Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 18 ақпандағы N 199 және 1995 жылғы 29 мамырдағы N 752 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 сәуірдегі N 358 қаулысы
Қазақстан Республикасы Yкiметi қаулы етеді:
1. Мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) <*>
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - - ҚР Үкіметінің 2004.01.13. N 32   қаулысымен .
2) <*>
Ескерту. 2-тармақшаның күші жойылды - - ҚР Үкіметінің 2003.12.22. N 1287   қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 февраля 1994 года N 199 и от 29 мая 1995 года N 752
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2003 года N 358
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести следующие изменения и дополнения:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 13 января 2004 г. N 32  )
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 декабря 2003 г. N 1287  )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан