Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 1330 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 452 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2023 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 14 сәуiрдегi N 356 қаулысымен бекiтiлген Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарының 5.1.1-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Алматы қаласының Бас жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 1330 қаулысына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Алматы қаласының Бас жоспарында:
"Бас жоспарды жүзеге асыру және оның мониторингi" деген 6-бөлiмде:
"Алматы қаласы Бас жоспарының техникалық-экономикалық көрсеткіштері" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1.1-жолда:
"Жылдар бойынша көрсеткіштер": "2005 жыл" деген бағандағы "28,2" деген сандар "31,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жылдар бойынша көрсеткiштер": "2020 жыл" деген бағандағы "28,2" деген сандар "31,9" деген сандармен ауыстырылсын;
2) жоғарыда көрсетiлген қаулыға қоса берілген Алматы қаласы Бас жоспарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 22 сәуірдегі
N 452 қаулысына қосымша
Алматы
Бас жоспары
(Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы бойынша Алматы қаласының
шекараларын өзгертуі есепке алынған)
(қағаз мәтінінен қараңыз)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1330
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 452. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2023 года № 349.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2023 № 349 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 5.1.1. Плана мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Государственной программы развития города Алматы на 2003-2010 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2003 года N 356, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1330 "О Генеральном плане города Алматы" следующие изменения:
1) в Генеральном плане города Алматы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Реализация и мониторинг Генерального плана":
в подразделе "Технико-экономические показатели Генерального плана города Алматы":
в строке, порядковый номер 1.1:
в графе "Показатели по годам": "2005 год" цифры "28,2" заменить цифрами "31,9";
в графе "Показатели по годам": "2020 год" цифры "28,2" заменить цифрами "31,9";
2) схему Генерального плана города Алматы, приложенную к вышеуказанному постановлению, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2004 года N 452
Алматы
генеральный план
(с учетом изменения границ г.Алматы
по Указу Республики Казахстан
"Об изменении границ г.Алматы")
П римечание РЦПИ: Генеральный план см. бумажный вариант