Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1137 және 2000 жылғы 26 маусымдағы N 942 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 мамыр N 562. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Мемлекетке тиесілі акцияларды бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногы арқылы сатудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1137 P981137_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 40, 367-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекетке тиесілі акцияларды бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногы арқылы сатудың ережесінде:
5 және 34-тармақтардағы "тиісті бюджеттің кірісіне" деген сөздер "тиісті бюджетке" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Жекешелендіру объектілерін сатудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 маусымдағы N 942P000942 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 317-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Жекешелендіру объектілерін сатудың ережесінде:
61-тармақтағы "республикалық бюджеттің кірісіне" деген сөздер "республикалық бюджетке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года N 1137 и от 26 июня 2000 года N 942
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2002 года № 562. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.08.2011 № 920 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года N 1137 P981137_ "Об утверждении Правил продажи акций, принадлежащих государству, через организованный рынок ценных бумаг" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 40, ст.367):
в Правилах продажи акций, принадлежащих государству, через организованный рынок ценных бумаг, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 5 и 34 слова "доход соответствующего бюджета" заменить словами "соответствующий бюджет";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года N 942 P000942_ "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст.317):
в Правилах продажи объектов приватизации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 61 слова "доход республиканского бюджета" заменить словами "республиканский бюджет".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)