"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 332 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнің
2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығына
толықтырулар енгізу туралы
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 шілдедегі Заңын iске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет өткеру тәртiбi туралы ереженi бекіту туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2000 ж., N 15, 141-құжат) бекiтiлген Meмлекеттік қызмет өткеру тәртiбi туралы ережеге мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
27-тармақта:
2) тармақшадағы "iшкi iстер" деген сөздерден кейiн ", қаржы полициясы" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшадағы "iшкi iстер" деген сөздерден кейiн ", қаржы полициясы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 332
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2002 года "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Положение о порядке прохождения государственной службы, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 15, ст. 141), следующие дополнения:
в пункте 27:
в подпункте 2) после слов "внутренних дел, " дополнить словами
"финансовой полиции, ";
в подпункте 3) после слов "внутренних дел" дополнить словами ", финансовой полиции".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан