Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі N 1140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 282 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы заңнаманы бұзумен келтірілген зиянды өтеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі N 1140  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 31, 407-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы заңнаманы бұзумен келтірілген зиянды өтеу мөлшерінде:
"Балықтар, теңіз сүтқоректілері және су омыртқасыздарының түрлері" деген бөліміндегі:
3-бағанда:
реттік нөмірі 142-жолдағы "7" деген сан "14" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 143-жолдағы "4" деген сан "6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 144-жолдағы "5" деген сан "10" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 145-жолдағы "3" деген сан "4,5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 146-жолдағы "3" деген сан "6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 147-жолдағы "1,5" деген сан "3" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 1140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года № 282. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 1140 "Об утверждении размеров возмещения вреда, причиненного нарушением законодательства об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 31, ст. 407) следующие изменения:
в размерах возмещения вреда, причиненного нарушением законодательства об охране, воспроизводстве и использовании животного мира, утвержденных указанным постановлением:
в разделе "Рыбы, морские млекопитающие и водные беспозвоночные":
в графе 3:
строки, порядковый номер 142, цифру "7" заменить цифрами "14";
строки, порядковый номер 143, цифру "4" заменить цифрой "6";
строки, порядковый номер 144, цифру "5" заменить цифрами "10";
строки, порядковый номер 145, цифру "3" заменить цифрами "4,5";
строки, порядковый номер 146, цифру "3" заменить цифрой "6";
строки, порядковый номер 147, цифры "1,5" заменить цифрой "3".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан