Владимир Сергеевич Школьникке өкілеттік беру
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 желтоқсан N 1737
"БП Қазақстан Лимитед" және "Статойл Қазақстан а.с." компанияларының 1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша өнімді бөлу туралы келісім жөніндегі құқықтары мен міндеттемелерін басқа мердігерлік компаниялардың пайдасына беру ниетіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі Владимир Сергеевич Школьникке Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан келіссөздер жүргізуге және 1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша өнімді бөлу туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шартқа қол
қоюға өкілеттік берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О предоставлении полномочий Школьнику Владимиру Сергеевичу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1737
В связи с намерением компаний "БП Казахстан Лимитед" и "Статойл Казахстан а.с." передать права и обязательства по Соглашению о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года в пользу других подрядных компаний Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника Владимира Сергеевича провести переговоры и заключить от имени Правительства Республики Казахстан Договор о внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)