Қаржылық есеп беруi 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына сәйкес жасалатын ұйымдарды анықтау ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 3 ақпан N 119
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң " Бухгалтерлiк есепке алу туралы " заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 24 маусымдағы Заңының 2-бабын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қаржылық есеп беруi 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына сәйкес жасалатын ұйымдарды анықтау ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2003 жылғы 3 ақпандағы
N 119 қаулысымен
бекiтiлген
Қаржылық есеп беруi 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап
халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына сәйкес
жасалатын ұйымдарды анықтау ережесi
1. Осы Ереже "Қазақстан Республикасы Президентiнiң " Бухгалтерлiк есепке алу туралы " заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 24 маусымдағы Заңының 2-бабын  iске асыру мақсатында әзiрлендi.
2. Осы Ереже Қаржылық есеп беруi 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына (бұдан әрi - ХҚЕС) сәйкес жасалатын ұйымдарды анықтау тәртiбiн белгiлейдi.
3. Қаржылық есеп беруi 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап ХҚЕС-қа сәйкес жасалатын ұйымдарға қызметiн реттеудi және қадағалауды Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асыратын ұйымдар жатады.

Об утверждении Правил определения организаций, финансовая отчетность которых с 1 января 2003 года составляется в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 119
В целях реализации статьи 2  Закона Республики Казахстан от 24 июня 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, " О бухгалтерском учете " Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила определения организаций, финансовая отчетность которых с 1 января 2003 года составляется в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2003 года N 119
Правила определения организаций,
финансовая отчетность которых с 1 января 2003 года составляется в соответствии с международными
стандартами финансовой отчетности
1. Настоящие правила разработаны в целях реализации статьи 2  Закона Республики Казахстан от 24 июня 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, " О бухгалтерском учете ".
2. Настоящие Правила определяют организации, финансовая отчетность которых с 1 января 2003 года составляется в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности (далее - МСФО).
3. К организациям, финансовая отчетность которых с 1 января 2003 года составляется в соответствии с МСФО, относятся организации, регулирование и надзор за деятельностью которых в соответствии с законодательством Республики Казахстан осуществляется Национальным Банком Республики Казахстан.