Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 7 шiлдедегi N 667 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 мамырдағы N 600 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12. N 934 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.12.  N 934   Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласындағы қызметтiң жекелеген түрлерiн лицензиялау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 7 шiлдедегi N 667  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 275-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласындағы қызметтiң жекелеген түрлерiн лицензиялау ережесiнде:
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Авиациялық-химиялық жұмыстарды жүзеге асыру үшiн тұлғада қосымша санитарлық қадағалау органдарының қорытындысы болуға тиiс.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2004 года N 600. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 934
Сноска. Постановление Правительства РК от 29 мая 2004 г. N 600 утратило силу постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N  934   (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667 "Об утверждении Правил лицензирования отдельных видов деятельности в сфере гражданской авиации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 275) следующее дополнение:
в Правилах лицензирования отдельных видов деятельности в сфере гражданской авиации Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"Для осуществления авиационно-химических работ лицо должно дополнительно иметь заключение органов санитарного надзора.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан