Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 қазан N 1127
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын көшiру туралы" 2001 жылғы 14 сәуiрдегi N 585  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң "Жетiсу мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Мекеме) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң "Алматы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi" мемлекеттiк мекемесi оған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң "Талдықорған мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi" мемлекеттiк мекемесiн қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мекеменiң штат санын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң аумақтық органдары қызметкерлерiнiң штат саны лимитiнiң шегiнде анықтасын.
4. Көрсетiлген мекемелердi қаржыландыру Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне республикалық бюджетте көзделген қаражаттың есебiнен және шегiнде жүргiзiледi деп белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
6. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1)  күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1119  қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 5 шiлдедегi N 930  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 32-33, 295-құжат):
1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының тiзбесi осы қаулыға қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес бекiтiлсiн.";
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.28 N  1119 , 2008.04.24  N 387  Қаулыларымен.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 15 қазандағы
N 1127 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1999 жылғы 5 шiлдедегi
N 930 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлiк және жекешелендіру комитетінiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының тiзбесi

Некоторые вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1127
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585 "О переносе административного центра Алматинской области" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Жетысуский региональный комитет государственного имущества и приватизации" Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Учреждение).
2. Реорганизовать государственное учреждение "Алматинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации" Министерства финансов Республики Казахстан путем присоединения к нему государственного учреждения "Талдыкорганский региональный комитет государственного имущества и приватизации" Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан определить штатную численность Учреждения в пределах лимита штатной численности работников территориальных органов Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Установить, что финансирование указанных учреждений производится за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству финансов Республики Казахстан.
5. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
6. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1)  (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г.  N 1119  )
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года N 930 "Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 32-33, ст. 295):
пункт 1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" согласно перечню, прилагаемому к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2002 года N 1127
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 1999 года N 930
Перечень государственных учреждений - территориальных
органов Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан

1. Астана қаласы мемлекеттiк Мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
2. Ақмола мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
3. Алматы қаласы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
4. Алматы мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
5. Ақтөбе мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
6. Атырау мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
7. Байқоңыр мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
8. Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
9. Жамбыл мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
10. Батыс Қазақстан мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
11. Қарағанды мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
12. Қызылорда мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
13. Қостанай мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
14. Маңғыстау мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
15. Павлодар мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
16. Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
17. Оңтүстiк Қазақстан мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетi
18. Арқалық мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi
19. Жезқазған мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi
20. Жетiсу мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитеті
21. Семей мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аймақтық комитетi.

1. Территориальный комитет государственного имущества и приватизации города Астаны
2. Акмолинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
3. Территориальный комитет государственного имущества и приватизации города Алматы
4. Алматинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
5. Актюбинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
6. Атырауский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
7. Байконырский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
8. Восточно-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
9. Жамбылский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
10. Западно-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
11. Карагандинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
12. Кызылординский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
13. Костанайский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
14. Мангистауский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
15. Павлодарский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
16. Северо-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
17. Южно-Казахстанский территориальный комитет государственного имущества и приватизации
18. Аркалыкский региональный комитет государственного имущества и приватизации
19. Жезказганский региональный комитет государственного имущества и приватизации
20. Жетысуский региональный комитет государственного имущества и приватизации
21. Семипалатинский региональный комитет государственного имущества и приватизации.