"Қазақстан Республикасы Энергетика және көмір өнеркәсібі министрлігінің Энергетикадағы сыртқы экономикалық қызметтің республикалық орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 711 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және көмір өнеркәсібі министрлігінің Энергетикадағы сыртқы экономикалық қызметтің республикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ликвидации республиканского государственного предприятия "Республиканский центр внешнеэкономической деятельности в энергетике Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года N 711
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать республиканское государственное предприятие "Республиканский центр внешнеэкономической деятельности в энергетике Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан" на праве хозяйственного ведения.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан