 27548
733 Охрана и рациональное использование водных
ресурсов 9000
030 Разработка схем, водохозяйственных балансов
и нормативов в области охраны и использования
водных ресурсов 9000
736 Строительство и реконструкция систем обеспечения
водой 2320000
030 Реконструкция Кокшетауского промводопровода
и строительство нового участка до г. Щучинска 270000
031 Строительство и реконструкция системы
обеспечения сельских населенных пунктов
питьевой водой 2050000
739 Разработка технико-экономических обоснований
по защите от паводкового затопления застройки
левобережной части г.Астаны 25000
3 Лесное хозяйство 1774443
212 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан 1774443
206 Развитие материально-технической базы
Казахского государственного республиканского
лесосеменного учреждения 1650
207 Развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного мира 87000
724 Леса Казахстана 1685793
030 Казахское государственное республиканское
лесосеменное учреждение 5820

031|Ормандарды және жануарлар әлемін қорғау мекемелері | 919649
032|Астана қаласының санитарлық-қорғау жасыл зонасы | 496640
033|Орманды әуеде қорғау | 156694
034|Орманды орналастыру және орман шаруашылығын жобалау | 76099
035|Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және сынақтан өткізу| 4891
036|Ормандар мен биоресурстардың мемлекеттік есебі және | 16000
|кадастры |
037|Орман және биоресурстар саласында биологиялық | 10000
|негіздемелерін әзірлеу |
4 |Балық шаруашылығы | 358245
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 358245
208 |Биоресурстарды қорғау жөніндегі Солтүстік Каспий | 11000
|аймақтық мекемесінің материалдық-техникалық базасын |
|дамыту |
725 |Биоресурстарды қорғау және молайту | 247714
030|Балық қорларын (балық шабақтарын) молайту | 135914
031|Бекіре балықтар түрлерінің уылдырық шашатын орындарын. 111800
|да балық шаруашылық мелиорациясы жөніндегі техникалық|
|іс-шаралар |
738 |Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу | 99531
030|Биоресурстарды қорғау жөніндегі Балқаш аймақтық | 38223
|мекемесі |
031|Биоресурстарды қорғау жөніндегі Солтүстік Каспий | 61308
|аймақтық мекемесі |
5 |Қоршаған ортаны қорғау | 1703517
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 351682
210 |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың материалдық-тех.| 23154
|никалық базасын дамыту |
723 |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау | 287325
030|Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар | 287325
727 |Табиғи ресурстардың мемлекеттік кадастрлары | 10000
030|Мемлекеттік су кадастрын жасау | 10000
728 |Киіктің кәсіпшілік санын қалпына келтіру | 25203
030|Киіктің санын қалпына келтіру | 15203
031|Қасқырлардың санын реттеу | 10000
734 |"Батыс Тянь-Шань биоайрықшалығын сақтау" трансшекара.| 6000
|лық жобасы |
029|Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру | 6000
234 |Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау | 1273900
|министрлігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 375728
001|Орталық органның аппараты | 63388
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 312340
031 |Экологиялық мониторинг жүргізу және қоршаған ортаны | 134000
|қорғау |
030|Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі шұғыл шаралар | 15000
031|Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу | 10000
032|Экологиялық мониторинг жүргізу | 58000
033|Экологиялық насихаттау | 11000
034|Экологиялық зерттеулер, қоршаған ортаны қорғау | 40000
|саласындағы стандарттар мен нормативтер әзірлеу |
038 |Қоршаған ортаның ластануын болдырмау және алдын алу | 500000
039 |Балқаш көлінің экологиялық жағдайын жақсарту жөніндегі 20000
|бағдарлама әзірлеу |
201 |Аумақтық органдар аппаратын материалдық-техникалық | 204172
|қамтамасыз ету |
500 |"Табиғи ресурстардың мемлекеттік кадастры" ақпараттық| 40000
|деректер қорын қамтамасыз ету |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 77935
037 |Ормандарды және жануарлар дүниесін сақтау, қорғау | 77935
|және молайту |
030|"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі | 77935
9 |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған | 2708999
|ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер |
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 2632562

031 Учреждения по охране лесов и животного мира 919649
032 Санитарно-защитная зеленая зона города Астаны 496640
033 Авиаохрана леса 156694
034 Лесоохотоустройство и лесохозяйственное
проектирование 76099
035 Селекция и сортоиспытание древесно-кустарниковых
пород 4891
036 Государственный учет и кадастр лесов и
биоресурсов 16000
037 Разработка биологических обоснований в области
леса и биоресурсов 10000
4 Рыбное хозяйство 358245
212 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан 358245
207 Развитие материально-технической базы
Северо-Каспийского регионального учреждения
по охране биоресурсов 11000
725 Охрана и воспроизводство биоресурсов 247714
030 Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб) 135914
031 Технические мероприятия по рыбохозяйственной
мелиорации в местах нереста осетровых
видов рыб 111800
738 Охрана рыбных запасов и регулирование
рыболовства 99531
030 Балхашское региональное учреждение по
охране биоресурсов 38223
031 Северо-Каспийское региональное учреждение
по охране биоресурсов 61308
5 Охрана окружающей среды 1703517
212 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан 351682
210 Развитие материально-технической базы
особо охраняемых природных территорий 23154
723 Содержание особо охраняемых природных
территорий 287325
030 Особо охраняемые природные территории 287325
727 Государственные кадастры природных ресурсов 10000
030 Составление государственного водного кадастра 10000
728 Восстановление промысловой численности сайги 25203
030 Восстановление численности сайги 15203
031 Регулирование численности волков 10000
734 Трансграничный проект "Сохранение биоразно-
образия Западного Тянь-Шаня" 6000
029 Реализация гранта за счет внутренних
источников 6000
234 Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан 1273900
001 Административные затраты 375728
001 Аппарат центрального органа 63388
002 Аппараты территориальных органов 312340
031 Проведение экологического мониторинга
и охрана окружающей среды 134000
030 Оперативные мероприятия по охране
окружающей среды 15000
031 Проведение государственной экологической
экспертизы 10000
032 Проведение экологического мониторинга 58000
033 Экологическая пропаганда 11000
034 Экологические исследования, разработка
стандартов и нормативов в области охраны
окружающей среды 40000
038 Ликвидация и предупреждение загрязнений
окружающей среды 500000
039 Разработка государственной программы по
улучшению экологической обстановки
озера Балхаш 20000
201 Материально-техническое обеспечение
аппаратов территориальных органов 204172
500 Сопровождение информационной базы данных
"Государственные кадастры природных ресурсов" 40000
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 77935
037 Охрана, защита, воспроизводство лесов
и животного мира 77935
030 Государственный национальный природный
парк "Бурабай" 77935
9 Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны
окружающей среды 2708999
212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 2632562

001 |Әкімшілік шығындар | 2577921
001|Орталық органның аппараты | 198317
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 2379604
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 19458
500 |Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 21229
|ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету |
600 |Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 13954
|ақпараттық жүйелерін құру |
614 |Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару | 76437
|жөніндегі агенттігі |
031 |Республикалық картография фабрикасы құрылысының | 5000
|жобасын дайындау |
043 |Топографиялық-геодезиялық және картографиялық | 71437
|өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау |
11 |Өнеркәсіп және құрылыс | 4197581
1 |Өнеркәсіп | 155344
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 155344
|министрлігі |
030 |Ұзақ мерзімге арналған Қазақстан Республикасының | 150000
|қорғаныс өнеркәсібін дамытудың және конверсиялаудың |
|мемлекеттік бағдарламасы |
048 |Машина жасау кешенін дамыту бағдарламасы | 5344
2 |Құрылыс | 3712330
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 62870
|министрлігі |
031 |Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 12713
032 |Республикалық деңгейдегі жобалау-іздестіру, конструк.| 45157
|торлық және технологиялық жұмыстар |
033 |Құрылыс саласындағы халықаралық, аймақтық және ұлттық| 5000
|стандарттарды сатып алу |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 3649460
033 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының| 3649460
|объектілерін салу және қайта құру |
9 |Өнеркәсіп және құрылыс саласындағы өзге де қызметтер | 329907
220 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік | 30000
|жоспарлау министрлігі |
034 |Жұмылдыру дайындығы | 30000
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 115726
040 |Сейсмологиялық ақпарат мониторингі | 111717
030|Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция | 111717
219 |Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедицияның | 4009
|материалдық базасын дамыту |
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 184181
|министрлігі |
038 |Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер | 64894
030|Микрография институты | 64894
039 |Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 119287
12 |Көлік және байланыс | 52154401
1 |Автомобиль көлігі | 42072159
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 42072159
|министрлігі |
036 |Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құры. | 5400000
|лысы және қайта жаңарту |
032|Орал қаласы ауданында Жайық өзені арқылы өтетін көпір| 1407000
|құрылысы |
035|Астана-Бурабай автомобиль жолының учаскесін қайта | 2982700
|жаңарту |
040|Лениногорск - Алтай республикасы шекарасы автомобиль | 240000
|жолының құрылысы |

001 Административные затраты 2577921
001 Аппарат центрального органа 198317
002 Аппараты территориальных органов 2379604
079 Выполнение функций лицензиаров 19458
500 Сопровождение информационных систем
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан 21229
600 Создание информационных систем Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан 13954
614 Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами 76437
031 Подготовка проекта строительства Республиканской
картографической фабрики 5000
043 Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение 71437
11 Промышленность и строительство 4197581
1 Промышленность 155344
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 155344
030 Государственная программа развития и конверсии
оборонной промышленности Республики Казахстан
на долгосрочный период 150000
048 Программа развития машиностроительного
комплекса 5344
2 Строительство 3712330
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 62870
031 Прикладные научные исследования в области
строительства 12713
032 Проектно-изыскательские, конструкторские
и технологические работы на республиканском
уровне 45157
033 Приобретение международных, региональных
и национальных стандартов в области
строительства 5000
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 3649460
033 Строительство и реконструкция объектов
Управления Делами Президента Республики
Казахстан 3649460
9 Прочие услуги в сфере промышленности
и строительства 329907
220 Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан 30000
034 Мобилизационная подготовка 30000
225 Министерство образования и науки
Республики Казахстан 115726
040 Мониторинг сейсмологической информации 111717
030 Сейсмологическая опытно-методическая
экспедиция 111717
219 Развитие материальной базы Сейсмологической
опытно-методической экспедиции 4009
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 184181
038 Научные исследования в области микрографии 64894
030 Институт микрографии 64894
039 Прикладные научные исследования
технологического характера 119287
12 Транспорт и связь 52154401
1 Автомобильный транспорт 42072159
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 42072159
036 Строительство и реконструкция автомобильных
дорог республиканского значения 5400000
032 Строительство моста через реку Урал в районе
г. Уральска 1407000
035 Реконструкция участка автомобильной дороги
Астана-Боровое 2982700
040 Строительство автомобильной дороги
г. Лениногорск-граница Республики Алтай 240000

044|Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзені арқылы | 383000
|өтетін көпір |
048|Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы автомобиль | 30000
|жолын қайта жаңарту |
059|Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына автожол | 150000
|салу |
061|Шымкент - Түркiстан учаскесiндегi Самара - Шымкент |
|автомобиль жолын қайта жаңарту | 207 300
039 |Гүлшат-Ақшатау учаскесінде, Алматы-Бурабай автожолын | 785986
|оңалту |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 309818
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 476168
040 |Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды учаскелерінде | 10149490
|Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автожолын қайта |
|жаңарту |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 7498873
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 2650617
046 |Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі және | 4200000
|орташа жөндеу |
052 |Батыс Қазақстанның автомобиль жолын қайта жаңарту | 3395480
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 3337814
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 57666
053 |Алматы-Георгиевка автожолдарын оңалту | 633860
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 479260
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 154600
054 |Республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы жөндеу, 1885543
|ұстау, көгалдандыру |
055 |Алматы-Гүлшат учаскесіндегі (88 км) Алматы-Бурабай | 2565432
|автожолдарын қайта құру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 740534
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 1824898
056 |Осакаровка-Вишневка учаскесіндегі Қарағанды-Астана | 1718070
|автожолдарын қайта құру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 1481068
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 237002
057 |Вишневка-Астана учаскесіндегі Қарағанды-Астана авто. | 2389498
|жолдарын қайта құру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 2017530
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 371968
059 |Ұзынағаш-Георгиевка учаскесіндегі Алматы-Георгиевка | 2071640
|автожолдарын оңалту |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 1607840
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 463800
060 |Республикалық маңызы бар автожолдарын қайта жаңарту | 301000
|жөніндегі жобалау-іздестіру жұмыстары |
030|"Ресей федерациясының шекарасы-Орал-Ақтөбе" автожолын| 86000
|қайта жаңарту жобасын дайындау |
031|"Ұшарал-Достық" автожолын қайта жаңарту жобасын | 17640
|дайындау |
032|"Астана-Қостанай-Челябинск" автожолын қайта жаңарту | 59070
|жобасын дайындау |
033|"Омбы-Павлодар-Майқапшағай" автожолын қайта жаңарту | 52360
|жобасын дайындау |
035|"Қарабұтақ-Ырғыз-Қызылорда облысының шекарасы" авто. | 60000
|жолын жақсарту жобасын дайындау |
038|"Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автожолын | 14000
|қайта жаңарту жобасын дайындау |
043|"Астана қаласын айналып өту" автомобиль жолын көрік. |
|тендіру жобасын дайындау | 5930
044|Оңтүстiк Қазақстан облысы автожолдарының учаскелерiн |
|күрделi жөндеу жобасын дайындау | 6000
206 |Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстау | 2000000
|бойынша мемлекеттік функцияларды орындау үшін жол |
|техникасын сатып алу |
400 |Қарағанды-Осакаровка учаскесіндегі Қарағанды-Астана |
|автожолын қайта жаңарту жобасы | 4576160

044 Мост через р.Сырдарья у г.Кызылорды 383000
048 Реконструкция автодороги Бейнеу-Акжигит-
граница Узбекистана 30000
059 Строительство автодороги к селу Багыс в
Южно-Казахстанской области 150000
061 Реконструкция автомобильной дороги Самара -
Шымкент на участке Шымкент - Туркестан 207300
039 Реабилитация автодороги Алматы-Боровое на
участке Гульшад-Акчатау 785986
080 Реализация проекта за счет внешних займов 309818
081 Реализация проекта за счет внутренних источников 476168
040 Реконструкция автодороги Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участках Алматы-Гульшад и Акчатау-
Караганда 10149490
080 Реализация проекта за счет внешних займов 7498873
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 2650617
046 Капитальный и средний ремонты автодорог
республиканского значения 4200000
052 Реконструкция автодорог Западного Казахстана 3395480
080 Реализация проекта за счет внешних займов 3337814
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 57666
053 Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка 633860
080 Реализация проекта за счет внешних займов 479260
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 154600
054 Текущий ремонт, содержание, озеленение
автодорог республиканского значения 1885543
055 Реконструкция автодороги Алматы-Боровое
на участке Алматы-Гульшад (88 км) 2565432
080 Реализация проекта за счет внешних займов 740534
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 1824898
056 Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Осакаровка-Вишневка 1718070
080 Реализация проекта за счет внешних займов 1481068
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 237002
057 Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Вишневка-Астана 2389498
080 Реализация проекта за счет внешних займов 2017530
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 371968
059 Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка
на участке Узынагач-Георгиевка 2071640
080 Реализация проекта за счет внешних займов 1607840
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 463800
060 Проектно-изыскательские работы по
реконструкции автодорог республиканского
значения 301000
030 Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Граница Российской Федерации-Уральск-Актюбе" 86000
031 Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Ушарал-Достык" 17640
032 Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Астана-Костанай-Челябинск" 59070
033 Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Омск-Павлодар-Майкапшагай" 52360
035 Подготовка проекта реабилитации автодороги
"Карабутак-Иргиз-граница Кызылординской области" 60000
038 Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Бейнеу-Акжигит-граница Узбекистана" 14000
043 Подготовка проекта обустройства автомобильной
дороги "Обход г. Астана" 5930
044 Подготовка проекта капитального ремонта участков
автодорог Южно-Казахстанской области 6000
206 Приобретение дорожной техники для выполнения
государственных функций по содержанию
автомобильных дорог республиканского значения 2000000
400 Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Караганда-Осакаровка 4576160

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 3231140
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 1345020
2 |Байланыс жүйелері | 520000
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 520000
|министрлігі |
044 |Радиожиілік спектрі мен радиоэлектрондық құралдардың | 520000
|мониторингі жүйесін құру |
3 |Су көлігі | 381756
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 381756
|министрлігі |
032 |Кеме қатынасы мен теңізде жүзу қауіпсіздігін қамтама.| 53277
|сыз ету |
033 |Cу жолдарын кеме жүретін жағдайда қамтамасыз ету және| 328479
|шлюздерді ұстау |
4 |Әуе көлігі | 2589146
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 2589146
|министрлігі |
035 |Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерінің, әуе | 18162
|жолдарының және әуе айлақтарының мемлекеттік тізілі. |
|мін жүргізу жөніндегі құжаттарды дайындау |
037 |Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы | 2267364
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 1855200
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру | 412164
074 |Жүйелі ішкі авиатасымалды субсидиялау | 300000
201 |Азаматтық авиация қауіпсіздігінің ахуалдық бөлмесін | 3620
|жабдықтау |
5 |Темір жол көлігі | 5000000
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 5000000
|министрлігі |
301 |Алтынсарин-Хромтау темір жолының желісін салу | 5000000
9 |Көлік және байланыс саласындағы өзге де қызметтер | 1591340
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 1591340
|министрлігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 673189
001|Орталық органның аппараты | 271609
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 401580
041 |Көлік және коммуникациялар саласындағы қолданбалы | 50000
|ғылыми зерттеулер |
030|Жол саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 50000
042 |Көліктік бақылау бекеттерін техникалық жарақтандыру, | 53788
|жабдықтау, жаңғырту және көшіру |
061 |"Қазпочта" ААҚ жарғылық капиталын ұлғайту | 643123
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 52400
501 |Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар | 22636
|министрлігінің ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету |
603 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 96204
|министрлігі органдарының ақпараттық жүйесін құру |
13 |Өзгелер | 13873631
1 |Экономикалық қызметтерді реттеу | 311521
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 311521
|министрлігі |
040 |Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа | 4608
|жүйелері саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер |
030|Сапа саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер | 2515
031|Азаматтық және қызметтік қарулардың және олардың | 2093
|оқтарының мемлекеттік кадастрын әзірлеу, жүргізу және|
|басып шығару |
041 |Стандарттау, метрология және сертификаттау саласын. | 47970
|дағы халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарды |
|әзірлеу және сатып алу |
042 |Республиканың нақты шамалар өлшемдерінің ұлттық | 100000
|эталондық базасын жасау |
043 |Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі | 2318

080 Реализация проекта за счет внешних займов 3231140
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 1345020
2 Системы связи 520000
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 520000
044 Создание системы мониторинга радиочастотного
спектра и радиоэлектронных средств 520000
3 Водный транспорт 381756
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 381756
032 Обеспечение безопасности судоходства и
мореплавания 53277
033 Обеспечение водных путей в судоходном состоянии
и содержание шлюзов 328479
4 Воздушный транспорт 2589146
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 2589146
035 Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации 18162
037 Строительство международного аэропорта в
городе Астане 2267364
080 Реализация проекта за счет внешних займов 1855200
081 Реализация проекта за счет внутренних
источников 412164
074 Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок 300000
201 Оснащение ситуационной комнаты безопасности
гражданской авиации 3620
5 Железнодорожный транспорт 5000000
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 5000000
301 Строительство железнодорожной линии
Алтынсарино-Хромтау 5000000
9 Прочие услуги в сфере транспорта и связи 1591340
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 1591340
001 Административные затраты 673189
001 Аппарат центрального органа 271609
002 Аппараты территориальных органов 401580
041 Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций 50000
030 Прикладные научные исследования в области
дорожной отрасли 50000
042 Техническое оснащение, оборудование,
модернизация и передислокация постов
транспортного контроля 53788
061 Увеличение уставного капитала ОАО "Казпочта" 643123
079 Выполнение функций лицензиаров 52400
501 Сопровождение информационных систем
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 22636
603 Создание информационной системы органов
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 96204
13 Прочие 13873631
1 Регулирование экономической деятельности 311521
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 311521
040 Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии и
систем качества 4608
030 Прикладные научные исследования в области
качества 2515
031 Разработка, ведение, издание государственного
кадастра гражданского и служебного оружия
и патронов к нему 2093
041 Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов в
области стандартизации, метрологии и сертификации 47970
042 Создание национальной эталонной базы единиц
физических величин республики 100000
043 Вступление Казахстана во Всемирную торговую
организацию 2318

044 |Өнімдер каталогын жүргізу | 4330
045 |Мемлекеттік эталондарға ғылыми-техникалық қызмет | 8988
|көрсету және оларды қамтамасыз ету |
046 |"Қазақстанның үздік тауарлары" конкурсын өткізу және | 5000
|Қазақстан Республикасының сыйлығын беру |
053 |Сынау және өлшеу зертханаларын сертификаттау жөнін. | 4000
|дегі органдарды тіркеу |
054 |Тауарлардың сапасын мемлекеттік қадағалауды және сату| 100065
|саласындағы қауіпсіздігін жүзеге асыру үшін тауар |
|үлгілерін сатып алу және сынау |
055 |Астана қаласында Эталон орталығын салуға арналған | 2000
|жобаны әзірлеу |
500 |Дүниежүзілік сауда ұйымымен өзара іс-әрекеттер жөнін.| 4379
|дегі ақпараттық орталықтың жүйесін қамтамасыз ету |
501 |Қазақстан Республикасының сарапшылық бақылау ақпарат.| 14000
|тық жүйесін қамтамасыз ету |
502 |Мемлекеттік стандарттар қорының ақпараттық жүйелерін | 3463
|қамтамасыз ету |
600 |Дүниежүзілік сауда ұйымымен өзара іс-әрекеттер жөнін.| 5463
|дегі ақпараттық орталықты дамыту |
601 |Мемлекеттік стандарттар қорының ақпараттық жүйесін | 4937
|дамыту |
2 |Ауа-райын болжау қызметі | 542745
234 |Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау | 542745
|министрлігі |
033 |Гидрометеорологиялық мониторингті жүргізу | 448745
034 |Гидрометеорологиялық байқау қызметтерін техникалық | 15000
|жағынан қайта жарақтандыру |
040 |Гидрометеорологиялық байқаудың жаңа постылары мен | 79000
|пункттерін құру |
3 |Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау 441380
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 128349
|министрлігі |
056 |Қазақстан Республикасында кәсіпкерлікті дамыту мен | 90791
|қолдаудың мемлекеттік бағдарламасы |
505 |Кәсіпкерлікті дамытудың және қолдаудың ақпараттық | 11196
|жүйесін қамтамасыз ету |
603 |Шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың ақпараттық | 26362
|жүйесін құру |
620 |Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды | 313031
|реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі|
001 |Әкімшілік шығындар | 256128
001|Орталық органның аппараты | 92004
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 164124
030 |Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін сараптық| 25505
|бағалауды жүргізу жөніндегі бағдарлама |
031 |Нормативтік-құқықтық базаны әзірлеуге және жетілдіру.| 31398
|ге консультанттарды тарту жөніндегі бағдарлама |
9 |Басқалар | 12577985
204 |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі | 355487
041 |Шетелдік іссапарлар | 206576
042 |Өкілдік шығындар | 148911
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 1087277
|министрлігі |
303 |Астана қаласында мемлекеттік органдар үшін серверлік | 150000
|орталық ғимаратын салу |
500 |Мемлекеттік органдар инфрақұрылымын ақпараттық | 6687
|қамтамасыз ету |
602 |"Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқорын құру | 257336
604 |Мемлекеттік органдардың электрондық құжат айналымының| 363751
|бірыңғай жүйесін құру |
605 |Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру 176462
606 |Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың жай-күйі | 64366
|мониторингінің жүйесін құру |

044 Ведение каталогов продукции 4330
045 Техническое обслуживание и сопровождение
государственных эталонов 8988
046 Проведение конкурса "Лучшие товары Казахстана"
и присуждение премии Республики Казахстан 5000
053 Аккредитация органов по сертификации,
испытательных и измерительных лабораторий 4000
054 Покупка и испытание образцов товаров для
осуществления государственного надзора за их
качеством и безопасностью в сфере реализации 100065
055 Подготовка проекта строительства
Эталонного центра в г. Астане 2000
500 Сопровождение системы информационного центра
по взаимодействию со Всемирной торговой
организацией 4379
501 Сопровождение информационной системы экспортного
контроля Республики Казахстан 14000
502 Сопровождение информационных систем
Государственного фонда стандартов 3463
600 Развитие информационного центра по
взаимодействию со Всемирной торговой организацией 5463
601 Развитие информационной системы Государственного
фонда стандартов 4937
2 Службы прогноза погоды 542745
234 Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан 542745
033 Ведение гидрометеорологического мониторинга 448745
034 Техническое перевооружение служб
гидрометеорологического наблюдения 15000
040 Создание новых постов и пунктов
гидрометеорологических наблюдений 79000
3 Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции 441380
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 128349
056 Государственная программа развития и поддержки
предпринимательства в Республике Казахстан 90791
505 Сопровождение информационной системы развития
и поддержки малого предпринимательства 11196
603 Создание информационной системы развития
и поддержки малого предпринимательства 26362
620 Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции 313031
001 Административные затраты 256128
001 Аппарат центрального органа 92004
002 Аппараты территориальных органов 164124
030 Программа по проведению экспертных оценок
деятельности субъектов естественных монополий 25505
031 Программа по привлечению консультантов
к разработке и совершенствованию нормативно-
правовой базы 31398
9 Прочие 12577985
204 Министерство иностранных дел Республики
Казахстан 355487
041 Заграничные командировки 206576
042 Представительские затраты 148911
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 1087277
303 Строительство здания серверного центра
для государственных органов в городе Астане 150000
500 Сопровождение информационной инфраструктуры
государственных органов 6687
602 Создание государственной базы данных
"Физические лица" 257336
604 Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов 363751
605 Создание информационной инфраструктуры
государственных органов 176462
606 Создание системы мониторинга состояния
информационно-телекоммуникационных ресурсов 64366

607 |Электрондық деректер алмасу стандарттарын құру | 39087
608 |Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер | 11712
|жүйесін құру |
609 |Мемлекеттік қаржылардың біріктірілген ақпараттық | 17876
|жүйесін құру |
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 9098842
043 |Сыртқы гранттардың есепшоттарына банктік қызмет |
|көрсету | 995
046 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды| 4428000
|жою және өзге де күтпеген шығыстарға арналған |
|Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві |
050 |Қазақстан Даму Банкінің жарғылық капиталына қатысу | 2500000
051 |Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған | 800000
|қаласына көшіру жөніндегі іс-шаралар |
052 |Жеңілдік тұрғын үй несиелері бойынша бағамдық | 178009
|айырманы төлеу |
064 |"Министрліктер үйі" ғимаратын ұстау | 122221
065 |"Министрліктер үйі" ғимаратын сақтандыру | 10417
068 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің ТМД елдері алдында.| 309200
|ғы міндеттемелерін орындау |
300 |Астана қаласында мемлекеттік қызметшілер үшін тұрғын | 750000
|үй сатып алу |
221 |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі | 230913
046 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекет. | 230913
|тік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің |
|соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін өтеуге |
|арналған резерві |
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 307928
|министрлігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 296386
001|Орталық органның аппараты | 183866
002|Аумақтық органдардың аппараттары | 112520
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау | 11542
617 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық | 638468
|резервтер жөніндегі агенттігі |
001 |Әкімшілік шығындар | 29600
001|Орталық органның аппараты | 29600
032 |Мемлекеттік резервті сақтау | 500000
033 |Жұмылдыру резервін қалыптастыру | 100000
500 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық | 2100
|резервтер жөніндегі агенттігіне ақпараттық-есептеу |
|қызметін көрсету |
600 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық | 6768
|резервтер жөніндегі агенттігін есептеу және ұйымдас. |
|тыру техникасымен қамтамасыз ету |
619 |Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі | 137500
037 |"Еркін кеден аймағы" режимінде бұрын ресімделген | 137500
|тауарларды қайта ресімдеу үшін кедендік төлемдер мен |
|салықтарды төлеу |
694 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы | 721570
052 |Әкімшілік ғимараттарды сақтандыру | 14018
053 |Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру | 7552
204 |Пәрменді және құқық қорғау органдардың, Қазақстан | 700000
|Республикасы Сыртқы істер министрлігінің, Қазақстан |
|Республикасы Жоғарғы Сотының, Қазақстан Республикасы |
|Парламенті Сенаты мен Мәжілісі аппаратының қызметкер.|
|лері үшін тұрғын үйлерді сатып алу |

607 Создание стандартов электронного обмена данными 39087
608 Создание системы электронной коммерции,
аукционов и тендеров 11712
609 Создание интегрированной информационной
системы государственных финансов 17876
217 Министерство финансов Республики Казахстан 9098842
043 Банковское обслуживание счетов внешних грантов 995
046 Резерв Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов 4428000
050 Участие в уставном капитале Банка
Развития Казахстана 2500000
051 Мероприятия по переносу административного
центра Алматинской области в г.Талдыкорган 800000
052 Выплата курсовой разницы по льготным
жилищным кредитам 178009
064 Содержание здания "Дом министерств" 122221
065 Страхование здания "Дом министерств" 10417
068 Выполнение обязательств Правительства
Республики Казахстан перед странами СНГ 309200
300 Приобретение жилья для государственных
служащих в г. Астане 750000
221 Министерство юстиции Республики Казахстан 230913
046 Резерв для погашения обязательств
Правительства Республики Казахстан,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов 230913
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 307928
001 Административные затраты 296386
001 Аппарат центрального органа 183866
002 Аппараты территориальных органов 112520
079 Выполнение функций лицензиаров 11542
617 Агентство Республики Казахстан по
государственным материальным резервам 638468
001 Административные затраты 29600
001 Аппарат центрального органа 29600
032 Хранение государственного резерва 500000
033 Формирование мобилизационного резерва 100000
500 Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по государственным
материальным резервам 2100
600 Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
государственным материальным резервам 6768
619 Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан 137500
037 Уплата таможенных платежей и налогов за
переоформление товаров, ранее оформленных
в режиме "Свободная таможенная зона" 137500
694 Управление Делами Президента Республики
Казахстан 721570
052 Страхование административных зданий 14018
053 Страхование государственных резиденций 7552
204 Приобретение жилья для сотрудников силовых
и правоохранительных органов, Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
Верховного Суда Республики Казахстан, аппарата
Сената и Мажилиса Парламента Республики
Казахстан 700000

14 |Борышқа қызмет көрсету | 43877407
1 |Борышқа қызмет көрсету | 43877407
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 43877407
042 |Үкіметтік борышқа қызмет көрсету | 43877407
011|Заемдар бойынша сыйақыларды (мүдделерді) төлеу | 43842622
030|Заемдарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер | 34785
15 |Ресми трансферттер | 85445431
1 |Ресми трансферттер | 85445431
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 85445431
066 |Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берілетін | 12614796
|трансферттер |
400 |Ақмола облыстық бюджетіне берілетін субвенция | 7191511
401 |Алматы облыстық бюджетіне берілетін субвенция | 10289366
402 |Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін субвенция | 6877104
403 |Қостанай облыстық бюджетіне берілетін субвенция | 4181616
404 |Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін субвенция | 6645453
405 |Солтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін | 5201645
|субвенция |
406 |Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін | 12900814
|субвенция |
407 |Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін | 5189908
|субвенция |
408 |Батыс Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін | 1285861
|субвенция |
440 |Қарағанды облыстық бюджетіне Приозерск қаласының | 100000
|инфрақұрылымын қолдауға арналған трансферттер |
441 |Халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін аумағын.| 305000
|да ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы|
|кешені орналасқан облыстардың облыстық бюджеттеріне |
|берілетін мақсатты трансферттер |
442 |Демеркуризация бойынша жұмыстар жүргізу үшін Павлодар| 295000
|облыстық бюджетіне берілетін трансферттер |
443 |Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына атаулы | 200000
|әлеуметтік көмек көрсету үшін Қызылорда облыстық |
|бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер |
444 |Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы әлеуметтік көмек| 100000
|көрсету үшін Ақтөбе облыстық бюджетіне берілетін мақ.|
|сатты трансферттер |
456 |Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Үкімет | 885000
|орталығының инженерлік желілерін салуға арналған |
|мақсатты инвестициялық трансферттер |
457 |Астана қаласының бюджетіне Есіл өзенінің арнасын қайта 800000
|жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер
458 |Астана қаласының бюджетіне тасып кетуден инженерлік | 50000
|сақтауға, қашыртқы және Астана қаласында топырақ |
|сулардың деңгейін төмендетуге арналған мақсатты |
|инвестициялық трансферттер |
459 |Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында қалпына | 250000
|келтіре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын |
|жоюға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер |
460 |Астана қаласының бюджетіне Қорғалжын трассасына | 1000000
|коллекторды шығаруға арналған мақсатты |
|инвестициялық трансферттер |
464 |Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Есіл өзе.| 1450000
|ні арқылы өтетін автожол көпірін қоса алғанда "Сол |
|жақ жағалау орталығы - Абылай хан даңғылы" магистралды
|автожолын салуға арналған мақсатты инвестициялық |
|трансферттер |
465 |Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірдің | 57357
|құрылысы үшін Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне |
|берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер |

14 Обслуживание долга 43877407
1 Обслуживание долга 43877407
217 Министерство финансов Республики Казахстан 43877407
042 Обслуживание правительственного долга 43877407
011 Выплата вознаграждения (интересов) по займам 43842622
030 Выплата комиссионных за размещение займов 34785
15 Официальные трансферты 85445431
1 Официальные трансферты 85445431
217 Министерство финансов Республики Казахстан 85445431
066 Трансферты, передаваемые из республиканского
бюджета в Национальный фонд 12614796
400 Субвенция Акмолинскому областному бюджету 7191511
401 Субвенция Алматинскому областному бюджету 10289366
402 Субвенция Жамбылскому областному бюджету 6877104
403 Субвенция Костанайскому областному бюджету 4181616
404 Субвенция Кызылординскому областному бюджету 6645453
405 Субвенция Северо-Казахстанскому областному
бюджету 5201645
406 Субвенция Южно-Казахстанскому областному
бюджету 12900814
407 Субвенция Восточно-Казахстанскому
областному бюджету 5189908
408 Субвенция Западно-Казахстанскому
областному бюджету 1285861
440 Трансферты Карагандинскому областному бюджету
для поддержания инфраструктуры г.Приозерска 100000
441 Целевые трансферты областным бюджетам областей,
на территории которых расположены летно-
испытательные полигоны и комплекс космодрома
"Байконур", для оказания адресной социальной
помощи населению 305000
442 Трансферты Павлодарскому областному бюджету
для проведения работ по демеркуризации 295000
443 Целевые трансферты Кызылординскому областному
бюджету для оказания адресной социальной помощи
населению Аральского и Казалинского районов 200000
444 Целевые трансферты Актюбинскому областному
бюджету для оказания адресной социальной
помощи населению Шалкарского района 100000
456 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства инженерных сетей
Правительственного центра в г.Астане 885000
457 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для реконструкции русла р.Ишим 800000
458 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для инженерной защиты от подтопления,
дренажа и понижение грунтовых вод в г.Астане 50000
459 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для ликвидации накопителя сточных
вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане 250000
460 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе 1000000
464 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства магистральной
автодороги в г.Астане "Центр левого берега-
проспект Абылай хана" с автодорожным мостом
через р.Ишим 1450000
465 Целевые инвестиционные трансферты Восточно-
Казахстанскому областному бюджету для
строительства моста через р.Иртыш в
г.Семипалатинске 57357

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 57357
467 |Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге дайындыққа | 1500000
|арнап Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін мақсаттық |
|инвестициялық трансферттер |
483 |Су құбырларын және кәріз желілеріне күрделі жөндеу | 5000000
|жүргізу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесін, бөлек су |
|тазартқыш құрылыстарын салу үшін Атырау облыстық |
|бюджетіне мақсатты инвестициялық трансферттер |
484 |Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жоба. | 75000
|сының техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу |
|үшін Астана қалалық бюджетіне мақсатты инвестициялық |
|трансферттер |
485 |Электр қосалқы станциясын салуға және электр беру | 1000000
|желілерін құруға Астана қаласының бюджетіне берілетін|
|мақсатты инвестициялық трансферттер |
|V. Кредиттер | 33024491
1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер | 275442
2 |Қаржылық қызмет | 275442
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 275442
084 |Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу | 275442
4 |Білім беру | 2835340
6 |Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін кәсіби білім беру 2835340
225 |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 2760282
091 |Елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауға | 2760282
|мемлекеттік білімдік несиелендіру |
034|Жаңа қабылдау щеңберінде мемлекеттік білімдік несие. | 285180
|лер бойынша кадрлар даярлау |
090|Мемлекеттік білімдік несиелер бойынша кадрларды даярлау 2442014
098|Мемлекеттік студенттік несиелер беру | 33088
226 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі 75058
091 |Елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды | 75058
|мемлекеттік білімдік несиелендіру |
034|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білімді несиелер| 8184
|бойынша кадрлар даярлау |
035|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік студенттік | 736
|несиелер беру |
090|Мемлекеттік білімдік несиелер бойынша кадрлар даярлау| 63638
098|Мемлекеттік студенттік несиелер беру | 2500
7 |Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық | 2087100
3 |Сумен жабдықтау | 2087100
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 2087100
082 |Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы.| 850300
|ның жобасын несиелендіру |
088|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру үшін | 850300
|жергілікті бюджетті несиелендіру |
083 |Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру | 1236800
|жобасын несиелендіру |
088|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру үшін | 1236800
|жергілікті бюджетті несиелендіру |
10 |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған | 12290838
|ортаны қорғау |
1 |Ауыл шаруашылығы | 11205546
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 11205546
082 |Жер суландыру және қашыртқы жүйелерін жетілдіру | 4171108
|жобасын несиелендіру |

080 Реализация проекта за счет внешних займов 57357
467 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Жамбылской области на подготовку к празднованию
2000-летия г.Тараза 1500000
483 Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому
областному бюджету для проведения капитального
ремонта водопроводов и канализационных сетей
и строительства жилья, дренажной системы,
блочных водоочистных сооружений 5000000
484 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для разработки технико-экономических
обоснований проекта водоснабжения и
водоотведения в г.Астане 75000
485 Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны на строительство электрической
подстанции и устройство линий электропередач 1000000
V. Кредиты 33024491
1 Государственные услуги общего характера 275442
2 Финансовая деятельность 275442
217 Министерство финансов Республики Казахстан 275442
084 Приобретение акций в международных финансовых
организациях 275442
4 Образование 2835340
6 Высшее и послевузовское профессиональное
образование 2835340
225 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 2760282
091 Государственное образовательное кредитование
подготовки кадров в высших учебных заведениях
страны 2760282
034 Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам в рамках нового приема 285180
090 Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам 2442014
098 Предоставление государственных студенческих
кредитов 33088
226 Министерство здравоохранения Республики
Казахстан 75058
091 Государственное образовательное кредитование
подготовки кадров в высших учебных заведениях
страны 75058
034 Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам в рамках нового приема 8184
035 Предоставление государственных студенческих
кредитов в рамках нового приема 736
090 Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам 63638
098 Предоставление государственных студенческих
кредитов 2500
7 Жилищно-коммунальное хозяйство 2087100
3 Водоснабжение 2087100
217 Министерство финансов Республики Казахстан 2087100
082 Кредитование проекта водоснабжения
и санитарии г.Атырау 850300
088 Кредитование местного бюджета для
реализации проекта за счет внешних займов 850300
083 Кредитование проекта водоснабжения
и водоотведения г.Алматы 1236800
088 Кредитование местного бюджета для
реализации проекта за счет внешних займов 1236800
10 Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды 12290838
1 Сельское хозяйство 11205546
212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 11205546
082 Кредитование проекта усовершенствования
ирригационных и дренажных систем 4171108

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 4171108
084 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді | 4000000
|ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру |
085 |Лизингтік негізде ауылшаруашылық техникасымен | 1100000
|қамтамасыз ету |
086 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау | 793098
|жобасын несиелендіру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 641590
089|Ретроактивті несиелендіру негізінде жобаны іске асыру| 151508
087 |Ауылдық несие серіктестіктері арқылы ауыл шаруашылық | 641340
|өндірісін несиелендіру |
088 |Мал шаруашылығы өнімін өндіруді және оны сатып алуды | 500000
|несиелендіру |
2 |Су шаруашылығы | 1085292
212 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 1085292
083 |Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді | 1085292
|қалпына келтіру жобасын несиелендіру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 1085292
11 |Өнеркәсіп және құрылыс | 618400
1 |Өнеркәсіп | 618400
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 618400
|министрлігі |
082 |Орта бизнестің өндірістік және өнеркәсіптік-ұқсату | 618400
|секторларының кәсіпорындарын екінші деңгейдегі |
|банктер арқылы несиелендіру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 618400
12 |Көлік және байланыс | 463800
4 |Әуе көлігі | 463800
215 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 463800
|министрлігі |
084 |Астана қаласындағы халықаралық әуежайдың құрылысы | 463800
|жобасын іске асыру үшін "Астана халықаралық әуежайы" |
|РМК-ны несиелендіру |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру | 463800
13 |Өзгелер | 14453571
3 |Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау 300000
233 |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда | 300000
|министрлігі |
083 |"Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" ЖАҚ несие ресурста.| 300000
|рын толықтыру |
9 |Басқалар | 14153571
217 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі | 14153571
081 |Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді | 13553571
|орындау |
086 |Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерді | 600000
|несиелендіру үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің |
|арнайы резерві |
| |
| |
|VI. Тапшылық | -80477000
|VII. Қаржыландыру | 80477000

080 Реализация проекта за счет внешних займов 4171108
084 Кредитование местных бюджетов на организацию
проведения весенне-полевых и уборочных работ 4000000
085 Обеспечение сельскохозяйственной техникой на
лизинговой основе 1100000
086 Кредитование проекта по постприватизационной
поддержке сельского хозяйства 793098
080 Реализация проекта за счет внешних займов 641590
089 Реализация проекта на основе ретроактивного
кредитования 151508
087 Кредитование сельскохозяйственного производства
через систему сельских кредитных товариществ 641340
088 Кредитование производства животноводческой
продукции и ее закупа 500000
2 Водное хозяйство 1085292
212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 1085292
083 Кредитование проекта совершенствования
управления водными ресурсами и восстановления
земель 1085292
080 Реализация проекта за счет внешних займов 1085292
11 Промышленность и строительство 618400
1 Промышленность 618400
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 618400
082 Кредитование предприятий производственного
и промышленно-перерабатывающего секторов
среднего бизнеса через банки второго уровня 618400
080 Реализация проекта за счет внешних займов 618400
12 Транспорт и связь 463800
4 Воздушный транспорт 463800
215 Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан 463800
084 Кредитование РГП "Международный аэропорт
Астана" для реализации проекта строительства
международного аэропорта в г.Астане 463800
080 Реализация проекта за счет внешних займов 463800
13 Прочие 14453571
3 Поддержка предпринимательской деятельности и
защита конкуренции 300000
233 Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан 300000
083 Пополнение кредитных ресурсов ЗАО "Фонд
развития малого предпринимательства" 300000
9 Прочие 14153571
217 Министерство финансов Республики Казахстан 14153571
081 Выполнение обязательств по государственным
гарантиям 13553571
086 Специальный резерв Правительства Республики
Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов
на покрытие кассового разрыва 600000
VI. Дефицит бюджета -80477000
VII. Финансирование дефицита 80477000