Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 маусымдағы N 882 және 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 1405 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) <*>
2) "Кейбір акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік
кәсіпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметін тиімді басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат):
1-тармақта:
"уәкілетті органдар" деген сөздер "мемлекеттік басқару органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
1), 2), 3), 4), 9), 10), 11) тармақшалардағы "(уәкілетті органның - РМК үшін)", "(уәкілетті орган - РМК үшін)", "(уәкілетті органмен - РМК үшін)", "(уәкілетті орган алдында - РМК үшін)" деген сөздер тиісінше "(мемлекеттік басқару органының - РМК үшін)", "(мемлекеттік басқару органы - РМК үшін)", "(мемлекеттік басқару органымен - РМК үшін)", "(мемлекеттік басқару органы алдында - РМК үшін)" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.05.20. N 565   қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года N 882 и от 28 февраля 2001 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1405. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 2004 г. N 565)
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 85):
в пункте 1:
слова "уполномоченными органами" заменить словами "органами государственного управления";
в подпунктах 1), 2), 3), 4), 9), 10), 11) слова "(уполномоченным органом - для РГП)" заменить словами "(органом государственного управления - для РГП)". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 мая 2004 г. N 565 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан