Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 24 желтоқсан N 1350
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің кейбiр мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына комиссияның 2002 жылғы 23 шілдедегі N 099-2002 шарты бойынша қосымшаға сәйкес номенклатурада және санда "O'RTA OSIYO MAX-SUS QURILISH" мемлекеттік бiрлестiгiне (Өзбекстан Республикасы, Ташкент қаласы) "Искра" Новосибирск механикалық зауыты" федералдық мемлекеттiк біртұтас кәсiпорны (Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгі, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1350 қаулысына қосымша
Комиссияның 2002 жылғы 23 шілдедегі N 099-2002 шарты
бойынша "O'RTA OSIYO MAX-SUS QURILISH" мемлекеттік
бiрлестiгi үшін (Өзбекстан Республикасы, Ташкент
қаласы) "Искра" Новосибирск механикалық зауыты"
(Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы)
федералдық мемлекеттiк біртұтас кәсiпорны
беретiн жарылғыш материалдың саны
------------------------------------------------------------------
Р/с!  Жарылғыш  !  СЭҚ ТН  ! Өлшем ! Саны !  Бірлік  ! Құны АҚШ
N !материалдың !   коды   !бірлігі!      !бағасы АҚШ! долларымен
!   атауы    !          !       !      !долларымен!
------------------------------------------------------------------
1.  Тұтандырғыш   360300100   мың    410,0    140,0     57400,0
бау, ДШН-8                дана
ИВШП
773979.013
ТУ
Жиыны:                                              57400,00
------------------------------------------------------------------
Жөнелту пункті: Пашино станциясы, Батыс Сібір темір жолы (Ресей Федерациясы).
Баратын пункті: Ташкент тауар станциясы, Өзбекстан темір жолы (Өзбекстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Локоть станциясы - Шеңгелді станциясы.

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 1350
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) Государственному объединению "О'RTA OSIYO MAX-SUS QURILISH" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по договору комиссии от 23 июля 2002 года N 099-2002 по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалом через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2002 года N 1350
Количество взрывчатого материала, поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) для Государственного объединения "О'RTA OSIYO MAX-SUS QURILISH" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по договору комиссии от 23 июля 2002 года N 099-2002
N
п/п
Наименование
взрывчатого
материала
КОД ТН     ВЭД
Ед.
изм.
Кол-во
Цена за
единицу в
долларах
США
Стоимость
в долларах
США
1
Детонирующий шнур, ДШН-8 ИВШП
773979,013 ТУ
360300100
тыс.м
410,0
140,0
57400,0
Итого
57400,0
Пункт отправления: станция Пашино, Западно-Сибирская железная дорога (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Ташкент товарный, Узбекская железная дорога (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть - станция Шенгельды.