Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 150ар қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 524-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағанының 2-тармағындағы "12" деген сан "25" деген санмен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшадағы "12" деген сан "25" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2003 года N 150ар
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 524 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 2 графы 5 цифры "12" заменить цифрами "25";
в подпункте 2) пункта 7 цифры "12" заменить цифрами "25".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Миниcтр
Республики Казахстан