Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 106 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 мамыр N 106б
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Президентi Iс Басқармасының
республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106
P020106_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақтағы "19" деген сан "21" деген санмен ауыстырылсын;
2) осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес 20 және 21-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 мамырдағы
N 106б қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына 20 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы
--------------------------------------------------
(бюджеттік бағдарламаның әкімшісі)
2002 жылға арналған
052 "Әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру" республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 14018 мың теңге (он төрт миллион он сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы азаматтық кодексiнiң 1994 жылғы 27 желтоқсандағы "Жалпы бөлiмi" K941000_ және 1999 жылғы 1 шiлдедегi К990409_ "ерекше бөлiмi"; 2000 жылғы 18 желтоқсандағы "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Z000126_ Заңының 4 және 7-баптары.
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мүлiктi сақтауды
қамтамасыз ету, қауiптi жағдай болған кездегі шығынды қалпына келтiру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндетi: әкiмшiлiк ғимараттарды стихиялық
жағдайлардан, өрттен, жарылыстан және басқа да апаттардан сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бюджеттiк !Кiшi   !Бағдарламаның !Бюджеттiк бағдар.!Жүзеге !  Жауапты
!бағдарла. !бағдар.!(кiшi бағдар. !ламаны (кiшi бағ.!асыру  !атқарушылар
!маның коды!ламаның!ламаның) атауы!дарламаны) жүзеге!мерзім.!
!          !коды   !              !асыру жөнiндегi  !дері   !
!          !       !              !    шаралар      !       !
---------------------------------------------------------------------------
1     052             Әкiмшiлiк      16.07.97 жылғы    Жыл бойы Қазақстан
ғимараттарды   "Мемлекеттiк сатып         Республи.
сақтандыру     алу туралы"                касы Пре.
Қазақстан Респуб.          зидентінің
ликасы Заңына              Іс Басқар.
сәйкес ашық                масы
конкурс өткiзу.
2000 жылғы 18
желтоқсандағы
"Сақтандыру
қызметi туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңы
негізiнде және
сақтандыру агент.
терiнiң ұсынған
сақтандыру шарт.
тарына сәйкес 5
әкiмшiлiк ғимарат.
тарын сақтандыруға
келiсiм-шарттар
жасау Шарт бойынша
сақтандыру
жарнасын төлеу
---------------------------------------------------------------------------

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 106б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106 P020106_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Управления Делами Президента Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнения:
1) в пункте 1 цифру "19" заменить цифрой "21";
2) дополнить приложениями 20 и 21 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2002 года N 106б
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
052 "Страхование административных зданий"
на 2002 год
1. Стоимость: 14018 тысяч тенге (четырнадцать миллионов восемнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский кодекс Республики Казахстан K941000_ "Общая часть" от 27 декабря 1994 года и K990409_ "Особенная часть" от 1 июля 1999 года; статьи 4 и 7 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года Z000126_ "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности государственного
имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задача бюджетной программы: страхование административных зданий на
случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!------------
1   052        Страхование  В соответствии с Законом  В те-   Управление
администра-  Республики Казахстан от   чение   Делами
тивных       16.07.97 г.
Z970163_
года    Президента
зданий       "О государственных                Республики
закупках" проведение              Казахстан
открытого конкурса.
Заключение договоров на
страхование 5 администра-
тивных зданий на основа-
нии Закона Республики
Казахстан от 18.12.2000
года
Z000126_
"О страховой
деятельности" и в соответ-
ствии с условиями страхо-
вания, предложенными
страховыми агентствами.
Выплата страховых взносов
по договору.
___________________________________________________________________________

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтетiн нәтижелер:
мемлекеттiк резиденцияларды сенiмдi түрде сақтандырып қорғау және де
қауiптi жағдай туғанда дер кезiнде сақтандыру жарнасын төлеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 мамырдағы
N 106б қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына 21 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы
--------------------------------------------------
(бюджеттік бағдарламаның әкімшісі)
2002 жылға арналған
053 "Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7552 мың теңге (жетi миллион бес жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы азаматтық кодексiнiң 1994 жылғы 27 желтоқсандағы "Жалпы бөлiмi" K941000_ және 1999 жылғы 1 шiлдедегі К990409_ "ерекше бөлiгі"; 2000 жылғы 18 желтоқсандағы "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Z000126_ Заңының 4 және 7-баптары.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мүлiктi сақтауды
қамтамасыз ету, қауiптi жағдай болған кездегі шығынды қалпына келтіру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: әкiмшiлiк ғимараттарды стихиялық
жағдайлардан, өрттен, жарылыстан және басқа да апаттардан сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегі шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бюджеттiк !Кiшi   !Бағдарламаның !Бюджеттiк бағдар.!Жүзеге !  Жауапты
!бағдарла. !бағдар.!(кiшi бағдар. !ламаны (кiшi бағ.!асыру  !атқарушылар
!маның коды!ламаның!ламаның) атауы!дарламаны) жүзеге!мерзім.!
!          !коды   !              !асыру жөнiндегi  !дері   !
!          !       !              !    шаралар      !       !
---------------------------------------------------------------------------
1     053             Мемлекеттік    16.07.97 жылғы    Жыл бойы Қазақстан
Резиденция.    "Мемлекеттiк сатып         Республи.
ларды          алу туралы"                касы Пре.
сақтандыру     Қазақстан Респуб.          зидентінің
ликасы Заңына              Іс Басқар.
сәйкес ашық                масы
конкурс өткiзу.
2000 жылғы 18
желтоқсандағы
"Сақтандыру
қызметi туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңы
негізiнде және
сақтандыру агент.
терiнiң ұсынған
сақтандыру шарт.
тарына сәйкес 12
мемлекеттік рези.
денцияларын
сақтандыруға
келiсiм-шарттар
жасау Шарт бойынша
сақтандыру
жарналарын төлеу
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: надежная
страховая защита административных зданий, а также своевременные страховые
выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2002 года N 106б
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
053 "Страхование государственных резиденций"
на 2002 год
1. Стоимость: 7552 тысячи тенге (семь миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский кодекс Республики Казахстан K941000_ "Общая часть" от 27 декабря 1994 года и K990409_ "Особенная часть" от 1 июля 1999 года; статьи 4 и 7 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года Z000126_ "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности государственного
имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задача бюджетной программы: страхование административных зданий на
случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  053         Страхование  В соответствии с Законом   В те-  Управление
государст-   Республики Казахстан от    чение  Делами
венных       16.07.97 г.
Z970163_
года   Президента
резиденций   "О государственных                Республики
закупках" проведение              Казахстан
открытого конкурса.
Заключение договоров на
страхование 12 государст-
венных резиденций на
основании Закона Респуб-
лики Казахстан от 18
декабря 2000 года
Z000126_
"О страховой деятельности"
и в соответствии с усло-
виями страхования, предло-
женными страховыми агент-
ствами. Выплата страховых
взносов по договору.
__________________________________________________________________________

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтетiн нәтижелер:
мемлекеттiк резиденцияларды сенiмдi түрде сақтандырып қорғау, сондай-ақ
қауiптi жағдай туғанда дер кезiнде сақтандыру жарнасын төлеу.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: надежная страховая защита государственных резиденций, а также своевременные страховые выплаты при наступлении страхового случая.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)