Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 наурыздағы N 275 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
3) тармақшада "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары Жангелдин Ерлен Тоқтағалиұлы (келісім бойынша);" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы (келісім бойынша);" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Ислам Даму банкінің:
Басқарушы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі есенбаев Мәжит Төлеубекұлы;
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі төрағасының орынбасары Жәмішев Болат Бидахметұлы (келісім бойынша)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 275
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 3) слова "Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жангельдина Ерлена Токтагалиевича (по согласованию)" заменить словами "Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова Анвара Галимуллаевича (по согласованию)";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) Исламского Банка Развития:
Управляющим - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Есенбаева Мажита Толеубековича;
заместителем Управляющего - Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан