Швеция Корольдiгiнен Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 994 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Швеция Корольдiгiнен Өзбекстан Республикасына 2001 жылғы 28 маусымдағы N 27-1264 юр келiсiм-шарты бойынша қосымшаға сәйкес номенклатура мен санда "Алмалық тау-кен металлургия комбинаты" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамына (Алмалық қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Дино Нобель Швеция АБ" фирмасы (Гютторп қаласы, Швеция Корольдiгi) беретін жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар, Iшкi iстер министрлiктерi, Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi заңнамада белгiленген тәртiппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 29 қыркүйектегі
N 994 қаулысына
қосымша
"Алмалық тау-кен металлургия комбинаты" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы үшін (Алмалық қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Дино Нобель Швеция AБ" фирмасы (Гютторп қаласы, Швеция Корольдiгi) беретiн тауарлардың саны
___________________________________________________________________
Р/с|Тауардың атауы   |  СЭҚ TH  | Өлшем  | Саны |Бағасы/| Құны АҚШ
N |                 |   коды   |бірлігі |      | дана  |долларымен
___________________________________________________________________
1  Nonel Unidet       360300100   дана   15050   2,18    32809,0
U500, 10.2 m
2  Nonel Unidet       360300100   дана   10500   2,64    27720,0
U500, 15.0 m
3  Nonel Unidet       360300100   дана   12000   4,18    50160,0
U475, 21.0 m
4  Nonel Unidet       360300100   дана   5520    4,18    230,73,6
U500, 21.0 m
5  Nonel Unidet       360300100   дана   6150    5,08    31242,0
U475, 27.0 m
6  Nonel Unidet       360300900   дана   1500    1,35    2025,0
SL42,3,6 м
7  Nonel Unidet       360300900   дана   5280    2,25    11880
SL67,9,0 м
8  Nonel Unidet       360300900   дана   17220   2,25    38745,0
SL109,9,0 м
9  Nonel Unidet       360300900   дана   19020   2,25    42795,0
SL176,9,0 м 1.48
10  Nonel Unidet       360300900   дана   91     183,29   16679,39
Dynoline 1500 m
___________________________________________________________________

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Королевства Швеция в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 994
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Королевства Швеция в Республику Узбекистан, поставляемых фирмой "Дино Нобель Швеция АБ" (г. Гютторп, Королевство Швеция), для акционерного общества открытого типа "Алмалыкский горно-металлургический комбинат" (г. Алмалык, Республика Узбекистан) по контракту от 28 июня 2001 года N 27-1264 юр по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Министерствам транспорта и коммуникаций, внутренних дел Республики Казахстан, Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2003 года N 994
Количество товаров, поставляемых фирмой "Дино Нобель
Швеция АБ" (г. Гютторп, Королевство Швеция)
для акционерного общества открытого типа
"Алмалыкский горно-металлургический комбинат"
(г. Алмалык, Республика Узбекистан)
___________________________________________________________________
N ! Наименование  !  Код ТН  ! Ед. ! Кол-во ! Цена/шт.! Стоимость
п/п!   товара      !  ВЭД     !изм. !        !         ! в долларах
!               !          !     !        !         ! США
-------------------------------------------------------------------
1. Nonel Unidet
U500, 10.2 m    360300100    шт    15050     2,18     32809,0
2. Nonel Unidet
U500, 15.0 m    360300100    шт    10500     2,64     27720,0
3. Nonel Unidet
U475, 21.0 m    360300100    шт    12000     4,18     50160,0
4. Nonel Unidet
U500, 21.0 m    360300100    шт     5520     4,18     23073,6
5. Nonel Unidet
U475, 27.0 m    360300100    шт     6150     5,08     31242,0
6. Nonel Unidet
SL42,3,6 м      360300900    шт     1500     1,35      2025,0
7. Nonel Unidet
SL67,9,0 м      360300900    шт     5280     2,25       11880
8. Nonel Unidet
SL109,9,0 м     360300900    шт    17220     2,25     38745,0
9. Nonel Unidet
SL176,9,0 м
1.48            360300900    шт    19020     2,25     42795,0
10. Nonel Unidet
Dynoline
1500 m          360300900    шт       91   183,29    16679,39
--------------------------------------------------------------------

Жиыны                                                277128.99
Жiберетiн елi: Швеция Корольдiгi
Шекаралық өту пункттерi: Илецк-1 станциясы (Ресей Федерациясы) - Шеңгелдi станциясы (Қазақстан Республикасы)
Баратын пунктi: Ахангаран станциясы, Өзбекстан темiр жолы (Өзбекстан Республикасы).

Итого                                               277128,99
--------------------------------------------------------------------
Страна отправления: Королевство Швеция
Пункты пограничных переходов: Станция Илецк-1 (Российская Федерация) - станция Ченгельды (Республика Казахстан)
Пункт назначения: станция Ахангаран, Узбекской железной дороги
(Республика Узбекистан).