Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 31 қазандағы N 1086 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы N 289 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы N 289 Қаулысымен.
"Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 9 маусымдағы N 788 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 21, 266-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Халықаралық iскерлiк операцияларда трансферттiк бағалар қолдану кезiнде мемлекеттiк бақылауға жататын тауарлардың жекелеген түрлерiне рыноктағы бағалары бойынша ресми ақпарат көздерiнiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ресей Федерациясы Ауыл               Дәндi дақылдар   1001-1008
шаруашылығы министрлiгiнiң
Ресей өңiрлерiндегi азық-түлiк   Ресей
рыногының жай-күйi туралы
ақпараттық бюллетенi                     Қант             1701".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1086. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 292.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2009 № 292 (порядок введения в действие см. п. 3).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 января 2001 года "О государственном контроле при применении трансфертных цен" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 788 "Об утверждении Перечня официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 266) следующее изменение:
в перечне официальных источников информации по рыночным ценам на отдельные виды товаров, подлежащих государственному контролю при применении трансфертных цен в международных деловых операциях, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"7. Информационный Россия Хлебные злаки 1001-1008
бюллетень о
состоянии
продовольствен-
ного рынка в
регионах России Сахар 1701 ".
Министерства
сельского
хозяйства
Российской
Федерации
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан