Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 қарашадағы N 1132 қаулысы
Қазақтан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына :
1-тармақтың 4) тармақшасындағы "Дунаев Арман Ғалиасқарұлы" деген сөздер "Исаев Батырхан Арысбекұлы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 и от 27 марта 2002 года N 357
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года N 1132
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих":
в подпункте 4) пункта 1 слова "Дунаева Армана Галиаскаровича" заменить словами "Исаева Батырхана Арысбековича";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан