Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнің күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 шілдедегі N 765 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық жауапкершiлігiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 14 қазандағы N 1257 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 41, 391-құжат);
2) "Автокөлiк құралдары иелерiнің азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн міндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 31 қазандағы N 1319 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 43, 415-құжат);
3) "Жекеше нотариустардың азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 29 шілдедегi N 718 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 25, 216-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2003 года N 765
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 года N 1257 "Об обязательном страховании гражданской ответственности перевозчика перед пассажирами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 41, ст. 391);
2) постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 года N 1319 "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 43, ст. 415);
3) постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 718 "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности частных нотариусов" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 25, ст. 216).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан