Қазақстан Республикасының меншiгiне Өзбекстан Республикасында жылжымайтын мүлiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 тамыз N 920
Мемлекеттiк қаражатты ұтымды пайдалану және Қазақстан Республикасының меншiгiндегi шет елдегi жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң тiзбесiн кеңейту жөнiндегi белгiленген жобаларды одан әрi iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң дипломатиялық қызмет персоналын орналастыру үшiн Ташкент қаласындағы жылжымайтын мүлiктi қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының меншiгiне сатып алу туралы ұсынысы қабыл алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шет елдерде жылжымайтын мүлiк сатып алу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен жылжымайтын мүлiктi сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi ақы төленетiн күнге белгiлеген бағам бойынша 63030 (алпыс үш мың отыз) АҚШ долларына баламалы
сомада қаражат бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгiленген тәртiппен жүзеге
асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 19 тамыздағы
N 920 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының меншiгiне Ташкент қаласында (Өзбекстан
Республикасы) сатып алынатын жылжымайтын мүлiк
тiзбесi
1. 2 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Саид Барак көшесi 3, 18-пәтер
құны 9300 АҚШ доллары
2. 2 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Саид Барак көшесi 3, 21-пәтер
құны 10100 АҚШ доллары
3. 2 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Саид Барак көшесi 4, 3-пәтер
құны 8600 АҚШ доллары
4. 3 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Саид Барак көшесi 14, 24-пәтер
құны 9300 АҚШ доллары
5. 3 бөлмелi пәтер
Миробад ауданы
Чехов көшесi 21, 30-пәтер
құны 9500 АҚШ доллары
6. 3 бөлмелі пәтер
Миробад ауданы
Чехов көшесi 21, 54-пәтер
құны 10500 АҚШ доллары
Мәмiленi ресiмдеу жөнiнде қызметтер көрсету ақысы - 5730 АҚШ доллары
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Омарбекова А.Т.

О приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в Республике Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 920
В целях рационального использования государственных средств и дальнейшей реализации намеченных проектов по расширению перечня объектов недвижимости за рубежом, находящихся в собственности Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в городе Ташкенте для размещения персонала дипломатической службы Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан согласно приложению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на приобретение недвижимости в сумме, эквивалентной 63030 (шестьдесят три тысячи тридцать) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 2002 года N 920
Перечень
недвижимости, приобретаемой в собственность
Республики Казахстан в городе Ташкенте
(Республика Узбекистан)
1. 2-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Саид Барака, 3 кв. 18
стоимость 9300 долларов США
2. 2-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Саид Барака, 3 кв. 21
стоимость 10100 долларов США
3. 2-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Саид Барака, 4 кв. 3
стоимость 8600 долларов США
4. 3-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Саид Барака, 14 кв. 24
стоимость 9300 долларов США
5. 3-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Чехова, 21 кв. 30
стоимость 9500 долларов США
6. 3-х комнатная квартира
Миробадский район
ул. Чехова, 21 кв. 54
стоимость 10500 долларов США
Оплата услуг по оформлению сделки - 5730 долларов США
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)