Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 565 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 қаңтардағы N 13 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық тiзiлiмдерiн жасау мақсатында Жеке (заңды) тұлғаның бiрыңғай нөмiрiне (сәйкестендiру нөмiрiне (бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне) көшу бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 565 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 26, 247-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық тiзiлiмдерiн жасау мақсатында Жеке (заңды) тұлғаның бiрыңғай нөмiрiне (сәйкестендiру нөмiрiне (бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне) көшу бағдарламасында:
"Бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8 бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1-жолдағы "Орындалу (жүзеге асырылу) мерзiмi" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылдың 1 наурызына дейiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2004 года N 13
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 565 "Об утверждении Программы перехода на единый номер физического (юридического) лица (идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер)) в целях создания Национальных реестров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 26, ст. 247) следующее изменение:
в Программе перехода на единый номер физического (юридического) лица (идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер)) в целях создания Национальных реестров Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
в строке, порядковый номер 1, графу "Срок исполнения (реализации)" изложить в следующей редакции:
"до 1 марта 2004 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан