Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы N 587 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қарашада N 1121 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Бiрiккен Ұлттар Ұйымы (ЮНЕСКО) арасында Бiлiм, ғылым және мәдениет мәселелерi жөнiнде "Қазақстан Республикасы Алматы облысының Тамғалы кешенiн зерделеу, сақтау және ұстау" жобасы бойынша келiсiм жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы N 587 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрi Дүйсен Қорабайұлы Қасейiновке Келiсiмнiң жобасына қағидатты сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтырулар енгiзуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасы Yкiметінiң атынан Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Бiрiккен Ұлттар Ұйымы (ЮНЕСКО) арасында Бiлiм, ғылым және мәдениет мәселелерi жөнiнде "Қазақстан Республикасы Алматы облысының Тамғалы кешенiн зерделеу, сақтау және ұстау" жобасы бойынша келiсiм жасасуға өкiлеттiк берiлсiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2003 года N 1121
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 587 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Организацией Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры (ЮНЕСКО) по проекту "Изучение, сохранение и содержание комплекса Тамгалы Алматинской области Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Касеинова Дюсена Корабаевича - Министра культуры Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Организацией Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры (ЮНЕСКО) по проекту "Изучение, сохранение и содержание комплекса Тамгалы Алматинской области Республики Казахстан", разрешив вносить в проект Соглашения изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан