Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 290 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.04. N 102 (2005 жылғы 1 қарашадан бастап күшiне енедi) қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде балық кәсiпшiлiгі учаскелерiн бекiтiп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерiн бөлу жөнiндегi жекелеген мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi табиғат пайдаланушылар арасында Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде балық кәсiпшілiгi учаскелерiн бекiтiп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерi мен квоталарын бөлу мәселелері жөнiнде конкурс (тендер) өткiзу бойынша комиссияны:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң (комиссия төрағасы);
тиiстi облыс әкiмдiгiнiң (облыс әкiмiнiң орынбасары);
"Балық шаруашылығы ғылыми-өндiрiстiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының;
балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегi мемлекеттiк мекемелердiң өкілдерiнен қалыптастырсын.";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде балық кәсiпшiлiгi учаскелерiн бекiтiп беру мәселелерi және табиғат пайдаланушылар арасында балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу жөнiнде конкурс (тендер) өткiзу ережелерiнде:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Yкiметi" деген сөздер алынып тасталсын;
4, 10, 11-тармақтардағы "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгі" деген сөздер "балық шаруашылығы саласындағы уәкiлеттi орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген ережелерге қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
10-тармақтың мәтініндегi "әкімi" деген сөздер "әкімдiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Табиғат пайдаланушылар арасында
балық кәсiпшiлiгi су айдындарын
(учаскелерiн) бекітіп беру және
балық пен басқа да су жануарларын
аулаудың лимиттерi мен квоталарын
бөлу жөнiнде конкурс (тендер)
өткiзу ережелерiне қосымша
Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде балық кәсiпшiлiгi су айдындарын (учаскелерiн) бекiтiп беру және балық пен басқа да су жануарларын
аулаудың лимиттерi мен квоталарын бөлу жөнiндегi
конкурсқа (тендерге) қатысу үшiн
ӨТІНІМ

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 290. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 февраля 2005 г. N 102 (вступает в силу с 1 ноября 2005 г. (P050102).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.02.2005 № 102 (вступает в силу с 01.11.2005).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158 "Отдельные вопросы по закреплению рыбопромысловых участков и распределения лимита вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер" следующие изменения и дополнения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан сформировать комиссии по проведению конкурса (тендера) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер между природопользователями из представителей:
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (председатель комиссии);
акимата соответствующей области (заместитель акима области);
республиканского государственного казенного предприятия "Научно-производственный центр рыбного хозяйства";
государственных учреждений по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства.";
2) в Правилах проведения конкурса (тендера) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер между природопользователями, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "Правительством Республики Казахстан" исключить;
в пунктах 4, 10, 11 слова "Министерством природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан", "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченным органом в области рыбного хозяйства", "Уполномоченный орган в области рыбного хозяйства" соответственно;
приложение к указанным правилам изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в тексте пункта 10 слова "аким" заменить словами "акимат".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к Правилам проведения конкурса
(тендера) между природопользователями
по закреплению рыбопромысловых
водоемов (участков) и распределению
лимитов и квот вылова рыбы и
других водных животных
Заявка
для участия в конкурсе (тендере) по закреплению
рыбопромысловых водоемов (участков) и распределению
лимитов и квот вылова рыбы и добычи других водных
животных в Урало-Каспийском бассейне,
озере Балхаш и Алакульской системе озер

1. Атауы, ведомстволық тиiстiлiгi, құрылтайшы, деректемелерi
мекен-жайы _______________________________________________________
__________________________________________________________________
2. ________ облыс әкiмдiгiнің ____ жылғы "___" ________ N __
шешiмiне және "___" ____________ жылғы "___" ______________ балық
шаруашылығы саласындағы арнайы уәкілеттi органмен жасаған N _______
шартқа сәйкес бұрын бекiтіліп берiлген су айдыны (учаске) (итбалық
аулайтын орын)
3. Өндiрiстiк қызметiнiң негiзгi бағыты, қай уақыттан бастап
балық аулауды және балық өнiмдерiн қайта өңдеудi (итбалық аулау мен
оны қайта өңдеудi) жүзеге асырады
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
4. Өтiнiм берiлген су айдыны немесе учаске (итбалық аулайтын
орын) ____________________________________________________________
5. Өтінiм балықтың түрлерi бойынша аулау (итбалық аулаудың)
көлемi (лимитi)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
6.__________________________________________________________
_____________________________________________ жүзетiн құралдардың
Балық аулау ережелерiне сәйкес келетiн аулау (итбалық аулау)
құралдары тиiсті бiлiктiлiгi (жұмыс тәжiрибесi, арнайы дайындығы)
бар балықшылардың саны (итбалық аулайтын кәсiпшi-аңшылар)
__________________________________________________________________
кәсiп тетiктерiнiң болуы
__________________________________________________________________
басқа да мәлiметтер
__________________________________________________________________
7. Өндірiстiк қуаты:
өндiрiстік үй-жайлар, цехтар (шаршы м.)
__________________________________________________________________
тоңазытқыш қондырғылар (қуаты)
__________________________________________________________________
технологиялық жабдықтар (қуаты және басқа да өндiрiстiк
сипаттамалары)
__________________________________________________________________
басқа да мәлiметтер
__________________________________________________________________
8. Балық қорларының өсiмiн молайту, мелиорациялау бойынша
iс-шаралардың және өз қаражаты, растаушы құжаттарды ұсына отырып,
ақшалай мәндегi демеушілік көмектiң есебiнен соңғы үш жылда
жүргiзiлген iс-шаралардың түрлерi мен көлемi
__________________________________________________________________
Өтінiмге қосымшалар:
заңды тұлға жарғысының көшiрмелерi;
мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң көшiрмесi;
бюджет алдында берешектiң болмауы туралы Салық комитетiнiң анықтамасы;
қаржылық жай-күйi туралы банктiң анықтамасы;
aулау құралдарының, балық кәсiпшiлiгi орындардың, өндiрiстiк үй-жайлардың санитарлық жағдайы туралы санэпидқызметтiң анықтамасы;
табиғат пайдаланушылар бұрын өздерi шарт мiндеттемелерiнiң орындалуы, өтінiм берiлген балық аулау лимитi мен квоталарын игеру үшiн қажеттi балықшылардың аулау құралдарының, кәсiпшiлiк тетiктердiң, жүзетiн құралдардың және т.б. болуы мен жай-күйi туралы арнайы уәкiлеттi органның және (немесе) оның ведомстволық бағыныстағы тиiстi ұйымдарының анықтама-қорытындысы;
ағымдағы жылға арналған табиғат қорғау iс-шаралары бойынша басшы бекiткен Мiндеттемелер-жоспары, оның iшiнде су айдынының экологиялық жай-күйiн, гидробионттардың мекендеу жағдайын жақсарту және олардың көлемi мен қаржыландыру көздерiн көрсете отырып, балық қорларының өсiмiн молайту бойынша балық-мелиорациялық жұмыстар.
Берiлген күнi.
Ұйымның
мөрi ______________                Басшының аты-жөнi, қолы

1. Наименование, ведомственная принадлежность, учредитель, реквизиты,
адрес________________________________________________________
2. Ранее закрепленный водоем (участок) (место боя тюленя)
___________________________________________________________________
согласно решению акимата _________________ области от "___"_______года
N ______ и договора N ___ от "__"____года, заключенного со специально
уполномоченным органом в области рыбного хозяйства
3. Основное направление производственной деятельности, с какого
времени осуществляет добычу рыбы и переработку рыбной продукции (добычу
тюленя и его переработку)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
4. Заявленный водоем или участок (место боя тюленя)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
5. Заявленный объем (лимит) вылова рыбы по видам (добычи тюленя)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
6. Наличие
плавсредств__________________________________________________
орудий лова (добычи тюленя), соответствующих Правилам рыболовства
___________________________________________________________________
количество рыбаков (промысловиков-охотников на добычу тюленя), имеющих
соответствующую квалификацию (опыт работы, специальная подготовка)
___________________________________________________________________
промысловых механизмов
___________________________________________________________________
другие сведения
___________________________________________________________________
7. Производственные мощности:
___________________________________________________________________
производственные помещения, цеха (кв. м.)
___________________________________________________________________
холодильные установки (мощность)
___________________________________________________________________
технологические оборудования (мощность и другие производственные
характеристики)
___________________________________________________________________
другие сведения
8. Виды и объемы проводимых за последние три года мероприятий
по воспроизводству рыбных запасов, мелиорации и других работ за счет
собственных средств, спонсорской помощи в денежном выражении с
представлением подтверждающих документов
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Приложения к заявке:
копии устава юридического лица;
копия свидетельства о государственной регистрации;
справка с Налогового комитета об отсутствии задолженности
перед бюджетом;
справка с банка о финансовом состоянии;
справка с санэпидслужбы о санитарном состоянии орудий лова,
рыбопромысловых станов, производственных помещений;
справка-заключение специально уполномоченного органа и (или)
его подведомственных соответствующих организаций о выполнении ранее
взятых на себя природопользователем договорных обязательств, наличии
и состоянии орудий лова, рыбаков, промысловых механизмов, плавсредств
и т.д., необходимых для освоения заявленного лимита и квот вылова рыбы;
утвержденный руководителем План обязательств по природоохранным
мероприятиям на текущий год, в том числе рыбоводно-мелиоративные работы
по улучшению экологического состояния водоема, условий обитания
гидробионтов и воспроизводство рыбных запасов, с указанием объема и
источника их финансирования.
Дата подачи
Печать __________
организации ФИО руководителя, подпись